Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

reewelka 🌻 właśnie przed tym mnie mój Osobisty ostrzega, że się z obcymi ludźmi spotykam i na pewno zrobią mi coś złego :) Ja herbatkę też mogę wziąć: może tym razem jabłkowo-cynamonowa i wiśniowo-bananowa? :) elfik 🌻 a no właśnie dlatego, bo w sobotę się widziałyśmy i z nią o Tobie rozmawiałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik: bliskie mi jest takie miejsce jak Fama na ul. Śląskiej :) bo tam mieszkałam także sie domyslasz z kad znam Kielce:) buzka milego dnia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼no to w tym przypadku nie zgadzam się, żebyś zbytnio Osobistego słuchała, bo chcę się z Tobą spotykać:P A z herbatą to bez przesady...ja jakąś mam, co prawda dawno nie byłam na jakiś zakupach, ale nawet owocowe się jakieś znajdą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik a kiedy będą wyniki tej rozmowy? A co do tego lubienia to ja też w sumie tego Mojego lubię hahahah a szczególnie go lubię jak jesteśmy osobno hahah, bo teraz ostatnio to jak byliśmy ciągle po pracy razem to tak jak mówię ciągłe kłótnie i nerwówka, kurde może coś silniejszego mu kupię na uspokojenie hahah i będę mu dosypywać do jedzenia Rewelka domyślam się, że jedna u mamy a dwie u dziadków tak? W piątek jak byłam na noc u siostry to chyba od siostrzeńca się zaraziłam, on bierze teraz antybiotyk na gardło i ja też normalnie trace głos a od 3 dni nie mogę zasnać bo normalnie duszę się, idę chyba jutro do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 taki jeden się przytrafił... w dodatku mi fizyka denerwuje ;) ale mam do niego jakiś sentyment... lubię go i w tym problem, bo on pewnie chciałby czegoś więcej. fajnie, że czujesz się szczęśliwa :) czarna 🌻 przykro mi... emulinka 🌻 a jak ma byc? w sumie na razie się jeszcze nie kłócimy, bo i nie ma o co. Tylko mi czasem przykro jak mi czegoś nie chce powiedziec, bo widzę, że się z czymś męczy /jakiś problem ma i do tego się przyznał/ i się zastanawiam czemu nie chce mi powiedziec... poza tym trafic za nim to często się nie da ;) nie usiedzi w jednym miejscu. dopiero co wczoraj wieczorem wrócił i już oznajmił, że w tygodniu musi jeszcze gdzieś jechac. o weekend to już się nawet nie pytałam, bo pewnie też sobie pojedzie... :/ ita 🌻 we wtorek o 20.... już się boję... jakoś dziwnie się czuję, że tak musiało się stac, że aż starego proboszcza trzeba było w to mieszac i nie umiemy ze sobą rozmawiac. Mam ochotę zadzwonic do niej albo wysłac smsa, ale boję się, że to tylko ściągnie jej telefon i kolejne pretensje :( Elfik 🌻 to powodzenia z tymi wyższymi stanowiskami :) U mnie jakoś leci. budzik miałam nastawiony na 7:20, a jeszcze jestem w piżamie... miałam dziś pojechac do tego pieprzonego biura w sprawie wypowiedzenia, pójśc na konsultacje do promotora i pójśc wreszcie na zajęcia, bo praktycznie chyba z raz dopiero byłam... ale teraz to już poczekam aż fizyk wróci ze szkoły (jeszcze ma sobie lekarskie zwolenienie załatwic, zeby móc wyjechac w ciągu tygodnia) to mnie samochodem zawiezie do Wawy, to pójdę do tej pracy. Do promotora na razie nie pójdę, bo w sumie nie mam i z czym... no i na zajęcia na 16... a potem do koleżanki :) a fizyk niech sobie sam siedzi. :) ja też umiem pokazac pazurki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 ale ja się Osobistego słucham we wszystkim :P Nie, no poważnie, to jasne że przyjdę dziś. Pracę kończę ok 17.00 więc spokojnie się nagadamy :] I ok, nie wezmę herbatki, skoro ty chcesz %%%%% pić :D elfik 🌻 a no lubię ja tego mojego Osobistego:) Tak czasem sobie siedzimy i nawet nie musimy rozmawiać, i jakoś go tak lubię nawet wtedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Od razu zastrzegam, że mam dzisiaj humor- bez kija nie podchodź! Jestem przed okresem i nerwy mnie szarpią. Wypiłabym sobie melisę ale niestety skończyla się i nie ma w domu 😡, a dopiero co wróciłam z zakupów i zapomniałam o niej 😠 Elfik🌼 ehh to ja się przyznaję, że spóźniłam się z kciukami:( Myślałam, że to dopiero teraz o jakiejś godzinie odbędzie sie ta rozmowa ale i tak po tym co napisałaś, to mam przeczucie, że spokojnie zostaniesz zatrudniona:) Co do zdjęć, to pozostaje tylko pozazdrościć takiej fajnej ekipy ludzi i szczęścia ich spotkania w życiu. No i tego, że swojego Miśkowego lubisz jako człowieka, a nie tylko kochasz jako chłopaka. Fajnie, tylko pozazdrościć :) w tym pozytywnymsensie reewelka🌼 super, że jesteś szczęśliwa. Tylko ciągle mnie zastanwia csię znajduję w tych mailach do dziewczyn. Wczoraj fajnie spędziłam dzień. W szpitalu rozśmieszałyśmy z mamą tatę i nie męczyłyśmy długo, bo i tak pielgrzymki tam do niego przychodzą. I w zasadzie ja jako jego córka, to najmniej razy tam byłam i najkrócej, bo wiem, że on by wolał mieć najlepiej świety spokój. Później poszłyśmy w odwiedziny do babci i dziadka, długo posiedziałyśmy i też było dużo śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼---tak na tego maila nie chce wyslac zaproszenia a że zdjęcia choc sa juz po cenzurze :-P to i tak wolałabym az tak bardzo nie upubliczniać więc rzucam zaproszenia na maila.Daj jakiegos innego jak masz Little🌼---akademik :-) znam to miejsce :-) Rewelka🌼---juz biegnę czytać Madziczek🌼--- męcz Rewelkę może w końcu sie pochwali :-P bo to w sumie przecież nic co by wymagało ukrywania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌼 będę Cię męczyć! Bo już od dawna mnie to ciekawi, na forum przeważnie piszesz o pracy albo o spotkaniach ze znajomymi. A może Ty jakąś nową miłość spotkałaś i nie chcesz się pochwalić co? ;P ;) W dodatku w stopce już nie masz obiektu westchnień na tę chwilę, więc może coś się szykuje? hmm? Czekam na relacje i rewelacje na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 iwa🌻w siatkę grałam na wf w podstawówce :) fajna sprawa madziczek🌻 to u mnie dziś zimno piekne słonko było a teraz pada :( little🌻 witaj bluta🌻 no to wszystkiego najlepszego elfik🌻 i co kciukanie pomogło, kiedy ostateczne wieści? dzięki za fotki, może przyjdzie spokojnie do mnie nigdy nic w życiu nie przyszło a tu niespodzianka strzyga🌻 dużo rzeczy można zrobić namea🌻 kupiłam buty dzieki za poradę jadzia🌻 super no to gratulację i cieszymy się oby finał był dla was szczęśliwy czarna🌻 przykro mi z powodu babci emi🌻 ita🌻 a może on ma jakiś problem z którym sobie nie może poradzić dlatego taki drażliwy bajka🌻 fajnie że jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach zapomniałam się pochwalić zapraszam na zupkę krem z dyni pierwszy raz robiłam wyszło superrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfi ja bym chciała tą Twoją zupkę zjeść mniam mniam daj przepisa, a co do Mojego to ma może i nerwową pracę i on ogólnie zawsze był nerwowy, wybuchowy, ale to nie znaczy, że ja ciągle mam się na to godzić Elfik kiedy wyniki tej rozmowy? Rewelka tak tak ja też ją o to podejrzewam hahaha Była u mnie ta dziewczyna z firmy obok, co kiedyś wam pisałam, na herbatce, ale oni już się przenoszą stąd bliżej centrum i dziś tylko tu po pocztę przyjechała echhhh szkoda bo tak to było by z kim pogadać w pracy, kurcze w ogóle fajnie by było mieć jakąś dziewuszkę w pracy do pogadania, ale dobra nie narzekam, dziś przychodzi kumpelka ze studiów do mnie będzie mi tłumaczyć jakieś wykresy do pracy mgr mam nadziję, że to szybko pójdzie a potem będzie plotkowanie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziele się dziele przepis jest na moim blogu www.przepisna.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naema ejjjj Ty tam za bardzo nie pracuj i wracaj do nas. Włączyłam sobie film na kompie " seks w wielkim mieście" sezoz 3 cały czas go męcze, musiałam odpocząć troszkę od tego serialu bo trochę monotematyczny jest, ale już poprosiłam kolegę żeby mi pierwszy sezon gotowych na wszystko nagrał i juz się na to cieszę Kto chce czerwonej herbatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻 ja :) jakaś zmęczona ciągle jestem, wszystko mnie drażni i nie wiem czy to od tego, że przed okresem jestem /daj Boże, żeby się wreszcie pojawił/ i jeszcze głowa mnie zaczęła bolec... jeszcze muszę to z tym wypowiedzeniem dziś załatwic i na te zajęcia leciec.... czekam teraz na fizyka aż z ośrodka wróci. jak go nie było, to odmroziłam mięsko i sznycle usmażyłam, ryż ugotowałam i sałatkę zrobiłam, bo sałatę ostatnio kupiłam i trzeba ją zjadac. I to jest dziwne... najedzona i zła... hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻 nie bluźnij kobieto jaki monotematyczny :] wszystko z godnie z tytułem ja sie zabieram za 5 gotowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzyga proszę bardzo a sznycle to co to za mięsko? Onfi no sorry hahah ale wiesz dla mnie w sumie temat podbojów facetów już dawno się zakończył hahah a ja lubię filmy z którymi mogę się jakoś utożsamiać nawet takie głupiutkie seriale i wiesz jak tak patrze na te bohaterki to wiem, że te czasy dawno minęły i już nie powrócą i jakoś nie jest mi z tym bardzo ciężko hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻 ja robię z piersi kurczaka zaraz się zbieram załatwiac sprawy. fizyk wrócił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam coś powiem, wam to ona w mailach opowiada, a mi na żywo :P:P:P:P:P I właśnie dziś idę wysłuchać świeżutkiej porcji newsów :D Matko, ja już jestem taka głodna że szok. Jeszcze godzinka i do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻 sznycle robi się z każdego mielonego mięsa praktycznie :) a ja powiem ci że życie tak wygląda najpierw utożsamiasz sie z samantą potem chcesz byc grzeczna i poukładana jak charlotte a kończysz jak Miranda z facetem dzieckiem i daleko od przyjaciół a tak na prawde jest się cerrie kimś kto wiecznie szuka odkrywa i ciagle ma nadzieje pomimo obaw i leków co da kolejny dzień lub związek ot taka moja dygresja na temat serialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny-powiem wam tak: Nic nie pisałam, bo bardzo dużo się działo i z jednego bagna wpadałam w drugie. Teraz wreszcie jest fajnie-wreszcie jestem szczęśliwa, ale mam jeszcze pewne lęki.A w mailach dziewczyny dostają porcę rozterek, porcję nowości i porcję nieprwności:) Madziczek🌼w weekend będę w Twoich rejonach:) jadę zwiedzać Wrocław:) Za 20min koniec pracy i na pazury lecę, a potem herbatkowanie z Emilką:P Miłego wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wieści maja być wkrotce może jutro?? Byłam zawieźc troche cv do izby skarbowej i innego urzędu i pojechalam do tej firmy prawniczej co tak strasznie bym chciala tam pracować co Wam na samym poczatku pisałam i tam nadal zbierają cv i mowią że nie mają zbyt dużo!!!To co prawnicy wymarli czy co?? No i prosili zeby czekać bo jeszcze nie dzwonia po ludziach :-O Onfim🌼---5 gotowych takie sobie Namea🌼---widziałas nowe greys?? ja wlasnie zasiadam :-D Emilunka🌼---nie chwal się :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moje kochane :) dobrze, ze jestescie, oj dobrze!!! dzis sie nam net zerwal w pracy i tylko rano moglam zostawic krotka wiadomosc. potem chcialam zajrzec, a tu klops i teraz pisze do Was dopiero z domku. no i wlasnie nastroj mam nienajlepszy i tak mi Was dzisiaj bardzo brakowalo, bo mam starszny dzien :( :( :( a zaczal sie tak dobrze, mialam humor jak nalezy, ale wszysto sie rozpieprzylo w minute. jak dostalam finansowe wyjasnienia od mojej ukochanej formy. no i wychodzi na to, ze mam im do oddania jakies 22 tys. a najlepsze jest to, ze nie wiem za co :( ale momentalnie dostalam takiego cisnienia, ze myslalam, ze kogos albo cos rozpieprze. i lzy mi z bezsilnosci stanely w oczach. no mam nadzieje, ze to jakas pomylka, bo juz nie wiem co ja zrobie z tymi fiutami tam... juz sobie z Mama pogadalam, wlasnie pije biale wino i jakos juz lepiej, ale dalej mnie trzesie jak sobie pomysle. niby wszystko wyjasnione, a taki misz masz, ze w ogole nie wiem o co chodzi :o kurwa!!! elfiku 🌼 myslalam dzisiaj o Tobie i kciukalam intensywnie bardzo, no a teraz czekam na dobre wiadomosci. tatoo wybrany, tzn. wiem co chce, ale szukam jeszcze jakiejs fajnej formy :) reewelko 🌼 dziekuje za mailika, zaraz cos odpisze :D milo slyszec, zes szczesliwa. tak trzymac, z usmiechem Ci do twarzy czarna 🌼 przykro mi z powodu Twojej Babuni :( przesylam duzo dobrych mysli dla Was. trzeba wierzyc, a zlym myslom nie pozwalac sie zblizac 🌼 a masz jeszcze: PIESZCZOT 😘 emilunka 🌼 reewelka 🌼 ale ja Wam zazdroszcze tych spotkan. wezcie mnie tez :) przyniose winka dobrego ;) itus 🌼 cos nie moge trafic na ta diete nigdzie. ewentualnie po angielsku. ale jeszcze sprobuje poszukac :D onfim 🌼 zawsze do uslug moja droga :D bajka 🌼 no czesc 🖐️ jadzia 🌼 no i jak tam sprawy?? ja kciukam, zeby sie wszystko ulozylo :D :D :D strzyga 🌼 no to jutro kciukamy o 20. zobaczysz, ze bedzie wszystko dobrze :) madziczek 🌼 o to widze, ze nastroje mamy podobne :( mika 🌼 jak tam sie czujesz?? kasiula 🌼 wracaj juz!!! agi 🌼 a Ty sie gdzie zapodzilas?? little 🌼 iwaa 🌼 bluta 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfiku 🌼 ja juz wczoraj zaliczylam :) jak zwykle mi sie podobalo. oj lubie tego Steamego ;) mniamusny jest reewelka 🌼 no to milego woeczorku. a moze miedzy Swietami sie do Wrocka napatoczysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×