Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Rewelka to masz super plany na weekend, suuper, cieszę się :) No właśnie strzyga napisz coś więcej o fizyku... Madziaczek jak samopoczucie? w sumie taka okreopna pogoda że nic się nie chce.... w sumie to poleżałabym w domku pod kocykiem z dobrą książką, może coś polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofim🌼a Ty gdzie? Znowu szaleństwa z mężem?Tym razem z rana;) Ita🌼Ty też coś znikłaś:) Elfik🌼:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry dzionek u mnie słoneczko pieknie swieci,ale jest zimno. dzisiaj rano dostałabym zawalu przez kumpele\"nie sprzatajaca kudłow z wanny\" juz sie przebuszam przeciagam a nagle patrze o ktos mi w drzwiach stoi. no serce mi staneło z strachu!no szajbnieta jedna! bez pukania sobie weszła! i jak zaczeła sie brechtac to obudziła druga kumpele, ktorej dziala na nerwy. to przez to zagarniecie sobie pokoju jedynki pod czas naszej nieobecnosci w kaliszu.no zachowała sie wtedy po chamsku!szkoda słów! ide na 11.45 na zajecia, pozniej mam seminarki,ale nie ide, nic nie zrobiłam. a o 17 mam wyklad i pozniej znowu cwi.ktore sobie skroce troszke:) ide na sniadanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Zacznę od tego, że życzę każdej Pani z cafe miłego dnia i rozpoczynającego się weekendu!!!!! Dziś mam jakiś taki super-ekstra humor, nawet nie wiem to z jakiego powodu, odwaliłam się dziś do pracy na elegancję-francję i botki z obcasem 10 cm hahha normalnie jak na szczudłach, dobrze, że w pracy siedzę haha Onfi mówisz bzyk, bzyk, mój mnie molestuje od przedwczoraj, ale ja jakoś na niet byłam nastawiona hahha, wczoraj jak przymierzałam wieczorem spodnie (bo odebrałam od krawcowej poprawione) to jak mu odmówiłam to prawie, że się obraził chłopak, ja nie wiem co on takiej energii po tym koszu dostał hahaha no ale dziś z rana dopiął swojego hahah to tyle na ten temat A dzieciaczkami się nie przejmuj to normalne, że czasem mamie nerwy puszczą ważne, że nie robisz tego ciągle i często. Elfik uuu a to znasz dzieję swoich przodków, to może być ciekawe opowiesz nam troszkę? Bajka i co kupiłaś coś w tej galerii, ja już nie pamiętam żebym tyle czasu spędziła w galerii, nawet nie wiem czy kiedykolwiek tyle czasu spędziłam haha Madziaczek słuchaj właśnie co będzie to będzie, żyj swoim życiem i wszystko samo się rozwie, a na pewno Sz. będzie w jakiejś rozterce bo 7 lat to nie mało...a czemu on w ogóle rozstał się z tą dziewczyną? Strzyga dużo starszy ???? Ile mniej więcej? Bo kurcze ten temat też mnie zaciekawił a Ty mało co o nim piszesz???? I dbaj o siebie i takich głupot więcej już nie rób!!!! Rewelka dziś już Twój wyjazd kurcze zabierz mnie w torbę plissss jak ja lubię wycieczki echhhh a na tego palanta to nie zwracaj uwagi, a czy to nie przypadkiem ten sam co zawsze? A co do prawa jazdy to ja zdwałam 2 lata temu można powiedzieć,że w sumie za pierwszym podejściem zdałam, chciaż nie dokońca bo 5 lat wcześniej też zdawałam tzn robiłam kurs raz podeszłam do egzaminu i nie zdałam i odpuściłam, chyba za młoda jeszcze wtedy byłam i dopiero po 5 latach zrobiłam prawko a teraz bez auta to sobie życia nie wyobrażam, człowiek zmotoryzowany to taki leniwy się robi, że szok. Teraz moja najstarsza siostra robi prawko, wlaśnie muszę zadzwonić i się zapytać czy zdała testy wew. Jadzia jak ja się cieszę, że Ty znalazłaś jakieś koleżanki i juz nie jesteś taka samiutka tam!!! I trzymam cały czas kciuki za kredyt! Naema brakuje tu Ciebie!!!! Ale dzis masz pewno wolne to nie zajrzysz!!! Czarna a ty utonęłaś w tych papierach czy co???? Emilka jakie plany na weekend????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌼 nie kupiałam w sumie nic konkretnego, bo funduszy brak! tylko zarełko, i mojemu chciałam zestaw kosemtykow kupic,ale powiedział,ze on nie chce,ale jemu koledze mam wziasc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echhh kawka mi ostygła i zimna jest bleeee nie lubię takiej Wczoraj po pracy ani do szewca nie dotarłam ani nigdzie indziej bo już mi się nie chciało, byłam wykończona bo cały dzionek w pracy kończyłam swoją pracę mgr wysłałam mu już całą do sprawdzenia wczoraj i wiecie co dziś rano przyszło mi, że wiadomość przeczytano, ale żadnego odzewu od niego, a zawsze było że przczytano a drugi mail poprawiona praca od niego echhh ciekawe kiedy mi to sprawdzi i odeśle,trzymajcie kciuki żeby nie było poprawek. Bajka to co ty tam 5 h robiłaś? hahah No jak mój poszedł na tego kosza to ja do siostry skoczyłam i mojemu 3 pary spodni skróciła, ja w tym czasie sobie poczytałam Alchemika czytała któraś może? Fajna ta książka? No i mój siostrzeniec pochwalił sie bo dostał deskę ,buty, kurtkę i spodnie na deskę normalnie zaraz mi to przymierzał wszystko łączniie z deska śmiać mi się chciało z niego. Elfik ja juz też się nie mogę doczekać śniegu na pewno na sanki bedę śmigać z młodszym siostrzeńcem a potem jechać mamy na 10 dni w ferie na narty ze starszym siostrzeńcem i jego rodzicami i jeszcze z siostrą i tatą mojego szwagra, może być fajnie. A u mnie ma być w ten weekend mroźno i ma padać śnieg, narazie jest piękne słoneczko. A u siostry się przedłużyło siedzenie do późnego wieczora bo Mój dojechaał i kolacyjkę u nich zjedliśmy i filmiki ogladaliśmy, kurcze jak dobrze mieć rodzinkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita a ja lubie Twoje posty bo są długie i jest co czytać... mówisz 10 cm wow, ja najwyższe miałam chyba 7-8... no ja też się cieszę że jakieś koleżanki są :) Emiulka a Ty gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) jadziu, już jestem no :D:D:D Mówię wam dziewczyny, trochę jest zimno, ale takie piękne sloneczko świeci :) reewelka 🌻 oglądałam dziś z rana Dzień Dobry TVN i byli właśnie we Wrocławiu. Ale tam pięknie... :) WEEEŹŹŹ MMNNIIEEE!!! ita 🌻 a plany na weekend to takie, że dzięki namowie Reewelki i ja zapisałam się na prawko i jutro i w niedzielę mam teorię :) Miałam iść do szkoły, ale odpuszczam sobie ten zjazd. Czyli mówisz że mąż dopiął swego :) a nawet zapiął :D Nie odmawiaj mu za dużo, bo to w końcu mąż:D I właśnie dlatego ja też chcę mieć męża :D strzyga 🌻 dziś spodziewaj się maila ode mnie :) bajka 🌻 nam jak nie odpowiadały 2 dziewuchy to je przepędziłyśmy, i już z nami nie mieszkają :D Pozdrawiam was wszystkie serdecznie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło czytać właśnie że tak się odwiedzacie ... ja tu w Kwidzynie sama.... żadnej rodziny a w sumie czasem by się chciało tak poprostu wyskoczyć na kawę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja pewnie szybko na prawko nie pójde bo teraz ten kredyt, dziś rozmawialiśmy z Mężem że musimy policzyć ile te wszytskie opłaty będą nas kosztowac.. grrr sporo napewno i pewnie się spłuczemu a myślałam o tym żeby na wiosnę pójść na prawko a powiedzcie ile w Wawie kosztuje kurs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilunka🌼 ale ona mieszka tu dłuzej niz ja. a poza tym zostało nam tylko jakies pol roku mieszkania razem,wiec damy rade. albo zrobimy jej kiedys taka awanture,ze nie bedzie wiedziała jak sie ma. nie mam zajec, jade do domku:) ciesze sie bo z Misikiem sie zobacze dłuzej:) pochodze za okularami, moze za ciuszkami,a noz cos wpadnie niedrogiego. milego dnia. ide na serio zjesc sniadanie, bo nie jadłam jeszcze. tylko czekoladki sie najadlam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem nie bzykanko tylko ciężka praca moderatora mamy pewien problem na innym forum i jakoś nie możemy go rozwiązać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 daj linka!!!! jadzia 🌻 no ja na promocyjnych warunkach zaplace 1090 zl, plus koszt lekarza i takie tam, w sumie razem ok. 1200. Czyli MAŁO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼zapraszam do Wroclawia ze mną:P A chcesz nazwisko tego mojego instruktora jak już jutro idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie Panie :) reewelka🌼 we Wrocławiu ekspresowo poleciłabym Panoramę Racławicką i Ostrów Tumski, poza tym plac solny, rynek jest piękny i fajnie by było z przewodnikiem go zwiedzić. Uniwersytet Wrocławski, też można bo jest bardzo bliziutko od rynku, mam na myśli ten najstarszy budynek, piękny jest w środku i na zewnątrz, halę ludową też warto by było zobaczyć. Bo o tej porze roku to zoo i Ogród Japoński odpadają;) Są jeszcze muzea i opera, cmentarze. jadzia🌼 samopoczucie dobre:) Tylko nie wiem czemu ostatnio nie mogę zasnąć do godziny np. 2:30, a później wstaję o 10, co mnie denerwuje, bo nie miałam nigdy w zwyczaju tak długo spać. itus🌼 tak robię- żyję swoim życiem. Sz. rozstał się z dziewczyną, bo im się nie układało, to znaczy on ma tam do niej jakieś pretensje, np. że ona pali papierosy, a on tego nie znosi. Chcieli wynająć jakieś mieszkanie to ona podobno przepuszczała swoje pieniądze i jakoś ciągle im nie wychodziło. On też mówi, że bałby się ją samą zostawić jakby gdzieś miał jechać dalej, bo nie miałby do niej zaufania, nie wie czy jakby wrócił to ona by czegoś głupiego nie zrobiła. Takie pierdoły jakieś, jednego konkretnego powodu chyba tam nie ma. Oni już się kilka razy rozstawali i schodzili, ciężko powiedzieć. Przestaje mnie to coraz mniej interesować, to jest ich sprawa. Wczoraj Sz. do mnie zadzwonił i powiedział, że jest w pobliżu (przyjechał autokarem) i czy nie wyjdę z nim porozmawiać. Zgodziłam się, on coś tam sobie robił w tym autokarze, a ja nawiązywałam tematy do rozmowy. On jakoś nie był w nastroju, ja w takim sobie też, bo brzuch mnie bolał. Sz. mi powiedział, że on się obawia, że ja jestem za mało spontancziczna. Co mnie rozśmieszyło, bo sobie pomyślałam, to czy ja mam tańczyć lub skakać przy nim, buzi mu dać niespodziewanie czy też może uprawiać sex? Nie zrozumiałam tego, bo przeważnie jak się z nim spotykałam to było fajnie, dużo się śmiałam (może nawet za dużo momentami), czułam się na luzie i dobrze się bawiliśmy takie odnosiłam wrażenie. A ja już też nie mam 17 lat, już nie biegam na dyskoteki jak kiedyś, na sylwestra, andrzejki, nie chce mi się imprezować, zarywać nocy. Nie wiem o co mu chodziło z ta spontanicznością. Lubię jeździć na wycieczki, coś zaplanować fajnego, pozwiedzać, na nartach pojeździć, posłuchać muzyki, iść do kina, książkę poczytać. Nie wiem o co mu chodziło. Za to Sz. powiedział, że może on jeszcze nie dojrzal do pewnych spraw i tutaj ja mu od razu przyznałam rację. On sam nie wie chyba jeszcze czego chce, tak się miota momentami. Fajny chłopak z niego jest ale co tam dalej będzie to niewiadomo. U niego teraz jest też dużo zmian w pracy, więc on tym żyje widać. Do wtorku mamy jeszcze porozmawiać, może czegoś sie dowiem konkretnego w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼mail powędrował:) Madziczek🌼dzieki, ale ja tam będę tylko 1,5 dnia, więc nie zdąrzę tego wszystkiego ogarnąć. Panoramę Racławicką widziałam jak na jakiś koloniach byłam i usnęłam na tym. Spiszę sobie wszystko co mi napisałaś i postaram się zobaczyć jak najwięcej. Głównym plusem jest to, że będę mieszkać prawie na starówce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼to ja czekam z niecierpliwością:D Idę po kawkę i biorę się za pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 do ciebie tez już powędrował. słuchaj, a może opisalabys mi tez tego instruktora? tzn czy dobrze tłumaczy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziaczek kurcze powiem Ci szczerze że jak dla mnie to tak jak piszesz Sz. sam nie wie czego chce i stąd takie moim zdaniem głupie teksty...\"mało spontaniczna\" to co Ty masz niby robić.. albo Cię akceptują taką jesteś a nie jakieś dywagacje no fajna jesteś ale za mało spontaniczna i w sumie to może jakbyś ufarbowała włosy na rudo wrrr zjeżyłam się trochę ja na jego miejscu to bym po stopach całowała taką dziewczynę jak TY dla Ciebie 🌻 witaj sarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×