Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość becia86

czy są na świecie jeszcze takie szczęściary jak ja??

Polecane posty

Gość becia86

chodzi mi o chłopaka - tyle się dookoła słyszy: a mój to cham, nie zależy mu na mnie, olewa mnie itp itd. koleżanki wszem i wobec ogłaszają światu, jakie to one biedne, bo chłopak ich nie rozumie, woli siedzieć z kumplami, że one takie biedne i skrzywdzone, wiecznie tylko narzekają, że on to robi źle, tego wogóle nie robi.... a czy są jeszcze takie dziewczyny, które mogą wszem i wobec ogłosić, że mają cudownych chłopaków i nie zamienią go na żadnego innego?? ja się do takich zapisuje :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia86
chyba byłoby mu troszkę ciężko tak 3 lata się maskować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia86
może faktycznie tylko ja jestem taka szczęściarą :) w sumie to codziennie czuję sie tak, jakbym wygrała milion w lotto :P chyba nie bez powodu koleżanki mi powtarzają, że mi zazdroszczą :) i wcale nie piszę tu tego, by się dowartościować. ja naprawdę mam cudownego chłopaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajne fajne.......
I ja i ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My ostatnio mamy mały kryzys, sprzeczamy się ciągle o głupoty... ale i tak wiem, że On kocha mnie najmocniej, jak się tylko da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj tak :) moj jest rowniez cudowny i kocham go najmocniej na swiecie!! i nie chodzi o to ze cos dla mnie robi. po prostu jego charakter i zasady zyciowe, czulosc, poczucie humoru.. wszytko ten facet ma WSZYSTKO czego ja chce w facecie a niedowiarki niech cisna :) hej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 50 lat już
I zawsze miałam szczęście do meżczyzn;).Życzę Ci,zebyś będąc w moim wieku mogła powiedzieć to samo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia-pusia
a czy mozna zglosic meza?:)jak tak to ja sie dopisuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój chłopak też był wspaniały, dopóki był moim chłopakiem (chodziliśmy ze sobą 5 lat, od 3 lat jesteśmy małżeństwem i nie jest już tak cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia86
no my jeszcze nie mamy takie stażu, 3 lata dopiero, ale z każdym dniem kocham go coraz mocniej i z każdym dniem jesteśmy szczęśliwsi :) kocham te chwile, gdy kładziemy się razem spać; gdy jego ręka głaszcze moją szyję; gdy przytula główkę do mojej piersi; gdy rozwalę samochód a on do mnie z uśmiechem mówi: "oj ty mój pojebku mały, znowu narozrabiałaś" :P gdy wracam w deszczowy dzień z pracy, a on ściąga mi skarpetki i otula kocem stópki, bym się nie rozchorowała; gdy pod prysznicem szoruje mi plecki... dla takjich chwil aż chce się żyć :) zrobiłabym dla niego wszystko. pójdę za nim do piekła, gwiazdkę z nieba ściągnę i życie oddam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljhgfgfff
dobra, poczekjamy jeszcze pare lat, bedziesz tak samo jęczeć jak te dziewczyny. nie wiem jak mozna byc tak glupim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma ideałów:P Kazdy ma wady..widocznie jeszcze ich u swojego faceta nie dostrzeglas:P Penwie po slubie pokaze swoje prawdziwe oblicze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia86
no i juz się odezwało grono zazdrosnych koleżanek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gds
Takich chlopakow autorko jest wielu. Ale inne kobiety - w przeciwienstwie do Ciebie - lubia sobie wybierac bad boyow. Gdyby one mialy takie myslenie jak Ty - tez bylby szczesliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam cudownego chłopaka, dla mnie? IDEAŁ. Choć wiem że nie ma ludzi idealnych... Staram się widzieć tylko zalety, nie wady, może dlatego jest mi z nim tak dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona .. a kto ma pamietac? czy sa topici ktore sie PAMIETA? co najwyzej zapisuje w zakladce, i wchodzi sie \'automatycznie\' a po 2 to pewnie ze nikt nie bedzie tu pisal, bo zjawia sie zaraz takie zmije plujace jadem , co nas beda chcialy przekrzyczec, bo je np. mąz leje. wspolczuje(bla bla bla) i wtedy na pewno nie bedziemy sie tu przekrzykiwac. jestem zbyt wesola i szczesliwa, zeby udowadniac cos, czego niektorzy nigdy nie pojma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajki bajki i mrzonki
tylko nie wychodz za niego, po slubie wszystko sie zmieni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×