Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberry**

czy facet powiedzial Wam schudnij bo nie chce Cie takiej?

Polecane posty

Gość bez problemu
nie mi moj powiedzial ze lubi moje cycki ale gdybym troche w tlii wyszczuplala to bylyby ladniej podkerslone:)dostal zjeby i juz nigdy sie nie odezwal na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdwdwedew
ja tak powiedzialem kiedys dziewczynie z którą byłem. I co zaraz mnie zaczniecie jechac pewnie ? Ciekawe kto z was by chcial miec gruba dziewczyne, i patrzec jak objada sie non stop slodyczami. To normalne ze jej tak powiedzialem, i bym jeszcze raz powiedzial gdyby tak robila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdwdwedew rozumiem Cie. sama bym nie chciala miec grubego parntera. ale doszo do teo ze ja nie moge jesc przy nim nic slodkiego. bo zaraz komentuje a nie jestem wcale gruba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez problemu
wdwdwedew ja tak powiedzialem kiedys dziewczynie z którą byłem. I co zaraz mnie zaczniecie jechac pewnie ? Ciekawe kto z was by chcial miec gruba dziewczyne, i patrzec jak objada sie non stop slodyczami. To normalne ze jej tak powiedzialem, i bym jeszcze raz powiedzial gdyby tak robila. ja nie bede po tobi jechac,jesli ci przeszkadzalo to poprostu powiedziles ale gdyby powiedziala ze ni ma zamiaru schudnac bo ty tak chcesz to co bys zrobil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój kiedyś powiedział
wole kobiety o mniejszych biustach ;) No i sobie może takiej szukać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój się nie czepia niby, ale jak wpierdzielam coś po 18 to mówi mi, nie jedz juz bo potem nie chcę słuchać jak marudzisz, że musisz schudnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asddsaasd
Mój facet kocha mnie za to kim jestem a nie jak wyglądam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez problemu
asddsaasd -to naprawde romantyczne :p le nie oszukujmy sie ze wyglad nie ma znaczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wole nie slyszec od niego ze to mi uroslo czy tamto albo tu przybylo czy tam. dlatgeo sie odchudzam, ale rozsadnie. ale mnie to zaczyna meczyc ze mam byc wrecz idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Ja bym wolała wiedzieć, kiedy nie podobam się mojemu mężczyźnie. Przynajmniej mogłabym coś zniemić i znów mu się podobać i nie byłoby żadnych głupich niedomówień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem z kim Wy się dziewczyny wiążecie. Facet powinien Was akceptować dokładnie takimi, jakimi jesteście. W życiu bym czegoś takiego do swojej kobiety nie powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepea
Moj na mnie krzyczy jak zaczynam mowic,ze powinnam troszke zgubic......powtarza mi,ze wlasnie taka mu sie spodobalam i mam sie nie odchudzac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaasssssssddd
jakie głupie baby :O przestaną jesc zeby facio nie powiedzial ze jest za gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klepsydra30
blueberry-facet najwyraźniej Cię zdominował i widzi, że zrobisz dla niego wszystko, dlatego pitoli Ci że powinnaś schudnąć....a prawda jest tak, że on Cię nie kocha i tyle:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carrramba
kobieta w berecie--------to naprawde byłas niezła FOKA :O jakbym schudła 10 kg to wazyłabym 37 kg......... tłusciochu jeden!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggffrrssa
Powiem tak (z doświadczenia) - schudniesz - powie że jesteś nei kobieca bo : masz krótkie włosy, za małe cycki... zawsze znajdzie powód żeby dopiec. Czy my kobiety dbamy o siebie czy ubieramy się dla nich czy dla siebie?! JEżeli czujesz sie dobrze sama ze sobą to olej głupie teksty (jeśli potrafisz), a jeśli chcesz schudnąć zrób to dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carrramba
blueberry - to ile ważyłas wcześnuej że tyle udało ci się schudnąć ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopie
odchudzac sie dla faceta??? Gdybym miala z czego to bym to zrobila dla siebie, ale nie dla kogos:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam kiedys powiedzial ze z duza kobieta nie moglby byc bo sam dba o siebie, silowni itp itd. ale to znaczy ze ja musze byc idealna?bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaasssssssddd
pozniej ten ją rzuci a nastepny powie ze jest za chuda, nie ma tyłka ani cycków wiec ona zacznie tyc :D za jakis czas kolejny powie jestes za gruba i tak w kólko macieju ehh baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carrramba
blueberry - to ile ważyłas wcześnuej że tyle udało ci się schudnąć ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez problemu
hehe ja bym sie dla swojego nie schudla.jak mi to powiedzial nie bylo mi przykro czy cos w tym stylu.ale powiedzialam ze jak mu sie nie podoba to droga wolna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopie
:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×