Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

raptor73

Mężatki i Żonaci - kto ma ochotę na skok w bok?

Polecane posty

Gość on_24_eg
Do Mało_stanowczy Po pierwsze dużo to pojęcie względne, ale mimo to masz rację. Troszkę źle się wyraziłem bo 27 to młoda kobieta. Problem w tym, że gdzieś ta tzw "młodość" zanika a ciężko ją zakreślić w jakichś konkretnych liczbach. Jeśli napisałbym "od 30" ktoś inny mógłby też zakwestionować moje zdanie. Ja wybrałem 27. Po drugie jak możesz nazwać uwodzeniem jeden post na forum? To była propozycja. Jeśli jakaś się zdecyduje wtedy mógłbym próbować ją uwieść. Po trzecie mogę zaproponować sporo ale nie będę tutaj pisał szczegółów. Jeśli znajdzie się chętna (nie koniecznie mężatka) z chęcią z nią popisze nie publicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaaaaaa
chętnych jest sporo.. tylko z możliwościami gorzej..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonaty Fajny Men
no ja też mam ochote na skok w bok,i oderwanie sie na chwile od rzeczywistości a może na dłuzszy romans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonaty Fajny Men
oczywiście jestem żonaty,ale jak wiadomo ,zakazany owoc najlepiej smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonaty Fajny Men
MatrixMezo@interia.pl jesli są tu naprawde kobiety szukające skoku w bok,to muj Adresik mejlowy i było by fajnie gdy by to jakaś Mężatka napisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotki kingi
do zonaty fajny men czy z milosc ozeniles sie czy z obowiazku jezeli chcesz romansowac?ciekawe czy ta osoba bedzi pochodzila z twojch stron a jak nie? to co wtedy? a bedziecie chcieli sie zobaczyc przyjedziesz do niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To mnie kręci
Mam ochotę na chwileczkę zapomnienia . Jeśli jakaś pani jest zaniedbana to chętnie wykiziam i ... ze dwa razy :) Moja żonka woli Seriale ja raczej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubelak srelak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warrior
ja lubię skoki ale niekoniecznie w bok ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek102
Witam , wpadłem tu nudząc się w pracy i nie wiem czy to kolejny portal klikaczy ? czy faktycznie można kogoś poznać ? Konkretnie sprecyzuje swoje oczekiwania ........ lub poszukiwania ..... jak kto woli : Jestem żonaty i szukam kochanki , najlepiej też mężatki , gdyż to najlepszy i naj bezpieczniejszy układ , kocham się kochać , kocham kobiece ciało , taki ze mnie erotoman , ale nie gawendziarz !!! dlatego też szukam konkretnej i zdecydowanej kobiety . Mam 37 lat , 186 wzrostu , szpakowaty włos , uprawiam wiele sportów , tak ogólnie wiodę dość intensywny tryb życia . Jak by była jakaś kobieta mną zainteresowana to podaje maila : skorpion0360@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek102
Ja mam , ale szukam kochanki na stałe , jak by była jakaś prawdziwa kobietka zainteresowana tego typu znajomością , to zapraszam do bliższego poznania . skorpion0360@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coraz bardziej zaczynam się cieszyć że nie jestem żonką:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż-opole-4+
ja mam ochotę, któraś z Pań też? Nie wierzę! To tylko my faceci jesteśmy na "głodzie"...... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee....panie też chodzą na głodzie ale oficjalnie nie wyją do księżyca....info chodzi pocztą pantoflową:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż-opole-4+
hmmm, nie wyją tak jak my wylki..... Ale jak przechwycić taką pocztę? Dlaczego nie powiedzą szczerze, że potrzebują tego i owego. To ułatwiłoby sprawę dla obu stron, nie uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×