Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Słoneczko_86

Zapalenie ucha, Perlak, Tympanoskleroza, Otoskleroza i wszystkie inne schorzenia

Polecane posty

Gość aisab
Przepraszam , nie chciałam nikogo urazić , nie czytałam poprzednich wpisów i byłam przekonana , że dopiero zaczynacie wędrówkę po lekarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisab
Dla Słoneczka. Życzę powodzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aisab Nikogo nie uraziłaś,wpadaj do nas częściej,ZAPRASZAMY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ja jedna i ostania a zawsze pociesza mnie fakt, ze mam sprawne nóżki i rączki.... Ważne że chcą mi pomóc i nie olewają mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisab
Witam . Cieszę się , że nikogo nie uraziłam , a ja jestem ponownie na etapie badań , ponieważ po stronie , której byłam operowana mam często silne bóle głowy, w środę miałam badanie TK głowy z kontrastem, wyniki będą w poniedziałek . Ucho lewe - od niedawna mam i noszę aparat Aikia firmy WIDEX. Mogę powiedzieć, że dopiero teraz wiem ile dźwięków nie słyszałam a nawet mowa moja jest bardziej wyraźna . Co do wszczepiania implantu ślimakowego to tylko w Warszawie , natomiast implant Baha to masz Warszawę , Poznań , Lublin i Bydgoszcz o Gdańsku jeszcze nie słyszałam chyba , że coś powstało. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj aisab Ciesze sie że się odezwałaś.Za duzo przykrości nas spotyka , aby sie jeszcze na wwzajem obrażać.Ciekawa jestem co tam badanie wykarze, napisz jak cos bedziesz wiedziała.Ja mam ale co roku tomograf z kontrastem i rezonans z kontrastem.Z tym ze mi zaden aparat juz niepomoze,pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Słoneczko! no i kiedy Ci to cudo założą ???pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK! SŁoneczko Już sama nie wiem co czytałam , a czego nie,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko To się cieszę. A gdzie nasza koleżanka????aiseb ????????????? Pozdrawiam i miłego dnia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Postanowiał dolaczyc sie do rozmowy bo ja tez mam podejrzenie perlaka i ubytki blony. Odkrylam to przypadkowo pare miesiecy temu. Cale szczescie trafilam do super specjalisty i jutro mam operacje w Kajetanach. Samej operacji sie nie boje, mam raczej mnostwo pytan jak jest po, czy wstaje sie na drugi dzien, jak dlugo zostaje sie w szpitalu, ile czasu trwa rekonwalescencja, jakich objawow moge sie spodziewac i przez jak dlugo..... Za chwile jade na badania ale pewnie i tak lekarz malo mi powie. Wiem, ze kazdy przypadek jest inny, kazdy inaczej to przechodzi. Chyba po prostu trzeba jechac, oddac sie w najlepsze rece i wierzyc ze bedzie dobrze. napisze jak wroce do domu pozdrawiam m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty Nie zabłądziłeś???????????????????// Słoneczko Dzięki , ze mi przypomniałaś. Witam nowa koleżankę. isabe Czekamy i pozdrawiamy,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz po badaniach i okazuje sie ze perlak jednak nie zaatakowal i bede miala jutro jedynie rekonstrukcje blony czyli myringoplastyke. Lekarz pocieszyl mnie ze zostane w szpitalu tylko jedna dobe wiec zapowiada sie calkiem niezle. A swoja droga Kajetany to klinika w zachodnim stylu, jestem pod wrazeniem. No to jutro znowu do szpitala i pewnie w czwartek-piatek bede juz z powrotem. napisze po powrocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona32
Witam wszystkich. Przypadkiem trafiłam na tą stronkę. Mam kilka pytań do was. Otóż za parę dni idę na reoperację perlaka. 7 lat temu miałam pierwszą operację i teraz muszę mieć drugą ponieważ perlak odrasta niestety. Więc może ktoś powie mi jak to teraz wygląda tzn. ile leży się po operacji w szpitalu i jak długo trwa operacja. za pierwszym razem trwała u mnie 6,5 h a leżałam w szpitalu 5tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz wygląda to podobnie Nie wiem gdzie teraz będziesz operowana i leżała bo to zależy od szpitala i Twojego lekarza prowadzącego w szpitalu. Powiec mi tylko jak doszłaś do tego, ze perlak znów się pojawił, czy miałaś podobne objawy jak za pierwszym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona32
Witaj słoneczko_86 Pierwszą operację miała 7 lat temu trwała 6h i leżałam 5,5 tygodnia po. Od 6 lat jednak ciągle boli mnie potwornie głowa i mam cuchnące wycieki z ucha. Z tym bólem chodzę od lekarza do lekarza i do tego jestem pod stałą kontrolą laryngologa, który twierdził że nic złego się nie dzieje (eh paranoja). W międzyczasie leżałam w klinice neurologii i tak zrobiono mi tomografię celującą ucha i wyszło szydło z worka niestety: perlak do reoperacji. We wtorek byłam jeszcze na konsultacji u prof. Rydzewskiego który robił pierwszą i też potwierdził że perlak do natychmiastowej operacji.Teraz czekam na przyjęcie do szpitala na lutyckiej w Poznaniu. Jak masz jakieś pytanka to chętnie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona32
Za pierwszym razem miała ciągły wyciek z ucha aż do pojawienia się krwi wtedy trafiłam na ostry dyżur i natychmiast operacja. Teraz jest inaczej bo wyciek mam raz do dwa razy w tygodniu ale nie boli mnie ucho tylko głowa po stronie operowanej. Pierwszą operację miałam dwa w jednym tzn. usunięcie perlaka i tympanoplastykę, a teraz wiem ze po drugiej już nie będę słyszeć prawie wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmartwiona32 przepraszam , ze sie wtrące, ale dlaczego na lutyckiej????? Przeciez najlepsza w Polsce jest w Poznaniu na Przybyszewskiego Otolaryngologia i ma duże doswiadczenie w leczeniu schorzeń ucha.Poczytaj sobie na googleKLINIKA OTOLARYNGOLOGII-POZNAŃ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona32
Na przybyszewskiego leżałam na neurologii i tam miałam konsultację właśnie laryngologiczną ale powiedziano mi że mam prawo wyboru więc trafiłam na lutycką ponieważ tam od 7 lat chodzę do poradni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmartwina Zrozumiałam.Znam te szpitale ,ja leżałam na neurologii, ale w tym wiezowcu na Dojazd czy Ujazd*jakos tak)ale do fryzjera chodziłam na Lutycka do szpitala .Lezałam nie krócej jak po 2 miesiace.pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×