Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Słoneczko_86

Zapalenie ucha, Perlak, Tympanoskleroza, Otoskleroza i wszystkie inne schorzenia

Polecane posty

Słoneczko_86 Ja już jestem po 5 operacjach na to samo ucho i za każdym razem miałam cięte za małżowiną uszną, ale z tego co wyczytałam to każdy miał w innej części ucho nacinane. To chyba od lekarzy i rodzaju zabiegu zależy ;). Aha to ja już od 9 lat choruję wciąż na to samo ucho i nie miałam ani razu tej szczepionki. Kamelia5-46 Słuszny wybór, jak boli to znak, że coś może tam być. Niestety Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelia5-46
bardzo Wam wszystkim dziekuje za wsparcie i mam nadzieje ze wszystko sie dobrze ulozy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę tego, ale lepiej brać najgorsze pod uwagę, a później się miło zdziwić ;). Przynajmniej u mnie zawsze takie podejście do choroby jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze Słoneczko_86 to współczuje, jeśli dobrze przeczytałam to czekają Cię jeszcze dwie operacje? U mnie na razie spokój z perlakiem itp. ale wycieki nadal są. Bo w końcu zima jest ... Przyłączam się do życzeń Słoneczka_86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelia5-46
wiecie co dopiero sie do was przylaczylam a mam takie wrazenie ze znamy sie od dawna bardzo milo z wami sie ,,rozmawia'' i zycze wszystkim pogodnych i po stokroc zdrowych swiat !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczka962
Ja miałam już operowane prawe ucho bo miałam perlaka. i operacje się udała..;) Ale czeka mnie jeszcze lewe ucho..;(( życzę wszystkim udanych świąt..^^ Pozdrowienia.;** ps. Fajnie że jest ktoŚ taki jak Słonczko..;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko_86 O kurcze groźnie brzmi, ale będzie dobrze. U mnie każda operacja pogarsza słuch. O żadnych implantach nie mówiono mi i żyję sobie tak z dnia na dzień i coraz to częściej odczuwam ten mój wciąż pogarszający się słuch. Niby po operacji miało być dobrze, a jest gorzej. Wolałam tego perlaka mieć, bo lepiej wtedy słyszałam itp... Zdrowych i spędzonych w rodzinnym gronie Świąt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej to aż tak często bywasz w tej Akademii?? Ja dawno nie byłam u swojego lekarza ;). Jest dobrze mimo wycieków i na kontrole i osuszanie ucha nie spieszy mi się ;D. Po co mam się denerwować po kontroli. Jest jak jest i niech tak już pozostanie. A powiedzcie mi czy wy często macie po wizytach kontrolnych wykonywane badania ?? Czy po operacji mieliście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha rozumiem. No ja to tylko 2 razy miałam wykonywane badanie słuchu. 2 i 4 miesiące po operacji. A poza tym to mój lekarz chyba nie jest taki chętny by mi badania robić niestety i przez to też żyłam z perlakiem z 5 lat w nieświadomości, a ucho bolało mnie co drugi dzień i miałam silne bóle głowy, czasem prowadzące do omdleń. Niestety taka ta nasza służba zdrowia jest czasami ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze i to się bez żadnych objawów rozwijało?? Mnie też czasem traktują jak króliczka dośw. jak w szpitalu leżę ;) w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszę inaczej. 2 x miałam operację w Sączu, a 3 razy już w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymek100
Witam wszystykich serdecznie:) Choruje na lewe ucho od 21 lat,miałem usówanego perlaka 2 razy i do dzisiaj mam straszne problemy ze zdrowiem . Sam juz nie wiem co robic. Mój lekarz chyba tez.straszne wycieki z ucha,szumy,wogóle momentami dziwnie słysze wszystko: (Miałem sie zjawic na kontroli 2 miesiace temu ale nie mam juz siły. Znacie moze jakas klinike w Bydgoszczy do której mógłbym sie zgłosić?? Z góry dzieki za odpowiedz.pozdrawiam..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko To masz pecha , nie wolno coś takiego robić,trafiłaś na idiote i tyle,pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczka962
Ja miałąm operacje w Bydgoszczy ;) POLECEM dr. Mierzwińskiego który na pewno przyjmuję prywatnie.. :) Świetny Lekarz..!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U to i tak miałaś lepiej niż ja, bo odkąd zaczęłam na ucho chorować to raz w miesiącu mam zapalenie ucha albo obustronne uszu środkowych ;/. A ropa to chyba w całej tej chorobie prócz tych silnych bólów jest najgorsza ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymek 100 a dlaczego ma to być Bydgoszcz??? Gdzie dotychczas leczyłes te uszy??? Jezeli jest juz ropny wyciek do nieopanowania,to ale pędem do laryngologa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymek100
Alda Całe życie leczy mnie dr.Piziewicz ordynator szpitala dziecięcego z Bydgoszczy.Niestety troszeczke juz wyrosłem i nie zabardzo moge jezdzic do tego szpitala wiec szukam kogos kto by mnie dalej leczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymek Ale czy to był lekarz laryngolog???jezeli tak ,to co to za róznica? Jezeli tzw. lekarz ogólny to z pewnością musiałbyś zacząć leczyć ucho wreszcie u specjalisty.Czy to będzie Bydgoszcz czy to będzie miasto xxxxxxto juz bez różnicy.Słoneczko zna adres do Olsztyna, Gdańska,Poznania znam ja,gdzie Ci najblizej???podamy Ci pare informacji,tylko konkretnie pytaj,co? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymek100
Alda Najbliżej mam do Bydgoszczy.Mój lekarz jest larygollogiem,ale na czasie odchodzi na emeryturke podobno więc rozglądam sie za kimś do kogo mógłbym dalej jeżdzić :)Nie wykluczone że jak zadzwonie do niego to mi kogoś poleci,ale chciałbym od Was się czegoś dowiedzieć gdzie najlepiej było by się zgłosić :)Pozdróweczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymek Ja tu nie widze problemu,mozesz wszędzie iść .w Bydgoszczy jest tylu specjalistów, ze oho ho!Najlepiej załatw sobie otolaryngologa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczka962
Szymon : dr. Piziewicz to ordynator oddziału w którym ja się leczyłam , operował mnie tam jeden z najlepszych lekarzy dr. Mierzwiński :) Rozumiem że nie możesz już leczyć się dalej w szpitalu dziecięcym , ale tak jak już mówiłam dr. Mierzwiński przyjmuję prywatnie :) Moja rada dla ciebie to żebyś poszedł do dr. Mierzwińskiego ale prywatnie ..:) A później już on coś Ci doradzi..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczka962
Mam pilną sprawę : Jeżeli wyjęli mi sączek po trzech tygodniach i włożyli nowy na tydzień , czy po tym tygodniu jeszcze raz włożą mi sączek ? Odpisz Słoneczko proszę to ważne ;( ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymek100
Dziękuję bardzo za porady:)Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinni. W końcu ucho musi się porządnie zagoić. Ja z sączkiem chodziłam trzy tygodnie, później wyjęli i nie kazali nic tam wkładać. U Ciebie nie wiem dlaczego włożyli go ponownie, może jeszcze leci Ci coś z tego ucha, nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra...
Witam wszystkich ... postanowilam tu napisac do was.. Mój brat ma tego perlaka.... zostal późno wykryty, bo cale zycie leczyli go na zapalenie ucha.. Mial juz jedna operacje wczoraj przeszedl druga, tylko ze to ucho jest w 10 razy gorszym stanie niz prawe. Prelak tak sie wrosl w kosc ze prawie do mózgu doszedł. Do tego wszytskiego dostał porazenia nerwu twarzowego.. i chciałam zapytac czy ktos z was moze mial cos takiego? jak długo to sie leczy, czy ustepuje ...? p.s Mimo tego ze mnie to wszytsko bezposrednio nie dotyczy, to jak modle sie o zdrowie dla brata,modle sie i takze o was aby było lepiej i aby ten rok który lada moment sie zacznie było bardziej kolorowy i lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra...
Ahh i leczy sie w kajetanach takze jesli ktos potrzebuje informacji na temat tego Centrum służę pomoca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj siostra Cóż mogę powiedzieć... brak słów. Ze mną pewnie było by tak samo ale na szczęście zdążyli. Mam nadzieje, że Twój brat szybko z tego wyjdzie. Porażony nerw twarzy też mam, ale perlak nie przeszedł do mózgu. Mówiąc szczerze nie spotkałam się jeszcze z taką osobą czy mogłabyś szerzej opisać przypadek Twojego brata? Tak ku przestrodze innym żeby nie bagatelizowali problemów z uszami. Szkoda, ze czasem trafia się na takich nieudolnych lekarzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra...
ale przeszło ci to porazanie nerwu ? wrócilo do normy jakos to ? hmmm wiec moj brat od malego chorowal na uszy... oczywiscie lekarze mowili ze to zapalenie ucha i dawali antybiotyki słuch mu sie pogarszał i tak było przez 14 lat... nie dawno trafił do centrum w kajetanach (tak poradzila mamie pewna kolezanka bo jej synek tez tak chorowal i okazalo sie ze ma tego perlaka ) u czerwcu miał jedna operacje na jedno ucho, lekarz powiedzial ze beda potrzebne takie 4 operacje.... przedz wczoraj mial taka druga... lekarz byl w szoku jak otworzyl mu to ucho bo praktycznie wszystko nadawalo sie do wyciecia... jutro do niego jade wiec moze cos wiecej sie dowiem .. co dalej bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie wy sączki w uszach miałyście?? Ja tylko jakieś \'śmieciuchy\' i tyle ... ;-O A z tym nerwem to słyszałam trudna spr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×