Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Słoneczko_86

Zapalenie ucha, Perlak, Tympanoskleroza, Otoskleroza i wszystkie inne schorzenia

Polecane posty

Zmartwiona Pomimo to dziwię Ci sie bardzo , ze nie skorzystałaś z typowej dla Ciebie opieki jakim jest Klinika Otolaryngologii w Poznaniu.Pozdrawiam! Ja tam przbywam non-stop,to jakby mój drugi dom.sory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona32
Niestety tak mi powiedział profesor że teraz będzie dużo więcej usunięte i to pogorszy mój słuch jeszcze bardziej niż teraz a więc prawie całkowicie nie będę słyszeć bo teraz jest kiepsko ze słuchem a po jeszcze gorzej niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,jak was tak czytam to miałyśmy identyczne objawy , ale co innego.Kurcze ucho jest takie małe , a takie dokuczliwe ma schorzenia,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie, jestem juz po operacji a raczej zabiegu bo trwal niecala godzine i do domu wyszlam juz na drugi dzien. Mialam jedynie rekonstrukcje blony bebenkowej wiec nie to co wy przechodzilyscie. Oby moje problemy ze sluchem skonczyly sie tylko na tym. Wam tez zycze duzo zdrowia i wiary ze bedzie dobrze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malena74 Cieszę sie, ze jestes juz po wszystkim. Powiec, czy miałaś ten zabieg pod narkozą czy ze znieczuleniem domiejscowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i o zdrowie pytam! Miłego weekendu zyczę,pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczko86 Zabieg byl zdecydowanie pod narkoza. Po wybudzeniu czulam sie b.dobrze jedynie w nocy zlapaly mnie lekkie mdlosci. Jak na razie ciagle szumi mi w uchu i zdecydowanie jeszcze nie widze poprawy sluchu. Pewnie trzeba poczekac na calkowite wygojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona32
Witajcie. A więc decyzja zapadła w czwartek idę na operację. Cholernie się boję bo pamiętam co czułam po pierwszej. Ale nic trzeba iść to trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj się dziewczyno!!!!pozdrawiam i wytrwałosci zyczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona32
Co miałaś na myśli pisząc "Teraz super przygotowują do operacji"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam na myśli tutaj anestezjologów, mnie przygotowali tak ładnie, ze nic nie czułam ani sie przez te 6h nie obudziłam no a po wybudzeniu czułam się dobrze i trochę tylko bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona32
Ach!!!! może i ja tak będę miała. Tak czy inaczej trzymajcie za mnie kciuki. Po operacji jak tylko będę w stanie coś napisać to opiszę swoje doświadczenia Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona32
Odwołano mi termin przyjęcia z powodu braku miejsca na oddziale. Eh jak pech to pech. No nic czekam dalej :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona32
Mam dzwonić w czwartek i ustalić termin dopiero. A ty święta za pasem i sama nie wiem co myśleć. No nic zobaczę w czwartek pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz mi gdybym była na Twoim miejscu to zdecydowała sie na operacje dopiero po świętach. Ja, gdy wróciłam do domu po szpitalu dochodziłam bardzo długo do siebie [ok. 2 miesiące], nie żebym nie mogła chodzic czy mnie cos bardzo bolało, ale po tej narkozie bardzo szybko się męczyłam i nie miałam siły by zrobić kilka rzeczy na raz jak dawniej. Ale to zależy od organizmu ja to tak przeżywałam a inni tak. Zresztą miałas juz operacje wiec znasz swoje możliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona32
No i zdecydowałam idę na operację w styczniu zaraz po nowym roku. Tak więc męczę się z bólem dalej ale nie chciałam przez święta leżeć w szpitalu, lub co gorsza w domku ale z silnym bólem pooperacyjnym bo wiem jak to jest. Pozdrowionka dla wszystkich pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Malenka-chmurko Tympanoplastyka to operacja poprawiająca słuch. A co i jak to robia to zależy bo są rózne typy takich zbiegów. Ja miałam ale nie wiem co tam zrobili, wiem, że wstawili jakąś proteskę. Gdzie będziesz ją miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczka962
Ufff to dobrze .. jak miałam szwy zdejmowane to niee bolało..:DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczka962
Nie.! W Bydgoszczy jest świetny ośrrodek laryngologiczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Bydgoszczy nigdy nie słyszałam. Mialaś tydzień temu operację i już szwy Ci zdjęli? Tylko suniecie perlaka było czy tympanoplastyke też zrobili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczka962
Ja miałam perlaka i usuneli wszczepili nowe kosteczki słuchowe i już jest ok jutro wyjmują sączek boje sie ! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×