Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pieczareczkaa

grzybica układu pokarmowego - dostawkaDostaregoTopiku

Polecane posty

Gość ludi
hehe wlasnie jestem na tej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś z was stosował na kandydozę roztwór 3% wody utlenionej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancrea
tharna przzybliż problem... Ciekawe to co piszesz... druga sprawa, czy jest to na celowniku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienia 77
Dziewczyny, dzieki za opinie dotyczące moich stawów. biorę pod uwagę 3 możliwości: - infekcja (b. prawdopodobne, pisałam o mojej głupocie i chodzeniu bez kurtki przy zdradliwej pogodzie, do tego dodam mycie okien z bólem gardła...), - grzyb (mało jednak prawdopodobne, miałam ból stawów na początku choroby, na wiosnę, ale to był inny ból), - bakteria - czyli tak jak kilka lat temu, miałam koszmarne bóle stawów, w końcu okazało się, że to bakteria, dostałam antybiotyk i po tygodniu był spokój. a zwijałam się wcześniej z bólu przez pół roku... ach, no może to być jeszcze pasożyt, el nie wiem, czy daje on bóle stawów. dzisiaj jednak stawy bolą jakby mniej (czyżby moje magiczne kulki, które mam właśnie na stawy? ;-). natomiast zaczyna się katar i znowu zaczyna boleć gardło. poczekam, jak się sytuacja rozwinie, najwyżej zrobię wymaz z gardła. dzięki An Dy za linki! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
ludzie ,napisalam szczelaja zamiast strzeaja albo bylam bardzo zmeczona albo grib Asieniu dobre sa dla grzybiarzy na gardlo tantum werde w kazdej postaci ,oraz sebidin plus/dziala rowniez na candide//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUDI zapomnialam wczoraj zapytac: Ty te sztywne stawy mialas przed czy juz w czasie leczenia (porownanie do Pinokia dobrze to opisuje, tak wlasnie chodzilam przez te 2 dni po schodach, po prostym bylo duzo lepiej)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
AN DY w czasie leczenia do tej pory jeszcze mam alejuz nie tak ,raz nie moglam wyjsc z auta normalnie zesztywnialam,myslalmzeoszaleje,jak kucnelamto juz nie moglam sie podniesc,milekarka mowila ze one beda tamtad wylazic dosyc dlugo PYsiula Ja mialamgrzyba giganta widocznego golymokiempodobno,calegardlo w pryszczach ale i tak robili mi wymaz zeby prawdzic jaki grzyb i zrobic antymykogram,wymazbrali mi z jezyka gardla i migdalkow potempo 6 tyg mialam IGg na candi i apergilusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABSONIK ta kobieta ma raka jelita grubego, jest tez po operacjach, wiem, ze stosuje te rzeczy naturalne nie wiem na ile, ale wiem ze pije soki i ziola, musze popytac tej jej siostry czy robi lewatywy a wlasnie musze jej polecic hydrokolonoterapie,oczywiscie badz dumna, bo to przeciez dzieki tobie dowiedzialam sie o gersonie i mowilam, ze wiem od dziewczyny z internetu, polecilabym jej tez tombaka, ale niestety jest po polsku nie wydaje mi sie zeby ta ksiazka byla przetlumaczona na francuzki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
sorki ale mi spacja zacina ,juz nie mam sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_Dy
Dzieki drewniany LUDzIku. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
An Dy -dobrze ,że wkleiłaś te stronki o pasożytach ,bo ja poszukując wiadomości o pasożytach też zauważyłam wpisy lekarzy o pestkach świeżych wyłuskanych z dyni ,a z te stronki to potwierdzają -wczoraj byłam na dużej normalnej pizzie ,w normalnym lokalu ,i jak normalny człowiek mogę już od czasu normalnie poszaleć po 11 m-cach leczenia -życie jest piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violinnka
Do Pieczareczka zrobiłam wczoraj amylojodynę nie powiem że to jest smaczne ale cel uświęca środki, dużo o tej terapii czytałam dobrego ale nie miałam odwagi, utarte w psychce że do stosowania zewnętrznego. Skoro tobie nie szkodzi dlaczego mam nie spróbowac też juz długo sie leczę ze średnim skutkiem. Na szczęście alergii na jod nie mam i póki co dobrze zniosłam już 3 porcję leku Czy ktos tu na forum stosował lewatywy? w róznych metodach leczenia są polecane . Ale jaka jest skuteczność jest w praktyce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta garbo
Pieczareczko Skąd pewność, że to co ci złaziło z ..ehm... dolnych partii ciała (po amylojodydnie) to wlaśnie candida? Po wyglądzie poznałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludi czy ty w pierwszej fazie leczenia stosowalas jakies leki typu ketokonazol ...itd >bylam wlasnei po skierowanie na badania wymaz gardla, morfologia ,kał i inne bzdety i zapisal mi Ketokonazol bo te nadzerki jamy ustnej dają mi popalic i mam stan podgoraczkowy 37.4 .nie wiem co robic , czy czekac na wyniki ktore beda pewnie za 10 dni czy juz cos zaaplikowac :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violonka lewatywa wymywa wszystkie nasze brudy z jelit,jak najbardziej wskazana, takie czyszczenie od srodka,ja kiedy mialam zaparcia , to gdyby nie lewatywy, to chyba rozerwaloby mnie, szukam nawet kogos , kto robi hydrokolonoterapie, czyli kilkukrotny zabieg plukania jelitek hehe... robila kiedys to hafsa z naszego forum i pisala, ze czula sie jak nowo narodzona, zrob pierwsza lewatywe i jak zobaczysz co wyjdzie, to sama sie domyslisz jak to dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
PYSIULA ja tez nie czekalm na wynik wymazu tylko zaczeam brac leki,mysle ze skoro golym okiem widac zmiany grzybicze to nie masz na co czekac ,a w srodku to pewnie juz masz wojne grzybicza ,pamietaj ze grzyby maja dluga droge od jelit do jamy ustnej,one nie skacza ,tylko sie posuwaja zajmujac coraz to nowe terytoria /10 dni to duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
Pysiula kup sobie probiotykk bo jak znam lekarzy to nic ci nie przepisal ,a w miejsce grzyba musisz posadzic hehe bakterie im szybciej tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KingaParis i Ludi dziękuję wam bardzo ,jutro wymaz i pierwsza tabletka :) eehhhhh ale potraficie natchnąć ducha , dziekuję :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj probiotyk , ktory kiedys zakupilam to "immunostim action symbiotique"i w sklad wchodza trzy probiotyki, czyli:lactobacilus acidophilus,bifidobacterium infantis i bifidobacterium bifidum 5 miliardow oraz jeden prebiotiques czyli fructo-oligosaccharides 750 mg, prebiotyk dostarcza jakby paliwa dla probiotykow, czyli podnosi ich szybkosc dzialania i ich ilosc( probiotykow) i aktywnosc naturalnie obecnych w organizmie zacezlam od dzisiaj brac po trochu tego probiotyku, moze mi to pomoze w walce z helico,narazie jest ok, czy ktos mial probiotyki wraz z prebiotykiem w srodku? nawet jest zalecany kobietom w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
KINIA pisalam ci maila ale jak znam zycie i moja pojechana poczte to pewnie nie doszedl ,ja mam problemy watrobowe /w mailu pisalam /musze uwazac co jem ,zapisali mi hepatil ale jeszcze nie bralam ,pije pokrzywe i miete ,ocipiec mozna z ta choroba ,bylam u dentysty ,jakos wytrzymalam 2 zeby bez znieczulenia ,myslalm ze fotel dentystce wyrwe hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane wcinam probiotyk od 10 dni :):) dzisiaj dokupilam nastepne opakowanie , ale macie rację lekarz nie wspomnial nic o nim no i oczywiscie powiedzial ze dieta nie ma nic wspolnego z grzybem :):) w moim sa standardowe bakterie:)(lactobacillus aciophilu , lactobacillus rhamnosus) Kinga nie wiem czy w polsce sa probiotyki z prebiotykami ale popytam jutro :) dodatkowo zlecial badanie na helico :) mam nadzieje ze wyjdzie tylko grzyb :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
PYSIULA sa w aptekach probiotyki z prebiotykami ,tylko uwaga oligofruktoza i inulina to polisacharydy/cukry/ja dotad unikalam ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fructooligosacharydy odzywiaja \'dobre\' bakterie. dzieki nim latwiej namnazaja sie. Taka sama role ma siemie lniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludi no widzisz moge powiedziec o sobie : w d.... była g.....widziała:):):) jestem poczatkująca i pewnei z czasem poznam te wszystkie specyfiki i tak mam głowe pełną różnych wersji i totalny galimatias :) jednego jestem pelna ze od jutra beda tabletki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×