Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pieczareczkaa

grzybica układu pokarmowego - dostawkaDostaregoTopiku

Polecane posty

Gość bdfsdgghga
kurde :/ Dzisiaj odebralem wynik, wczesniej mialem candida tropicalis 4+ teraz wyszlo tylko geotrichum spp. 2+ i nie wiem co to jest... tez jakis grzyb? cos gorszego? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Słoneczka odebrałam wyniki na Yersinie i proszę mamy wynik pozytywny a grzybek powstał w wyniku następstwa Yersini w moich jelitach która sobie tam szalała leczenie wygląda tak 20 dni Doxacyklina 2x1 tab Vit. B 2x2 Acidolac 1x1 saszetka od 5 dnia leczenia oraz Nystatyna 3x1 tabletka od 10 dnia leczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
An Dy ale mnie wystraszyly te Twoje zdjecia zagrzybionych oczu. Ja mialam zapalenie rogowki ale chyba "zwykle" bo takiego oka nie mialam, ale dalej probuje znalezc przyczyne dlaczego tak czesto mam chore oczy. Nuta sugerowala ze bol oczu moze byc przez gliste, ale wyczytalam ze wtedy bola spojowki, a u mnie wyglada to na zapalenie, o dziwo samo przeszlo w zeszlym tygodniu po 2 tabletkach na zapalenie, ale chcialabym tylko wiedziec czy to przypadek czy to ma jakis zwiazek z grzybica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bdfsdgg itd To też candida i tak jak albicans jest normalna w zdrowym organizmie, ale jak się rozbuja...to większy problem, bo trudniej ją wykolegować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos mi pomo
oddalam kał do badania i wyszlo candida albicans. i mam pytanie czy oprocz tego rodzaju grzyba moge miec tez w organizmie te inny rodzaj grzyba? poniewaz mam grzybice pochwy, prawodopodobnie ukl. pokarmowego bo mam ciagle wzdęty brzuch, ukl. oddechowego bo po slodkim bardzo kaszle i sie dusze, w nosie mam obrzek. Wszytskie te objawy pojawily sie praktycznie w tym samym czasie. wiem ze to malo pradopodobne ale niestety prawdziwe. co do oka to moja teczowka staje sie biala, jak w zalaczonym linku przez An Dy, (zdjęcie nr 1, ale w moim przypadku nie ejst to zrenica). nie potrafie wyslylac zdjęc wiec nie wysle. moze wystarczy moj opis zeby powiedziec o co chodzi z moim okiem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos mi pomoże?
moge wyslać na maila zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi68
dzięki An Dy , właśnie mam zamiar zrobić badania. Ja o dziwo nie mam białego nalotu na języku tzn. jak ucisnę lekko język to staje si ę białawy ale tylko wtedy, nie mam również biegunek tylko czasami coś mi się przelewa w jelicie grubym. Moja ślina jest dziwna, wygląda jak taka biała pianka, po lekko posłodzonej herbacie wysycha mi w gardle. Chciałam się leczyć czosnkiem ale niestety ostatnio najczęściej mam ciśnienie 100 na 60-65 a czosnek obniża. Po tym moim osłabieniu przez niedożywienie nie mogę od razu przejść na ścisłą dietę. Najpierw muszę tak jak napisałaś zrobić badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi68
Kupiłam na Allegro sok z żyworódki pierzastej, może przyjdzie jutro. Czytałam że to rewelacyjna roślina i że ma właściwości bakterio i grzybobójcze. Jak na razie staram się używać jak najmniej cukru, nie jem słodyczy i nabiału, jem wafle ryżowe, jajka, szprotki i trochę mięsa. Biorę vit C (rutinacea), Iskial i synbiotyk Multilac, piję sok z cytryny oraz sok z aloesu. Kupiłam również skrzyp polny z witaminami i składnikami mineralnymi, tylko zastanawiam się czy go brać, czy to nie za dużo by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabsoo
u mnie duuuuzo pajeczyn. codziennie masakra. dlugie na metr:P i wychodzi tylko to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
żyworódkę pierzastą stosowała kiedyś Edith , podobno bardzo dobra ,nawet jechała po nią do Gdańska ,bo jedna kobietka nią leczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOEMI cisnienie 100/60 to moje gorne pulapy. Mysle (rzecz jasna u kazdego jest inaczej) ze mozesz pojesc czosnku przez pare tyg. Wg mnie brak czy obecnosc nalotu na jezorze nie jest glownym kryterium. Te naloty maja rozne struktury i czesto nie maja nic wspolnego z grzybica. A robilas sobie test slinowy? CZY KTOS MI Nawet jesli wyslesz zdjecia to nikt nie jest tu specjalista. Zdiagnozowanie na podstawie zdjecia przez amatorow?? moze i majacych spora wiedze ale chyba wciaz za mala. Ja sie napewno tego nie podejme, idz do okulisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_dy
CZY KTOS.... A moze zrob sobie wymaz z oka? W Wawie jest b. dobre laboratorium bakteriologiczne. Jak chcesz podam Ci namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amor007
byłem dzisiaj u rodzinnego. Na początku powiedziała że dawnego grzybka już nie ma a ten co teraz jest(powiedziała że to taki na pół grzyb na poł bakteria) jest czymś normalnym (geotrichum spp.) powiedziała że 2+ to mały wzrost i tego się nie bierze pod uwage w leczeniu, tego się po prostu nie leczy. Powiedziałem że przedtem tego nie miałem i może to zaczyna się rozrastać a ona żebym się uspokoił etc itd... Zapytałem czy antybiotyk mogł zataić tamtego grzybka, odpowiedziała że najbardziej tak i mam powórzyć badanie po 2,5 tygodnia, przez ten czas żadnych anty i probiotykow. Powiedziałem że objawy nie minęły ale powiedziałą że grzybka raczej na pewno nie ma bo długo antybiotyk brałem i dlatego trzeba odbudować naturalną flore i powinno być dobrze... Hmm nie wiem, ale np. stolec teraz jest w porządku... gazy ostatnio w miejszej ilośći ale jezyk biały i zatkany lekko nos :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabsoo
dzis zaczynam miesko i nie wiem czy dalej robic lewtywy?? chyba zostane jednak na przynajmniej 1 dziennie odnosnie pajeczyn.. czy to nie dziwne ze przez 5 miesiecy codziennie i za kazdym razem ze mnie schodza?? czy to znaczy ze bylo ich tak duzo?? czy moze one sa w stanie uformowac sie p rzeciagu 12 godzin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Gabsonik Zadajesz trudne pytania :) Nie łącz mięsa (białka) z węglowodanami, bo to się znacznie gorzej trawi. Tylko z warzywami, tłuszczem. A nawet czytałam ostatnio rady żeby surówkę zjeść na godzinę przed mięsem. Smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabsoo
dzieki. chyba jednakorganizm zuzywa duzo wiecej energii bo czuje sie ociezala, i zmeczona po tym posilku. moze trzeba sie na nowo przyzwyczaic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabsoo
ale mi ciezko. czuje jakbym miala 10 kilo wiecej. i zle sie czuje. mam nadzieje ze doktorka wie co robi bo oczyszczanie pluc jest w toku dalej mam mega kaszel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabsoo
wlasnie zobaczylam ze jedno lekarstwo to krem sprawiajacy namnazanie bifidobakterii. ciekawa jestem skutkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabsoo
krem jest przepyszny smakuje jak najlepszy miod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie, co robic bo na ciele zaczynają mi sie ostatnio pojawiac liczne piegi, wiem ,ze to problemy z wątrobą, czego uzywać żeby ją odciążyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
Gabsonik-korci mnie by zadac Ci pytanie -brak endometriozy miałaś potwierdzone badaniem usg ,na jakiej podstawie lekarz stwierdziła jej brak -co do piegów -to tak -wątroba szwankuje -przegryzac ostropest ,na allegro mają pół kg za 6 -7,8zł [orka ,girena bo od nich brałam ,dobry]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Gabsonik Po Twoim samopoczuciu widać, że lepiej zaczynać od malutkich porcji tego mięsa i najlepiej jak będzie gotowane, duszone na małym ogniu. Organizm nauczy się znowu je trawić. Surowe żółtka są bardzo wartościowe i dobrze trawione nawet przez niedomagające jelita. Nie masz ich jeść? Tylko o czerwonym mięsie mówiła lekarka? Ja po roku wegetarianizmu nie miałam żadnych problemów wracając do mięsa (a były to świeta i zjadłam pieczeń z dziczyzny), ale Gerson jest jednak dietą znacznie bardziej restrykcyjną niż zwykły wegetarianizm. Twój organizm bardzo się przestawił przez te kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
wczoraj w teleexpresie pokazywali 1 klinikę chyba w Polsce, która leczy raka Gersonem -określili to jako leczenie sokiem z warzyw i lewatywami z kawy -koszt 5000zł za m-c,w jakimś domku ,nawet są chętni ,była jakaś babcia nie do końca pokazana,oczywiście były sceptyczne komentarze lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabsoo
Nuta, na usg nie idac endometriozy, jedyna mozliwoscia diagnozy jest operacja. dlatego ja tez do konca nie wiedzialam czy mam endo czy nowotwor. ona widzi wszystko w oku. Co do miesa to czuje ze przybieram na wadze w oczach i po ubraniach po 1 dniu jest duza zmiana . mysle ze gdybym wrocila do normalnego jedzenia szybko mialabym co zrzucac. odnosnie lewatyw, to robie nadal poniewaz gdy nie zrobie zaczyna mnie bolec glowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabsoo
jezeli chodzi o trawienie miesa to na pierwszy rzut czulam sie ciezka i mialam spadek energii ale teraz wlasciwie jest juz normalnie. nie mam zadnych dolegliwosci z zadnej strony. jedynie glowa pobolewa. wiec zaraz zrobie kawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabsoo
lekarka mowila tylko o czerownym miesie. i o w miare normalnej diecie. po to by przygotowac jelita do normy. nie wiem moze chodzio te bakterie ?? i o cos co potrzebne w jelitach zeby zaczely dzialac tabletki?? ale powiem tez ze po pascie tez czuje zarabista zmiane. to znaczy nie wiem jak to powiedziec. ale czuje sie po prostu bardzo dobrze od strony jelit. tak jakby je ktos balsamem posmarowal od srodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta garbo
Ludzie!!!! Ja w tym momencie nie wytrzymam!!! Co jest????? Za soki z warzyw i lewatywy z kawy 5000 miesięcznie???? To jest ohydne, cyniczne, wredne wykorzystywanie ludzkiego nieszczęścia - bo wiadomo, że chory na nowotwór jest w sytuacji ... nie wiem jak to określić... egzystencjalnej konieczności! To jest jak spekulacja na cenach jedzenia w getcie, gdzie ludzie mrą z głodu! Sprzeciw i jeszcze raz sprzeciw!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabsoo
mysle ze nalezy mowic po prostu ludziom o takiej mozliwosci. ale przewaznie ludzie nie wierza i sa leniami. i opcja samotnej meczarni ich jakos nie pociaga. wola lezec w szpitalach klinikach i slono za to placic byleby ktos kolo nich chodzil i wszystkim sioe zajal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabsoo
a jezeli chodzi o cene 5000 to jeszcze nie tak drogo na wegrzech ktos tam placil za 2 tyg 18000. nie wiem ale moze w tym domku obsluga jest full servis? moze maja opieke lekarska i pielegniarska 24h?? moze maja sprzataczki, praczki ktore uzywaja tylko naturalnych metod?? w gre wchodz jeszcze tylko naturalne warzywa. obsluga od strony kuchni dodatkowo sanitariusze ktorzy pewnie wykonuja pacjentom lewatywy, wszelkie suplementy i badania i ich wyniki ktore nie sa tanie. wezmy pod uwage ze niektorzy pacjenci musza miec robione tomografie, usg, regularne badania krwi itd. , woda zrodlana, to wszystko kosztuje majatek. wiec to 5000 to nie jest az tak duzo. poza tym kazdy powinien miec swiadomosc ze to mozna robic w domu samemu w warunkach domowych i ze sie da. a jak ktos uwaza ze ma duzo kasy i woli miec pewnosc ze wszystko jest pod kontrola to taka opcja tez istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos mi pomoże?
chce zrobic wymaz, z tym ze w labolatorium w moim miescie nie pobiera wymazow z oka, trzeba poprosic pielegniarke lub lekarza, bądz samemu. Kupilam patyczki do wymazow, mieli 2 rodzaje, z podlozem i bez. nie wiem jakiego użyc...? a chce zaniesc jak najszybciej bo z moim okiem kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×