Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pieczareczkaa

grzybica układu pokarmowego - dostawkaDostaregoTopiku

Polecane posty

Gość gab sonik
4 lata temu mialam cos takiego: zjadlam popsuta malze. (jest to najwieksza trucizna na swiecie z tych naturalnych i 4 malze to smierc doroslego mezczyzny) ja zjadlam jedna. mialam paraliz nie umialam oddychac itd. nerki po tym zatruciu bolaly mnie 2 tygodnie. nie moglam chodzic itd. czy myslicie ze to te toksyny moga byc jeszcze w organizmie? i ze to one sa powodem moich problemow?? co myslicie o tym,??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
gabsonik gdzies czytalam ze jak alkoholik przestaje pic to watroba jest zatruta jeszcze przez wiele lat ,niewykluczone ze zostaly ci jakies toksyny /byc moze jest to bardzo silna trucizna i gdzies sie skumulowala /ja jak wiele lat temu zucilam palenie to pluca oczyszczaly mi sie miesiacami ,nie wiemy o wielu rzeczach jak widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
gabsonika moze u Ciebie jest to reakcja alergiczna ,te pryszcze ,na ktores z ziolek ,moze sprobuj popic kazde z osobna i poobserwowac Siebie/ja robie tak czesto jak mi sie cosik dzieje po mieszankach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancrea
Esjot? Napisz, gdzie kupujesz te środki do sporządzenia wodnej "miksturki"? Powiedz mi też jeszcze, jak twoim zdaniem może ona dotrzeć do końcowych odcinków jelita grubego? Wiadomo, że pod drodze wchłania się szybko i czy zdąży tam dotrzeć? Twoja propozycja jest interesująca ...Uważam, że należy spróbować wszystkie możliwe bezpieczne propozycje, tym bardziej, że na jednego działa "pietruszka", a na drugiego "czarnuszka"! Każdy człowiek jest inny w reakcji na naturalne specyfiki. Pozdrawiam i proszę o maila jak możesz napisać: wladyslaw56@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab sonik
ludi, na pewno nie jest to reakcja alergiczna. bo czym jest alergia? alergia wystepuje wtedy gdy organizm jest zatruty. gdy sie oczysci to alergia znika. ja mialam alergie ktore zniknely gdy zaczelam stosowac diete i czosnek. mysle ze to nie alergia ale to toksyny ktore poruszone gdzies tak w srodku pylatuja na zewnatrz. mam tylko nadzieje ze te pryszcze zejda same za jakis czas. moze u ciebie jest to samo i powinnas pic te ziolka?? przeczytalam listy pisane do marii treben od czytelnikow na temat dzialania jej zestawow ziol i naprawde sa przekonujace i udomkumentowane przez lekarzy. wiec jestem na razie zafascynowana jej ziolkami. i poczekam co bedzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancrea
Masz rację Ludi z tą wątrobą. Alkohol matabolizuję się w wątrobie na aldehyd octowy..i ten dopiero jest bardzo groźny dla wątroby. Ostatnio jadłem pomidory-niby kiściowe-takie pod naturalne podchodzące. Jednak po spożyciu ich w niewielkiej nawet ilości reakcja wątroby i jelit jest dokuczliwa. Przeróżne rzeczy wówczas dzieją: wzdęcia, gazy, dziwne swędenia ciała, kaszel przypominający astmę...no coś okropnego... Pozdr.Pancrea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
gabsonik z pewnoscia musialabym popic tych ziolek/chociazby ze wzg na moje guzki tarczycowe,poki co doktorka powiedziala mi ze mam nic z nimi nie robic,posluchalam jej juz raz w sprawie tarczycy i wynik mi sie poprawil ,poczytalam troszke o tych guzkach tarczycy i one tez sa wynikiem zasmiecenia organizmu ,chociaz niektorzy endokrynolodzy mowia ze to tylko efekt zle dzialajacej tarczycy ,ale czemus ta tarczyca zle dziala przeciez,ale lekarze niestety niezwykli odpowiadac na takie pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An-Dy
Czesc Gabsi Tak pije nadal mniszek, i pokrzywe. Wiesz ja to wszystko (pokrzywa mniszek) zaczelam pic na poczatku gdy i tak bylam zsypana bolacymi krostami wiec 10-ciu wiecej 5-ciu mniej nawet nie zauwazylam. Ewidentnie nowe i o calkiem innym charakterze (male czerwone raczej nie bolesne) pojawily sie gdy zaczelam pic aloes ale po paru dniach zaczely znikac. Teraz wyskakuje czasem jakas (raz na miesiac poltora) ale dlaczego tego nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wupe77
witam, jestem nowy na forum - z candidą walczę od sierpnia. mam pytanie: jak przy kandydozie wygląda sprawa z leczeniem "tradycyjnych" chorób które zazwyczaj leczy się antybiotykami-grypa, angina... bo coś zaczyna mnie brać - a mój lekarz rodzinny:/ w sprawie candidy jest niereformowalny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab sonik
te pryszcze ktore mi sie wywalily sa wielkie czerwone i strasznie bola. i nie da sie z nimi nic zrobic. wiec nie wiem co to za przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab sonik
ludi mi sie wydaje ze z pewnoscia masz racje. te guzki wg wielu ludzi znikaja po oczysczeniu ciala czy to sposobem gersona czy ziolami czy innymi. ale skoro tyle osob korzystalo z tych metod i wyleczyly sie calkowicie bez lekow i chirurga to moze i nam sie uda. ja wiem ze ta droga jest dobra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
gabsonik no wlasnie mam taka nadzieje,lekarze tlumacza problemy z tarczycom niedoborami jodu ,czynnikiem genetycznym itd tylko jak jest to mozliwe ze mnie i AN DY wyniki sie poprawily w czasie walki z grzybem ,niesadze by byl to zbieg okolicznosci ,mysle ze sprawa oczyszczania ma tu wielkie znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
wupe czosnek i jeszcze raz czosnek ,tak duzo jak tylko mozesz,rumianek ,szalwia/jesli gardlo/,dziewczyny pija nalewke propolisowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An-Dy
Wydaje mi sie, ze jesli chodzi o moje wyniki to zadecydowaly dwa czynniki: selenem zbilam antyciala a z czystych (czysciejszych) jelit lepiej wchlaniaja sie suplementy tarczycowe wiec z mniejszej dawki wiecej jest wykorzystywane. Ludi, mamy przeciwstawne problemy tarczycowe wiec moze oczyszczanie/pozbycie se grzyba jest w tym wszystkim najistotniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An-Dy
WUPE jedynie walka o zycie sklonila by mnie w tej chwili do brania antybiotyku. Wybacz jesli tobie lekarz daje antybioty na grype to naprawde poszukaj innego lekarza. Niezaleznie od grzybicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
AN dy mam piersiowe usg umowione ,szcczerze mowiac troszke sie obawiam ,ale jestem pozytywnie nastawiona ,dzieki Tobie glownie,dziewczyny mi radzily/tu na forum i znajome mastodynon,tylko ze ja wolalabym szczerze mowiac zero chemii,jak to nie chorobowe objawy to po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An-dy
LUDI Mastodynon jest ziolowym specifikiem wiec chemi w nim pewnie tylko co w jakis lepiszczach, otoczkach, nie znam dokladnie calego skladu. Wyrownuje rownowage hormonalna tylko, ze ja uwazam jak ty, po co brac jak niewiadomo czy potrzebne. Poczekaj zobaczysz co pokaza badania. I nie boj sie, nie ma czego. Jak ci wszystkie pisalysmy to czego sie boisz nie boli. Jesli ten bol ci sie utrzymuje moze warto sprawdzic poziomy hormonow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
AN DY madra kobieto naprowadzilas mnie chyba na wlasciwy trop,moze to zeczywiscie hormony/uspione budza sie ,tak mi sie wydaje po tym wracajacym do normy libido ,ze z piersiami moze byc podobnie cos na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
sorki juz ktorys raz naisalam rzeczywiscie przez z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An-dy
Nie praw mi komplementow od pierwszego dnia 2009 :-D (co oczywiscie znaczy praw mi jeszcze ile wlezie ;-) Jeszcze mi sie w glowie przewroci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
AN DY hehe a tak wogole to radosci i zdrowia w Nowym Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, co słychać grzybiarze?:) mam ogromną prośbę do es jot; czy możesz mi podać jakiś namiar do siebie? chciałbym się skonsultować. dzięki wielkie mój mail kam04@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAM Witaj, wszystkiego naj w 2009. Wiary w siebie, wiary ze z tego wyleziesz - przede wszystkim. Jak badania w Poznaniu? Potwierdzily? LUDi dzieki, Tobie rzecz jasna tez. Moze wieczorem napisze maila bo mam pare dodatkowych pytan/przemyslen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, skąd wiecie że macie grzybicę układu pokarmowego? jakie to są obiawy , to ważne dla mnie bo mój mąż od paru lat żle się czuje i nie wiem czy to nerwica czy jakieś zatrucie organizmu? ciągle jest zmęczony, boli go głowa , nudności nadwrazliwość na głosne dzwięki , denerwuje go byle co, nie wiem jak mu pomóc? lekarz domowy miga się od zlecenia badań , zaleca poradnię zdrowia psychicznego ,ale ja się boję ze wpakują mu leki uspokajajace i się powoli od nich uzależni , no niewiem co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Andy, dzięki za miłe przywitanie, badania w Poznaniu nie potwierdziły grzybicy. do wszystkich komplet badań kosztuje 390 zł, a 1 grzyb 160 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
AN DY oki czekam na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wskaźnik ... niektórych
I znowu ta duma i pycha pewnej osóbki. A może to dawna blumea,cosik na to wskazuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edsonik tak robiłem panel zakażeń grzybicznych i nic mi nie wyszło. Pancrea moja mlekarka mówiła mi coś na temat tego probiotyku. Podobno ma być to rewolucją w leczeniu ibs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×