Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CiePierdolneOna18

wqrwia mnie ta cipka

Polecane posty

Gość CiePierdolneOna18

próbowałam maszynkami woskiem[po czym mysślałam ze jebne z bólu] pensetą[jeden włos i nie dałam rady] piankami... i kurwa mac po wszystkim zostaja czerwone plamy podrażnienia na cipce..:| jak wy to robicie ze sa gładkie..:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanek od zaraz
cza mieć chłopa który będzie lizał i po kłopocie. gładkie i delikatne bez zaczerwienien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariol1980
ha ha tutaj chłop nie pomoże delikatne maszynki do golenia dla kobiet są najlepsze potem delikatny balsam no i powtórka za 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i moze mi
z włosem, maszynka, co 3, 4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariol1980
oczywiście z włosem. ponieważ pod włos jest niehumanitarne, mogą sie wrastac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leśny
Jeśli boli to maszynka ci zostaje. -rób to po kąpieli, najlepiej ciepłej. Włosy wtedy też namiękną i łatwiej się je goli. -wybierz naprawdę dobrą maszynkę. jakieś wenus albo coś. Bo e tańsze z jednym ostrzem to szarpią i nie tną...... -pianka do golenia..... - najpierw z włosem potem pod włos. każde pociągnięcie i płucz maszynkę. I wyczuj z jaką siłą docisnąć. - po wszystkim jakiś środek po goleniu. Niestety nie wiem jaki będzie dobry do cipki. Ale musisz czegoś poszukać. Najlepiej kremowego. A ogólnie to najlepiej depilatorem. Po flaszce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiePierdolneOna18
Leśny własnie tak jak napisałes robie..:D ale i tak sa czerwone plamy.. a włoski juz po jednym dniu troszke odrastaja..:| dziwnie sie czuje gdzy chłopak mi radzi jak golić cipke..:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiec mi tutaj
raz doradzili talk kosmetyczny po jak tak miałam i jest lepiej po tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leśny
Hehe..... może też mam ;) to że po dniu już odrastają i są wyczuwalne to niestety norma u ludzi z szybszym tempem wzrostu włosów..... Nic nie poradzisz. Czerwone kropki to dowód podrażnienia....... musisz znaleźć coś co zdezynfekuje. Może spróbuj golić nie na piankę a na krem po goleniu.... Testuj. Co działa na jedną na drugą już nie albo wręcz odwrotnie. Ale jeśli masz delikatną skórę to niestety niewiele pomoże.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiec mi tutaj
po goleniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cristabell
lesny wie o goleniu cipki tyle co wyczytał na kafeterii buhaha ja mam bardzo mocne włosy, jestem brunetka z ciemna cerą więc wiadomo. krem odpada, bo ryzyko podrażnień jest gigantyczne i coś sie może dostać do środka! wosk może jest dobry dla blondynek z rzadkimi włosami łonowymi, ale jak dla mnie to metoda za droga i niezbyt skuteczna,bo włosy błyskawicznie po wizycie zaczynają odrastać i wyglada to naprawde obleśnie, te krosty jak się usiłuja przebić przez skóre bleee. a trwa to naprawde długo- co najmniej 2 tygodnie. więc jak dla mnie tylko maszynka. Z WŁOSEM nie pod włos. ta 2 metoda co prawda pozostawia cipkę idealnie gładką, ale co z tego,bo po paru godzinach zaczynaja sie tworzyc krosty. a jak sie gole z włosem to wszystko jest ok. uzywam zawsze 3 ostrzowych maszynek z ruchomą główką, np gilette. golę sie na mydło i uważam tom za o wiele lepsze niz pianka, bo wszystko widać i większa precyzja. niczym się nie smaruje po, bo to tylko pogorsza sprawe wbrew pozorom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiePierdolneOna18
oke... dzieki:):D czyli jutro testujemy.. zawsze golilam pod włos.. a jutro z włosem i na mydło jak to koleżanka mowi..;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale Z włosem
to pozostaja takie ''kikuty'' i nie bedzie gładka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cristabell
i jeszcze lepiej to wyglada jak nie robi sie tego za często, czyli jak nie muszę, to nie golę. robie to przed spotkaniem z facetem, czyli ze 3, 4 x w tygodniu. po prostu łatwiej sie ogolic jak już trochę podrosną i wychodzi bardziej gładko. i jak zaczełam stosować tę metodę, to troche trwało zanim znikły mi krosty i wszystko sie zagoiło, ale w koncu pozbyłam sie wszelkich podrażnień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiePierdolneOna18
Kikuty hahaha:D rozjebało mnie... wezme chyba kosiarke i ja ogole... niema innego wyjscia..:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cristabell
no nie będzie idealnie gładka zgadza się, ale ja juz wole mieć ,,kikuty'' niz krosty, zwłaszcza,ze po goleniu z włosem i tak błyskawicznie odrastają więc co za róznica. naprawdę wole ta. jak sobie przypomnę jak kiedys wyglądała tam moja skóra, to niestety tak jest lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale Z włosem
hihihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mortatedla z cebulą
polecam smarowanie kreme bambino. Takim dla dzieci. serio krosty sie nie pojawiają. Tylko trzeba tak grubiej troche. A tekst o wosku mnie rozwalił na łopatki:) Ja teraz depilatorem poprostu. Już sie przyzwyczaiłam i nie bpoli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leśny
Masz rację, moja wiedza o goleniu to pochodna tego co wyczytałem w necie. Niemniej tak jak napisałem, każda ma swój sposób na gładkość...... ważne żeby go znaleźć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gladka cipka
ja sie gole zwykla maszynka jednorazowa blue 2 gilleta podczas prysznica a pozniej polewam miejsce golona woda utleniona (gole sie pod wlos) i wtedy nie mam zadnych zaczerwien bo woda utleniona odkaza i nie robia sie zadne podraznienia . przeczytalam kiedys w gazecie. dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie dziala tylko krem do golenia cala reszta wywoloje podraznienia nio i chcial nie chcial codziennie sie gole nie pozwolilabym zeby mnie facet ogladal z niedokonca ogolona cipką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gładka
Mam sposób.Tak naprwdę te krosty powstają dlatego,że do podrażnionych po goleniu mieszków włosowych dostają się bakterie z powietrza.Mam receptę na to,ale jest hardcorowa-po goleniu przecieram skórę wcikiem nasączonym wodą utleniona,a później dopiero smaruję balsamem lub kremem (obojętnie jakim).Troche szczypie,ale naprawdę pomaga!!!Dobrze jest też robić peeling 2-3 razy w tygodniu.Wtedy skóra jest jak jedwab i nie mam mowy o wrastających włoskach!!!Męczyłam się z tym kilka lat,ale naprawdę mi pomogło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu i tam
Ja chodze do kosmetyczki na głębokie woskowanie bikini, fakt że boli sakramencko ale od razu po zabiegu stosuje jakąś znieczulającą maść z czymś tam i tak po pół godzinie w ogole już tego nie czuje i nie mam ządnych krostek. No i to jest bardzo wygodnie wg mnie bo starcza na 3 tygodnie =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekaj_czekaj
tu i tam ale całej cipki nie golisz u kosmetyczki chyba a my o takim goleniu mowimy nie tylko po bokach a w majtkach bóbr ble :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfcasdsda
najlepsze golenie maszynka Wilkinson, na piankę gilette do skóry wrażliwej ( mojego męża) , golenie co drugi dzień , poza tym codziennie masowanie kremem rumiankowym "Kamill" DZIAŁA początkowo kazdy sposób podrażnia ale z czasem skóra się przyzwyczaja dodatkowo krem rumiankowy rozjaśnia skórę ci*ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecudna jak aniolek
moja nigdy nie bedzie franca gladka. Probowalam wszystkiego. A p wosku to mialam pelno wlosow wrosnietych. Raz tak sie wkurwilam na moja cipe, ze siadlam na sedesie i penseta wyskubalam. Bylo cudnie ale potem tak jak po wosku. Ja mam twarde wlosy moze to dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiss256
Ja wczoraj goliłam cipke :) ale nie wiem po ilu dniach znow wyrosnoł bo dopiero pierszy raz ogoliolam całkowicie na zero Pomuzcie mi dziewczyny tak kolo ilu dniach wyrastaja nowe włoski na cipce ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza jest
depilacja laserowa parę zabiegów i po kłopocie ! i chemiczna [co 7 - 10 dni]tak jak przy goleniu skóra musi cię przyzwyczaić [uwaga na uczulenia] np.środkami Veet do depilacji bikini !!! 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexwariatka
ja dzisjaj pierwszy raz ogloiłam i jest taka gładka tylko nie wiem jak często to robić pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×