Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Słoneczko_86

szumy w głowie i uszach dzwonienie tykanie itd- cd.

Polecane posty

tyram jak wół i nie dbam o siebie ..a dolegliwosci coraz więcej...niestety:( wyznaje zasadę , że jestem nieśmiertelny:P..choc zaczynam juz miewac wątpliwości..czasami:P najwazniejsze jest nastawienie:) i to mam OK)))))))) DZIĘKI TEMU FUNKCJONUJĘ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldus ja wiesz kim jestem :( ale kto pomoze :( Tobie pomogło? gdzie mam dzwonić? :( Ja jestem spokojny i miły nic nie udaje :( przepraszam jeśli napisałem coś nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cZadzwon na telefon zaufania, nie rób nic pochopnie.Zycie jest piekne,pomysl ze tylko komus ułatwisz swoja decyzja zycie które czeka aby je uzywac.Kochac i byc kochanym.Szumy to zaden problem, alkohol też mozna wyleczyć , najłatwiej to sie poddac ,WaLCZ!!!!!!!!!!!!!! My Ci pomozemy cokolwiek by to nie było.pomozemy CI !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ustalcie koledze telefon zaufania!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarek POMÓŻ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ciekawy No i jak ?pogadamy???ulzy Ci,obiecuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alduś bardzo przepraszam ale nie rozumnie :o :( skąd Ty mnie znasz? :( jaki Miałas wcześniejszy nick? nie Jestem alkoholikiem owszem lubię sie napić :( Alduś a ja Ciebie znam ? :o :( Ja nic nie zrobiłem :( Mewa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewa juz chyba jest dobrze.Piekłas cos dzisiaj??? Słoneczko Poczytałas sobie o Natalii??? Jolik Gdzie jestes/ Morela Nie uciekaj! Martyna No co z Toba?? czarek Pomóz jakby co! Słony czy słodki gdzie jestescie??????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko kwaśny pewnie na nk buszuje jak się dopadł to wyjść nie może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekaw-y Powiedz co Cie gnebi i pomozemy CI(ile razy mam to pisac)??? A Ty nic tylko skaczesz z tematu na temat.WYGADAJ SIE WRESZCIE < A ULŻYSZ SOBIE I NAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!czekam 10 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za Wasze dobre serduszka 🌻🌻🌻 mam szumy i raczej wiem jak to wyleczyć to raz a dwa owszem mam też inne problemy w sumie tez wiem jak z nich wyjść ale to jest trudne. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słneczko Mama jest Natalia i córka urodziła sie 27 lipca .Nie było wyboru , ale córka ma złe skojarzenia z tym imieniem i nazywamy ja drugim.a moja mama ma 73 lata, nikt w jej wieku nie ma tego imienia i mnie bardzo sie podobało , ale maz nie lubi swojej teściowej i tak jest jak jest.Podwójne świeto, ale u nas to tradycja.Same Ewy i Adamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewa:p...firmę wlasną:P:P:P napisze inaczej...potrafie zrobic wszystko- taka "złota rączka' jestem:) nie znam sie i nie lubie grzebac w samochodach..za to lubie szybka jazdę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko Zeby było smieszniej to mój brat ma naimie DAREK wiesz??? To dowód na to ,że ja jestem jasnowidzką ,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mewa..nie całkiem.... robie mase różnych czasem dziwnych, czasem ciekawych rzeczy.. generalnie zajmuje sie pompami głębinowymi, stacjami uzdatniania wody i całą infrastrukturą towarzyszącą, cała hydraulika...elektryka...ale także roboty wysokościowe, wyburzenia i inne dziwactwa:P oczywiście instalatorstwo w domku:0 centralne, woda, kanaliza i elektryka oraz reszta budowlana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa38
Do Martyny: Poszukaj informacji na temat: dreny wentylacyjne lub tubki wentylacyjne. To jedyna szansa na wyleczenie w przypadku przewlekłej niedrożności trąbek słuchowych. Oczywiście aby leczyc trąbki musi byc drożny nos. Ja mam dren w jednym uchu trzeci miesiąc. Szumy, piski w głowie, uchu i potworne bóle w trąbce wyraźnie sie u mnie zmniejszyły. Warto bylo wszczepić ten dren. Nosi sie go długo, zależnie od potrzeby. Pozdrawiam wszystkich uczestników forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa38
Dodam jeszcze, że przez ten dren lekarz wlewa leki bezpośrednio do trąbki słuchowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×