Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Słoneczko_86

szumy w głowie i uszach dzwonienie tykanie itd- cd.

Polecane posty

Gość kwasny
jestem 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY wszystkim. Idę do lekarza i jak zwykle nie mogę dospać.Może wrócę , a moze nie,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już was znalazłam ale zakręceni jesteście!!!!Ja chyba jestem 1 ale nie chce mi się czytać może potem,ide spać Pa!!!A Ty Alda żartuj sobie ile chcesz,to Ci na zdrowie pójdzie .Cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patikaja
Martynajad Mam do Ciebie pytanko ile wzięłas tych okropnych świec??? Ja po tym mam okropne swędzenie i uczucie w uszach jakbym była zaklejona jakąs gumą. Jak na razie swedzenie nie ustepuje:( To znaczy że po czyszczeniu (bo mnie podobno tez to czeka) nie przeszło Ci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patikaja
a faktycznie po tym leku teraz mam jeszcze bardziej zatkane uszy ale lekarz mi powiedział zeby sie tym nie przejmowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alda z sennika ; Zęby Ładne zęby - zapowiadają pomyślność, wpływowych przyjaciół i szczęście w miłości. Zepsute - zapowiadają straty materialne. Wypadające - ostrzegają przed poważną chorobą lub wypadkiem. Ból zębów - przepowiednia powodzenia i pomyślności w interesach. Plombować je - uważaj, możesz zgubić cenne dla siebie przedmioty. Złote - wróżą bogactwo i dostatek. Przepraszam że do tego wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko Jak dla mnie to zaliczyłas dodatkowy fakultet z CHemodectomy Zaraz sie zsikam ze smiechu ,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko Kazał Cie pozdrowić i spytał czy czasem mózgu Ci nieuszkodzili. Ja nie mogę ide gacie zmienic ,pa! Jolik Nie wiedziałam ze i Ty nic nie kumasz! a ile pampersy kosztują , będzie wygodniej!hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasny
witam jezdziłem dzisiaj do lublina z wa-wy po obiecane ,,pilne skierowanie,, i oczywiście nie dostałem . co jest? przecie moge zapłacic. dostałem zato skierowanie (w lublinie) na kolejne badania,,posturografie i abr-latencje,,.gdzie? w warszawie, na dodatek do szpitala wojskowego obok którego mieszkam i w którym juz byłem na izbie przyjęć. dobre co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasny
Promyczku zdolnoto Ty moja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim u mnie znowu taki sam dzień jak zwykle, załapałam się na psychoterapię może coś pomoże, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alda coś ciężko kumam,albo z niewyspania albo niedorobiona jestem.Słoneczko studiuj,studiuj ten mózg bo szumy dają nam się we znaki.Aż we łbie huczy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEPIEJ PÓŹNO , NIŻ PÓŹNIEJ!hihihihiale was w konia zromiłam ,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra byłam w tym filmie z tym laptopem,co? Od razu mnie skojarzyliście,co?pozdrawiam i miłego dnia życzę,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie moja MEWA jest, a może nad morze odleciała,co????a może nie może trafić tutaj do nas, ale przeciez maja instynkt powrotów do swoich miejsc,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko Podaj namiary , a ja go juz przegonię. A czy Ty tego intruza znasz???jak on tam do Ciebie trafił??? najlepiej to daj zdjęcie z jakims klega czy chłopakiem i opisz A TO MÓJ UKOCHANY MĄŻ czy NARZECZONY ale uprzedx tego kogoś o tym bo moga wyjść niedomówienia , bo akurat to on może być juz męzem czy narzeczonym ,rozumiesz?jeszcze dodaj że ćwiczy karate itp,pa!powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć baboki ! Słoneczko wiem że można zablokować gościa ale nie wiem dokładnie jak to sie robi ,musiała bym sprawdzić.To jest właśnie cały internet i ta nasza klasa i wszyscy mają wejście .Sprawdż Słoneczko w ustawieniach,powinnaś dać sobie rady.Alda Ty pomogłaś i pomagasz wielu ludziom jesteś dobrym człowiekiem,a każdy ma swoje fochy i Ty też i ja.Ale życie uczy że trzeba być wrednym,bo naiwnych ludzie wykorzystują .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolik Mów za siebie ,co!pozdrawiam.Idz i dodaj komentarz!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko to znowu ja ,wejdż w edycje profilu ;czarna lista i zablokuj gościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem , ale popraw , co??? Dziewczyny co robicie w weekend??? Czy ogladałyscie mnie z laptopem LEPIEJ POZNIEJ NIZ PÓZNO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynajad
Patakija czesc swieco ty moja. ale sie zalatwolysmy co? i to na wlasne zyczenie. ja to mialam tylko raz i to z zaskoczenia i tylko dlatego sie chyba zgodzilam. nie panikuj. wyczyszcza ci te uszy . ja mialam tez oblepione blony (ale tego nie odczuwalam) tylko gdy mi laryngolog zajrzal to pytal co to moze byc " brazowy nalot". na sucho nie dal sie odessac (takim ssakiem szarpie ta blone 0 fest nieprzyjemne jak mozna sie domyslic) wiec przez ttydzien mialam soebie kilka razy dziennie aplikowasc masc atekortin i plukac woda borowa na odmoczenie. myslalam ze zwariuje bo z zatkanym uchem szum mi sie poteguje . po tygodniu nalot juz dalo sie odessac i spokoj. Do wszystkich czy ktos z was wyleczyl zatykanie trabek sluchowych? ja mam takie samoistne zatykania w 1 uchu srednio co 2 lub 3 tygodnie na 2, 3 dni. mialam juz kilka psikadel sterydowych (Flixonase np) do nosa no i zalecenie zatykania nosa i napierania powietrzem na uszy ale to jest o tylek rozczas. ponoc nie ma innych metod. (nie chce sie pakowac w kateteryzacje bo ponoc zrosty powstaja i odchodzi sie od tego) prosze napiszcie bo jestem juz zmeczona tym zestawem usznym. nie pisze od\statnio bo czuje sie podle boli mnie ucho ponoc przyczyna sa wessane blony bebenkowe. a nie chce mi sie juz szumiec hehe pozdrowienia wszyscy i prosze napiszcie jesli ktos cos wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Martynka! gdzie byłaś ? jak Cie nie było?pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko Ale to tylko taki mały epizodzik,wiesz??? W zyciu potrafię lepiej zagrać. GDZIE CI MĘZCZYŹNI , PRAWDZIWI TACY, NO GDZIE???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasny
co Promyczku poćwiczymy? witaj alda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasny
a nie jesteśmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasny
nie mam strony . ale moge mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasny
co dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×