Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Słoneczko_86

szumy w głowie i uszach dzwonienie tykanie itd- cd.

Polecane posty

witajcie:)) u mnie świeci słońce...pięknie:) pytanko- czy może mieliście cos takiego; niby chrzęst,dźwięk podobny do pękania piany w kapieli - nasila mi sie w lewym uchu juz z 3 dzień..jakby tam cos chrobotalo...i tak z 20 razy dziennie..po za tym szumi w obu że hej:( wszyscy na spacery:) ruszyć tyłki do cholery:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasny
a u mnie kac gigant znacie jakies sposoby, dobre Słoneczko co u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Czarek u mnie w jednym uchu od czasu do czasu tak chrobota,nie wiem od czego bo tak to mam tam jeden ciągły pisk a czasami jeszcze słyszę w nim jakby swoje tętno(to jest to lepsze ucho).Na kaca najlepsza praca -tak mówią (ale dzisiaj niedziela).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolik074 a miałaś tak od razu czy później ? bo mi teraz jakoś tak chrobotać zaczęło na całego- zamiast poprawy -inne efekty , pewnie pogorszenie.. nigdy bym nie pomyślał, że z uszami moga być taaakie problemy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarek w prawym uchu zaczęło mi chrobotać od ok 3 miesięcy.Lewe ucho mam po zabiegu na otosklerozę,jednak na długo mi nie pomogło.W lewym gorzej piszczy i to w dwóch tonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw mi szumiało aż wychodziłam z siebie z nerwów,a potem na oddział iszukali ,tomografia znalazła.A tu dalej szumi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szumnie!!!!!!!!hihihih A co Wam tak chrubocze i szumi????o czy \"mówiciE\"??? Sóneczko pomyliłam Twojego kuzyna z ślimakiem,sory! Mewa a na daczi byłas? Jolik jak tam sernik??? Gdzie jestes MARTYNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko Oj jaka szkoda,hihihih Kurcze gdzie sie wszyscy podziali????była dzisiaj na grzybach , jutro zupa grzybowa i pierogi z grzybami i kapusta.Zaczynam trening przedświąteczny. Aha! Słoneczko Już zrobili wreszcie ta drogę u was,koło tych sklepów jak sie na Gdańsk wyjezdza,ładnie tam macie , takie małe centrum handlowe. Morela Wyjdź wreszcie z tej ławki i do odpowiedzi. Czarek jestes tam? kwaśny A kwasnice jadłes???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekaw-y jestes , jesteś ale bardziej szczegółowo pisz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to nie ,ide sobie do innej piaskownicy,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze wszystkim alda!!!!!!!!! już zaczynasz o grzybach !!!! chcesz mnie wkurzyć? jakich nazbierałaś, na ranczo jade jutro i również do architekta---zobacze wstępny projekcik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alda jeszcze grzyby?Może papirzaki?????Tak się zastanawiałam gdzie wybyłas tym razem,ja miałam szarlotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarek gdzie jeździsz na grzyby ........................wiem że do lasu :D ale w jakie rejony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na grzyby do lasu:P między Gostyninem a Włoclawkiem... Skrzynki, Warząchewka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myślałam że skoro jeździsz do Uniejowa na bicze to na grzybki też w te rejony zaglądasz...................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mewa byłem 2 razy w uniejowie na grzybach:))))))))))))) w tym roku po raz pierwszy...i jestem mile zaskoczony..tyle maślaków w życiu nie nazbierałem:))))))) w czasie ok. 1 godziny 3 duze torby:) a to byla tylko 1/10 tewgo co rosło, poniewaz rezszta byla robaczywa:((( wpadłem własnie jadac z Uniejowskich term zwiedzic las:) i szok:D przyjechalem specjalnie za tydzien, niestety ..było znacznie gorzej//po za kilkunastoma olbrzymimi prawdziwkami, malo grzybków..Od Tubylców otrzymalem info, że w sobote i niedziele byl wysyp i masa ludzi zbierala..ja bylem w srode...no cóż.. napewno w następnym roku odwiedze ten las typowo z wyprawa na grzyby:) Czy moze mieszkasz w poblizu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam w Łodzi a w okolicy Zygier, Szadku mam działkę i ja właśnie tam jeżdze na grzyby, raz mnie mąż wywiózł gdzieś koło Uniejowa ale mnie się tam nie powiodło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alda..po kiego grzyba checi nam robisz:P:P:P mewa - mieszkam 60 km od Łodzi , a w Łodzi mam duzo rodziny:) ostatnio nawet tam wycinałem dla TP S.A. drzewa w 2 miejscach oraz za Tuszynem. kiedys częściej bywałem w Makro, teraz rzadziej... Ten las był pomiedzy Uniejowem a Dąbiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×