Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Słoneczko_86

szumy w głowie i uszach dzwonienie tykanie itd- cd.

Polecane posty

ja miałam 10 zabiegów świecowania i to nie świeczkami a konchami , jakoś nie pomogło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie wszyscy moreli nie widać chyba jej przeszło albo za płaszczykiem lata a gdzie brzoskwinia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewa daj popalic takim co sie po pomarańczowym chowają! No gdzie wszyscy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela jak dla Ciebie to wystarczy kurtka, chyba ze macie \"wszystko dla milusińskich\" Słoneczko A TY gdzie sie gzisz??? Jolik A Ty co , na wagary poszłaś??? Martyna Wracaj , no co Ty za darmo chcesz z nami tu byc ,co? Niech mi tu nikt bzdur niewypisuje , jak sam tego niedoświadczył! aha! a gdzie kwasny i madry Czarek???no gdzie jesteście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne nie????? zmieniliśmy forum a pomarańczowi kurwa jak cień za nami. Olać pomarańczowych głupków.jestem dziś wkurzona na maxa Kwaśny Ciebie to oczywiście nie dotyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam znów kłopot , aby tutaj wejśc .tak jak kiedys było,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dziwne Zjadłes wszystkie rozumy,co?????????????????? Kogo Ty chcesz pouczać???stare wygi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dziwne
I czym wy sie tu chwalicie???:)słuchac nie umiecie,pomaranczowy kolor wam sie tez nie podoba:)ale żeby jeszcze jakies efekty z tego były:)ale nie lepiej sie poprzekomazac,niz posłuchac dobrych rad:)u mnie w gabinecie leczy sie bardzo dobrze takie szumiace ludki:)ale wam to nikt nie dogodzi:)ale macie prawo zachowac swoje szumy:)zawsze to jest o czym pogadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się cześć Mewa szumi dalej nic nie przechodzi chol...... Alda nie mam ani nowego płaszcza ani kurtki ale tylko na razie przyjdzie czas to zakupię he, pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dziwne aha !!!!!!!!!!!!u Ciebie w gabinecie !!!!!!!!!!!!!!!!! wszystko wiadomo :P U innych w gabinecie już tak nie leczą ????Ty jesteś najlepszy i masz najlepiej zaopatrzony gabinet. Rozumiem!!! Nobla powinieneś dostać !!!!!!!!!!!jako jedyny na świecie wiesz jak to wyleczyć .Pomyśl o tym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewa daj se spokój, jak nie ma skim gadac tzn.że nie ma o czym gadać! a gdzie nasi panowie??? Słoneczko To takie nasze powiedzonko,kiedys Ci przetłumaczę.Ciekawa jestem co jutro załatwisz,jak tylko wrócisz daj znać,pa! Witaj Morela Co bedziesz sobie płaszcz kupowała , jeszcze troche kożuszek założysz,nie? Jolik No gdzie znowu jesteś??? Martynka Pozdrawiam i masz sie trzymać,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasny
ja nie wiem jak wyświetlić sie na czarno zdziwiony ile bierzesz za swiecowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwasny kazdy może sie pod Ciebie podpisać. Martyna zrób w końcu to samo. mewa i jak ?juz dobrze sie\"czujesz\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwasny Ale zeby nie był widoczny @ za kazdym razem, to po napisaniu postu\"wyślij wypowiedź\"potem w zólty pasek hasło, ale przed tym wszystkim pseudo.Zrozumiałeś??? Najpierw pseudo,piszesz,wysyłasz,i dopiro hasło nie musisz sie logowac , bo juz jestes zalogowany i to wystarczy,PRÓBUJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze,ale za kazdym razem musisz sie tam na górze przy spisie wyskoczy \"wyloguj\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×