Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Słoneczko_86

szumy w głowie i uszach dzwonienie tykanie itd- cd.

Polecane posty

joliik z tym drzewem to nie tak łatwo , Ty wiesz ile to lat???? czarek daj znać ile za drzewo i ile za transport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewa Zadne drzewo Ci nie pomoze jak ja tam na nie wskocze i zrobię Ci zdjęcie,hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie Was
ale błądzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie Was ja Ciebie też lubię i cieszę się niezmiernie że chociaż Ty nie błądzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie trzeba wejść na drzew i będzie widać Słoneczko co z Tobą????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) mewa napisz dokładnie jakie drzewo, tzn. w jakich kawałkach , czy wolisz grube kawały czy gałęziówkę i ile km od Kutna to miałoby byc zawiezione dodam, że drzewo jest prawie praktycznie za bezcen..natomiast wiem , że transport jest dość drogi dla przykładu jak zwozilem sobie takie drzewo spod Tuszyna, całego tira, to kolega mnie skasował 1200 zeta ale w tamtym roku to bylo...i cena ulgowa:) jest też opcja drzewo za darmo...ale..trzeba by sobie samemu pociąć na kawałki i zaladować:) dziwne bo mi jakby mniej szumiało.... i najnowszy news:) w grudniu jadę do sanatorium:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewa u mnie bez zmian szumi i to bardzo i źle się czuję ale myślę, że to te głośne szumy powodują te złe samopoczucie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze złe samopoczucie i stres nasilają szumy a nie na odwrót wcześniej uważałem ze zaczyna się ten łańcuszek od szumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mewa sluchaj.. po prostu ..pierwszy raz wystąpiłem o sanatorium i..otrzymalem je:) sam nie wierzę...liczę , że sie podlecze na swoje stawy:) bo daja mi znac o sobie znów ..po 20 latach...od wykrycia choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytat" jest też opcja drzewo za darmo...ale..trzeba by sobie samemu pociąć na kawałki i zaladować a ta opcja przewiduje ilość drzewa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz ile Cie interesuje..10m3, 20 m3...?? na przyklad wszystkie gałęzie do wziecia a największe maja srednice.hmmm...srednich drzew:D takich gałęzi bedzie ze 20...inne raczej o śrdnicy 10-20 cm czyli idealne do kominka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ciekawe,,mewa i stawy:P no tak...a całkiem poważnie to 24 lata temu , w trakcie zaszczytnej słuzby Ojczyźnie - przeszdłem 1 rzut choroby reumatycznej, diagnozowany do dzis sprzecznie pomiedzy 'choroba Jaruzelskiego" czyli ZZSK I RZS-em...patrenaście lat miałem ..powiedzmy spokój..teraz ...znowu bóle...sie zaczynają..i takie tamm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odezwę się jak znajdę transport w rozsądnej cenie ;-)teraz nie będę zawracała Ci głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×