Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Słoneczko_86

szumy w głowie i uszach dzwonienie tykanie itd- cd.

Polecane posty

Konrado Martynka tylko noca funkcjonuje. Ja uważam , ze kazdy swój towar chwali i tyle. Ja tez swoje wycierpiałam i nikt mnie na rękach nie nosił. Morela Odezwij się! poradź coś Konrado,co. Cześć MEWA!!!!!!!!!!!!!!! Jolik nie witam , bo jej nie ma , ale ona wie że i tak ją witam z uśmiechem na twarzy.No nie????????????//// Kwaśny i Czaruś Co tam u Was chłopaki???? Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konrado ja byłam 3 dni w Kajetanach zrobiono mi masę badań, postawiono diagnozę. Na razie mi szumi i to bardzo psychika wysiada. Wizytę kontrolną mam 28 listopada i jadę chyba zdecyduję się na generatory szumów, bo jak na razie nic mi nie pomaga a habituacja nie następuję. Jak masz pytania to pytaj, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula_1983
Cześć Zaczęłam czytać ten wątek bo również cierpię na dzwonienie w uszach. Nie są to szumy tylko dzwonienie. Generalnie nie zdołałam wszystkiego przeczytać bo jest tego 200 stron, ale przeczytałam wystarczająco by się przestraszyć. Mam teraz nadmiar wiedzy i tak naprawdę nie wiem od czego zacząć. Dzwoni mi 4 miesiąc. W dzień jest to nieodczuwalne, najgorzej gdy jest cisza i przed zaśnięciem. Zauważyłam, że od jakiegoś czasu towarzyszą mi bóle głowy w różnych częściach głowy. Ból nie jest ciągły. Jest chwilowy (takie uczucie rwania) i zaraz przechodzi. Innymi razy mam tylko taki ćmiący ból głowy. Do tego zaobserwowałam zaburzenia wzroku. Jak czytam zdarza mi się przeinaczać wyrazy. Byłam u laryngologa, zrobił badanie słuchu i wszystko ok, przepisał tabletki berasec (czy jakoś tak) i koniec. Tabletki nie pomagają. Słyszałam o świecowaniu uszu i chę to spróbować. Podobno wyrównuje ciśnienie w uszach (głowie), a ja często mam uczucie takiego ciśnienie w uchu, które dzwoni. Ponadto dowiedziałam się, że wpływ na to mogą mieć kręgi szyjne, z którymi też miewam problemy. I TU PROWADZI TERAZ MOJE PYTANIE DO WAS! Do kogo mam sie zgłosić by móc wypróbować te wszystkie metody??? Z tego co słyszę to większość laryngologów olewa sprawę i nie kieruje na badania (jak ten u którego byłam). Czy rodzinny może mi dac skierowanie do neurologa i okulisty, i u jakiego lekarza robi się rezonans magnetyczny? Mam tyle podejrzeń, że nie wiem od czego zacząć :( Niestety nie wierzę w naszą służbę zdrowia... A czy ktoś zna dobrego laryngologa w SZCZECINIE???? Bardzo proszę o odpowiedzi Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula_1983 kiedyś byłam w podobnej sytuacji :( niewiedziałam gdzieiść itd) dobrze że tutaj trafiłas .My Ci pomożemy ale pamiętaj nie wyleczymy rezonans musi ci zlecić specjalista ( neurolog, laryngolog) idź do niego i wprost zarządaj od tego nygusy są;-) możesz iść do okulisty ale \"musisz\" też iść do neurologa nie zawsze zaburzenia wzroku rozwiąże okulista- zależy jakiego typu są to zaburzenia? tylko przeinaczanie wyrazów? czy może jakieś mroczki , błyski,? ile masz lat???? aha skierowanie do specjalisty wystawia rodzinny najważniejsze żebyś zrobiła rezonans on naprawdę wielw wyjaśni. Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzinny nie" może " tylko MUSI Ci dać skierowanie do specjalisty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem jak jest w chwili obecnej ale do okulisty chyba nie potrzebujesz skierowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanke! Mewa ma rację i przeszła praktykę w tym\"zawodzie\" Ale ja proponuję tak, bo jest koniec roku i limit na jakiekolwiek badania jest wyczerpany.Wiem że nie kazdego stac na badania prywatnie , ale jezeli Ty nie ruszysz z miejsca nikt Ci w tym nie pomoże.a więc zbież siły i rodzinę i idź jak na poczatek prywatnie do neurologa.Jeżeli wybieżesz konkretnego pomoże Ci i to szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula! Masz poważny problem.Podejrzewam że ta liczba to rocznik. A więc nie ma co się zastanawiać,porozmawiaj z rodzicami, na pewno Ci pomogą.My też spróbujemy to zrobić ,ale jak Mewa wspomniała nie leczymy ale pomagamy wyleczyć czy zaleczyć. Pytaj i nie krępuj się.Jest tu stała ekipa i nie zrażaj się naszymi żartami to wszystko po to,aby przetrwać i zagłuszyć to wszystko.pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc wszystkim ludzie gdzie jesteście trzeba się cieszyć bo zima nadchodzi na sanki się pójdzie :D:D:D , bo tylko na tym umiem się poruszać :D:D:D ups.................................. kiedyś pojechałam w góry wskoczyłam w narty poszłam na oślą łączkę i się uczyłam jeździć (miałam chyba z 26 lat ) wokól mnie same dzieciaki kurna ale sztrym ale najlepiej było jak jechałam prosto w instruktora( uczył tam kogoś) krzyczał abym zrobiła pług no i przejechałam mu po nartach. Darł się że jeszcze nikt mu po nartach nie przejechał.................. no to miał pierwszy raz :D:D od tamtej pory chodzę na sanki..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli to jest Twój rocznik to zasuwaj prywatnie do neurologa i najlepiej do takiego co przyjmuje również w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja muszę się pochwalić , że dobrze jeździłam na nartach , a bardzo dobrze na jeździłam na łyżwach , a jeszcze lepiej pływałam w jeziorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrado321
morela Habituacje też chyba mam z głowy bo od dawna olewam te szumy (staram się olewać) niestety szumy nie olewają mnie :( Zawsze lubiłem zasypiać z przyciszonym radiem nawet jak nie miałem pisków. Oprócz habitacji to jaką tam pomoc mogą zaoferować ? Słyszałem że dużo rozmów jest z psychologiem, ale ja w te czary psychologiczne nie wierze- obym się zdziwił :) Dzięki za wszystkie info Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynajad
...i broń cie Panie Boze z robieniem świecowania. ja właśnie przezylam czyszczenie blon bebenkowych z osadu po swiecowaniu. larungolog powiedziala ze nie jestem pierwsza ktora sie tak zalatwila a zabieg byl robiony w dobrym osrodku medycyny naturalnej. A tak a propo kajetan jeszcze. sluchajcie zjechaliscie wszyscy te kajetany ale w sumie to ja uwazam ze badania tam robia perfekt. wszystko ekspresowo i caly szereg od a do z. masowa faktycznie ale ja ciesze sie w sumie ze bylam bo w gruncie rzeczy uspokoilam sie bo wierze w te ich diagnozy. za malo czasu poswiecaja tylko przedstawieniu tej habituacji. lekarka ktora uwazam z za oziebla w obyciu powiedziala chlodnym tonem ze da sie do tego przyzwyczaic. i potem tak przemyslalam ze skoro powiedziala to krotko i na temat to moze uwaza to za tak oczywiste ze nie ma sie nad czym rozwodzic - i to mnie uciesza nieslychanie. ja nie zaluje ze pojechalam. i pojechalabym drugi raz gdyby nie poznan. teraz chce zobaczyc co oni maja do zaoferowania. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martya NO WRESZCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Morela Wyjdź juz z tej szkoły. Agula a z której strony masz te bóle głowy??? Kurze ząb mi się złamał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alda dużo mam teraz roboty w szkole impreza środowiskowa andrzejkowa, realizacja projektu o \"blowowiskach\" a ja za bardzo nie jestem w formie no i wyjazd do Kajetan, pozdr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konrado w moim przypadku tylko habituacja szerokopasmowa(chyba chodzi o te generatory szumów) i terapia dźwiękiem, myślałam ,że zajdzie naturalna habituacja a tu nic. Dziwne, że najbardziej szumy dokuczają mi w ciągu dnia wieczorej jest odrobinę ale odrobinę lepiej psychicznie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dokładnie tak samo jak agula_1983 tylko , że bez bóli glowy i efektów wzrokowych... witajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudło:P beata to moje drugie imie;-)dobranoc a na przyszłość to nie możecie wcześniej tutaj wchodzić , cholerka siedzę tutaj a o 5 muszę wstać.dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuja co niektórzy..niestety do tej pory..naprawiłem kran u mojego doktora i opodłącaałem pralke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko jest u Ciebie jakiś śnieg agula mam dokładnie tak samo, do okulisty idziesz bez skierowania, niech sprawdzi CI kanaliki łzowe. ja miałem zapchane, przepłukali i z bólem lepiej ,ale jest i szumy też zostały, moge czytac. dowiedziałem sie też że osoby które noszą szkła (+) często maja bóle głowy. ja ich nigdy wcześniej nie miałem chociaz nosze takie szkła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×