Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Słoneczko_86

szumy w głowie i uszach dzwonienie tykanie itd- cd.

Polecane posty

alda słoneczko nie zaszło tylko się rozchorowało a propos.................... słoneczko jak się nazywa Twój lekarz wewnętrzny, bo prosiaka i niedźwiedzia już znamy :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No gdzie jesteście szumowicze???? Morelka To jak bedzie???na nowe Polo to chyba mi starczy , co???no moze być2006,1500poj.pełny wypas itd,co Morelka starczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelka No gdzie jestes , wyjdź już z tej ławki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morela to chyba w ławce zasnęła bo w nocy wyjeżdza nie bój sięmorela nie jest ślisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze kwaśny w aucie pewnie non stop siedzi czarek roboty skonczył i do senatorium się szykuje ( czarek a Ty to żonaty jesteś ,czy jedziesz czarować):D morela pewnie śpi bo się szykuje na jutrzejszą habitulacje jolik jak zwykle nie ma a reszta gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ona jutro wyjeżdża!nie Morelka? jak sie nie odzywacie to wracam na lekcje,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarek Ale w pijalni woda i kubki tez kosztują, zaopatrz się w swoje kubeczki,pa zdzierają na kazdym kroku z tych kuracjuszy.na balety tez wes cos markowego oprócz dresu na rehabilitacje,wiesz?no i trampeczki jakieś albo addidaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem:) widzę , że szefowa Alda w formie:P co mnie cieszy:D ano wszyscy mówia , że ze mnie \'taki czaruś\" i pewnie jest w tym racja:P jestem wygadany( że hohoho), inteligentny( mam maturę i kursy niektóre), bogaty(w życiowe przeżycia) i najważniejsze...jestem wesoły , zabawny ( to po imieniu odziedziczonym od Charlsa Chaplina), no i przystojny jak Johny Brawo:PPP a na poważnie....chyba po trochu jestm..taki czaruś:P ale wolę to niz bycie smutasem... mewa jasne , że czarodziej musi miec swoja połówke-i ja mam swoja czarownicę:) dorobilismy sie nawet 2-jga czarujących stworków w wieku 20(syn) i 13(córka), i powiadasz że w sanatorium sie hmm..czaruje??? czyżby to bylo idealne miejsce dla mnie???:P alda prosze napisz cos więcej o pobycie w sanatorium jeśli bylaś pozdawiam pozostalych szumnych:P ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jeszcze nie śpię trochę się denerwuję, kasę wzięłam jakby trzeba było zapłacić za te generatory, a tak w ogóle zastanawiam sie czy jest sens tam jeździć, bo to dleka droga a jak na razie to mi nic nie pomogli, pa wstaję o godzinie 2,00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morela 3mam kciuki za Ciebie :) a reszta gdzie?? wyszumieli sie i poszli...a tak "szumnie' sie zapowiadalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mewa w aucie siedze bo musze nadrobić czas w pracy kiedy mnie nie było a Słoneczka wewnętrzny to nazywa się krecik alda Słoneczko zawsze świeci, tylko czasami z innej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldus, a o co chodzi z Czarkiem, czaruje on mnie? Nie zauwazylam :) Powodzenia Morelka Slonko - zdrowiej szybko i wychodz bo ziiimno:) OOO sami panowie zostali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, uważam że Sylwia jest CZARująca, jestem wręcz oCZARowany...ale.... CZARno widzę Cię - Sylwio:P ALDA co ty na to?:P widzisz..siejesz wroga propagandę:Phahaha cześc Kwaśny:) co za autko sprowadzileś? czy może japońca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
passata , przerobie go i sprzedam bo chciałem coś innego Sylwia skąd do nas piszesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Słoneczko:) choróbsko poszło? jak nie -to zaraz uzyje CZARów:P i przepędzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie Sylwia..skąd...z Islandii?? z Irlandii?? ze Szkocji?? do nas piszesz? stary ten passat Kwasny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwasny prawie z tamtad przywiozles auto, wiec lewa strona nie jest mi obca :) no wlasnie jakie to auto sprowadziles bo nie wiem czy moze zle doczytalam A Ty tak Czarus nie czaruj i czarno na mnie nie patrz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie teskni sie.. tylko jak szum sie zaostrzyl to chcialo mi sie plakac, ze nikt nie jest mi w stanie pomoc w tym kraju...a tak w ogole to mnie dobrze tutaj jest, tylko szumi tak jak w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko_86 to dobrze , że Ci mija...jeszcze tylko wymyśl co zrobić z naszymi szumo-piskami? to ten pasek calkiem mlody:) Sylwia..CZARno widzialem...Cie jak podpadniesz Głównej Czarownicy tego topicu - Madmoiselle ALDA:) choć sądzę że to jest Dobra Czarownica:) no nie Aldusia?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Mewa gdzie? jak to pisze Alda?? odleciala...więc idąc za przykładem zasuwam do łóżeczka:) papapapa szumisie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×