Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Słoneczko_86

szumy w głowie i uszach dzwonienie tykanie itd- cd.

Polecane posty

Mewcia Ale co???mam wytłumaczyc i to Tobie ???jak Ty wszystko kumasz od razu?????pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewka Aha1 że te 65-tki też mja swoje potrzeby i wysokie emerytury.poplatało mi sie u góry z kwaśnym,mysz mi napsuła, wiesz???? Jak tam zdrówko Mewcia,odlatujesz dzisiaj gdzieś na ranczo???? Sylviaa No to juz wiesz co i jak, ale na koniec roku to sie juz nigdzie nie dostaniesz.Od nowego roku masz okazje sie wykazać,pa Morela Wyjdź juz z tej ławki,co? Chłopaki jak tam sprawy miłosne u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewa Wczoraj się obkupiłam w takie szybko snące w kwiatki wiesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jaka ze mnie szefowa , jak nikt mnie nie słucha,pa ide sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela Błagam wejdź na chwilke do klasy,co?pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewa! komórka mi sie rozczaskała, spadła mi z kolan. No i jak u Ciebie , nic mi nie piszesz,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alda tez sie dziwie czemu mnie tam skierowali:p po za bólami i miejscowymi obrzękami, jakos funkcjonuję. myślę , że mój lekarz opisal w karcie , że byłem leczony w szpitalu 24 lata temu , a jakis facio ten od skierowan z NFOZ pewnie zrozumial , że teraz bylem niedawno i pewnie dlatego mie tam wysylaja..zreszta na skierowaniu jest jak wół napisane : \" że skierowany po pobycie szpitalnym\" dobre:P 24 lata mnie tam nie widzieli a im sie teraz objawilo:P ot i caly nasz system zdrowotny:) choc raz przychylny dla mnie!!! tylko znowu jestem zalamany że będę wśród trudnych przypadków zdrowotnych...a ja mam chęć do życia:-) Alda poopowiadaj jeszcze mi o sanatorium:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to tak jak sie tego spodziewałem alda ale chyba nie z tych szarych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwaśny zwykłe \"przejęzyczenie\" czcionki pomyliłam ,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że słoneczko jesteś wyjatkowa:) szkoda, że nie chcesz spróbowac sie \"pobawić\' we wróżenie:D a mi wczoraj piszczalo i szumialo jak cholera, a wyjeżdzam 2-ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak tam?? alda pewnie obiad zapodaje a reszta? Kwaśny co masz na obiad?? :D czarek -żonka pewnie z talerzem lata co??? i obiadek pod nos podaje ( tak na wszelki wypadek co byś ze świeradowa do domu wrócił :D:D:D) Martyna jak tam z tym netem morela skontaktuj się z aldą KOniecznie !!!! wyczekuje Cię od dwóch dni sylwia - co tam u Ciebie jolik -pewnie po pracy odsypiasz słoneczko - u mnie pochmurno -zajmij się tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mewa u mnie dziś tylko parówki, ale jak tylko promile wyparóją ze mnie to jadę na wieś i tam będzie wyżerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim . To kwaśny apetyt Ci zaostrze właśnie najadłam się świerzynki bo świniobicie dzisiaj miałam.Także mewa za długo nie dali pospać. Alda szybkoschnące? o tak takie Ci są potrzebne-bo na proszek by Ci rente brakło,jak jeszcze z nami sie pozadajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kwaśny dalekooooooooooooooooooooo dziś nie zdązysz , bałtyk atrzeba przepłynąć :D:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja narazie spadam zajże do Was wieczorem jak dojade no i musze obejść sie smakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba że tak ............... ale zanim dopłyniesz to już nie będzie to świerzynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alda, pieke biszkopt do sernika na zimno-andrzejki trrzeba zrobic i ogorkowa gotuje:) taki dzien gosposi mam:) jak sie odrobie to napisze cosik jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to takiego ta świeżynka??? Ja tam mięsa nie lubie, a z tymi szybko schnące to pampersy-hihihihi wcale nie trzeba prać. Kto idzie na Andrzejki ???? ja idę - ale spać hehehe! Morela No gdzie sie podziałaś, przecież jeszcze Cie od ziemi widać. Czarek Odpowiedz jak pytają-kiedy jedziesz do Świeradowa??? Jolik Rzuć ochłapem! Słoneczko Zaświeć tu nam w końcu. Sylvia i 17 zaszumiony ,pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylviaa Sernik na zimno to miałam w zeszłym tygodniu, bo ja co piatek cos na niedziele pieke.Wczoraj upiekłam jabłecznik.Kusi mnie wypróbować sernik razem z makiem na jednej blaszce, jak sie sprawdzi to zobie tak na świeta .Kocham kuchcic i piec placki ,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewa nie zaczynaj ,co? dopiero co g..ie zmieniłam.Już bardziej dosadnie nie mogłas mi tego wytłumaczyć , az taka głupia to ja nie jestem, może tak wygladam , ale zapewniam że wiem co to świniobicie.Ale takiego świeżego jeszcze nie jadłam,chociaz świnie potrafie rozebrac , ale półtusze,wiesz?????małpko!jędzowata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MORELA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WZYWAM CIE W WAZNEJ SPRAWIE DO KLASY!!!!zajrzyj tam wreszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×