Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Słoneczko_86

szumy w głowie i uszach dzwonienie tykanie itd- cd.

Polecane posty

Sylviaa No chyba tam jak napisane jest na skierowaniu,hihihihi A ten placek to zrobie na kruchym cieście i dalej ser na przemian z makiem i kruszonka,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czaruś Oj zatęsknisz za nami , oj tak! Czekam , bo zaraz ide sie myc i spać,gdzie jesteście po tych Andrzejkach???no gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALda tam jest internet tylko pon-piatek godz.8-16 czyli ze światem bede mieć łączność:) gorzej z sobotami i niedzielami...jak mi dadzą na sale dziadków 65 letnich to ja zeświruje naprawdę...ponieważ jestm luzakiem a nie sztywniakem:) Alda co sie robi w soboty i niedziele jak nie ma zabiegów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No serniczek zapowiada sie niezle.Musze tez sprobowac upiec. Ide sobie-chlopcy beda mnie szkolic w grze w FIFA.Nie lubie gierek ale sport owszem-moze mi sie spodoba:) Spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlota_jesien
Czarek W soboty sa zabiegi nie ma tylko zabiegow w niedziele. Mozna czytac ksiazki, zwiedzac okolice. Zawsze sa organizowane jakies wycieczki przez biura podrozy. Teraz mozna juz usiac w hollu i wypic legalnie lamke wina. Najczesciej sa kafejki w sanatoriach.Poza tym mozna spotkac naprawde ciekawych ludzi. W takim czasie po sezonie przyjezdzaja do sanatoium ludzie, ktorzy chca odpoczac . Zycze milego pobytu. Czy ktos slyszlal o bemer 3000? czy komus wyciszylo to urzadzenie szumy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie szumiacy no i co porabiacie? czarek , pakujesz sie?- o której wyjeżdzasz? odwiedzaj nas !!! alda gdziejesteś? Śpisz????????to wstawaj!!!!!!!!!!! jolik jak tydzień zaczynasz? od rana? morela a ty gdzie sięzapodzałaś? martyna zrób coś z tym netem!!! Kwaśny- Jak tam po wyżerce na wsi??? pozdrawiam wszystkich pozostałych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewa ja po wizycie w Kajetanach i rozmowie z Martyną ciągle myślę co zrobić z tymi generatorami , czy jechać do Poznania czy wypożyczyć z moim mieście i spróbować mam problem, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szanowna moja druga połowa mnie pakuje, a ja w necie buszuje:) wyjazd dopiero we wtorek złota jesien thx za info,dziewczyny nie balujcie za ostro bo szum rosnie po ba,letach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewa miałam mieć 2 grudnia ale niestety odwołałam błąd w moim działaniu, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewa Mnie wywrózyło ,że poznam , ale w nowym roku wysokiego bruneta , co sie mna zachwyci, wiesz? i pojedziemy sobie z laseczkamu do Świeradowa Zdrój .hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela Daj sobie spokój,zrób tak jak postanowiłaś.Co to zmieni i tak Ci przepiszą te generatory , czy to ważne gdzie???Za dużo myslisz. A swoja droga to z sie pospieszyłaś z tym Poznaniem,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie się podziało Słoneczko i kwaśny??? Witam złota jesień i zapraszam dodyskusji,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze na wsi a słoneczko to dzisiaj było , przynajmniej u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie jestescie? jak tam poniedzialek? pewnie przestalo Wam szumiec:D Alda pewnie ciasta pieczesz :) Sloneczko juz zaszlo Mewa pewnie poleciala Jolik smalczyku smakuje Morelka pewnie buszuje z generatorami Kwasny na wsi zabalowal Czarek pewnie pakuje sie wbrew zapewnieniom, ze to niby druga polowka robi Jesien tez zniknela bo to grudzien juz:) a Martynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie z pracy wróciłem, tak że zamiast odpovczywac to ja jeszcze zasuwam:(( pozdrawiam was wszystkich szumiacy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylviaa Ciasta ti ja dopiero zaczne piec,ale na świeta,pozdro! Czarek Widziałeś co mi wywrózyło na Dnrzejki???powiedz czym i jaka trasa jedziesz??? Jolik nie ma bo po tym całym świnobiciu pa broblemy z przejedzeniem,chyba. Mewka poszła lulu. Morelka obraziła sie na cały świat. Słoneczko juz przecież zaszło , ale u prosiaczka dzisiaj była. Kwaśny jak kwaśny , pojawia sie o znika, Martnki brakuje z wiadomych nam powodów. Złota jesień czyba zrezygnowała z dalszych konsultacji,pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alda własnie nie wiem czym jechac czy PKS czy PKP.. I NA KTORA NAJLEPIEJ TAM BYC? RANO, CZY POZNIEJ?? podpwiedz Czarkowi - Ty wiesz przeciez wszystko:) i może ktos wie czy z Łodzi śa połaczenia do Jeleniej Gory czy w pobliże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarek Tak naprawde to ja nigdy w sanatorium nie byłam, ale dobrze znam te strony.Wiem że z poznania jest bezpośredni autokar do jeleniej Góry.A z Jeleniej masz często do Świeradowa Zdrój. Najlepiej musiałbys być z rana do godziny 12-tej.Ale nie obejdzie sie chyba bez przesiadki.pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem miałem załatwienia z cłem itp. no i jak to z poniedziałku jakieś spotkania . ale jestem i szumi mi jakoś bardziej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihih,no to witam Mewe! Czarek Z jeleniej do Świeradowajest ok.35km.a w Świeradowie z dworca busy pacjentów zawoza do celu,powodzenia zyczę ,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thx dziewczyny:) pomogłyście bardzo , jak dojadę i zainstaluje się na jakimś neciku to wam pierwsze wrażenia opiszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×