Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Orintalny czarownik

Pracuję w labie i czuję sie jak przegraniec

Polecane posty

Gość Orintalny czarownik

jak w temacie czuje sie jak śmieć bo mój zawód jest malo prestiżowy , zarabiam w laboratorium kiepsko najgorsze są dziewczyny, jak dowiadują się gdzie pracuję i że nie mam samochodu to nie chcą sie umawiać na kawę czy któraś z was ma chłkopaka, męża laboranta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiliana
Najważniejszy jest człowiek,a nie gdzie pracuje. Pozdrawiam cieplutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laborant? ja cie podziwiam. a te co leca na samochód to zwykłe blachary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orintalny czarownik
dziekuję wam za słowa otuchy, jednak w oczach dziewczyn koleś laborant jest mało męski, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orintalny czarownik
malo, 1600 na ręke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orintalny czarownik
dziewczyna która mi sie spodobała powiedziała że byłoby ok jak bym miał 16 tys na rękę, a nie 1600 :( zapytala mnie co za to można kupić? podpaski dla niej i papierosy dla mnie i nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orintalny czarownik
ale dzieki dziewczyny za slowa otuchy, dobrze że sa takie fajne osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orintalny czarownik
założyłem najpierw na ogólnym, ale nikt sie nie zainteresował , więc spróbowałem w tym dziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcx
jestes glupi myslac, ze 1600 to malo i laski cie za to skreslaja 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam przesadzasz
wejdz na jakiś topic o hormonach to przynajmniej zabłyśniesz wiedzą, pomożesz dziewczynom które martwią sie o zdrowie i dowartościujesz się laborant to fajna praca, prawie jak farmaceuta a farmaceuta to prawie jak lekarz, nie myśl o sobie źle ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dziwna,ta panienka... Ale niemartw się,jak znajdziesz prawdziwą miłość... To niebędzie to miało znaczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orintalny czarownik
Nie dodalem jednej istotnej rzeczy. Otoz pracuje tam, jako krolik doswiadczalny :( Ale to chyba nic nie zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orintalny czarownik
Po co mi prawdziwa milosc, ja zaruchac chce :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to przepraszam dla mnie 1600 to ok, moj maza zarabia mniej, laski ktore interesuje tylko kasa to puste lale , no chyba ze akurat w takich gustujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orintalny czarownik
"laborant to fajna praca, prawie jak farmaceuta a farmaceuta to prawie jak lekarz, nie myśl o sobie źle" :) muszę sobie to zapamiętać, to bardzo pocieszajace zresztą mam biały fartuch i moge udawać doktora przed samym sobą a może i przed tą jedyną... kto wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orintalny czarownik
ooo widzę ze podzszywacze sie właczyli Kurczę, dorobiłem sie własnego podszywacza mam klony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orintalny czarownik
grazka34, nie gustuje w takich pustych laleczkach, tylko wydaje mi sie że teraz dziewczyny sa bardziej wymagajace- liczy sie lans a nie uczucie mam nadzieję że spotkam kobietę taka jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze takich kobiet ktore nie patrza na samochod itp jest wiecej po co ci taka babka? A jak stracisz kase to cie zostawi? Bez sensu z daleka od takich a masza samochod? Przeciez mozesz jakis kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orintalny czarownik
moge kupić samochód ale na razie zbieram pieniadze na cos ważniejszego dla mnie zresztą, myślę że przyczyna jest w tym kim ja jestem- laborant kojarzy sie z takim nudziarzem, naukowcem, nie jest macho, biznesmenem , kimś kto błyszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawod niekoniecznie musi oznaczac nudziarza ja np znam informatyka lat 40 ktory samochodu nie ma a wyglada Pozal sie Boze wiec sie nie dziwie ze nikt go nie chce , bo on jest nudny i niemeski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orintalny czarownik
:) ale informatycy tez sa uznawani za nudziarzy, niezadbanych w rozciagniętych swetrach, mam kilku kolegów singli i oni sa własnie informatykami no i ja także...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orintalny czarownik
no i ja także jeste singlem jak oni - o to mi chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam ja widzialam normalnych informatykow a ty nie szukaj dziewczyny na sile napewno znajdziesz powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×