Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

purpurowa rzeka

Europejskie polki -

Polecane posty

Rzeczko heheh myslisz? Mam sposob na pomarancze:D wiec sie nie martw-kazdego mozna zbananowac !!!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja niestety dzisiaj juz musze zmykac, dzieciarnie spac polozyc i maz jutro do roboty rano. bede gdzies po 12 dopiero, chyba, bo w koncu do tego banku chcialam isc. ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opisze Ci jakie mam ostatnio przeboje w szkole:D W Belgii jest zakaz palenia w szkolach,restauracjach itd W mojej szkole w zeszlym roku bylo jedno miejsce wyznaczone w szkole do palenia W tym roku tez duzo osob tam pali-we wtorek mialam akcje Wpadla sekretarka z morda do mnie-ze nie wolno tam palic ze musze isc na dwor Malo tego-poskarzyla sie mojej nauczycielce !!! Jakbym jakas nastolatka byla:P Dzis poszlam juz na dwor i nagle patrze a oszolom biegnie ! i mnie szuka hahahaa Wyszla do mnie -nawet juz pamieta moje imie hihi:Pi mowi ze tu moge palic ale bym petow nie rzucalana ziemie tylko do smietnika ! Tak jakbym byla jedyna osoba ktora tam pali !!! Uczepilo sie mnie babsko:O i chyba jej sie zawody pomylily-mysli ze jest ochroniarzem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha dobre no to wzięła Ciebie do nogi konkretnie ;-) ja właśnie rzucam i marzę o małym dymku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linna trzeba marzyc:) pamietaj jak sie czegos bardzo pragnie to sie spelni:) ja sie smieje ze od dzis mam prywatnego ochroniarza-sekretarke w szkole:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje z tymi marzeniami, wierzę w to że ludzie sami sobie "wykrakują" pewne rzeczy dlatego staram się krakać tylko pozytywnie. Dzisiaj się dowiedziałam że jest szansa na mieszkanie, wiec jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli w grudniu będę już (a może raczej nareszcie) w Anglii. W każdym razie dostałam nowego pozytywnego kopniaka i mocno liczę że się uda to co planujemy. Tzn że szefowa, szefowej mojego męża sie zgodzi wynająć nam służbowe mieszkanie na miesiąc, byle się zahaczyć jak tam będziemy mamy większe szanse na socjalne. Pierwszą zgodę mamy a co dalej będziemy myśleć później byle być już razem, bo synek mówi tata do obrazków na ścianie. Pokazywałam mu zdjęcie wiszące i mówiłam że to tata więc tata teraz to wszystko co wisi na ścianie. Masakra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linna bede trzymala kciuki byscie szybko dostali to mieszkanie❤️napewno jest Ci ciezko-ale jeszcze troszke i bedziecie juz razem:) Zobaczysz nadrobicie stracony czas-rodzina bedzie w koncu w komplecie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie byłam, mamy to szczęście w nieszczęściu że mąż ma służbowe mieszkanie i nie może przyjmować nikogo nawet rodziny. Z jednej strony tańsze z drugiej problem bo nie mogłam go odwiedzać. Mam nadzieje że to się niedługo zmieni bo 3 listopada minął rok jak żyjemy razem jednocześnie będąc osobno. To miało pewne plusy, które ostatnio już zamieniły się w minusy i rozłąka stała się nie do zniesienia. Z drugiej strony wiem że dzięki niej będziemy siebie bardziej cenić bo poznaliśmy już gorzki smak życia osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa razy był w Polsce przez ten czas, ostatni raz widzieliśmy się w lipcu. Planuje przyjechać po nas w grudniu jeśli wszystko się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Major Olenka Witajcie:)🖐️ Wlasnie siedze z kawa i probuje sie obudzic Od rana mam slonko za oknem-jak to dobrze ze dzis juz piatek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie tu wprowadzilismy kupilam sofe, ale byly drewniane dzrzwi i jakos przepchneli. pozniej wstawili plastiki i chyba juz zadna sofa mi nie wlezi, chybaze ja rozloze na czesci i pozniej spowrotem zloze ahahah, albo dom zmienie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×