Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

purpurowa rzeka

Europejskie polki -

Polecane posty

Gość marieclair74
witaj purpurowa rzeczko, chyba nie wiesz kim jestem , jesli chcesz zapytaj Hugolinkę, ona wie ale nie rozgłaszaj tego nigdzie już dostałam po tyłku za cudze niesnaski i zły humor, więc teraz niech zostane tak bez mowienia do konca kim jestem, ucieszyłam się że cie , a własciwie was znalazłam ale nie wiem czy moge dołączyć czy znow zaufać?, przez prawde straciłam wiele ,łącznie z szacunkiem , zrozumiałam ze to nie zawsze popłaca. Pozdrawiam . Hugolinko coś cie nie ma ostatnio na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. niezagladalam, bo trochu zajeta bylam remontem. ale na szczescie juz sie konczy. ;-) mariecler domyslam sie:-) witam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane, brakowało mi Was. Ja jeszcze w Polsce, ale coraz bliżej wyjazdu. Zdecydowaliśmy się wynająć coś małego. Dzisiaj bym wiedziała konkretnie czy się uda niestety śnieg pokrzyżował nam plany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak idzie remont?? Dajesz radę psychicznie bo troszkę już trwa, a nie ma nic gorszego niż życie w trakcie remontu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Rzeczko duzo zostalo Ci jeszcze tego remontu? Jak samopoczucie?jak sie Wam uklada? Linna wiesz juz dokladnie kiedy wyjazd? trzymam kciuki zeby sie udalo:) U mnie wczoraj zima postraszylo-ale juz po sniegu choc pare tygodni temu to i nas zasypalo i mrozy byly az do -20 stopni Mam dosc mrozu sniegu i wiatru Jestem cieplolubem:D i juz sie wiosny doczekac nie moge Zaliczylam kolejny egzamin w szkole wiec bede juz miala troche wiecej czasu by popisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Hugolinko, ciesze się ze u ciebie do przodu, oby twoje plany \"wypaliły\", szkoda że dziś taki smutny, deszczowy dzień, powiedz czy twoja córcia była już u Komunii czy to jak u mnie w tym roku?, pozdrawiam cię purpurowa rzeko, jesli się domyślasz to dobrze , i wiedz ze co pisałam to szczerze i z serca nigdy nikogo nie oszukałam , zawsze można sprawdzić,szkoda tylko że przez pewne głupoty straciłam częśc zaufania i przyjaźni Hugolinki, ona jest jedyną osobą ktorej ufam, jest szczera i wiem ze mozna liczyć na jej osobę, ale jak sama wiesz plotki i żółć innych mogą popsuć bardzo wiele, dlatego teraz bardzo ostrożnie podchodze do innych, szkoda nie taką filozofię życiową wyznawałam , ale cóż życie jest życiem a ludzie są różni. w kazdym razie pozdrawiam wszystkich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marie moja corka miala komunie juz w zeszlym roku-pogoda nam dopisala pomimo ze komunia byla juz pod koniec kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie nie wiem, wszystko zależny od tego czy najemca zgodzi się wynająć rodzinie z dzieckiem. Niestety ofert jest mało tzn. 2 w rozsądnej cenie, ale obie mają zaznaczone że bez dzieci.Liczymy na cud że uda się przekonać właściciela. Może jutro dowiem się czegoś konkretnego. Jeśli będzie pozytywnie to pewnie koniec lutego wylatuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linna to trzymam kcuki zeby sie udalo:) snieg znow spadl u mnie-a ja juz tak wiosne chce😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Ja już tez jestem zmęczona ta zimą. Nawet mi się nie chce nigdzie wychodzić bo ciągle trzęsę się z zimna. Wiosno gdzie jesteś!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. normalnie czasu mi braknie, jeszcze troche i doba bedzie za krotka;-) remont juz idzie ku koncowi, wlasnei m wczoraj zaczal malowanie na dole,a gore moze w nastepnym tyg. oczywiscie co , zaczal malowac an bialo , a reszta dolu jest w terakocie. wsciekla jestem, bo nie lubie takich latek, a ten za cc.e mnei nei slucha. i znowu piekny plan szlak trafil. z pozytywow, to jestem na diecie, chodze na klubik, i jakos mi to nawet idzie, co tydz chudne kilo, a kurs jest 12 tyg, wiec nawet jak schudne 12 kg , to bedzie super. dobra lece na play grup i do miasta. milego dzionka wszystkim.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczko to witaj w klubie ja też jestem na diecie na szczęście tylko 5 dni wychodzi prawie kilogram dziennie. Uwielbiam tą dietę bo nie katuje się tygodniami, te parę dni jakoś da się wytrzymać na głodzie :-). Życzę dalej wytrwałości!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linna a Ty jaka diete stosujesz? Ja stosuje MZ hihi i czekam az sie ociepli zeby zaczac znow biegac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. lianna, ja stosuje 1000 kca. do tego nie jesc po 18. nie jem slodyczy, tlustego, ograniczylam pieczywo. pozatym jem co chem , oby sie zmiescic w tym limicie i jakos nie katuje sie;-) teraz zaczelam 3 tydz i wychodzi , ze chudne kilo na tydz, to tak w miare bez cwiczen, pewnie jakbym cwiczyla,to zeszlo by wiecej. poluje na takie cos , jak orbitrek;-) u mnie dzisiaj znowu snieg pada, tak od 3 rano zaczal. ciekawe czy szkoly beda otwarte ahhah mam nadzieje, ze tak bo plany mam do zrealizowanai;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) U mnie dzis prawdziwa wiosna:D slonko cieplo az chce sie zyc:) Dosc mam szarowki,sniegu i zimna:P O razu humor mi sie poprawil-oj byle do wiosny hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. a u mnie jeszcze wczoraj padal snei, ale mokry i odrazu , prawie, topnial. a teraz mrozek trzyma. milego dzionka wszystkim, ja lece dalej, dzisiaj masa roboty przedemna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki mam już kupiony bilet. 5-go lecimy do UK powiedzcie jak Wam było na początku na zesłaniu, troszkę się denerwuję i jednocześnie cieszę. Wiem że nie będzie mi lekko, że będę tęsknić za rodziną, z drugiej strony wreszcie będziemy rodziną. Opiszcie mi jeśli możecie swoje wyjazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linna to super wreszcie bedziecie razem:) Poczatki nie sa lawe-wszystkiego trzeba uczyc sie od nowa-do tego dochodzi jeszcze jezyk Ale dasz rade-z mezem u boku:)trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greteryey
Dziewczyny BŁAGAM mozecie mi powiedziec gdzie teraz sa dziewczyny z "klubu niepracujacych a mieszkajacych zagranica"???? Musze kogos znalezc..wiem ze wiecie gdzie one teraz rozmawiaja..prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co 777777777
a ,po co nasz szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greteryey
nie chce mowic na forum..ta osoba bedzie wiedziec - wiem tajemniczo to brzmi...ale jesli wiecie prosze was o namiar..jesli rozmawaija na innym forum to chyba nie problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×