Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

purpurowa rzeka

Europejskie polki -

Polecane posty

ja super sie czuje tylko mnie meczy zgaga,i czasami kregoslup mnie boli.A teraz zapadam w spiaczke...haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczko to Ty masz dopiero wesoło w domku :-), kocham dzieci uwielbiam mojego łobuza, ale przy jednym jestem wykończona szczególnie, że trafił mi się naprawdę żywy okaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczko to ja pytalam:) hihi Linna moja corka ma 8,5 roku:) Olenka to normalne ja w ciazy to ciagle spalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linna niech biega i psoci-zeby zdrowe bylo:) Rzeczko wooow 3:) Mowicie trzeba materac przetestowac;) hehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posta mi zjadlo. hugolina ahha, to chyba ze zmeczenia zle widze. moja corcia ma 9 i pol. pozniej 5 i na koncu poltora. chopaki wlasnie dopelniaj aburdel , a tatus byl na gorze, a teraz poszedl do sklepu i ma wszystko gdzies. boli go, ze siedze na kompie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linna nie warto drazyc tego tematu-pisze o starym topiku Dasz tylko powod do nastepnego tematu:O Kto chce moze do Nas dolaczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ale jakoś jestem taką głupią baba, która naiwnie wierzy w szczerość i uczciwość innych dlatego z takimi sytuacjami trudno mi się pogodzić. Ale masz rację zamykam ten temat i już. Kurcze całkiem sporą masz tą córcie. To pewnie mała dama się robi nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra kochane czas spać bo mój Łaskawca pewnie w przypływie swojej dobroci i zmęczeniu po szaleństwie, okaże odrobinę serca biednej matce i pośpi do 7.30 i ani minuty dłużej, bo to była by już czysta rozpusta. Zresztą ja też mam w oczach już zapałki, żeby móc Was czytać. Życzę miłej nocki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linna niestety nie kazdy jest szczery:O ale sa ludzie i ludziska ! Ja tez juz uciekam dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Panią :-) U mnie poranek zaczął się koszmarnie, Jaśnie Pan tak jak przewidziałam obudził się o 7.30 i zrobił straszny dym bo się nie wyspał. Mi od rana pękała głowa ciśnienie 90/60 tragedia. Na szczęście sytuacja już jest opanowana. Księciunio został spacyfikowany i słodko śpi, a ja rozkoszuje się kawusią, ciśnienie rośnie, boj przechodzi. Sama nie wiem po czym bo na śniadanko były też dwie tabletki przeciwbólowe. Nie ma ja to się zdrowo odżywiać z rana ;-). Swoją drogą to tak chyba na mnie działa jesień, a zaczęło się w zeszłym roku jak byłam w ciąży. Takie bóle głowy że mąż wzywał pogotowie, myślałam że jak urodzę będzie spokój. Niestety ta obrzydliwa pogoda za oknem musi mieć jakiś wpływ na mój organizm i ciśnienie które nigdy nie jest wysokie (poza momentami gdy księciunio doprowadza mnie do furii) jeszcze spada jak głupie widząc niebo zaciągnięte szarymi chmurami. No cóż tak mi widocznie już zostanie. Ale ciesze się że wracam do żywych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż moje szczęście nie trwało zbyt długo, właśnie dobiega mnie wrzask "tiatiatai" cokolwiek to znaczy. Ale będę udawała ,że nie rozumiem i nie wiem o co mu chodzi (właściwie to nie muszę udawać) i poczekam aż zacznie wołać 'maaaamaaaa", co mu świetnie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja z kawusia🖐️:) Linna uwazaj na siebie-moze jakies wyniki porob skoro masz problemy z cisnieniem ! U mnie dzis piekne slonko za oknem Dzis przyplywa do naszego miasta Mikolaj:) wg tradycji na statku-dzieci czekaja z rysunkami na niego:)Sw.Mikolajowi towarzysza czarne Pity ktore rozdaja slodycze;Od dzis dzieci wystawiaja buty i do czasu gdy Mikolaj przychodzi-dostaja kilka razy slodycze do butow:) A u Was jak jest z Mikolajem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lnna , to maly terrorysta, ja tez mam takowych w domu hahah moj jeszcze spi, wczoraj to chyba juz po jedenastej bylo jak zasnal. pogoda deszczowa, ale i tak bede musiala isc na miasto, a tak mi sie nie chce ,z e szok. linna pisalas cos ,z e twoj m ma mieszkanie sluzbowe, a nie moze wynajac np od prywatnego lanlorda? pierwsze slysze, ze nawet zona nie moze odwiedzic.hmm. co do mieszkania socjalnego ,to wcale nie tak szybko. jedni czekaj miesiac inny nawet pare lat. zalezy od rady miasta. to , ze bedziecie mieszkac w sluzbowym , to zbyt wiele nie da. powiedza,z e mozecie wynajac. i wtedy starac sie o dofinansowania do mieszkania. w pierwszej kolejnosci wlasnie takie rozwiazania preferuja. no , a do tego najpierw ze min 2 m-ce roboty papierkowej o benefity, bo do tego tez beda potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o wynajęcie to ten temat przerabialiśmy, ale u nas kosztuje takowe około 650 funtów plus opłaty. Troszkę nas to przeraża, ale jak już będziemy razem to będzie nam łatwiej kombinować, bo teraz połowę pensji mąż przesyła dla nas i nie wiele mu zostaje po opłaceniu wszystkiego. Jak będziemy razem to odpadnie nam utrzymywanie się na dwa domy. Wiem, że czasami się długo czeka na socjalne, jedno co dobre to tam gdzie się staramy nowe oferty cą co tydzień i mogą licytować wszyscy. Wierze że będzie dobrze. Zresztą jak się zgodzą na to służbowe to chyba nie wyrzucą matki z dzieckiem na ulicę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczko dnia dziecka tez u mnie niema:) wiem ze Mikolaj 6 grudnia-ale tu odkad mikolaj do miasta przyjedzie dzieci wystawiaja buty i w okresie do 6 grudnia dostaja czasem tam slodycze:) A swoja droga dziwie sie ze moja jeszcze wierzy hihih no albo udaje ze wierzy bo tak wygodniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linna ,moze nie, aledadza miesiac wypowiedzenia i juz. 650? to domek czy mieszkanie i ile pokoi? trzeba popatrzec u prywatnych, z nimi mozna sie targowac, z agencjami to juz nei i maja troche wyzsze ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mieszkania najtańsze z 1 pokojem to około 600 f, z dwoma pokojami ceny zaczynają się od 650f (jedna taka oferta) do 900f. Mam już załatwiona pracę wiec muszę tam w końcu dojechać i jak pójdę do pracy to będziemy mieli większe możliwości. Teraz z jednej pensji było by ciężko. Wiesz może byśmy jakoś przeżyli, ale nie chce żyć jakoś bo tak mieliśmy w Polsce.Nie chodzi mi o luksusy, ale żeby spokojnie opłacić rachunki i żyć do końca miesiąca. W tym rejonie jest bardzo mało mieszkań do wynajęcia, może dlatego mają takie ceny. Ale faktycznie sprawdzaliśmy na razie tylko w agencjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linna przez agencje wychodzi zawsze drozej-moze poszukajcie w necie jakis ogloszen? super ze masz juz tam zapewniona prace:) Zobaczysz wszystko sie ulozy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak myślę, wicie ta rozłąka ma swoje plusy. Mężuś mnie bardziej docenia, a jak był w lipcu to nasłuchałam się więcej komplementów niż przez cały okres małżeństwa :-) no i ten czas poświęcam na naukę angielskiego, nawet teraz jak z Wami pisze to wkuwam. Między nami było bardzo różnie jak mieszkaliśmy razem, ale ja zainteresowałam się psychologią, wiem już jakie mechanizmy nami kierowały. Staram się nie popełniać wcześniejszych błędów. Mężusiowi ostatnio też wysłałam odpowiednią książeczkę ;-) za którą mi wczoraj bardzo dziękował, dzięki niej dowiedział się że nie trafił mu się jakiś wybrakowany okaż rozemocjonowanej żony, tylko kobiety takie są i kropka! Więc myślę że to wszystko czemuś miało służyć, tylko tęsknota stała się ostatnio taka jakaś bardziej uwierająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×