Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

purpurowa rzeka

Europejskie polki -

Polecane posty

jarek, a ty kto ? pies ogrodnika ;-);-);-) wiesz, zaloz swoj topik, inni faceci tez beda mogli sie pozalic , jakie te baby wredne. tak swoja droga, to jeszcze fancuski powinienes poznac, te to dopiro sa niezle ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mi sie przypomnialo, ze na innym forum, tez pisal facet w ten sposob o polkach, sprowadzil wszystkie do jednego mianownika, bo dziewczyna zostawila go dla jakiegos kolorowego hahah moze taka ciapa z niego, ze dziwczyna juz nie mogla z takim wytrzymac. w rezeultacie nawet faceci , sprowadzili go na ziemie. czasami trafi sie tez ,z e dziewczyna jest wredna, nieprzecze, sa takie. ale zamiasty wyzywac sie na wszystkich poszukaj sobie kogos, moze nie koniecznie dziwczyny ;-) jak ci zle z kobietami i polkami w jednym.;-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linna. w necie pisza rozne rzeczy, bo bywa,z e w rzeczywistosci, to nawet gwozdzia wbic nie potrafia, a klawiatura wszystko przymie, co slina na jezyk przyniesie. no i sie wyrzywaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A co tu sie dzieje od rana? Jarek kolejna twoja prowokacja?:O Kazdy sadzi wg siebie:D chyba ktos zostal bardzo zraniony w zyciu i ma cholernie duzo kompelksow ! Nie karmy troli dziewczyny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linna naprawde synus to ranny ptaszek hihi Tak zachwalasz ciasto ze teraz mi jezyk wisi-moge kawalek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczka🖐️:) Niestety taka pogoda teraz-duzo zdrowka dla dzieciaczkow Ja ostatnio walcze z wysypka-malej cos wyskoczylo na pleckach niewiem co to-ale pomalu jej schodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffafrearwrtqr
dziewczyny a gdzie one sie podzialy?na jakie forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffafrearwrtqr
chodzi mi o klub niepracujacych.... gdzie sie dziewczyny przeniosly?onet?gazet.pl? czytalam was i jestem ciekawa dalszych waszych losow za wszystkie was trzymam kciuki i wam szczescia zycze...nie wiem co sie stalo..bo chyba poklocilysie sie jakos na privie...chcialam wyszukac nowy topik dziewczyn.moze wiecie gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffafrearwrtqr
nie no musi byc jakis nowy..bo cos wczesniej wspominaly zeby sie przeniesc...i nagle tak wszystkie naraz zniknely?niemozliwe..pozatym wysylaly chyba sobie na poczte linka...no coz..chyba nie znajde myslalam ze wy wiecie ..a napewno hugolinka.ale dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffafrearwrtqr
nic a nic nie podpowiesz?przynajmiej gdzie szukac..czy onet czy inne..nie muszi odrazu mowic gdzie dokladnie..swoja droga ciekawa jeste gdzie Troonka...troche dziwnie ze bez porzegnania z wami odeszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dff, czasem wydaje sie nam ,z e kogos poznalismy, a wcale tak nie jest. nic ni epodpowiem, bo nie ma sensu. temat skonczony. jesli masz ochote mozesz pisac tutaj, ale lepiej pod czrnym nikiem, przynajmniej wiadomo, ze nik sie nie chowa pod pomarancza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffafrearwrtqr
hehe masz racje w tym co mowisz...coz szkoda ze tak sie skonczylo..milo sie was czytalo i bylam ciekawa kolejnych perypetii...nie ujawniam sie i nie chce pisac gdyz nie jestem w takiej sytuacji jak wy...ale powiem wam - pewnie glupie to ze wasz topik byl jak fajny serial z fajnymi babkami - stymze to sa wasze prawdziwe peryptie a nie fikcja..zycze wam zdrowia i szczescia!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Topik zniknal poniewaz one tak chcialy-zalozyly nowy topik bo tez tak chcialy Czy fajne dziewczyny?-pozory myla ale nie mi je oceniac ! wiem swoje i zostawie to dla siebie Dla mnie temat zamkniety ! Rzeczko co slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hugolina. dzieciaki mi sie poprzeziebialy, ale tak agrdlowo i katar. moj sredni mial w nocy goraczke, a teraz to chyba nic mu nie jest bo szaleje ;-) pozatym cierpliwosc trace do mojego landlorda, mial dzisiaj przyjsc w koncu facet , obejrzecz pokoj i powiedziec kiedy zaczna robote, a tu ni widu, ni slychu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×