Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

purpurowa rzeka

Europejskie polki -

Polecane posty

oo juz mi odp:)moze jakas mniejsza sie zmiesci:) u mnie tez jest problem z wnoszeniem mebli-mieszkam na pietrze i wszystko trzeba po schodach targac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugolina nowa uzywana ;-) sek w tym, ze oni tu robia duze sofy, a jak sa male, to beznadziejnie wyhladaja. wogole moj rozmiar drzwi to okolo 90 cm. bylam w banku zalozylam se konto i wysylaja mnie na bezplatny kurs dla rozpoczynajacych dzialalnosc gospodarcza. super sprawa. tylko musze isc sie zapisac. ale to w poniedzialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Odezwe sie pozniej:) caly dzien pomagalam rodzicom w sklepie Teraz walcze z lozkiem sypialnym bo przywiezli mi nowy materac mialam wczesniej dwa-ale sie rozchodzily i teraz kupilam jeden duzy:) do potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:) Bylam jeszcze w sklepie pomagac:) Dziecko juz spi a ja relaksuje sie przy lampce wina:) Yupi zaczal sie dlugi weekend-mamy wolne do srody:D Rzeczko i znalazlas jakas sofe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff ale jestem padnięta, Mały Jaśnie Pan stwierdził, że mu się nie chce spać więc wariował do 22.00. Kto to widział żeby półtoraroczny maluch o tej porze szalał po całym domu. No ale jak bunt, to bunt na siłę się nie da uśpić chyba że mlecznym drinkiem ;-) ale tego jeszcze nie próbowałam. Chociaż czasami ten eksperyment wydaje się nader kuszący, szczególnie gdy mama jest bardziej śpiąca od dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem skąd on czerpie energię, cały dzień potrafi jęczeć a wieczorem się ożywia i wariuje jak szalony. Nagle odkrywa że ma w ogóle zabawki w domu, w ciągu dnia jakoś umknęło to jego uwadze. No więc chcąc nie chcąc ścigaliśmy się samochodami, graliśmy w piłkę, (pewnie za jakiś czas będę krzyczeć że w domu się nie gra w piłkę), rzucaliśmy balonik i już sama nie pamiętam co jeszcze. Na szczęście mały potworek po kolejnej flaszce kaszki, wyczerpał akumulatorek i odpłynął do krainy snu, dzięki czemu mamusia mogła się zatopić w krainę internetu :-), ale chyba nie na długo bo też padam na pyszczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olenka🖐️ja klikam z Belgii Napisz pare slow o sobie-jak dlugo tam mieszkasz itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Olenko miło Ciebie poznać, ja jeszcze w Polsce ale na szczęście jedną nogą druga jest w H. Surrey miasto Hindhead.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linna hehe mojej corce zostalo do tej pory:Dwieczorem ma najlepszy humor:D a orzed spaniem wymyla 100 spraw co jeszcze musi dzis koniecznie zrobic hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w koncu dopuscili mnie do kompa. moj tez ma poltora roku i jeszcze nie spi, wyspal sie od 15 do 18, padl ikoniec haha. teraz ja padal, ale chyba kawke se strzele. corcia u kolezanki, w domu burdelo, bo chlopaki sie bawili z tatusiem, a jutro musze to sprzatac;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze wiedzieć, że mój mały nie jest wyjątkiem. A swoją droga to Ci kochana współczuje tak samo jak sobie ;-) Nie ma nic piękniejszego jak śpiące dziecko o godzinie 20.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linna hehe wiesz jak cora byla mala to wogole zamienila sobie dzien na noc-w dzien spala a w nocy nadawala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba do straszenia dzieci. "Jak będziesz niegrzeczna to kupię Ci lalkę!" Przecież to szkarady jakieś. No cóż ale na dzieciakach to może robić wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam tu juz 2,5 roku z moim kochanym mezczyzna i slodkim kocurkiem a w styczniu pojawi sie na swiecie moja córeczka Lilianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olenka to gratuluje:)Jak sie czujesz w stanie blogoslawionym?dobrze znosisz ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To GRATULACJĘ MALEŃSTWA!!!!!!!!!!!!!! Jak znosisz ciążę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe no tak pierwsze pytanie jak Ci w tym stanie ;-) ale nam się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy dobry materac wybralam hihi Niewiem jaki mialam wczesniej-teraz wybralam medium,mam nadzieje ze jutro nie obudze sie z bolem plecow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzalam poczte. olenka gratulacje. lianna mam 3 , corke i dwoch synow. corka 9 i pol, dalej 5 i ostatki poltora roku, w angli jestem 3 lata i 4 miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kochana co do materaca to musisz dokładnie przetestować ;-) Powiedz mi bo wiem, że masz jedno dziecię ale nie pamiętam ile ma latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×