Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość Martura
Hej dziewczynki :* Aneta ja Castagnusa brałam od 1dc. Na opakowaniu w zasadzie nie ma nic na ten temat, ale wszędzie na forum dziewczyny tak pisałam więc się zastosowałam :) Andzia gratuluję dzidziusia!!! Życzę Ci żeby się zdrowo rozwijała. Nowa daj znać jak test...zrobilaś? Pozdrawiam Was kochane i życzę miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1983
Hej dziewczyny zrobiłam test ale oczywiście wykazał NIE choć dalej @ nie ma już nic nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MECENASKA
do NOWA: a jak temeratura?? boja przyjacióka, która jest w 6 m-cu już z se swoim synkiem zrobia 3 testy i wyszły negatywne!!! dopiero w 6 tygodniu tak jakby jej wyszo że ciąża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MECENASKA
Dziewczynki proszę Was o wypowiedzi dotyczace częstotliwości stosunków w czasie dni płodnych?? Marturka jak to u Ciebie było??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaa82
do mecenaski My jak kochalismy sie z chlopakiem to tylko raz w ten dzien owulacji czyli 18dc., gdyz moje cykle srednio przed tabletkami trwaly 31-33dni. Pamietaj ze owulacja nastepuje zawsze 14 dni przed pierwszym dniem okresu!!!! 14 DNI!!!! w ten sposob szybko obliczysz sobie dni plodne, ktore sa 3 dni przed i 3 dni po owulacji. A szczyt to sluz jak bialko kurze!!! Moze sprobuj tez troche wyluzowac i nie denerwowac sie tak za bardzo, gdyz moze przez to nie mozesz zajsc w ciaze. Daj sobie spokoj przez pierwszy miesiac jak bedziesz brac Castagnus, i sprobujcie w drugim miesiacu. Ten spedz na relaksowaniu sie i przyjemnosciach. W naszym zwiazku to ja bylam ta osoba ktora badziej chciala teraz DZIDZIE, gdyz idzie mi 28rok i czas najwyzszy na brzuszek. Wiec gdy sie dowiedzialam ze jestem w ciazy to mialam mieszane uczucia - z jednej strony radosc gdyz sie udalo a z drugiej obawa przed nowym. Moj chlopak tez mial tak samo, potrzebowal czasu aby wiadomosc do niego dotarla. Teraz mowi ze dobrze ze jestem w ciazy, bo pozniej bysmy tylko ciagle odkladali decyzje o Dziecku!!! Wiec niezalamuj sie, relaks na maksa w tym miesiacu a mowie Ci ze juz niedlugo i Ty zobaczysz na tescie dwie krechy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MECENASKA
dziękuję za wyczerpującą odp. Właśnie tak myślałam że lepiej chyba raz a dobrze niż starać sie przed dniami płodnymi ileś razy z rzędu, pleminiczki chyba są silniejsze po kilku dniach abstynencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MECENASKA
bardzo dobrze że Ci się udało Andziu, nie ma co czekac z dzidziusiem bo z wiekiem tylko pewnie więcej problemów z zajściem w ciążę :) ja jestm 84 a już jak pomyślę że rocznikowo 26 to wcale mi się to nie podoba. doceniam życie rodzinne i postanowilam w ostatnim czasie odłozyć robienie kariery na drugi plan. Mój mąż tak marzy o dziecku jak rzadko który facet, i to pewnie również skłoniło mnie do tej decyzji-nie chcę pozbawiać go szczęscia jakim dla niego jest dzidziuś, dlatego tak bym chciała już... a jak będzie okaże się... a tak do rzeczy to ten śluz po wiesiołku i siemieniu lnianym o niebo lepszy:)polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marturka
Mi też wiesiołek i siemię lniane baaardzo pomogło na śluz...miałam go tyle że nie wiedziałam kiedy mam dni płodne,bo śluz wskazywał że przez cały cykl :D My z mężem przytulaliśmy się co drugi dzień. Codziennie niby łatwiej trafić w owulację, ale plemniki muszą mieć czas na wzmocnienie :)Poza tym jak jest sporo śluzu to plemniki mogą w nim nawet przetrwać 5dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1983
wczoraj mierzyłam temperaturę wieczorem bo tak dziwnie się czułam i miałam o dziwo 36,9 rano dziś mierzyłam 36,4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Owulacja przyszła ;D lało się ;D.... dziwne uczucie... że aż tak dużo ... jednak wiesiołek podziałał...teraz zobaczymy co dalej ;D powodzonka ;) sobie i WAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Nowa.. już w środę lekarz, zatem powodzenia przygotuj się do wizyty..spisz swoje wszystkie wątpliwości do do własnego cyklu itd.. na spokojnie owszystkim porozmawiaj może wypytaj się o odpowiednie badania, zacznij obserwować cykl wraz z lekarzem itd.. zobaczysz wkrótce będzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1983
Badań zrobiłam bardzo dużo były OK teraz miałam tylko zrobić po @ PCO ale nie ma @ Zobaczymy co powie gin na to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Nowa... musisz być dobrej myśli i tyle... na szczęście środa już za chwilę ... trzymam kciuki aby było dobrze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1983
Dzięki " TOSIAK " sama nie wiem co myśleć dobrze że środa już nie długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Nowa... moze do środy postaraj się wyciszyć? może jakieś zajęcia ruchowe które cię zmęczą? popracują mięśnie brzucha i może @ przyjdzie.. (czasami tak bywa) ruch sprawi że będziesz pozytywnie zmęczona, i uśmiech się pojawi, i problemy staną się jakby trochę mniej drażliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1983
Myślę że tak szybko nie przyjdzie bo nawet nie czuje żeby miała przyjść myśle że gin może mi coś da na wywołanie - chyba że będzie kazał czekać . A czekanie jest najgorsze... Bo ustawiłam się bardzo pozytywnie jeżeli chodzi o dziecko Postanowiłam mierzyć temperaturę oraz zakupiłam testy owulacyjne tak że chciałam działać na wszystkie możliwe fronty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Nowa... wiem wiem, podobnie miałam w zeszłym cyklu, nie dość że się naczekałam to jeszcze trwało to zaledwię chwilę, dosłownie 1,5dnia... zatem głowa do góry...wiecznie to trwac nie będzie no ale... ten cykl z różnymi cudami castagnus, folik, wiesiołek, testy na owu... i jakoś idzie do przodu, zobaczymy jak daleko się zajdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Jeśli chodzi o "częstotliwość" naszego przytulania kiedyś robiliśmy to prawie codziennie. Teraz staramy się ( od kilku miesięcy) stosować kilkudniową abstynencję przed owulacją, tylko że ostatnio ciężko mi określić kiedy ona następuje i czy w ogóle. W tym cyklu na wszelki wypadek intensywne starania zaczęliśmy na 14 dni przed przewidywaną @ - tzn. codzienne przytulanie. Z cyklu na cykl trochę modyfikujemy schemat :-) Castangusa już nie łykam bo skończyłam 3 opakowanie, ja brałam go od 1 dc, po dwie tabletki. Teraz chyba zacznę pić siemię lniane (choć szczerze mówiąc nie przepadam). Nie wiem czy już o tym pisałam, też jestem rocznikiem 84 :-) Wychodzi na to, że wszystkie jesteśmy jakby w podobnym wieku :-) Ależ się rozpisałam. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1983
a wykazał ci test owulacje ???? Bo tez nie wiem na ile są one dokładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Nowa... mogą pojawić się cykle bez owu..zatem testy ci jej nie wskażą ;( ja teraz miałam... i zobaczymy co dalej z tego wyniknie pozostaje mi tylko czekać i za ok 2-3 tyg zatestować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robiłam testów owulacyjnych w tym cyklu. Być może, jak napisała Tosiak i Eluś to był po prostu bezowulacyjny cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski. Wybaczcie że troszke was zaniedbałam :O mam kupe roboty w pracy, a wy sie rozpisalyście na maxa.. ale widze nikt nie tesknil :P :( ja do ginka w piąteczek :) ktoś testuję?? jak tam dziewczynki? które macie dni cyklu?? ja dopiero 19... ja też kończe ostatnie opakowanie castagnusa. lece do konca cyklu i koncze z nim. wiesiolek właśnie fałszowal mi wyniki dlatego go odstawiłam , nie moglam określic owu bo śluz był dość czesto :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1983
Dobrze że już dziś wtorek bo chyba oszaleje - oczywiście @ ani widu ani słychu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
wiesiołek - hmmm nie wiem czy to organizm tak zadziałał na wszystkie specyfiki czy tylko na wiesiołka? otóż do owu sucho jak nigdy dotąd... na owu...bardzo bardzo dużo śluzu, po owulacji po 36 godzinach nic... zero śluzu... kuły mnie delikatnie jajniki ale to już przeszło, genralnie na + brak bolących piersi, i ogólnego złego stanu ...a tak miałam na chwilę przed owu i po owu aż do @ a dziś 25dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marturka
Hej Eluś...no pewnie że tęskniłyśmy :) Daj znać w piątek jak po lekarzu. Ja idę w czwartek...mega się stresuję, ale jestem dobrej myśli. Tosiak żeby test za 2/3 tyg. pokazał 2 krechy :) Minia, Iza a co u Was? Buziaki dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Tosiakk Jesli testy owulacyjne wychodza negatywne to wskazuja brak owulacji. Ja testowalam tylko przez 3 cykle. Moje wyszly mi pozytywne (nadal brak malenstwa), ale moja kolezanka monitoruje swoje cykle przez dluzszy juz czas i dwa razy wyszlo jej ze nie miala jajeczkowania. Troszke to droga impreza z tymi testami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Batonik ;D właśnie tak jak napisałam... nie ma 2 kreseczek = nie ma owulacji no ale nasza płodność nie zależy tylko od owu, jest ważna i i kluczowa i najważniejsze że musi być, ale sama owu nie daje nam gwarancji że zajdziemy.. niestety nie jest to takie proste... ech miłego dnia mi pozostaje teraz czekać na ..? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć,ale tu u nas gwarno na forum:) Przepraszam że nie odzywałam się ale niestety miałam pogrzeb w rodzinie i tak jakos nie było jak.... U mnie kochane 56 dc ,nie ma pozytywnego testu:(Więc dalej czekam ...Wydaje mi się że ginka żle mi przepisała DUPHASTON od 11 do 25dc,i tak brałam i jakie wyniki same widzicie nadal nie mam @!!!! Ale za Was wszystkie trzymam mocno kciuki,trzymajcie się cieplutko.Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NEVER...
U mnie 24 dc. Jak tak się dłużej zastanawiam to myślę, że mogę mieć niedomogę ciałka żółtego czyli zbyt krótką II fazę cyklu. Wskazują na to plamienia przed każdą @ i średnio 11 dni od owulacji do @. To chyba zbyt mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Never ja też mam plamienia przed każdym okresem i zaczełam brać castagnus, narazie czekam na efekty. Mój najkrótszy cykl wynosił 24 i lekarz powiedział że to nic takiego bo miałm tylko raz taki. Jednak czytałam że cykl nie powinien trwać krócej niż 25 dni. Jednak zażywanie wiesiołka musiało pomóc bo cylke sie wyregulowały. Teraz nadzieja w castagnusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×