Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

bo nie mogłam wytrzymac już a powiedzcie mi czy ten castagnus jest bez recepty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen za wcześnie trochę jesteś tak niecierpliwa jak ja ale na szczęście Elus nas do porządku tu przywołuje :):):P a w ogóle to witaj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wam kochane mam nadzieje ze jestem w ciązy ale jesli nie to zaczne kuracje tym to kiedy mi radzicie zrobic test???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmen w dniu spodziewanej @ chociaz widzisz po sobie moge poweidzieć że jest ciezko wytrzymać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marturka
Carmen jak jutro masz dostać @ to pojutrze zrób test. Castagnus jest bez recepty i jest naprawdę niedrogi- ok. 12 zł. Eluś Ty tez powtórz test za parę dni, jak robiłaś go przed dniem spodziewanej miesiączki. Mi nawet w dniu spodziewanej @ nie wyszedł, dopiero po tygodniu, także bądźcie dobrej myśli :) Całuję Was dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna2806
Cześć :) Czasami test z moczu wychodzi negatywny, podobno bardziej wiarygodna jest beta z krwi. Moja znajoma zrobiła 2 testy "sikane" i nic, poszła na badanie krwi i okazało się, że jest w 4 tygodniu. Z kolei przyjaciółka zrobiła test z moczu w dniu spodziewanej @, jak mówiły Amarantowy i Elus1982 i od razu dwie kreski :) Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie u każdego to inaczej wychodzi a ile kosztuje ta beta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem ile teraz ja robiłam z 5 lat temu jak gówniarą byłam :( bo myślałam że byłam ( na szczęście nie:) ) kosztowała beta w invuctcie 30 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki marturka że wierzysz we mnie i mnie pocieszasz... mam nadzieje że bedzie u mnie podobnie do ciebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marturka dziękujemy za wiarę w nasze przyszłe fasoli... a ty ile jesteś w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nasza tabela taka malutka dopisujcie się... STRĄCZKI NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO Amarantowy.........23......1.......23.02.2010.....Trójmi asto...........0 elus1982.............27.......16.......17.02.10....Szcze cin Tosiakk78...........32........8........15.02.10....Warsz awa ZAFASOLKOWENE NICK......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...DZI ECI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarantowy.........23......1.......23.02.2010.....Trójmi asto...........0 elus1982.............27.......16.......17.02.10....Szcze cin Tosiakk78...........32........8........15.02.10....Warsz awa CARMEN**............21........1........16.02.10....Piła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już weterannka :( patrząc na tabelkę :( w piatek idziemy na badanie nasienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
witam po weekendowo.... się gwarno zrobiło ;) ale to dobrze więcej nas do obserwacji i wymiany spostrzeżeń a także to trzymania kciuków, wspierania się wzajemnie itd.. u mnie 38dc... pojawiły się lekkie plamienia.. ale jeszcze nie @ myślę że dziś się rozkręci niestety ;( testować nie testowałam, ale czuję po organiźmie że jednak przyjdzie, są pobolewania brzucha, ale tzw "woda z organizmu" już spadła, już nie mam "napiętego brzucha" i aż tak pełnych piersi... szkoda..liczyłam na to że może się uda ale i tak polecam branie wiesiołka i castagnusa... ten cykl jest lepszy od poprzedniego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elus nie martw się patrzyłam na tabelki na innym forum to są takie że już ze 2-3 lata się starają ale ty na pewno już nie długo .... Tosiakk ja też mam cały czas na wrażenie że nic z tego ale miejmy nadzieję a jeśli nawet to znów zacznie się ta milsza część cyklu starania a nie czekania..... polecam też wam stronkę 28 dni można tam sobie swoje cykle i innych poobserwować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1983
Witam wszystkie nowe dziewczyny - fajnie że to forum tak się rozwinęło i można się dużo dowiedzieć ale z drugiej strony to nie fajnie że tyle osób ma problem - a wydawało by się co to za sztuka być w ciąży a tu jednak Ja dziś mam 6 dc i idę na całość pije siemie lniane mierzę temperaturę i zakupiłam już paski owulacyjne a 13 dc mam iść do gin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zakupiłam nwy termometr owulacyjny.. bo ten moj płata figle.. 3mam kciuki zeby do nas @@ nie zawitała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marturka
Ja jestem w ok. 7 tyg. dzisiaj wieczorem idę do lekarza to dowiem się czegoś więcej. Pewnie że wierzę w Was dziewczynki i cały czas jestem w Wami i mocno trzymam kciuki :) ZAFASOLKOWENE Marturka......25...4....7...27.09.2010?...?....Z.Góra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
chyba też kupię sobie taki termometr... brązowy śluz zanika... (chyba, tzn jest go coraz mniej) i jeszcze doplątało się przeziębienie i zatoki, zatem mam wyższą temperaturę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Marturka .. dzięki za trzymanie kciuków ;D rozwijajcie się zdrowo ;D daj znać ... jak maleństwo i Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nie długo dostane jobla niewiem co myslec własnie zjadłam 2 jabłka może mam urojone objawy boże jeszcze 2 dni i wszystko bedzie wiadome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smily4kama
Hej dziewczyny! Mam na imie Kamila i chcialabym bafdzo do Was dolaczyc. Ja rowniez zaczelam starac sie o dzidzie i potrzebuje rad, wsparcia, wskazowek, etc. Badania nasienia meza, prolaktyna i testosteron w normie. Tylko progesteron wyszedl mi troche niski w ostatnim cyklu, ale ginka twierdzi, ze moglam zrobic troche za pozno, takze badanie jest do powtorki w tym cyklu. Moje cykle trwaja zwykle od 29-30 dni. W ostatnim cyklu owulka byla w 16dc potwierdzona na USG, ale nie udalo sie zaciazyc. Aktualnie jestesm w 5dc. Bierzemy z mezem zestaw witamin (ja dodatkowo kwas foliowy), ale nic poza tym. Jesli tym razem sie nie uda od nastepnego cyklu chce zaczac brac Castagnus (mimo ze prolaktyna okej), wiesiolek (sluz mam dosc slaby), zaczne mierzyc tempke, mezowi wcisne salfazin i zaczniemy stosowac preseed jesli sluzu nie przybedzie. Jak to czytam to czuje sie jak zolnierz idacy na wojne, hehe. Mam nadzieje, ze w koncu zaskocze. Pozdrowienia! P.S. Troche sie obawiam z tym castagnusem, ze mi hormony rozreguluje, ale juz sama nie wiem w co wierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze ze jeszcze czuje sie tak jakbym miała zwymiotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Carmen... wyzuj..nie myśl o tym....bo zwariujesz, zajmij się czymś innym a zobaczysz że większość objawów minie... a jeżeli nawet nie miną, to każdy objaw przed @ nie jest objawem ciążowym...tylko objawem przed @, natomiast jeżeli po paru dniach od spodziewanej @ masz objawy a @ nie to wtedy testujemy, wtedy te objawy mogą sugerować ciąże... wcześniej nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smily4kama helloł.. powiem ci ze z tym progesteronem mam podobnie. wyszedł mi ponizej normy.. zrobie wynik raz jeszcze ale na poczaqtku cyklu. bo robi sie niby w 3 etapach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen popieram Tosiaczka, wyluzuj.. pierwszy cykl starań przyjmij na spokojnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×