Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość Tosiakk78
Amarentowy.. rozumiemy co czujesz, bo wszystkie jesteśmy w podobnej sytuacji... nie które starają sie miesiąc, inne miesiące lub lata i każda z nas przed @ doszukuje się tego czy być może jest w ciąży.... ale nie możemy dać się zwariować przez nasze emocje, i to że nagle ziewamy ( a przez ostatnie 3 dni był gwałtowny spadek ciśnienia zatem mogłyśmy czuć się źle i sennie), czy to że mamy dolegliwości jelitowo żołądkowe brzuszkowe nie są oznaką ciąży.. kobieta do 5go tyg nie powinna objawów przed @ brać na 100% że są ciążowymi..tak jak napisałam powyżej w poprzednim poście.. natomiast jeżeli chce szybko wiedzieć i się upwenić to zalecana jest beta... a tak do dajmy spokój naszemu organizmowi,dajmy mu możliwość uspokojenia się w tych dniach przed @, tak aby jeżeli ma się coś zadziać tzn zaciążyć niech odbywa się to w spokoju a nie pod presją czy to przypadkiem już... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mądze piszesz dobrze że mnie uspokajasz tymi słowami... :) dziękuję ci bardzo... to może o czym innym pogadamy? niz o objawach... ja mogę np. pisać bardzo dużo o moim kotku egipskim sucharku ...jest cudowny z M mamy straszną radość że go mamy... śpi nawet z nami... Kochany z niego bryniuś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna2806
Dziękuję Wam za miłe powitanie :D Jestem pełna optymizmu i wierzę, że wszystkim nam uda się spełnić swoje marzenia i "zafasolkować" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marturka
To widzę, że niektóre z Was kochane zbliżają się do testowania :) Będę z całych sił trzymać kciuki !!! P.S Witamy nowe staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna nie dziekuj tylko zafasolkuj :P :D ;) amarantowy to musi być sliczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio to fiolet z różem taki ciemny fiołkowy z odrobiną różu.. bardzo śliczny kolor... teraz modny jest za to petrol taki zielono niebieski z przewagą niebieskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
musimy się razem wspierać , uspokajać, dopingować itd... aż wkońcu zafasolkujemy .... u mnie dodatkowy objaw przed @ którego wcześniej nie miałam nigdy to śluz prawie że płodny ( ciekawe czy to castagnus + wiesiołek (ale wiesiołka brałam tylko do połowy cyklu), czy też może coś innego ;D tempka 37,1....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myśle że to wiesiołek ja nigdy nie miałam tyle śluzu jak po nim i brałam go do ok.08.02 przez około 3 tygodnie bo to mój pierwszy normalny cykl po logeście jak odstawiłam hormony to miałam jedną @ po pigułach i następna @ po 2 tygodniach bo się mocno zdenerwowałam pogrzebem bliskiej mi osoby która nagle umarła w pracy... i od tej pory od 26.01. leci mi ten pierwszy cykl... i właśnie ten śluz miałam ....M nawet zauważył różnicę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa dopisałam cie a ty dostałaś @ czy nie? pisz szybko... STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO Amarantowy.........23......1.......23.02.2010.....Trójmi asto...........0 elus1982.............27.......16.......17.02.10....Szcze cin Tosiakk78...........32........8........15.02.10....Warsz awa Nowa1983 .........27........1.........10.02.10.....Zawiercie MAMUSIE NICK......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...DZI ECI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Amarantowy.... zobaczymy co ma być to będzie, testować będę w przypadku gdy po paru dniach nie przyjdzie @.. nie raz potrafiła mi się spóźnić...ale ponieważ wiem że zawsze to było od 14 -do 16dni po owu, to teraz obliczyłam właśnie termin na 15go fazę po owu mam ok ;) natomiast pierwsza faza od 1dnia miesiączki aż do owu potrafi czasami trawać 3-4tyg...później owu (która jest albo i nie +14-16 dni i następna @ zatem czekamy czekamy czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jestem tu nowa.. Biore castagnus 18dzien :) jestem ciekawe ilu dziewczynom udało się zajść po nim od razu po 1 lub 2 opakowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosiakk78- to nieźle masz... możesz mieć aż tak długie cykle to dopiero męczące czekanie .... a owu, to pewnie czasem ciężko nawet poznać jak byś temperatury nie mierzyła.... mi niej więcej wyszła jak niby powinna ..... według cyklu 28 dni robiłam testy owu i 07 wyszły 2 kreski a prędzej 1 druga wprawdzie słaba ale tak mnie tego dnia prawy jajnik bolał że aż mi na nogę promieniowało a na następny dzień już prawie ból ustąpił, więc sądzę że owu miałam 08.-09.02. ja to robię wszystko 1 raz więc wszystko zapisuję wtedy mi łatwiej kojarzyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
assayeda- czytałam że wielu ale wielu też rozwalił cykle tak że róznie to bywa a te co zaciązyły biorąc go podejrzewam że miły za wysoką prolaktynę castagus im ją obniżył i udało się a jak masz prolaktynę ok to nie wiem czy to coś pomorze ja jak mi się nie uda chyba też zacznę brać... pomyślę jeszcze o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie polaczenie castagnusa i wiesiołka dało odwrotny efekt bo miałam sluz w róznych dniach cyklu ( metny bialy jakby troche sie uplynnial i dawal mi falszywe wyniki) a castagnus spowodował ze moj cykl mial 45 dni ale teraz moje 3 cykle po astagnusie ale bez wiesiolka sa ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1983
Ja @ dopiero dostałam 10-02-2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to skopiuj sobie tabelę i napisz a tej rubryce co ja napisałam ci tą datę kiedy przewidywalnie następna powinna być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ja źle wpisałam skopiuj tabelę i wpisz tam gdzie ja wpisałam ci 10 02 to wpisz tam kiedy przewidujesz następną @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
witam weekendowo.... póki co nic..ale są pobolweania brzucha jak przed @.. zatem daję jej 2-3 dni że przyjdzie... miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna2806
Cześć :) Elus1982 staram się jak tylko mogę, żeby była fasolka ;) Cieszę się, że trafiłam na to forum :D Pozdrowienia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki! Od dluzszego czasu sledze Wasz topik i w koncu postanowilam sie do Was dolaczyc. Czytalam inne topy ale jakos najbardziej bliski sercu :) pozostal ten :) Przesledzilam Wasze rozmowy od a do z i zauwazylam ze sa wytrwale dziewczyny, ktore sobie nawzajem pomagaja i wspieraja sie. Fajnie i chwala Wam za to, bo czasami bywa, ze w rzeczywistosci brakuje takiej osoby, ktora by nas rozumiala. Z naszymi rycerzykami bywa roznie - czasami wspieraja - ale tez czasem pewnych rzeczy nie rozumieja. Mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swojego grona, bo co prawda troszke jestem w innej sytuacji. Chcialabym zaczac tak na powaznie starac sie z mezem o dzidzie dopiero za jakies 2 miesiace. Jestesmy malzenstwem od 2008 roku. Miesiac przed weselem stracilam prace i zawsze cos tej decyzji przeszkadzalo:( To nowa praca to inne, codzienne problemy i zazwyczaj konczylo sie zabezpieczeniem. Teraz wychodzimy na prosta i z dnia na dzien coraz bardziej chcielibysmy cieszyc sie taka mala kruszynka. A CASTANGUSEM zainteresowalam sie, poniewaz od czasu do czasu pojawialy mi sie takie dziwne brunatne plamienia. Zaczelam troszke o tym czytac no i stwierdzilam ze raz sie zyje, w koncu ziolka jeszcze nikomu nie zaszkodzily. Zaopatrzylam sie i zaczelam brac to co radzilyscie sobie nawzajem. Castangus+wiesiolek+witaminki(feminatal800 metafolin). Co prawda zaczelam od 8 dc, ale dzis jest 20 dc i wydaje mi sie ze juz sa jakies zmiany. Sam fakt owulki, bo wystapila w 18 dc (wyrazna bo z bolem w podbrzuszu i jasno rozowym sluzem - sprawdzona testem LH) a bywala w 23 dc(zeszly miesiąc) A cykle mialam nieregularne 32-38 dni. Te dziwne plamienia tez jak narazie ustapily i mam nadzieje ze nadal tak bedzie. Tak wiec obserwuje sie od niedawna i rowniez moge z Wami wymieniac sie spostrzezeniami. Zyje nadzieja ze castangus unormuje mi troche te cykle. POZDRAWIAM Was serdecznie i przepraszam ze sie tak rozpisalam, chcialam po prostu przedstawic Wam swoja sytuacje. Ja tez trzymam za Was MOCNO kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Na dzien obecny jestem 23dc. Kiedy przyjdzie @ to nie wiem bo mam troszke nie regularnie. Ale krotkie. Troszke biust pobolewa ale to nie to samo jak przed castagnusem. Troszke odpuscilam sobie w tym cyklu. Bez testow i obserwacji! Tylko sledze ten topik z mysla a ktora pierwsza zaciazy! Ja wiem ze moim problemem jest moj wiek. Ale nie bede sie poddawac. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa83
Witam wszystkich serdecznie:) Od dłuższego czasu czytam wasze wpisy i w końcu postanowiłam napisać. Mianowicie mam taki problem,że nie możemy z mężem "trafić". Moje cykle są przeroznej długości, byłam u lekarza, ktory skierował mnie na badania tsh i prolaktyna. Wyniki niby w porządku, ale przepisał mi luteinę( jak brałam te świństwo to okres mialam miesiąc w miesiąc). Tak na marginesie to po przeczytaniu ulotki wystraszylam sie ,że jestem bezpłodna. Wyniki mam następujące: TSH 1.41; prolaktyna 21,9; progesteron 0,805. Zasatanawiam się nad castgnusen i wiesiołkiem, tylko nie wem czy dobrze zrozumialam,że castagnus obniża prolaktynę, a ja nie wiem czy mój wynik jest wystarczający. Wszystkie moje koleżanki mają już po 2 dzieci a ja zaczynam tracić nadzieję. Może wy coś poradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i u mnie dziś 32 dc i na teście I krecha cykle mam ok 34 dni wiec pewnie za dwa dni dostane @ chociaz jej nie czuje... caluski kochane :* nancy witaj Ewa witaj Mam nadzieje że pomożemy Wam zafasolkować :) :D no i że castagnus wszystkim pomoże, bo ja juz jestem bez kuracji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziś wszystkich!!!!! ja dopiero 21 dc ale za nic nie wiem po ile u mnie trwają na pigułkach były po 28 dn. a teraz.... jeśli będzie 28 -dniowy to @ powinna być chyba 23.02. na razie mnie jajniki trochę pobolewają i kręgosłup jak przed @ ale trochę chyba za wcześnie... eh zobaczymy... ale mam nadzieję bo na innym forum koleżanka miała miec niby torbiel i zaczynać kurację bo się koło 8 cykli i co jest w ciąży a jak chodziła na monitoring to niby chyba nie wszystko było ok...a tu taki prezencik walentynkowy 6 tydzień ciąży.... to może i nam się uda w najmniej spodziewanym momencie....:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkońcu trafiłam na porządny topik ja też teraz oczekuje czy dostane okres okaze sie jutro:) mam nadzieje ze nie bo bardzo pragne byc w ciąży robiłam test 1,5 tyg temy niestety 1 krecha boje sie zrobic kolejny test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×