Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość Marturka
NEVER...mi na początku też test nie pokazał wcześniej ciąży, nawet lekarz nic nie zauważył,tylko że była owulacja. Tydzień po tym zrobiłam test i był pozytywny. Odczekaj trochę i zrób jeszcze raz. Mecenaska nie martw się tą torbielą...mi cykl przed tym jak okazało się, że jestem w ciąży lekarz wybadał torbiel na 5cm :) Tosiak trzymam kciuki za Twoje testowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane. ja w piatek ide jeszcze raz na progesteron nawet zeby porównać czy urosło, bo może za wcześnie poszłam zrobic.. dzis mam kłucia w podbrzuszu, jakby kolka plamien juz nie.. tempka nie spadła, trzyma sie dalej na poziomie.. dziś 27dc... piersi nie dają żadnego znaku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Eluś trzymam kciuki... ja też czekam na @ 14-15.02... tempka 37,1.. no ale po owu do @ to norma zobaczymy czy spadnie czy nie... generalnie nie czuję nic... piersi są tylko powiększone ale nie obolałe, dwa dni temu bylo lekkie kłucie w jajnikach naprzemian ale trwało to chwilę, kilka razy po kilka sekund... ale jeszcze 4-5 dni i wszystko może się zmienić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosiak ja ok 16-17 luty mam mieć @@.. ja też liczę żźe może się udało, podobnie jak ty coś mnie czasem zakłuje, no i te plamienie mnnie zastanawia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Elus... nic musimy być cierpliwe..bo za wcześnie na testowanie a objawy mogą być takie same jak i dla @ jak i dla baby... nie mamy wyjścia, nie ma co rwać włosów z głowy i się zastanawiać a może... ten stres nie jest nam potrzebny, teraz i tak już nic nie zmienimy..po prostu co ma być to będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1983
Witam w końcu w środę dostałam @ bardzo się ciesze bo mogę zacząć starania od początku do gin mam iść w 13 dc zobaczyć czy coś się dzieje "czy rośnie" a jeżeli nie to ma podjąć inną metodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elus jak przeczytałam że twoja koleżanka miała owu przez 1 godz to się załamałam. Jak wogóle to wybadali?! To tak samo jak z zyciem plemnikow. Można ześwirować. Castagnus biore pierwszy cykl, to mój 23d.c. i czekam na efekty. Chodzi mi szczególnie o zniwelowanie plamień przed @ no i tez o ciąże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna powiem ci że chodziła na monitoring i lekarz wypatrzył.. ze bardzo szybko to sie u niej odbywa..nie wiem czym to spowodowane, no ale sama mi mowila wiec jej wierze.. Tosiak wytrzymamy z testowaniem :) jakoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czytam wasze wpisy czasem i do was się przyłączę bo wpisywanie nowych topików chyba nie ma sensu...a ja też jestem z tych starających się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie miałyście tabelki ... to może sobie zrobimy a są tu też chyba i mamusie ....? na większości forach jest już bardzo dużo ciężarnych i mało piszą o staraniach i czekaniu więc trochę dziwnie się czuję nie wiem o czym pisać... może tu będzie inaczej STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO Amarantowy.........23......2.......23.02.2010.....Trójmi asto...........0 MAMUSIE NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam do 23.02.bo wtedy mam dostać @.... to mój 1 normalny cykl bo po hormonach to miałam właściwie coś jak pół cyklu.... to może poprawię... STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO Amarantowy.........23......1.......23.02.2010.....Trójmiasto...........0 MAMUSIE NICK......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...DZIECI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Tosiakk 78 _32_8_mazowieckie_0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO Amarantowy.........23......1.......23.02.2010.....Trójmi asto...........0 elus1982.............27.......16.......17.02.10....Szczecin MAMUSIE NICK......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...DZI ECI Tosiak skopiuj tabelke i dopisz siebie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna2806
Witajcie :) Jestem na Waszym forum pierwszy raz, ale już zdążyłam przeczytać kilkanaście ostatnich stron. Staramy się z mężem od 2,5 roku. Robiliśmy mnóstwo badań; hormony, nasienie, śluz szyjkowy, rezonans magnetyczny itd. Wyszło na to, że mam podwyższoną prolaktynę tzw. "big-big prolaktynę" i to może być przyczyna :( Od roku biorę zlecone leki, chodzę od lekarza do lekarza a efektu brak. Na necie przeczytałam o castagnusie i wiesiołku. Kupiłam w aptece i zaczęłam je brać na własną rękę. Za 2 tygodnie skończę 1 opakowanie castagnusa, dodatkowo jeszcze w tym cyklu gin zlecił luteinę od 16 do 25 dc. Nie mam żadnych niepokojących objawów więc najprawdopodobniej będę go brać dalej. Teraz 21 dc.czekam na @ Trochę się rozpisałam, ale jestem tu nowa i mam nadzieję, że mi wybaczycie :D Pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO Amarantowy.........23......1.......23.02.2010.....Trójmi asto...........0 elus1982.............27.......16.......17.02.10....Szcze cin Tosiakk78...........32........8........15.02.10....Warszawa MAMUSIE NICK......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...DZI ECI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1983
Nowa1983 27 1 10-02-2010 Zawiercie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ena35
Hej witam wszystkie!!!Jestem tu pierwszy raz.Tez staramy się o dzidzię w kwietniu minie 2 lata.Nie zdawałam sobie sprawy,ze to nie taka łatwa sprawa zajść w ciąże.W końcu znalazłam się u gina i od listopada przyjmuje Agufem który działa podobnie jak Castagnus i lipa ni widu ni słychu.teraz agufem bardzo ciężko dostać w aptekach po prostu go nie ma.Więc gin kazał mi brać castagnus zaczynam za kilka dni bo mam jeszcze kilka tabletek agufemu.Zobaczymy jak to będzie.powoli l tracę cierpliwość.nie mogę zgonić na męża bo to jednak moja wina.mam wysoką prolaktynę (to jest hormon tarczycy), który działa jak antykoncepcja.Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny.. ja powiem wam ze musiaąłm przerwać castagnus z własnej ciemnoty ;) :P wściekłam sie że hej.. w pracy nie wzielam tabletki bo mi sie skonczyly i mowie aaa wezme w domu, wrocilismy do domu wieczorem a tam castagnusa na stanie brak :O i co? mowie no nie oplaca mi sie kupowac nowego opakowania jak juz za ok 5 dni koncze kuracje.. wiec oswiadczam z przykropscia ze skonczyłam castagnusa ze skutkiem takim sobie :P Witajcie nowe staraczki ja na szczescie nie mam problemu z prolaktyną, mam w normie ale moja gin wyprzedziła mój wynik i mi zleciła branie go.. a nie zaszkodzi na regulacje wziasc i napiecie przed @@.. 3mam kciuki zebyscie szybciutko tu zafasolkowały, za siebie też 3mam bo to 29dc :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
witam nowe koleżanki... opowiadajcie jakie macie doświadczenie z castagnusem?? u mnie 34dc... jeszcze dwa dni i albo przyjdzie albo nie.. generalnie z dolegliwości mam tylko powiększone piersi pełne ale nie bolące tak mocno jak kiedyś, i czasami delikatne kłucie w jajnikach....generalnie castagnus pomaga na PMS, a zobaczymy czy dalej też się sprawdzi miłego piątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się tak zastanawiam czy naprawdę mogę być w ciąży bo cały czas chodzę siusiu...ale też zawsze dużo piłam więc to może być dlatego ... w brzuchu mi się wczoraj przewracało bulgotało ... i byłam wczoraj strasznie głodna zresztą dziś od rana też .... czy to możliwe żeby tak szybko coś czuć... czy o jednego pączka za dużo wczoraj zjadłam.... hi hi :):):) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w sumie dziś mam też takie dziwne uczucie w podbrzuszu i brzuchu taki jak lekki skurcz ale ja mam refluks żołądkowy i biorę ma to leki więc to też może mieć wpływ i takie objawy trudniej mi będzie na pewno zaobserwować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosiakk78- ja chcę brać castagnus od nowego cyklu ... o ile się zacznie...:P :) mam nadzieje że nie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Amarantowy... kochana nie nakręcaj się nie potrzebnie..to co piszesz to nie są objawy ciąży.. do @ każdy tzw "objaw" może być taki sam jak dla @ jak i dla ciąży, w obu przypadkach po owulacji rośnie progesteron który właśnie odpowiada za te dolegliwości, tak naprawdę wyższa temp ciała 18-20 dni po owu, i pojawiające się dolegliwości + pozytywny test ciążowy mogą świadczyć o ewentualnej ciąży... cała reszta przed to zwykłe nakręcanie się i niepotrzebne nerwy, a nasz organizm może tak zareagować że przez zwykłe nakręcanie się opóźnia nam się @, a takie kłopoty są nam nie potrzebne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łatwo powiedzieć to mój pierwszy cykl... i pierwszy raz starań o dziecko.... choć bym chciała być spokojna to emocje mnie zżerają....:( prędzej wszystko było takie łatwe pigułka logestu rano i nic mnie nie interesowało bo wszystko wyglądało cały czas tak samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×