Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

mądrze piszesz szczególnie to na końcu bo w końcu mężczyźni nie alalizuja tak jak kobiety wszystkiego tylko myślą prosto albo białe albo czasne więc moga czuś ie winni lub sami wykorzystani jako dawcy a w końcu też maja uczucia.... ja nie maiłam jak ty mi to gadali wszyscy w pacy znajomi zrób sobie dziecko aż mi się żygać na to chciało a naprawdę chciałam zrobic te studia jestem z wsi a tam nie ma takich perspektyw chciałam zwiększyć swoje szanse na dobre zatrudnienie. bo w mieście nie chciałam mieszkać nie umiem mieszkać w mieście mieszkałam 3 lata i było więcej minusów niż plusów.... jak dla mnie jak teraz mnie z pracy zwalniają pomyślałam o dziecku dość sceptycznie i egoistycznie i przyznaje się do tego szczerze byłam wredną egoistka ale teraz już dojrzałam do tej myśli i naprawdę jestem gotowa na to potrzebowałam wewnętrznej zachęty a nie trucia innych.... jak byłam nastolatką to w ogóle nie dopuszczałam do siebie myśli o macierzyństwie i bałam się tego jak diabeł wody święconej dlatego brałam tak długo hormony.... byłam niedojrzała emocjonalnie pod tym względem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Nie bylo mnie tylko pare dni, a tu prosze, tyle postow! Niesety u mnie brak fasolki. Dzisiaj dostalam @. Ale sie nawet nie dziwie. Mialam tyle stresow w tym tyg, ze sie wcale tym nie dziwie. Ten cykl odpada bo za tydzien moj M wyjezdza na 3 tyg. Czyli moje dni plodne. Cholera. Kiedy moj pech sie skonczy. A co do testow owulacyjnych to moge powiedziec ze sa dobre dla dziewczyn ktore nie mierza temp. Ale co do ich skutecznosci to jakos nie bardzo podzialaly na mnie. Wyczytalam gdzies, ze testy pokaza owulacje ale jajeczko nie peknie czli nici z fasolki. Wydaje mi ze to jest moj problem. Niestety mieszkam w uk a sluzba zdrowia wymaga tu wiele do zyczenia. Pozdrawiam wszystkie staraczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie temp. 37,3 zaczełam ciagle łazic siusiu chyba sie zaziebiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) my po badanku :) wszystko poszło super, wyniki podobno beda we wtorek :) mąż był dzielny :) odezwe sie jeszcze pozniej jak wrocimy do domu bo teraz jestesmy u moich rodziców :) test rano negatywnyyy niestety był dlatego pojechaliśmy do kliniki.. diś 36 dc ale nadzieji już u mnie brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarantowy - mam nadzieje, ze w koncu uda nam sie spelnic nasze marzenie :) I jeszcze jedna rzecz- kazdy inaczej dojrzewa do macierzynstwa. Wazne ze jestesmy na to teraz gotowe :) Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfiazdka
Cześć dziewczyny. Ja od kilku dni też biorę Castagnus (zaczęłam w 5 dniu cyklu, ale mam nadzieję że i tak mi pomoże). O dziecko staramy się od kilku miesięcy bez żadnych rezultatów. Ja łykam castagnus, feminatal 800 metafolin i olej z wiesiołka, a mąż folik i zestaw witamin z cynkiem. Nie wiem czy to coś da, ale mam nadzieję, że w końcu się uda. Testy owulacyjne robię, ale jakoś w nie nie wierzę. Jeszcze nigdy mi nie wyszły dwie idealne kreski. Zawsze jedna jest ciut bledsza i cieńsza. Jak się nie uda w ciągu trzech miesięcy (bo tyle trwa pełna kuracja castagnusem) to będę musiała udać się do ginekologa po skierowania na badania hormonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gfiazdka- polecam zrobic badania jak najszybciej. Mozesz czekac 3 miesiace na darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfiazdka
Na razie lekarz powiedział, ze mam spróbować przez te 3 miesiące (nie powiedziałam mu o tym co łykam) i jeśli nic się nie uda to wtedy zaczniemy działać od strony medycznej. To wtedy będzie 8 miesięcy nieudanych starań bo jak na razie walczymy 5 miesiąc. Podobno wspomaga się zaciążenie dopiero po roku jeśli to pierwsze dziecko a jeśli już jedno dziecko jest to po 1,5-2 latach starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachaxx
Elus mam do ciebie takie pytanko czemu robicie tak wiele testów nasienia - jaśli nie masz ochoty to nie odpowiadaj napewno nie chce cie obrazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachax ale co znaczy "tak wiele"? Myślę że warto czytać ze zrozumieniem cały topik, bo takie pytanie i komentarz jak Twój jest co najmniej dziwny! I uwierz, że nie piszę tego przez złośliwość ale nauczona doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka laski ja testu jeszcze nie robie bo chce jeszcze troche poczekac dzisiaj sie obudziłam i zwymiotowałam ogolnie jest mi dzisiaj nie dobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam CARMEN ja to już jestem pewna że zaszłaś w ciążę przecież bez powodu się od rana nie wymiotuje mi się to nigdy w życiu nie przydażyło... a jak było w pierwszej ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam CARMEN ja to już jestem pewna że zaszłaś w ciążę przecież bez powodu się od rana nie wymiotuje mi się to nigdy w życiu nie przydażyło... a jak było w pierwszej ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachax. mój przeżywa za każdym razem jak dostanę @, niestety nikt w przeszłości nie tłumaczył mu że kobieta może zajść w ciążę tylko w określone dni i w żadne inne. dlatego jeszcze wieksze rozczarowanie. i powiem wam że do tej pory pewnie twierdzi że to moja wyobraxnia i za dużo czytam :P No bo wszystkie zachodzą po pierwszym razie i takie tam prawdopodobieństwa ;) wiec podsumowując mój przezywa tak samo jak ja albo bardziej.. co do nasienia???? czemu piszesz że tak wiele skoro poszlismy pierwszy raz po 16 cyklach starań???????? to i tak powiem musiałam do tego "dorosnąć", nie bylo łatwo ani mnie przekonać ani męża.. dziwi mnie Twoje pytanie.. nie wiem o co Ci komkretnie chodzi. co do testów ja twierdze że są do bani.. neverek :* a gdzie sie podziewa Iza?? batonik i tak trzymam mocno kciuki żeby sie w koncu udało :* Carmen test :P !! ja dziś 37dc i dalej echo, zaczynam juz wpadac w szał, bo testy negatywne a dni uciekają :( dzis jedziemy na basenik wiec sie odstresuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy pierwszej było to samo... może to jakaś infekcja a mierzyłam temp mam 37,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachaxx
Cześć elus bardzo przepraszam ale faktycznie żle przeczytałam , myślałam że idziecie na dziewiąte badanie a nie na dziewiątą godzinę. Sory ale mam strasznego doła jeszcze wczoraj była u nas moja teściowa (jej młodsza córka jest od grudnia w cziąży) i zaczęła mi tłumaczyć że jak bym chciała to bym miała, bo dzieci to największy skarb i że jak ma się tylko jedno to można je stracić ( bo różnie w życiu bywa) i na starość jest się samemu jak palec. A i napewno w tajemnicy przed mężem biore pigułki. Myślałam że babe uduszę, naszczęście mąż urwał temat i dała spokój. Dlaczego tym co się nie starają to wydaje się takie proste, dosłownie jeden "numerek" i już???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z tego co Carmen pisze wszystko wskazuje na ciaze i dziwie sie ze po porannych wymiocinach nie zrobilas testu. Ja umieram dzis dziewczyny. Poimprezowalam wczoraj ostro. Kac gigant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen, a robiłaś już wcześniej test, czy jeszcze żadnego? :) No i mam pytanko co do tempki... przed okresem wzrasta czy jest niska?? Bo mierzyłam dzisiaj rano i miałam 37.2 no i nie wiem co to może oznaczać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem ekspertem bo sama nie mierzę ale z tego co wiem to po owulacji powinna spadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tempka wzrasta przed owulacja i utrzymuje się mniej więcej tak samo prze całą fazę lutealną a prze samą @ spada jeśli nie spada i nie ma @ to wtedy może ciąża duże prawdopodobieństwo nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak robiłam wczesniej test a mianowidzie dzien po spodziewanej miesiaczce i nic nie wykazał dlatego chce poczekac jeszcze zanim zrobie drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry! Dzieki Elus Za dobre slowo pocieszenia! Ale chyba sie musze wybrac do lekarza jeszcze raz. Ostatnim razem jak robilam hormony to wyszly ok. Ze niby jajeczkowanie sie odbylo. Szkoda slow. Mam prozbe laski! Czy moglby mi ktos wytlumaczyc strone "28 dni". Czy ona jest za darmo? Bo myslalam ze tak. A tam cos pisze o platnosci. Myslalam ze zaloze sobie konto. Nigdy nie mierzylam tem. Czas sprobowac. Dziekuje Carmen! Zrob juz ten test!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×