Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Dzięki smily4kama na pewno skorzystam z twojej pomocy może w tedy zrozumię fakt dużo czytałąm na internecie ale nie dokońca wiem a jak będę robić skrupulatnie testy to może też coś pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszytskim, ja dzisiaj pierwszy dzien w pracy po swietach....ciezko sie wraca...poza tym spisuej juz ten cykl na straty...nie sadze, ze sie udalo..nie mam boli piersi, a to mnie wlasnei utwierdza w tym, ze cos chyba sie jakos pozmienialo...nie wiem tylko dlaczego...nei wnikam w to i mysle, ze w niedziele dostane @ wiec juz wole sie nastawic..bo inaczej zlapie dola i tyle;) jeszcze godzina w pracy i do domu:)! nowa warto obserwowac temperatury ale ja Ci nie pomoge nei jestem w tym ekspertem, bo jakos nie moge w tym wytrwac:) no nic najwazniejesze nie zalamwyac sie....:) pozdrawiam Was zycze milej reszty dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kama ja tak wlasnie mam, wole wczesniej zdac sprawe sobie z tego, ze moglo sie nie udac, asekuracyjnie:) latwiej mi bedzie w niedziele jak @ przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewuszki! Nie wiem co sie dzieje, ale widze tylko mojego ostatniego posta z wczoraj, choc dobrze pamietam, ze agi jeszcze cos odpisala i tego juz dzis nie widze. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne...po tym moim ostatnim widze juz poprzedni agi... Cos sie dzieje z ta kafeteria. U mnie 26c i tempka sie fajnie utrzymuje w wysokich temperarurach. Oby tak dalej. Jutro lece badac progesteron. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama potwierdzam Kafeteria wariuje, czesto nie widz epostow i tyle//// powinni cos z tym zrobic! Ja nei mam czasu zbadac tu hormonow tak sobie kiedy chce, musze wszystko aranzowac, zeby wyszlo ok z praca i tak dalej....ale w Polsce tego nie odpuszcze:) wracam do pracy, mam w cholere roboty, brrrr:) dzisiaj dluzej siedze bo do 19...mam wrazenie, ze w neidziele bedzie @ i tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi- ja wczesniej pracowalam 5 dni w tygodniu po 8 godzin a teraz mi zmienili na 4 dni po 10 godzin i troche ciezko mi pracowac te 10 godzin ale w zamian za to mam 3 dni wolnego ( zawsze piatek, sobota, niedziela ) i z tego wzgledu jutro moge spontanicznie wyskoczyc na ten progesteron. A Ty babko tak nie biadol mi o tej @ :) Nadal trzymam kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Kama, wlasnie moze jakbym miala taki tryb pracy....ja moge wyskoczyc tak sobie z biura do banku, ale nie mam tu blisko zadnego szpitala ani laboratorium....mam tyle pracy, ze szok:( chce juz na wakacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! U mnie 37 dc. Tempka skacze sobie jak jej się podoba- raz jest 36,2, a następnego dnia 35,8. Czekam na @ i wkurzam się, że mi się cykl wydłużył. Kolejny stracony :( Kiedy się w końcu uda?? :( Święta mnie rozleniwiły jak nie wiem, totalnie nic mi się nie chce! Aj, byle do urlopu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuszki. Cos faktycznie ta KAERTERIA szwankuje. Nie chce mi wrzucac postów :( A tak poza tym to u mnie 21dc i nic rewelacyjnego sie nie dzieje. Tylko dziwne "suchosci" mnie dopadły. W zyciu tak sucho nie mialam, moze to sprawka DUPHASTONa??? A moze sie udalo?? Aj jajaj spokój!!!!!!! wyłączyłam myslówke :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem zla! Moja przychodnia zmienila dni otwarcia laboratorium i jutro jest zamkniete. Zadzwonilam do innej i tam zadaja sobie skierowania na badanie krwi, co normalnie mnie smieszy, bo kuzwa jak to mozliwe. A skierowanie wiaze sie oczywiscie z wizyta u lekarza, ktora kosztuje 70 eur. W ogole pan z recepcji byl obrzydliwie niemily i w ogole nie chcial pomoc. Takze wale te badanie progesteronu!!!! Niech sie dzieje co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tej frustracji zadzwonilam na komorke do lekarza i powiedzial ze wypisze mi skierowanie bez wizyty, wiec ide jutro. Ale nerwow mnie to kosztowalo naprawde duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny ale wy macie te cykle dłuuuugie, Dorothyy u ciebie 37dc....ja jakbym nie miała w 37dc @@@ to juz bym skakała z radosci :-)) no ale taka nasza uroda, indywidualna u mnie to prawie jak w zegareczku 27-28 dni i @@ u mnie tzw płodny czas ackolwiek niec sie niepokoje bo testy od 3 dni robie i ____ ciągle, niby ostatnio dopiero w 14 był +. Kurcze a po owu powinno byc idealnie 14 dni do @@ zeby była ładna długa faza lutealna a ja mam 11-12 dni :-( powiem wam szczerze ze jakos ułożyłam sobie juz w głowie (chyba) ze nie tak prędko bede sie cieszyła macierzyństwem. Cos czuje ze mam jednak te niedroznosci a sprawdze to najwczesniej za jakies 1,5-2 m-ce pewnie a jesli tak bedzie jak mowie to jeszcze mnie czeka histeroskopia (czyli usuwanie tych zrostów) wiec tak: 12dc, czekam na skok temp i pozytywny test owu a puki co zaczynam dzis starania , kolejene ... :-) dziewczyny trzymam za was kciuki, cos czuje ze którejś sie jednak uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny taki piękny słoneczny dzień a tu trzeba siedzieć w pracy dosłownie płakać się chce. u mnie 21dc i zastanawiam się nad jedną rzeczą - przez 3 dni w testach owul. wychodzą mi 2 kreski mocne były to testy kupione na allegro wię pomyślałam że pewnie coś z nimi nie tak więc kupiłam w aptece 5 szt troche drogie ale te test też pokazuje 2 kreski i to mocne temperatura stopniowo idzie w górę wczoraj 36,7 dziś 36,8 zastanawiam się czy luteina którą biorę pod język może mieć znaczenie że fałszuje wynik Co sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa ja nie bralam nigdy luteiny, ale mysle, ze powinnas spokojnei bez stresu dzialac:) Antonina dawno Cie nie bylo, milo Cie widziec...ja w pracy:( jeszcze jutro do 15......nie czuje nic, ani zblizajacego sie okresu, ani objawow ciazy, po prostu nei mam zadnych przeczuc....mysle jednak, ze w zwiazku z tym @ gwarantowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybca1982
Czesc dziewczyny. Dzis faktycznie ladna pogoda a ja mam dołka:(( Jest mi strasznie niedobrze dzisuaj a od tzrech dni mam podwyzszona temperature 37,1 (nie pisalam wczescniej bo sama nie wiem co o tym myslec) Moze Duphaston ma na to wpływ. Czy ktoras z Was brala ten lek?? Czy tylko bierzecie Castagnus??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna NIEmama
Witajcie moje kochane aniołeczki:):) Aj pogoda dzisiaj fajna;):) słoneczko,lekki wiaterek:):) w pracy spokoj jak na razie;):):) KOchane ja od wczoraj zaczełam staranka.......spontanicznie..... jak mowiłam....zobaczymy co z tego wyniknie;):)oby cos pozytywnego...... na razie testow na owu nie robie bo za szybko bo dzisiaj mam dopiero 10 dzien cyklu takze na spokojnie:):) do owu pozostało jakies 4-5 dni:):):) no ale wole zaczac wczesniej cos działac zeby czegos nie przeoczyc;):):) i taksobie wyliczyłam ze zaczynam od 7.04- 18 .04 i zeby to wszysło w miare spokojnie to tak co dwa dni wiec powinnam w te najwazniejsze dni trafic bez ciagłego pilnowania...:):) moze i to bedzie jakis sposób:) na wyluzowanie sie;):):) MIerze temper. dalej ale dzisiaj mam 36.7 , wczoraj było 36.5:) no ale u mnei to jeszcze za krótko:)na interpretacje wynikow;):) Mam nadzieje,ze u was staranka przebiegaja równie dobrze:) i wiecie co jakos wraz z kwietniem wstapiła we mnie nowa wiara i siła;):)jakos tak ZYC sie chce:):) Wiec dziele sie z wami ta radoscia;):):) i oddaje wam troche tej wariacji wiosennej:):)co zakwitła wmojej głowie;):) sciskam kobietki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna NIEmama
rybca1982 ja biote tylko castagnus kochana:):) no i wiadomo folik ,magnez,wit E etc..... ale powiem wam ze jak zaczełam brac Casta myslałam ze sie wykoncze...nie wiedziałam co mi jest..... ale sie to uspokoiło na szczescie...:):)wiec moze jakos sie to poukłada;):) Caluje;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia nei wiem ja nie biore juz teraz nic oprocz zestawu witamin:) ale zycze, zeby to byl dobry znak:) smytna ja tezw pracy, ale mam ogolnie troche stresow i pracy....na zewnatrz mam piekna pogode tylko tutaj w srodku w murach jest przenikliwie zimno:) za 2 tygodnie lecie do posli, zamierzam zbadac sie porzadnie;) mam nadzieje, ze juz nei bede musiala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia1987
cześć dziewczynki mam pewien problem.... staram się z Mężusiem o dzidzię 3 miesiąc od zeszłego miesiąca zaaplikowałam sobie castagnusa podkreślam że na własną rękę i tu się zaczyna mój problem.... a więc cykle miałam 29-34 dniowe a tu 41 dc i brak @ dwa negatywne testy ciążowe i nie wiem co myśleć..... brzuch na @ bolał i nawet cały dzień 38 dc a tej małpy nie ma........... czy możliwe żeby castagnus tak rozregulował mi cykl:(? Już nie wiem co myśleć:(((( proszę pomóżcie bo do poniedziałku( idę na betę) oszaleję pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lasencje! Ja mam od dziś wolne aż do poniedziałku i jak zobaczyłam taką piękną pogodę to od razu wybyłam z domu. Zrobiłam dziś progesteron i moja ginka ma zadzwonić do mnie w przyszłym tygodniu i powiedzieć mi jakie są wyniki. Jestem strasznie ciekawa. Wstąpiłam też do koleżanki na kawkę, zrobiłam zakupy i ugotowałam obiad. Teraz robię pranie i zastanawiam się co na siebie włożyć, bo mam imprezę firmową dziś i idę tańcować. Poza tym tempka dalej w górnych granicach. Nie myślę o @. Co będzie to będzie. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi27
Karolcia ja nie wiem bo ja przestalam brac castagnus po 1 miesiacu, ale mi nic nei zmienil, za to wiesiolek mi rozregulowal kiedys cykl. Teraz mam 28 :) i jest git:) Kama zycze dobrych wynikow z progesteronu:) i bawe sie dobrze oczywiscie zrelaksuj sie:) dobrze, ze nie myslisz, ja robei wszytsko, zeby nei myslec, a i tak mysle;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Zaczął się weekend i czas na mały relaksik :) Karolcia, ja też w tym cyklu po raz pierwszy biorę castagnusa, dziś już 38 dc i @ nadal brak. W zasadzie w święta miałam delikatne plamienia i byłam przekonana, że zaraz po nich zawita u mnie @, bo tak miałam od kilku cykli. Jednak tak się nie stało i ciągle czekam. Testów nie wykonuje, mam zbyt niskie temp. ciała, żeby to mogła być ciąża, chyba że takie przypadki się zdarzają. Czekam cierpliwie jeszcze tydzień lub dwa i dopiero wtedy, jeśli @ się nie pojawi zrobię test. Zbyt wiele razy miałam nadzieję, która okazała się nietrafna i jakoś podchodzę sceptycznie do możliwości zafasolkowania. Co nie znaczy, że bym się nie ucieszyła, gdyby się udało... Dziewczynki wyszalejcie się i odpocznijcie w weekend, mimo że pogoda ma być kiepska :) Pozdrawiam Was serdecznie i trzymam kciuki za wszystkie staraczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w zwziazku z dzisiejsza tragedia nei bede pisac o niczym dot. mojego cyklu:( bo to w obliczu tej katastrofy wydaje sie byc smieszne;( jestem w strasznym szoku......:( chcialabym byc w takich chwilach w Polsce:( trzymajcie sie;( jestem myslami w kraju i wciaz nei wierze w te katastrofe! To straszne......brak mi slow:( trzymajcie sie i modlmy sie za wszystkich, ktorzy zgineli, tyle waznych osob dla naszego kraju....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja też nie mogę uwierzyć. Mój mąż się popłakał, jak włączył mi to w tv... Krótka chwila, mały błąd, a życie traci prawie 100 osób :( To straszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×