Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Witam Kobietki :) Ja już od wczoraj po @. Trzy dni i już. Szbciutko zleciało. Od niedzieli jestem na Castagnusie i wczoraj zaczeliśmy staranka nowe. Jestem pełna optymizmu, po prostu czuję, że tym razem się uda. Mam nadzieję, że ten lek nie namiesza mi zbytnio i nie wydłuży cyklu. Zobaczymy co będzie. Trzymajcie kciuki. Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
szpilka..uważaj bo castagnus może wydłużyć cykl, generalnie bierze się go na wydłużenie fazy lutealnej, tak aby stowrzyć dogodne warunki do zagnieżdżenia..więc jeżeli normalnie w cyklu twoja faza lutealna (tj. od owulacji do dnia @ wynosiła 14-16 dni) to są to prawidłowe parametry... ja fazę lutalną miałam ok, dlatego też brałam tylko wiesiołek, miałam długie cykle i nie chciałam ich dodatkowo wydłużać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam tylko nadmienic ze norma dlugosci fazy lutealnej to 12-16 dni. Natomiast @ powinna wystapic po 14 dniach od owulacji. Dzien owulacji nie musi byc dniem fazy lutelanej. U mnie na przyklad wystepuje owulacja a za dwa dni dopiero zaczyna sie faza lutealna, gdyz wyznacznikiem fazy lutealnej nie jest sama owulacja, ale brak sluzu plodnego,czyli pierwszy dzien po ostatnim dniu sluzu plodnego zaczyna sie faza lutealna. To w ramach sprostowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna2806
Kama cieszę się, że tu jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski. Gratuluje wszystkim zaciazonym :D u mnie 19dc. Któras napisała o tych plamieniach.. ja w tej biochemicznej tez miałam plamienie 5 dni przed @ i okazalo się ciążą.. wiec coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elus ja 4 dni przed zblizajacym sie okresem mialam male plamienei implantacyjne trwalo wieczor i to wszystko, pozniej usatlo...mialam podejrzenie, ze moze sie udalo:) juz bylas w ciazy, wiec na pewno Ci sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna2806
I ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo dziewczyn ma plamienie implantacyjne, ja doświadczyłam tego na sobie. Mozliwe że kolejnym razem juz poznam po tym że sie udało. Narazie czekam na owu.. bo u mnie zawsze pozno jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutnaniemama ( już nie smutna :P ) gratulacje serdeczne bo nie wiem czy składałam :) Ależ los płata nam figle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ElusTy masz cykle dluzsze to owu pozniej:) ale wazne, ze przyjdzie i zadzialasz.....ja sie nie spodziewalam 2 kresek.....zylam mormalnie...nie czulam nic, zadnych przepowiadajacych objawow....1 czerwca wieczorem nawet zrobilam test i chcialam wyrzucic bo nic nie widzialam, a na drugi dzien na nim byla leciutenka kreska;) pozniej w piatek 4.04 byla juz wyrazniejsza a w poniedzialek rownego koloru...a pozniej sprawdzilam elektroniczny test:) i pokazal ze jestem pregnant:) teraz koelzanka z forum wysle mi swoj duphaston, zebym tak nei panikowala:) z lekarzem gadaalm rano i uznal to za dobry pomys;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosna JUZmama
Elus kochanie nie dziekuje by nie zapeszac.....no tak los płata nam takie figle....ale cudowne figle...teraz nic elus nie jest wazne jak zadbac o ta fasolke by jej nic nie brakło:):):):) ojej kochane widze ze niektore z was zle to znosza wsyzstko.... Kama słoneczko:) jestesmy z toba:):):) Ja mam nadzieje i w duchu sobie tego zyzce by kazda z was zrealizowała swoje marzenie;):):) z serducha tego zycze;):):) Sciskam kochane moje;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
fajnie że dziewczyny tu zaglądacie i ze możemy nadal się wspierać w różnych, naprawdę różnych sytuacjach życiowych wiem że jedne się cieszą ze swojego odmiennego stanu, inne się martwią co będzie dalej i boją się o swoje fasolki, innym jest przykro że coś się w nie udało że... i rozumiem że nie mają sił czytać o szczęściu innych, bo sama też przez to przechodziłam nie jeden raz, nie napiszę tekstu typu "wiem co czujesz" bo każda z nas jest inna, każda ma inną wrażliwość inne przeżycia ale naprawdę dziekuję WAM że jesteście, że jesteśmy wobec siebie tak szczere, niczego nie udajemy naprawdę DZIĘKI WIELKIE KAŻDEJ Z OSOBNA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania85pomorskie
Tosiak78-dziekuje również,po części zgadzam się z twoja wypowiedzią,martwie sie czy mi sie uda kiedys zajsc...pozdrawiam serdecznie papa ps.a jak ty sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
uda się uda ;) co ma się nie udać widocznie każda ma swój czas... ja leczyłam się przez 3 lata, później 2 lata nic, starania od sierpnia zeszłego roku... gdy nie do końca się udało teraz brałam zioła na wlasną rękę i się udało ;D czuję się nawet ok, lekkie mdłości i zawroty głowy, napady głodu ;D jutro USG no i zobaczymy co dalej, póki co leżę oj dużo leżakuję i mam nadzieję że krwiak się wchłania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania85pomorskie
tosiak ,aha to zycze zdrowka no mam nadzieje ze mi sie uda tez. Wkoncu jem wspomagacze dbam o siebie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) odzywam się żeby nie bylo ze juz mnie tu nie ma z Wami :) Śledzę Was na bierząco :D My z mezem ze staraniami musimy jeszcze troche poczekac bo pod koniec czerwca mamy badanie kariotypu i jeszcze kilka innych waznych badanek chcemy zrobic :) ale nie poddajemy sie :) buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosna JUZmama
Muchy witaj....co u ciebie??kochana:):):) ale mamy dziewczyny piekna pogode...cos ostatnio ucichło to forum.....:) ale mam nadzieje,ze chociaz tu zagladacie;):):) Sciskam was cieplutko:*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Mucha . .witaj witaj, i dbajcie o siebie mocno, mam nadzieję że te wakacje będą dla Was szczęśliwe ;D Agi, łykaj ziółka łykaj .. nie zaszkodzą a mogą pomóc - trzymam kciuki ;D NieSmutna ;)) jak objawy rozwijają się ;D? rośnijcie zdrowo! ja dziś po USG ;) maleństwo ma 22mm ;) i rośnie, no ale muszę uważać ... no i uważam...leżakowania cd ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
kochane, udanego ciepłego weekendy - gdziekolwiek jesteście, bawcie się dobrze i wypoczywajcie ;D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufineczka, castagnus bierze się raz dziennie rano na czczo przez 90 dni (no chyba ze w miedzyczasie zajdziesz w ciaze - w trakcie ciazy nie mozna go brac). W zalezności od twojej wagi bierzesz 1 lub 2 tabletki. Na opakowaniu jest napisan, że do wagi 60 kilo bierze się 1, a powyzej 60 kg - 2 tabletki. Ja zaczęłam brac od pierwszego dnia cyklu po 2 tabletki - jestem dzisiaj w 7 dc i czekam na efekty - mam nadzieje że w tym cyklu się uda. Co do zaburzen cyklu to nie powiem Ci z wlasnego dowiadczenia bo to za wczesnie ale dziewczyny z forum pisaly, że moze wydluzac cykl. W zasadzie to Castagnus ma za zadanie go wyreguloac. Jesli chodzi o olej z wiesiolka to ja biore tabletki o nazwie Oeparol. Olejek bierze sie od poczatku cyklu ale tylko do owulacji. Bierze sie podcas posilku 1-2 kapsulki 3 razy dziennie. Jesli chodzi o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynki mam pytanie
Czy Castagnus może sfałszować wynik testu owulacyjnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Do Dziewczynki.... odpowiadając na Twoje pytanie, nie spotkałam się z takim zjawiskiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×