Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość 186858484
a pisac tu moze kazdy sobie co tylko chce na mnie tez nie robia wrazenia te wasze wpisy hahahaha debilki jak tak bedziecie myslalay to nigdy w ciaze nie zajdziecie wariatki!!!!!!!!!!!!!!!!wy wiecei wogole co to ciąza hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 186858484
widać ze nie masz co robić i zaśmiecasz nasz top swoją obecnością, ale proszę nie zniżaj sie do poziomu bezmózgów i spier...stąd, bo to co sobą ch*jraczku reprezentujesz to całkowity brak intelektu, PIES by mądrzej od ciebie napisał....więc daj już sobie spokój, to że nikt na ciebie w życiu uwagi nie zwraca i w taki sposób chcesz chociaż anonimowo się dowartościować, to tylko i wyłącznie twój problem gwiazdo ze spalonego teatru śmieszą mnie takie imbecyle...ale cóż zrobić dziewczynki czekam na kolejne dobre wieści trzymam za was wszystkie kciuki :*:* BUAHAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH DOBREEEEEEEEEEEEEEa ALE SIE USMIALAM Z CIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać że masz ze sobą problem:) jeśli ci się nie podoba to po co tutaj przesiadujesz??:) współczuje głupoty:D:D:D:D:D Boże. że pozwalasz takim chodzić po tym świecie....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaa123
hej, widzę, że jakaś frustratka wczoraj się przyplątała. Ale nie ma co sobie strzępić na nią języka. Zora, trzymam kciuki za ciebie, żeby nie było przerwy w zaciążaniu. Małamili, dobrze, że masz nową pracę, na pewno będzie łatwiej zajść i będziesz miała macierzyński. Rysiada, Lovekrove, jak tam po drugiej stronie tęczy? U mnie nic ciekawego, @ się kończy, już w tym cyklu olewam, bo widzę, że się zwyczajnie nie da. Czekam do wizyty. papatki z rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaa123
ups Nowamili a nie mała :-) kojarzysz mi się z małą Mi z Muminków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) co do tych "zaśmieciaczy" to najlepiej ignorować i nie odpowiadać na zaczepki...szkoda słów a u mnie dziwnie... sama nie wiem co myśleć... od wczoraj nie czuję się jakbym była w ciąży :/ W zeszłym tygodniu bolące nabrzmiałe piersi, senność okropna (w środku dnia traciłam łączność ze światem), zmęczenie, brak koncentracji, mdłości... a od wczoraj nic... jakby nigdy nic Odebrałam wszelkie wyniki badań (nie chce mi się wszystkich wymieniać, ale najważniejsze - Beta-HCG w 15 fazy lut. wyszło mi 48,6... w normach laboratorium jest wpisane że powyżej pięciu ciąża... ale z kolei gdzieś tam wyczytałam że są granice od 5-200 ... to przy tym moje 48,6 jakoś tak mizernie wygląda... no i już zmartwienie gotowe- czy wszystko ok... czy to na pewno ciąża? ...wszystkie testy pokazują 2 kreski, ale pewność będę miała jak zrobię jeszcze raz betę i usg ... usg 29/10 chyba za dużo myślę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki ale dzis jestem zla dzwonilam do tej kliniki i babka mi powiedziala ze na pazdziernik nie ma zadnych przyjec i wszystkie wczesniejsze zapisy beda przekladane na kiedy indziej. No masakra tyle miesiecy czekalam a tu mi taki numer robia tydzien przed wizyta. Jak bede musiala znow czekac tak dlugo to sprobuje dostac sie do Łodzi. A moze sie uda, chociaz kumpela mi mowi ze to moze jakis znak ze tak wyszlo z ta klinika, no @ jeszcze nie dostalam, ale nie nastawiam sie na ciaze... :P Rysiada kochana moze faktycznie za bardzo myslisz o tym i teraz wydaje ci sie ze cos nie tak. Zrob te badania i daj nam znac. A bylas u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rysiada. To jest ciąża, zrób Betę za 48 godzin od ostatniej bety i wszystko będzie jasne. Ja jak zrobiłam betę kiedy nie byłam w ciąży to miałam 0,1 - więc spoooooooooooorrrrrrrrrrro mniej niż Ty. Co do objawów to tez miałam moment, że czułam się wyśmienicie - bezobjawowo i się zamartwiałam. Potem powróciły ze zdwojoną siłą - teraz bóle podbrzusza, wielkie cyce (to się chwali) i pędzące kg na wadze. Jeszcze będziesz tęsknić za bezobjawowymi czasami. Mój TŻ Cię pozdrawia - nie wiem dlaczego :). Pytał się czy też jestes w ciąży i kazał pozdrowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak też zrobię... idę jutro na betę i będę wiedziała na czym stoję... z dobrych wieści mam tą, że moje TSH jest już w normie i z 5,3 spadło do 0,487 więc tu jest oki... echhhh.... człowiek jak mniej wie, to się mniej martwi... w poprzedniej ciąży wogóle nie miałam badanej bety, tylko od razu w 5 tyg. USG i też było dobrze... eeeee.... lovekrove....a kto to jest TŻ? ;) ...bo jakaś niekumata jestem ;) ...ale oczywiście za pozdrowienia dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaa123
a mój TŻ jak mu powiedziałam, że koleżanki zaszły to mówi, że go to nie interesuje i zaczął śpiewać, żeby mnie zagłuszyć. :-) A, i że brakuje nam w tych staraniach "pierwiastka" i wogóle po co te cykle śledzę cały czas. Ale jak mu powiedziałam, że mam na 30 dni 6 godzin, kiedy mogę zajść, to przemyślał i każe mi mierzyć i będziemy celować. Bosze !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też nie chciał wierzyc ze kobieta jest plodna ,,raz w miesiacu'' :D Zrobiłam test -jedna krecha :( Wypatruje @ ale ani widu ani słychu. Wirus mnie jakiś złapał paskudny więc może dlatego @ się spóźnia, chociaż słowo ,,spóźnia'' śmiesznie brzmi przy tak długich cyklach ;) Odchoruje i sie odezwe bo za dużo o tym myślę a jak tak będę myślała to ta wredna @ nigdy nie przyjdzie. A i dam znac po wizycie u endo. buziaki. Zmykam do wyrka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaa123
no hej wszystkim, widzę, że topik pada. Zaciązone mają swoje zmartwienia, niezaciążone też się nie udzielają. Co tam u Was słychać? Ktoś testuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynki mam pytanie
Cześć dziewczynki dawno mnie tu nie było ale widzę że nadal jestem w Waszej tabelce - dziękuję Wam. Z moich staranek narazie nici, jestem po wypadku i czeka mnie na razie rehabilitacja. Także wklejam Wam nową aktualną beze mnie. Gratuluję wszystkim zaciążonym, och jak bym chciała, żeby w przyszłym roku też mi się udało. Rysiada Ciebie znałam wcześniej więc tym bardziej się cieszę, że jesteś w ciąży. To niesamowite czytać Wasze nowinki. Ja oprócz rehabilitacji mam problemy z cyklami więc będzie raczej trudno. Trzymam kciuki za Was wszystkie Kobitki niech Wam się szczęści, buziaki. NICK .........WIEK...............SKĄD............CYKL STARAŃ.......TERMIN @ ********************************************************* ************************************ nowamili............23.........mazowieckie.............6. ............16/10 mooniaaaaa123....33.........mazow....................12.. ...... . 5/11 HANKA81...........29.........ŚLĄSKIE................... 30?.. .........06/09 katiaa85............25.........wielkopolskie........27... . ........ ???? alooooo3...........23.........małopolskie..............5 .... ............???? AOK.................26..........wielkopolskie............ 7.... ........11/10 justynp............31...........świetokrzystkie......ok 20...........11/10 zora85.............25............kuj-pom................2 0?.... ........????? AsiekAsiekk.......20..................................... ..2... .........24-28.09 Doris123...........25..........Śląskie................. 12................19/10 Ania85pomorskie....25.....pomorskie.............13....... ........18/09 aśka76...............34.......śląskie................. .ok40............18-20/10 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..................WIEK.....ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO.... TERM.PORODU ********************************************************* ********************************************* Lovekrove ......29...warm-maz........3..........1........1/ 06/2011 Rysiada...........35...mazowieckie....6 ..... ....2.......16/06/2010 krakowianka....29..małopolskie.......4.. .......1........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Aktualizauję swoją część tabelki. NICK .........WIEK...............SKĄD............CYKL STARAŃ.......TERMIN @ ********************************************************* ************************************ nowamili............23.........mazowieckie.............6. ............16/10 mooniaaaaa123....33.........mazow....................12.. ...... . 5/11 HANKA81...........29.........ŚLĄSKIE................... 30?.. .........06/09 katiaa85............25.........wielkopolskie........27... . ........ ???? alooooo3...........23.........małopolskie..............5 .... ............???? AOK.................26..........wielkopolskie............ 8.... ........07/11 justynp............31...........świetokrzystkie......ok 20...........11/10 zora85.............25............kuj-pom................2 0?.... ........????? AsiekAsiekk.......20..................................... ..2... .........24-28.09 Doris123...........25..........Śląskie................. 12................19/10 Ania85pomorskie....25.....pomorskie.............13....... ........18/09 aśka76...............34.......śląskie................. .ok40............18-20/10 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..................WIEK.....ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO.... TERM.PORODU ********************************************************* ********************************************* Lovekrove ......29...warm-maz........3..........1........1/ 06/2011 Rysiada...........35...mazowieckie....6 ..... ....2.......16/06/2010 krakowianka....29..małopolskie.......4.. .......1........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zaciążona i interesuje się tym co u Was słychać. Lecz sama do siebie pisać nie będę :). Dziewczyny ruszcie d....ki i napiszcie co u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już piszę :) sorry że się ostatnio mało odzywam ale mam urwanie głowy - że już nie wspomnę o stresach związanych z badaniami krwi... echhhhh... z kilka miesięcy krócej żyć będę przez ten stres od poniedziałku :( w każdym razie jest już ok - bałam się że mnie atakuje jakaś nowa choroba :( Odebrałam dziś betę i niby jest ok... ale jak patrzę na wyniki innych babek na wykresach to czuję że nie jest dobrze :( NIe robiłam badań po 24h tylko po 5 dniach ale wyliczyłam sobie, że co 24h wartość bety rosła o około 90% (a wyczytałam że powinna rosnąć przynajmniej 66%) ... no więc niby dobrze... tylko jak patrzę że inne babki w tym samym momencie ciąży mają ponad tysiąc to mi się słabo robi :( ... czemu tak jest? Nie zostaje mi nic innego tylko czekać na usg - ale to dopiero za 2 tygodnie :( osiwieję... no i w dalszym ciągu niewiele czuję... a właściwie czuję się jak zwykle mniej więcej pośrodku cyklu - czasem brzuch zaboli i to wszystko... ta niepewność mnie wykończy. Po cholerę się naczytałam o tej BecieHCG ... i tak co ma być to będzie a tylko się stresuję... spróbuję się jutro dopchać do ginki - może mi wyjaśni co jest przyczyną tak wolnego przyrostu hormonu ... Ale szczerze mówiąc dziewczyny - nie przywiązuję się za mocno do tej ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a.... nie napisałam wyników BetaHCG - w 15 dniu fazy lutealnej - 48,6 - w 20 dniu fazy lutealnej - 332,8 na forum 28dni znalazłam normy NORMY beta HCG dla poszczególnych tygodni ciąży, licząc od daty ostatniej miesiączki (LP-last period) 3 LP 5 - 50 mIU/ml 4 LP 5 - 426 mIU/ml 5 LP 18 - 7,340 mIU/ml 6 LP 1,080 - 56,500 mIU/ml 7 - 8 LP 7, 650 - 229,000 mIU/ml 9 - 12 LP 25,700 - 288,000 mIU/ml 13 - 16 LP 13,300 - 254,000 mIU/ml 17 - 24 LP 4,060 - 165,400 mIU/ml 25 - 40 LP 3,640 - 117,000 mIU/ml kobiety nie w ciąży:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś się nie wkleiło wszystko NORMY beta HCG dla poszczególnych tygodni ciąży,licząc tydzień ciąży od terminu owulacji mlU/ml 3 4 tydzień od owulacji 9 - 130 4 5 tydzień od owulacji 75 2600 5 6 tydzień od owulacji 850 - 20,800 6 7 tydzień od owulacji- 4,000 - 100,200 7 12 tydzień od owulacji- 11,500 - 289,000 12 16 tydzień od owulacji 18,300 - 137,000 16 29 tydzień od owulacji- 1,400 - 53,000 29 41 tydzień od owulacji 940 - 60,000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Rysiada, sama widzisz jaka jest rozpiętość, wiadomo, człowiek się martwi, ale bez orzesady, przyrasta Ci i jest OK. Jak jest zdrowe, to da se radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację Moooonia123 - może to zabrzmi brutalnie, ale też jestem zdania że jak jest silne i zdrowe to będzie dobrze a jak nie ... to sobie nie da rady - natura sama to tak urządziła, więc zdam się na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dziewczynki mam pytanie" - jak się cieszę że zajrzałaś do nas :D:D przykro mi słyszeć że miałaś wypadek :( mam nadzieję, że nie pokiereszowało Cię za bardzo i szybko wrócisz do zdrowia i starań :) No i zaglądaj tu do nas - ściskam mocno i pozdrawiam :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakowianka - co u Ciebie? nie odzywasz się... jakieś wyniki badań, wizyty u lekarzy? ściskam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rysiada, WYLUUUUUUUUUZZZZZZZZZZUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJ Podobno przyrost Bety w niższych partiach normy wróży chłopca - to nowe badania - jeszcze nie znane przez moją ginkę (wywołało u niej śmiech) Moje BHCG 12 dpo = 67,8 17dpo = 994,3 19dpo = 2158 22dpo = 4728 24dpo = 7044 W necie widziałam różne wartości Bety - to nie ma znaczenia. Znaczenie ma przyrost (i to tylko na początku - później zwalnia - co widać po moich wynikach) - w ciągu 48 h co najmniej 66 %. U Ciebie gra więc jak będziesz się zamartwiała to dostaniesz wirtualnego kopniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove - :) tego mi było trzeba :) parę rzeczowych zdań i groźba przemocy ;)))) ... od jutra staram się wyluzować :) Może będzie drugi synalek :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rysiada ja rowniez gdzies to slyszalam ze jak beta wolniej wzrasta to wrozy chlopca. U mnie jak narazie cisza cycki bola a z moich wyliczen @ powinna przyjsc jutro ale poza bolem piersi brak innych objawow. Mam cicha nadzieje ktora nie opuszcza mnie od dlugiego czasu, ale jesli do poniedzialku @ nie dostane to zrobie test, wiec laseczki trzymajcie kciuki i ja rowniez bede trzymac za pozostale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam pytanie ciesze sie ze zajrzalas i mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze u ciebie i trzymam kciuki :) zagladaj do nas od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×