Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

ja biorę na wywolanie @ od 17 dc przez 10 dni co miesiąc teraz mam castangus więc odkladam luteina to progesteron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania85pomorskie w ulotce pisze wskazania zaburzenia miesiaczkowania zespól napiecia przedmiesiaczkowego niewydolnosc ciałka żóltego cylke bezowulacyjne poronienia nawykowe zapobieganie rozrostom endometrium znalazłam ulotkę i w skrócie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania85pomorskie biorę luteine bo dziś mam 71dc więc najwyższy czas wywołać @ tym bardziej że mam porobić badania w 12dc i za miesiąc wrócić do endo. A jak widać @ nie ma zamiaru przyjść więc się wspomagam luteiną. Ciąża wykluczona (2 testy negatywne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania85pomorskie, tylko bez obaw -gdy nie dojdzie do zapłodnienia luteina ,,wywołuje'' @ a jak zaciążysz pomoże w zagnieżdzeniu i utrzymaniu ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora85 ale jak to jest z ta luteina powiedzmy jesli dojdzie do zaplodnienia a nie wiemy o tym i po 10 dniach brania luteiny przestaniemy ja brac to jesli doszlo do zaplodnienia to po przestaniu brania luteiny nie przyjdzie @? A jesli doszloby do zaplodnienia i jakbysmy odstawily luteine to nie dojdzie do samoistnego poronienia wywolanym odstawieniem luteiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiaa85 Po zapłodnieniu nie powinna przyjść @ (choć niktóre kobiety miewają plamienie mylone z @ zwłaszcza gdy mają skąpy okres). Po odstawieniu luteiny nie powinno dojść do poronienia ponieważ w trakcie ciąży organizm sam wytwarza progesteron. Gin zleca badania i sprawdza czy trzeba się wspomagać progesteronem, gdyby wyszło że jest go za mało lub gdy w przeszłości zdarzyły się poronienia. Ogólnie lekarze zachwalają luteinę bo pomaga zajść w ciążę ale odradzam brania jej w tym celu na własną rękę -to jednak lek wydawany na receptę więc lepiej nie przecholować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja luteine biore od kilkunastu miesiecy jak mi lekarka powiedziala ze od 16 dc przez 10 dni ale ktoras z dziewczyn napisala ze jak chce sie zajsc w ciaze to brac po owulacji i z moich wyliczen wychodzi ze owu mialam w pozniejszych dniach i moze dlatego nie udawalo sie zajsc bo bralam luteine przed owulacja niz po. Teraz zaczne brac luteine po owulacji zobaczymy co bedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny i chłopaków - wczoraj potwierdziłam że będę mamą: malec ma 6mm 6tygodni i małe serduszko Dalej będę zaglądać co tam u Was,bo trzymam kciuki za zaciążenia wszystkich ale raczej już nie będę się oddzywać...bo to nie forum ciążarnych i nie chcę by komuś było przykro,że ja tryskam radością. Pozdrawiam gorąco ps. Rysiada a z Tobą liczę na kontakt przez gg - bo czekam na Twoje USG NICK .........WIEK...............SKĄD............CYKL STARAŃ.......TERMIN @ ********************************************************* ************************************ nowamili............23.........mazowieckie.............6. ............16/10 mooniaaaaa123....33.........mazow....................12.. ...... . 5/11 HANKA81...........29.........ŚLĄSKIE................... 30?.. .........06/09 katiaa85............25.........wielkopolskie........28... . ........ ???? alooooo3...........23.........małopolskie..............5 .... ............???? AOK.................26..........wielkopolskie............ 8.... ........07/11 justynp............31...........świetokrzystkie......ok 20...........06/11 zora85.............25............kuj-pom................2 0?.... ........????? AsiekAsiekk.......20..................................... ..2... .........24-28.09 Doris123...........25..........Śląskie................. 12................19/10 Ania85pomorskie....25.....pomorskie.............13....... ........18/09 aśka76...............34.......śląskie................. .ok40............18-20/10 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..................WIEK.....ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO.... TERM.PORODU ********************************************************* ********************************************* Lovekrove ......29...warm-maz........3..........1........1/ 06/2011 Rysiada...........35...mazowieckie....6 ..... ....2.......16/06/2011 krakowianka....29..małopolskie.......4.. .......1........18/06/2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaa123
Katia, no nagle w 28 cyklu pznajmiasz, że zaciązyłaś i ze się nie będziesz odzywać??????????????????? Toz to cud wymagający dokładnej analizy. Opowiedz co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaa123
tylko Twoje 2 ostatnie posty różnią się 14 min. a mówisz, że wczoraj? No kapiszon :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiaa85, naprawdę Ci się udało?? zaskoczenie niesamowite. nic nie pisałaś predzej albo ja coś przeoczyłam. Opowiadaj!! O tej luteinie przed owu ja pisałam. wyczytałam to na 28 dni i gdzieś jeszcze. To wyobraź sobie że ja ją brałam przez prawie rok od 16dc potem od 14!! Bo tak kazał lekarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to raczej nie Katiaa85 pisała! bo z jej wcześniejszych wpisów wychodzi na to że dziś ma 12dc. Czyżby kolejny (lub ten sam) podszywacz?! :/ Prawdziwa Katiaa85 -ODEZWIJ SIĘ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA 81
Uaktualnia...:):) NICK .........WIEK...............SKĄD............CYKL STARAŃ.......TERMIN @ ********************************************************* ************************************ nowamili............23.........mazowieckie.............6. ............16/10 mooniaaaaa123....33.........mazow....................12.. ...... . 5/11 HANKA81...........29.........ŚLĄSKIE................... 30?.. .........06/11 katiaa85............25.........wielkopolskie........28... . ........ ???? alooooo3...........23.........małopolskie..............5 .... ............???? AOK.................26..........wielkopolskie............ 8.... ........07/11 justynp............31...........świetokrzystkie......ok 20...........06/11 zora85.............25............kuj-pom................2 0?.... ........????? AsiekAsiekk.......20..................................... ..2... .........24-28.09 Doris123...........25..........Śląskie................. 12................19/10 Ania85pomorskie....25.....pomorskie.............13....... ........18/09 aśka76...............34.......śląskie................. .ok40............18-20/10 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..................WIEK.....ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO.... TERM.PORODU ********************************************************* ********************************************* Lovekrove ......29...warm-maz........3..........1........1/ 06/2011 Rysiada...........35...mazowieckie....6 ..... ....2.......16/06/2011 krakowianka....29..małopolskie.......4.. .......1........18/06/2011 Dziewczyny o co chodzi z tym podszywaniem się????!!!!!!!! Jestem w szoku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kataia85 wpisz sie w tabelke , tam gdzie teraz winnas być, ja tam nie wierze w podszywanie sie .....ale kto to wie!!!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA 81
katia85 nie trzymaj nas w niepewności:):):) Fajnie by było gdybyś jako kolejna dołączyła do tabelki....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde wlasnie zdalam sobie sprawe z mojego bledu sorki dziewczyny ze wprowadzilam was w blad skopiowalam tabelke ale z cala wczesniejsza wiadomoscia. Sorki. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA 81
szkoda, że to pomyłka:(:( Ja znowu się nakręcam bo" bzyknęliśmy się " 2 dni przed owu......na co ja liczę???????????????/ A co tam u Was dziewczyny? ..... i chłopaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja aktualnie czekam na owu poza tym nic sie nie dzieje. Jakos w tym cyklu nie mam ochoty na przytulanki z mezem, wiec sie nie nastawiam ze cos wyjdzie w tym cyklu. pozdrawiam goraco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super że się wyjaśniło :) Już myślałam że ktoś się pod Ciebie podszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .........WIEK...............SKĄD............CYKL STARAŃ.......TERMIN @ ********************************************************* ************************************ nowamili............23.........mazowieckie....7(raczej luz).......22/11 mooniaaaaa123....33.........mazow....................12.. ...... . 5/11 HANKA81...........29.........ŚLĄSKIE................... 30?.. .........06/11 katiaa85............25.........wielkopolskie........28... . ........ ???? alooooo3...........23.........małopolskie..............5 .... ............???? AOK.................26..........wielkopolskie............ 8.... ........07/11 justynp............31...........świetokrzystkie......ok 20...........06/11 zora85.............25............kuj-pom................2 0?.... ........????? AsiekAsiekk.......20..................................... ..2... .........24-28.09 Doris123...........25..........Śląskie................. 12................19/10 Ania85pomorskie....25.....pomorskie.............13....... ........18/09 aśka76...............34.......śląskie................. .ok40............18-20/10 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..................WIEK.....ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO.... TERM.PORODU ********************************************************* ********************************************* Lovekrove ......29...warm-maz........3..........1........1/ 06/2011 Rysiada...........35...mazowieckie....6 ..... ....2.......16/06/2011 krakowianka....29..małopolskie.......4.. .......1........18/06/2011 hej dziewczynki cały czas was czytam sobie, Katiaa85 ja tez nie wiedzialam o co chodzi..ale sie wyjaśniło, lovekrove strasznie mi przykro, ale widzę że dajesz sobie z tym radę, wierzę ze bedzie dobrze, widocznie tak juz musialo być..:( mi się miesiaczka spozniła 8 dni zrobilam nawet test, myslalam ze takie "danie na luz" zaowocowalo...ale w niedziele @ dostałam, takze chyba mi castagnus namieszał, zawsze mialam idealne miesiączki (roznica dnia) a teraz 36 dni cykl :( wkurzyłam sie trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaa123
hej wszystkim, u mnie 21dc, standardowo w tym dniu mam skok temp pow. 37. Nie wiem o co chodzi, skoro babka w Novum, powiedziała, że pęcherzyk nie pękł i nie pęknie. Czemu temp. tak idzie do góry. Waham się czy robić IUI w listopadze. Własnie robię badania, jutro mam wyniki TSH odebrać. Czytałam na formum, że któraś dziewczyna miała TSH 3,5 i lekarz jej przepisał 50 mg Euthyrox. A ja miałam tylko 12,5 przy 4,33, więc teraz mam nadzieję inna lekarka zwiększy dawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja już od roku czytam wasze wypowiedzi na różnych forach, rady, przeżycia itp Również od roku staramy się o dzidzię ;) Do tej pory leczyłam się wg zaleceń lekarzy. Podobno mam PCOs. Robione badania, wyniki ok. Jednak na usg moje jajniki są powiększone i brak owulacji... ;( Już nie pamiętam kiedy miałam. Kiedyś czułam to i śluz był a teraz ani trochę. Po przeczytaniu wielu, wielu wypowiedzi postanowiłam sama sobie radzić, tym bardziej że dostać się do lekarza jest straszne - 2 miesiące czekania, a nie stać mnie na prywatnego. A leczenie raz na 2 miesiące wydaje mi się bez sensu, w ten sposób zajdę w ciążę " nigdy" ;( Więc wybrałam preparaty które zostały najbardziej docenione przez was i wielu pomogły, no i są naturalne a nie sama chemia... Zakupiłam dla siebie: Castagnus - 15 zł, Oeparol - wiesiołek - 22 zł, zioła ojca Grzegorza - 20 zł, wapno - 4 zł Siemie lniane - 3 zł + w dalszym ciągu będę brała luteinę. A dla męża : Salfazin ( ma dużo witamin w składzie i duże proporcje ) - 28 zł Dziś mam 23 d.c, więc za 6 dni zaczynam swoją kurację 3 miesięczną. Trzymajcie kciuki! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze zapomniałam dodać że od 1 d.c będę mierzyć temperaturkę ;) Codziennie Tym samym termometrem O tej samej porze W tym samym miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja już od roku czytam wasze wypowiedzi na różnych forach, rady, przeżycia itp Również od roku staramy się o dzidzię ;) Do tej pory leczyłam się wg zaleceń lekarzy. Podobno mam PCOs. Robione badania, wyniki ok. Jednak na usg moje jajniki są powiększone i brak owulacji... ;( Już nie pamiętam kiedy miałam. Kiedyś czułam to i śluz był a teraz ani trochę. Po przeczytaniu wielu, wielu wypowiedzi postanowiłam sama sobie radzić, tym bardziej że dostać się do lekarza jest straszne - 2 miesiące czekania, a nie stać mnie na prywatnego. A leczenie raz na 2 miesiące wydaje mi się bez sensu, w ten sposób zajdę w ciążę " nigdy" ;( Więc wybrałam preparaty które zostały najbardziej docenione przez was i wielu pomogły, no i są naturalne a nie sama chemia... Zakupiłam dla siebie: Castagnus - 15 zł, Oeparol - wiesiołek - 22 zł, zioła ojca Grzegorza - 20 zł, wapno - 4 zł Siemie lniane - 3 zł + w dalszym ciągu będę brała luteinę. A dla męża : Salfazin ( ma dużo witamin w składzie i duże proporcje ) - 28 zł Dziś mam 23 d.c, więc za 6 dni zaczynam swoją kurację 3 miesięczną. Trzymajcie kciuki! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaa123
Kasia-Angel witamy na pokładzie. trzymam kciuki, żeby się udało bez leczenia, ale warto by się przebadać. Chociaż TSH i PRL (w 12 dc), z krwi. Kasę i tak wydajesz, a bez badań, to będziesz czekać i czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA 81
Witaj Kasia-Angel:) Widzę, że wszyscy są bardzo zajęci przedłużaniem naszego ludzkiego gatunku, bo straszna tu cisza.....:) Ja znowu dałam się sama sobie nakręcic, że tym razem się udało.....wmówiłam sobie wszystkie objawy ciąży. Zobaczymy 6 listopada, czy siła podświadomości u mnie zadziałała....:):) Piszcie co tam u Was????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mooniaaaa123 Widocznie nie dokładnie doczytałaś moją wiadomość, w połowie napisałam że badania robiłam i są ok, lekarka mnie na nie wysyłała, ale na usg jajniki powiększone... Po roku leczeń przez lekarza i nieudanych próbach teraz postanowiłam brać to co wcześniej wypisałam... Jeszcze 5 dni i zaczynam kurację... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kochane dziewczyny :) zaglądam tu regularnie i czekam na dobre wieści :) Wpadłam tylko powiedzieć, że dziś zobaczyłam swojego małego kluseczka ;) ma niecałe 8 mm i bijące serduszko :) dopiero teraz uwierzyłam, że jestem w ciąży prawdziwej a nie urojonej :))) życzę Wam kochane - abyście na gwiazdkę zobaczyły taki sam widok jak ja dzisiaj :) :* trzymam kciuki i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×