Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość mooniaaa123
wiem, że można zwariować, ale jak się ma 34 lata to jak mam nie liczyć i mierzyć, spontan już był i nic. A Ty co się tak frustrujesz po Świętach, R E L A K S ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilia
Niektórzy właśnie mają takie problemy.. Jeśli komuś nie odpowiada to nie musi czytać czy pisać na forum :) A zwariować można od wielu innych rzeczy czy się chce czy nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda 0611
ciążą problemy z zajściem. Siemka !!!jestem od was trochę starsza i wiem co przechodzicie.20 lat borykałam się .Dzięki jednemu lekarzowi rok temu zaszłam w ciąże po inseminacji .Byłam tylko u tego gina w kwietniu raz,a na drugiej wizycie zaszłam.Ja mam problem ze śluzem zatrzymuje plemniki i sama nigdy nie zajdę, a i prolaktyna za duża -brałam Bromergon.Donosiłam bez zadnych problemów do 19 tyg,w 15 tyg miałam badania prenatalne-amniopunkcje ze względu na wiek i po niej ciąża obumarła , jeszcze jak byłam u gina w 17 tyg to dziecko żyło.Wyniki wyszły dobre. Musiałam sama rodzić nikomu nie zycze.Okropne to jest uczucie jak nie słychać płaczu dziecka.Ale znowu zaszłam w sierpniu po tej samej metodzie ,ale za 5 podejściem.Teraz jestem w 18 tyg i tak szybko się nie poddam.Więc i wy wierzcie,że i w końcu wam się uda.Przeszłam tyle męki i badań przez te wszystkie lata nie potrzebne ,proszki hormonalne,miałam mieć laparoskopie,ale ciśnienie dwa razy wzrosło i nie zrobili .Gin muj terazniejszy powiedział,że była nie potrzebna wymysł innych lekarzy.Tyle lat trzymali mnie w niepewnosci i obiecywali .Juz powinnam mieć 20 letnie dziecko.Ale jeszcze nic straconego trzymam kciuki za was.!!!Jak mi się udało to i wam uda się.Mogę podać namiary na mojego gina mieszkam w Wawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda to podaj
ruda to podaj te namiary, co sie tylko chwalisz .My tu wszystkie chcemy zajść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda0611 przeszłas sporo ale przeciez walka ciagle trwa!!! i super a odnosnie wrogiego śluzu, to ja tez mam, i zaszłam naturalnie w 2 cyklu po hsg, wiec reguły chyba nie ma.... powodzonka i siły walki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) u mnie dzisiaj 5 dzień po owulacji, więc trzeba czekać na @ (a raczej jej brak). Na razie czuję się normalnie, po za dziwnymi zachciankami (dzisiaj miałam ochotę na chipsy z winem) co mi się nigdy nie zdarzało :P no, ale poczekamy i się wtedy okaże... Pozdrawiam wszystkie dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
Witam Wszystkich Jestem tu nowa. Od dziś zaczełam brać castagnus mam nadzieje ze nie zaszkodzi Staram się od ponad roku Potzrebuję wsparcia, a widzę,że są tu osoby w podobnych sytuacjach, które nie będą narzekały na moje marudzenie bo rozumieją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
ja koncze kuracje castagnusem gdyz zblizam sie do tych przepisowych 90 od tego miesiaca zaczelam brac jeszcze wiesiolek i licze ioz w nowym roku sie w koncu doczekamy tej najlepszej dla nas nowiny czego i wam dziewczyny zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
Właśnie kolejna iskierka nadzieji:) Trzeba myśleć pozytywnie, chociaż podobno najlepiej wyłączyć myślenie o ciąży Szkoda, że na to nie wynaleźli jeszcze leku ;) Jak to jest dziewczyny, ze ludzie wpadają, a jak się naprawde chce to natura płata takie psikusy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda23: Niestety świat w tym względzie nie jest sprawiedliwy i nic na to nie możemy poradzić :( Byłoby super, gdyby tak się dało, bo na pewno zmniejszyłaby się liczba dzieci w domach dziecka i liczba usuwanych ciąży... A tak trzeba żyć z tym co się ma... Ja również życzę Wam wszystkim zaciążenia w nadchodzącym Nowym Roku :) Mam nadzieję, że nam wszystkim spełni się to najskrytsze marzenie... :) Jak ktoś ma ochotę, to może zerknąć na mój wykres z obecnego cyklu. Nie będę ukrywała, że w ostatnich 2 dniach narobił mi nadziei... :) ale poczekam jeszcze ten tydzień i jak będzie dalej tak się utrzymywał, to trzeba będzie koniecznie zrobić teścik :) http://enpr.pl/justysia88rad Pozdrawiam Was serdecznie i ściskam bardzo mocno :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
No właśnie najgorzej jak sobie człowiek narobi nadzieji @ się spóźnia ale i tak przychodzi... Teraz czekam jestem po hsg i biorę castagnus Wierzę że ten Nowy Rok przyniesie małe szczeście( musze czekać do 8.01) Będę walczyć! Wszystkim wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Mam nadzieję, że ten nadchodzący rok będzie dla nas wszystkich owocny w fasolki. Piszcie więcej bo forum przymiera. Czekam na wieści od zafasolkowanych. Mam nadzieję, że u Was wszystko ok. Piszcie, piszcie..... Witam nowe dziewczyny..... rozruszajcie te forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Kiedy Nowy Rok nadchodzi kieliszeczek nie zaszkodzi Kufel piwa to za mało litr szampana by sie zdało. Trzeba opic wszystkie troski, by nastepny rok był BOSKI! Spelnienia marzen w nowym 2011 roku. ps. Lovekrove ja siedze cichutko bo nie chce robic przykrosci moim pisaniem o ciazy wam kobietkom, ktore nadal czekaja na upragnione 2 kreski. Inne dziewczyny tez pewnie tego nie chca wiec jest cisza. Zycze wam kochane jak najszybszego zafasolkowania :) Czekam z niecierpliwoscia na nowe wspaniale nowinki na tym forum, by jak najszybciej pojawily sie wiadomosci o nastepnych ciazach. Pozdrawiam i witam nowe staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
zaczal sie Nowy Rok i miejmy nadzieje dziewczyny iz bedzie on obfity w nasze ciaze i bedziemy sie cieszyly naszym malym szczesciem jakim jest wlasne dziecko pozdrawiam Was serdecznie i zycze sobie i Wam dzidziusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
katiaa85: rzeczywiście jest tak że wiele z nas chce wierzyć ze ten castagnus naprawde ułatwia zajście, a z drugiej pewnie jest ukłócie zazdrości ze komuś znów sie udało tylko nie mnie :( ostatnio przeminnie mam dobre i złe dni: wiary, nadzieji i załamania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
a jeszcze mam pytanie bo z moją cierpliwością cięzko Zaczełam brać castagnus w środku cyklu Bardzo źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda23 a dlugo sie staracie juz o dzidziusia? My staralismy sie prawie 3 lata az w koncu sie udalo. Nie traćcie nadziei ja staralam sie myslec ciagle pozytywnie chociaz tez byly chwile poddania sie i ciezko mi bylo tak ciagle myslec o zajsciu, ale nie stracilam nadziei i jak sie udalo to bylam w szoku i dlugi dlugi czas nie dowierzalam. Wmawialam sobie ze to jest ciaza urojona bo zadnych objawow wogole nie mialam. Lekarz potwierdzil ciaze ale uwierzylam dopiero jak zobaczylam USG. Pozdrawiam i trzymam bardzo mocno kciuki za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) Ja wczoraj zaczęłam kolejny cykl. Nie wiem czy to przez Luteine, ale mam bardzo obfity @. Na szczęście bóle brzucha miałam tylko wczoraj. Za to piersi bolą nieubłaganie. Jutro zamawiam testy owu. Wanda23 ja też nie czekałam do @ i zaczęłam brać castagnus w połowie cyklu. Nic sie nie stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
z tym castagnusem to jest roznie na jedne dziala na inne nie ja wybralam do konca i na razie sobie biore wiesiolek i zdam sie na los dalej sie starajac jak dotad nic innego wiecej nie zrobie pewnych rzeczy nie da sie przyspieszyc to musi przyjsc samo te co chca nie maja te co nie chca maja az za duzo ale takie jest zycie i nie ma sie co zalamywac bo tylko wiara czyni cuda wiec wierze iz moje modlitwy o dzidzie zostana w koncu wysluchane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. .................16/10 mooniaaaaa123....33......mazow..................14..... ....... 28/12 (urodziny) HANKA81...........29......ŚLĄSKIE............. 30?.. .............06/09 alooooo3..............23......małopolskie........... 5 .... .............???? AOK.................26.......wielkopolskie........... 8.... .............07/11 zora85..................25.......kuj-pom............. . 23?.... .....29-30.01 AsiekAsiekk.........20.......................... ... ..2.............24-28.09 Doris123...............25.......Śląskie......... ... 12..................19/10 Ania85pomorskie..25......pomorskie....... ......13....... ..........18/09 aśka76...................34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel.........22.......dolnośląskie..........11 ... ..............02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .................27/12 betina340......... ....30.......lodzkie.......... 14 ...................1/12 asiek25..................25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK..............32.......kuj-pom........ok.4 7...................25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... ............17.01 justysia88..........22.......lubelskie...........3....... ................7-8.01 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK...........ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie....4.. .......1..............................18/06/2011 katiaa85...........25....wielkop...... ..28... . .................24/07/2011 justynp.............31.......świetokrzyskie...ok20...1.. ..sierpien Vilia...........26.......łódzkie.......... .11..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
katiaa85: staramy sie ponad rok Wiem że to niewiele, ale ja do cierpliwych nie należe Jeśli mam być szczera to własciwie nigdy się specjalnie nie zabezpieczaliśmy A z drugiej strony nie liczę też dni płodnych. Może powinnam zainwestować w testy owu. Maiłam tylko hsg, i maż miał badane nasienie Teraz czekam do 8.01 na @ i ide do gina, bo chciał zbadac poziom hormonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda23 a hsg miałaś ze skierowaniem czy sama robiłaś/płaciłaś? Nie zaszkodzi zaopatrzyć się w testy owu. Ja zamówiłam 30szt ;) Zazdroszcze Ci dobrego lekarza, bo mnie żaden nie chciał na nic kierować :( Nie chcę zapeszyć ;) ale od Świąt mój mężuś jest dla mnie milusi jak nigdy :D i przez to mi też się udziela dobry humor. I mam nadzieję że tak już zostanie. Zero stresu i relaks -tego wszystkie teraz potrzebujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
zora85: ze skierowaniem w szpitalu A lekarza rzeczywiście mam świetnego Zna moja cierpliwość;) ( może dlatego,że prywatnie) ale czy świetny lekarz może pomóc A z mężem "dre koty" atmosfera do d... Męczy mnie to starnie A jak jeszcze wezmę testy owu to już w ogóle bedzie cudownie Kurcze jak bym chciała być już mamą A tak jakoś dziwnie się czuję... Zwariuję do 8 Może wcześniej coś sie czuje co?? Jak sobe radzicie z tym czekaniem i osławionym już nie myśleniem o ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam maila że testy owu juz są w drodze. Dopiero skończył mi się @ a ja już mam głupie mysli że i ten cykl będzie ,,nieudany'' :( Deprecha mnie dopadła czy jak?! Wanda23 znam ten ,,ból''. Były momenty że mój M ,,groził'' że jak jeszcze raz wspomnę o ciąży, dniach płodnych itp to oszaleje i/lub załączy mu się blokada psychiczna. Dopiero wtedy zdałam sobie sprawe że i on przeżywa to równie mocno jak ja. Wcześniej myślałam że olewa i kieruje się myslą: będzie to będzie, jak nie to nie. A teraz sam zamówił mi 30szt testów owu i czytał instrukcje użycia itp :D A co do czekania to w końcu sama dasz z tym spokój. Takie początki: obserwacje, przypuszczenia miała każda z nas!! Ale po czasie każda wrzuca na luz i nie doszukuje się objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Hej wszystkim, Ja własnie wczpraj byłam u jakiegoś mądrego specjalisty i od razu dał mi skierowanie na HSG i jutro mam zabieg. Mówi, że możliwe, że po łyżeczkowaniu zrobiły się jakieś mikrozrosty. Do tego dostałam antybiotyk, choc normalnie robi się chyba posiew. Gościu ma chyba jakąś umowę z Novum i u niego zrobię stymulację a do kliniki pojadę na samo IUI. Wydaje się byc wszystko na dobrej drodze. Dziewczyny, wyluzujcie z waszymi mężami. Oni naprawdę się stresują i obwiniają. Znam to z autopsji. Im więcej będzie presji tym gorzej dla wszystkich. Wanda, widzę, że jesteś na początku tej drogi i mam nadzieję, że nie będzie tak długa jak moja, ale zajmij się czymś, bo nakręcanie się ma odwrotny skutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosatałam rano testy owu. Dziś 5dc, wczoraj koniec @ a test owulacyjny pokazał 2 krechy. Owulacja zaraz po @ ??? Znajoma mi kiedyś mówiła że zaszła w ciąże zaraz po okresie. To mozliwe czy coś ze mną nie tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniaaa123 Fajnie że się Toba zajeli. Ale w szoku jestem że tak szybko masz zabieg. Podobno ,,przed'' trzeba porobić badania, zwłaszcza czystość pochwy. Zdawaj relacje na bierząco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilia
Zora85, czasem zdarza się, że kobiety nie mają owulacji dokładnie 14 dni przed miesiączką (szczególnie ponoć często się to zdarza jak cykle nie są 28 dniowe). Moja znajoma kiedyś mówiła, że jej siostra zaszła w ciążę podczas miesiączki. Widać owulację miała zaraz po @, a w trakcie miesiączki nie widziała dni płodnych. Dlatego reguły nie ma. Sprawdź jeszcze jutro i pojutrze czy testy wyjdą pozytywnie. Ja np nie miałam przekonania do testów z Allegro o test z apteki w ostanim cyklu okazał się strzałem w dziesiątkę :) Życzę powodzenia. Ja dziś uderzam do lekarza - zobaczymy co mi powie. Mam nadzieję, że zobaczę "maleństwo". Stresuję się bardzo.... Po powrocie napiszę. Wcześniej się nie odzywałam, bo nie za dobrze się czułam , a i w pracy mam "masakrę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia bardzo dziękuję za szybką odp. Z drugiej str, jesli to faktycznie owu to nie dziwię się czemy tak długo się staramy. Nigdy nie było przytulanek predzej jak tydzien po @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×