Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość hgfdsa
zora85 że co??? Lovekrove to guru na forum??? Chyba sobie żarty robisz, dla mnie to jedna z glupszych dziewczyn. I proszę nie wmawiaj komuś ze ona jest naszym autorytetem. Jakoś nie darzę jej symaptią a co dopiero traktowac jako autorytet, phi. Z całym szacunkim ale jkoś ona nie robi na mnie wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA 81
Czytam i nie wierzę.....!!!!!!!!!!! Zawsze unikałam forów właśnie dlatego, że prędzej czy później wpadała na nie osoba pokroju hgfdsa czy inna i wypowiadała się w sposób adekwatny do jej poziomu kultury! Myślałam, że to forum będzie inne. Zora 85 podpisuję się pod Twoim postem, dla mnie Lovekrove też była guru na forum, tak samo jak Rysiada i inne dziewczyny, których nie znam a mimo to stały mi się w jakimś stopniu bliskie. Pozdrawiam Was koleżanki i życzę powodzenia. PS. Katia85 czekam na wieści od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! To prawda zaczyna się Tu robić smutno i nudno! Ja za nim do Was trafilam przeczytalam caly topik od pierwszej strony. Dowiedzialam się wielu nowych i ciekawych rzeczy i nieźle się przy tym ubawilam. Rysiada i Lovekrove to dzięki Wam się tu pojawilam i to wlaśnie Wy wszystko podtrzymywalyście a teraz ...?. Wasze problemy są i naszymi problemami... musimy się wspierać od poczatku starań o dzidziusia po calą ciążę,aż do rozwiązania. I w tych trudnych momentach też. Jest tu nas sporo i każda z nas ma jakieś doświadczenia, więc POMAGAJMY SOBIE ! Hgfdsa NASZYM , naszym autorytetem ...jakoś sobie Ciebie nie przypominam.Naszym może tak ,ale czy twoim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
dziewczyny jestesmy tu po to aby sie wspierac w staraniach o to co dla nas kobiet najwazniejsze czyli wlasne dziecko i nie oceniajmy sie bo kazda inaczej przezywa swoje starania ja jestem na forum od niedawna i ciesze sie gdy czytam ze niektorym kobietkom bioracym jak ja castagnus sie udalo ja biore go dopiero miesiac i mam nadzieje ze przyniesie nam z mezem dobre wiesci w nastepnym miesiacu bo jak dotad to tylko sie staramy i narazie efektow brak a jestesmy malzenstwem rok i 2 mies i wlasciwie od poczatku sie nie zabezpieczamy bo zalezy nam na powiekszeniu rodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betina340 Ja też biorę Castagnus od miesiaca. Masz rację, ja dziś rano też trochę przesadziłam ze swoim pomysłem żeby każda każdej odpisywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia-Angel, Hanka 81 Bylam u lekarki potwierdzila ciaze ale usg nie robila i jestem umowiona na wtorek. Zora85 i inne dziewczyny sorki nie chcialam wam robic moim pisaniem o ciazy przykrosci dlatego postanowilam odejsc z tego forum. Wiem ze moim pisaniem sprawialam przykrosc tym ktore ciagle czekaja na te wymarzone dwie kreseczki dlatego postanowilam ze nie bede sie rozpisywac samolubnie co tam u mnie itp. Bede was czytala ale nie bede sie juz tak udzielala. Trzymam kciuki za was kochane. Tule buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiaa85 GGGGrraatuulujjĘĘĘ! Nareszcie Ci się udało!!! Nasza nadziejo - udało się - jjeeeeee jupi! Opisz swoje uczucie teraz! I proszę napisz we wtorek jak wyszło usg czy wszystko ok, dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiaa85 Nie przejmuj się i nie miej wyrzutów! Każda z nas gdyby była na twoim miejscu z pewnością chciałaby się podzielić swoją radością! I Każda powinna to uszanować! ;) Ciesz się i nie denerwuj i nie myśl za dużo o dzidzi bo to nie zdrowo! TRZYMAJCIE się ZDROWO!!!! ;) ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm moje uczucie ciesze sie i nie moge uwierzyc w to i nie uwierze dopóki nie zobacze na usg ze serduszko bije. Poki co bede myslec do wtorku czy wszystko ok. Kasia nie potrafie tak nie myslec teraz o tym i tak staram sie ograniczyc czytajac rozne fora bo niestety naczytalam sie roznosci i zaczynam myslec czy serduszko bije czy tez nie. Paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia85 O nie moja droga ...wlaśnie teraz masz nam tu pisać o wszystkim, nawet o porannych wymiotach hi hi hi. I nawet nie myśl o innym forum!! Dzieci poczęte na naszym forum to NASZE DZIECI i niech tak zostanie. Ja się cieszę z każdej ciąży i chcę czytać o wszystkich i o wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiaa85 MalgaK ma rację - i wszystkie powinny tak myśleć! Masz nam pisać co i jak. Ostatnio to prawie tylko ja tu przesiaduje, więc pisz! Szczególnie we wtorek po usg. Dziwne czemu Ci nie zrobiła usg, przecież jej nie zużyjesz tego sprzętu a to tylko chwila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalagaK i Kasia-Angel dziekuje kochane jestescie. Malaga powiem ci nie moge opisywac o mdlosciach bo nie mam ich :) W sumie brak jakich takich typowych objawow procz tego ze bola mnie piersi i nie mam @. W sumie jeszcze tego ze wszystko mi smierdzi i kazde perfumy co kiedys mi sie podobaly teraz smierdza. Poza tym chyba nic nowego. Kasia-Angel a usg mi nie zrobila bo w swoim gabinecie nie miala USG. Beznadzieja nawet karty ciazy mi nie zalozyla i nawet nie powiedziala mniej wiecej na kiedy termin. Ja to mam glupie "szczescie" do tych lekarzy masakra. Lekarka tylko przez badanie ginekologiczne potwierdzila ze jest ciaza i ze to 7/8 tydzien. To i tak wiedzialam z wlasnych obliczen. Szkoda ze do tego lekarza co chce chodzic tak trudno sie dostac i trzeba dlugo czekac a mi zalezy na czasie by jak najszybciej isc i zalozyc karte ciazy i oby wszystko na usg bylo dobrze. Tym sie teraz martwie nie doczekam do wtorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiaa85 A nie zapomniałaś tym razem zapytać czy masz nadal brać Luteinę? Moim zdaniem powinnaś 3 miesiace ciąży wg tego co radzą lekarze, no ale lepiej swojego się spytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
niestety nasza sluzba zdrowia nie jest dzis zbyt przychylna pacjentom ale mimo to cieszcie sie dziewczyny te ktorym sie udalo i spodziewaja sie dzidzi dbajcie o siebie i walczcie o swoje prawa jako przyszle matki od lekarzy tych bardziej ludzkich bo i tacy jeszcze sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa85 A widzisz! Od razu jak napisałaś że przerwałaś ją brać to Ci napisałam żebyś od razu szybko wzięła bo już sama miałam lęki. Mamy niski poziom progesteronu wiec w ciąży to dwukrotnie ważne aby go podwyższyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa85 Wiem, że to jeszcze za szybko na mdlości .Narazie to będziesz miala dziwne zachcianki a mdlości przyjdą w 10- 12 tyg. Mam nadzieję,że Ciebie to ominie bo to nic przyjemnego. Wiem cos o tym hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malaga mam nadzieje ze mnie omina czasami mam jakie takie zachcianki ostatnio kapusniak z ptasim mleczkiem podjadalam, teraz slodkosci mi przeszkadzaja chociaz jak jestem w pracy to od rana toleruje tylko paczki. Zaczelam pic soki wielowarzywne 100% soku i bez cukru. Wachac nie moge bo mi smierdza ale za to pic moge i sa pyszne :) Ale zapach piwa mi nie przeszkadza jak wczesniej mi przeszkadzal to teraz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betina340 Masz racje ta nasza sluzba zdrowia to szkoda slow na nia. Lekarze to tylko by kase chcieli zdobyc i jak sie prywatnie nie pojdzie to maja pacjenta gdzies. normalnie wkurza mnie takie olewanie i traktowanie pacjentow. Kasia-Angel ja sama sie tez zastanawialam czy tez zaczac ja znow brac ale nie bylam pewna w koncu zaczelam i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiaa85 Pamiętaj też o kwasie foliowym. Rysiada , Lovekrove ...gdzie jesteście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. .................16/10 mooniaaaaa123....33......mazow.....................13.. ...... ....... 01/12 HANKA81...........29......ŚLĄSKIE............... 30?.. .............06/09 alooooo3..............23......małopolskie...............5 .... .............???? AOK....................26.......wielkopolskie........... 8.... .............07/11 justynp.................31.......świetokrzystkie...ok 20.................08/12 zora85..................25.......kuj-pom.................. 20?.... ...........????? AsiekAsiekk.........20...................................... ..2.............24-28.09 Doris123...............25.......Śląskie................... 12..................19/10 Ania85pomorskie..25......pomorskie....... .......13....... ..........18/09 aśka76...................34.......śląskie............... .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel.........22.......dolnośląskie............11... ..............02/12 Vilia......................26.......łódzkie.................. .11..................12/12 malwkami.............24.......śląskie.....................12 .................27/12 betina340......... ....30.......lodzkie................... 14 ...................1/12 asiek25..................25.......dolnoślaskie..............8... ...............26/12 MalgaK.................32.......kuj-pom..............ok.47...................25/12 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK...........ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie....4.. .......1..............................18/06/2011 katiaa85...........25....wielkop...... ..28... . ................................... lipiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć lachony Jestem, jestem. Życia daje mi kopa po raz n"ty. K....wa - byłam na usg i mam 7 cm ( nie 7 mm) torbiel na prawym jajniku. Jak dostane @ mam zacząć brać tabsy anty by dać torbielce się wchłonąć - przez 3 cykle mam je brać. Wszystko to przesunie moje starania znacznie - jak wszystko będzie ok to w kwietniu będe się starać. Nie chcę myśleć co bedzie gdy ta torbiel się powiększy. NIe wiem czy mam Wam pisać o moich perypetiach - czy trzymać się tytułowego Castangusa - tylko wtedy nie maiłabym o czym pisać. Hsg itd - po czym wnioskujesz, że jestem głupia? Do dziewczyn, które wynoszą mnie pod niebiosa - to miłe, ale rumienię się czytając pochwały. Wszystkie jestemy tak samo ważne. Będe się częściej odzywać i odpowiadać - konsultację czas zacząć ...... Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Lovekrove, toś niezłego arbuza wychodowała. Czy nic nie widać przez brzuch? Mi chyba też pęcherzyk nie pękł i zrobiła się torbiel, bo do @ bilał mnie jajnik. teraz już jakby nie. Napisz jakie sa objawy przy torbieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lovekrove lachonie, heheh pisz co tam u ciebie, te co beda chcialy czytac o castagnusie to omina twoje wypowiedzi ale ja bede je czytac!!! u mnie w sumie ok, 27dc ból jak na @ ale zrobilam dzis rano test iiii wyszly 2 kreski , ta wazna jakby slabiej ale jest widac ją gołym okiem wiec nie wiem...nie nastawiam sie bo brzuch boli, moze to jakis odbarwiony test albo co???? jutro zrobie drugi innej firmy i jak bedzie pozytyw to pojde na bete. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hsg itd
lovekrove jak to po czym? Po twoich wypowiedziach, a po czym myślałaś??? A nazwane przez ciebie lachony będą szczęśliwe, że tak do nich przemawiasz i ślepo wpatrzone w to jak (przepraszam za wyrażenie) pieprzysz. Sory za obrażanie cie ale naprawde uważam, że jesteś głupia. czytam twoje wypowiedzi od samego poczatku, byłam tu zanim tu wlazłaś i śledze to forum już dłuuuugi czas. Nie spodobałaś mi się na samym początku kilka dobrych miesięcy temu i dlatego tak o tobie myślę. Nie zrobiłaś na mnie pozytywnego wrażenia, a wręcz przeciwnie. Zrobiłas tu "karierę" raczej tym co cie spotkało i tyle. niby nie powinno mnie to obchodzić ale zareagowalam jak któraś z dziewczyn nazwala Cie niemal guru tego forum i jeszcze próbowała to wmawiac innym. To już lekka przesada bo nie każdy musi tak uważac jak ona. Ja generalnie nie lubię jak ktoś wmawia mi cos o czym myslę inaczej. niech nowo poznane tu dziewczyny same sprawdzą jaki kto jest a nie z góry ktoś narzuca im swoje zdanie. DLa mnie jesteś zimną, pozbawioną uczuć, niefajną osobą, a prawie wszystkie dziewczyny tutaj poprzez wpółczucie chcialyby wychwalać cie niemal pod niebiosa. ot tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hsg Nie rozumiem skąd w Tobie tyle zlości i nienawiści do innych. Co Ciebie takiego w życiu spotkalo...? Jeżeli, któraś z dziewczyn napisala,że lovekrove jest jej guru to wyrazila swoją opinię i tyle. Nikt nikomu niczego nie narzuca. A tym bardziej Ty nie musisz się z tym zgadzać... ale od razu atakować ? Jak można oceniać ludzi po kilku wypowiedziach na forum ? A tak w ogóle jaki masz powód, żeby śledzić to forum, może zdradzisz nam swą slodką tajemnicę ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynp !!!!! - dzieje się czekam na wieści - pozytywne. HSG itd: Przemawia przez Ciebie zazdrość. Szkoda mi Ciebie bo jesteś nieszczęśliwa. Oto moje pytania do Ciebie, ma nadzieję, że Twoja inteligencja je udźwignie: - co złego jest w słowie "lachony" i podaj przykład pieprzenia przeze mnie :). - dlaczego obrażasz mnie a zdanie później przepraszasz? - czy IQ 140 i doktorat mogły sprawić, że moje wypowiedzi są głupie - jak piszesz? - czy to, że jesteś tu dłużej niż ja (na forum) pozwala Tobie być bardziej lubianą ode mnie? - czy to co mnie spotkało zaplanowałam by zrobić taką "karierę" - jak piszesz> - czy to, że nie zrobiłam na Tobie pozytywnego wrażenia pozwala Tobie mnie obrażać - jeśli tak to od kogo masz to pozwolenie :)? - dlaczego boli Cię tak, że ktoś nazywa mnie guru? Czy ktoś każe Tobie myśleć o mnie tak samo? - dlaczego wyżywasz się na mnie z powodu nazwania mnie guru przez osobę trzecią - podpowiedz: sama przecież siebie tak nie nazwałam? - dlaczego sądzisz, że trzeba mi współczucia skoro mi samej siebie nie żal? Jeżeli odpowiedz na moje pytania zadowalająco dla mnie, przekonasz mnie o mojej głupocie. Poza tym ostatni raz odpowiadam na Twoją głupią zaczepkę (zwróć uwagę, że to zaczepka jest głupia - nie Ty) bo szkoda mi czasu na smutne i prostackie wynurzenia podszyte złością do całego świata. Monia 123 - kurcze nie mam objawów - lekkie kłucie jak na owu - poza tym nic. Czekam na @ ale ona po róźowym śluzie jakby znikła. BYWAJCIE LACHONY - CIESZCIE SIĘ, ŻE WAS TAK NAZYWAM ZIMNA LOVEKROVE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Lovekrove olej dziada :-), dla mnie nie jesteś Guru, ale podziwiam Cię za pojejście do życia i optymizm. Wiele z nas spotkało już mnóstwo kłopotów, ale się nie dajemy. Teraz u Ciebie znowy torbiel na pół brzucha. 3-maj się. justynp, no zaj...biście!! wychodzi na to, że przepchanie rułek to jest to. Muszę nacisnąć, żeby i mi to ktoś zlecił. Napisz jak tam praca, czy będziesz na razie pracować? Widzę, że tabelka powoli się przekształca. Trzeba działać!!!! żeby nie zostać jedyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
uaktualniam NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. .................16/10 mooniaaaaa123....33......mazow..................14..... ....... 28/12 (urodziny) HANKA81...........29......ŚLĄSKIE............. 30?.. .............06/09 alooooo3..............23......małopolskie........... 5 .... .............???? AOK.................26.......wielkopolskie........... 8.... .............07/11 zora85..................25.......kuj-pom............. . 20?.... ...........????? AsiekAsiekk.........20.......................... ... ..2.............24-28.09 Doris123...............25.......Śląskie......... ... 12..................19/10 Ania85pomorskie..25......pomorskie....... ......13....... ..........18/09 aśka76...................34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel.........22.......dolnośląskie..........11 ... ..............02/12 Vilia......................26.......łódzkie.......... .11..................12/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .................27/12 betina340......... ....30.......lodzkie.......... 14 ...................1/12 asiek25..................25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK..............32.......kuj-pom........ok.4 7...................25/12 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK...........ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie....4.. .......1..............................18/06/2011 katiaa85...........25....wielkop...... ..28... . ...................... lipiec justynp.............31.......świetokrzystkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×