Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

malgak kwas foliowy biore biore, dzieki, w sumie to brałam juz duzo przed narazie z objawow to dokuczający zoładek, ogolnie jest okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
katia gratuluje ci i jestem ciekawa ile sie staralas o swoje cudo ktore nosisz pod sercem my z mezem nie tracimy nadziei biore drugie opakowanie castagnusa i staramy sie dalej aby zobaczyc wymarzone 2 kreseczki a pozniej powitac nasz skarb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betina340 my dlugo sie staralismy o dziecko 28 cykli ale jesli patrzac na to ze moj maz na poczatku nie wiedzial ze sie staramy to prawie 3 lata oficjalnie jak wie to od 28 cykli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. .................16/10 mooniaaaaa123....33......mazow..................14..... ....... 28/12 (urodziny) HANKA81...........29......ŚLĄSKIE............. 30?.. .............06/09 alooooo3..............23......małopolskie........... 5 .... .............???? AOK.................26.......wielkopolskie........... 8.... .............07/11 zora85..................25.......kuj-pom............. . 20?.... ...........????? AsiekAsiekk.........20.......................... ... ..2.............24-28.09 Doris123...............25.......Śląskie......... ... 12..................19/10 Ania85pomorskie..25......pomorskie....... ......13....... ..........18/09 aśka76...................34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel.........22.......dolnośląskie..........11 ... ..............02/12 Vilia......................26.......łódzkie.......... .11..................12/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .................27/12 betina340......... ....30.......lodzkie.......... 14 ...................1/12 asiek25..................25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK..............32.......kuj-pom........ok.4 7...................25/12 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK...........ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie....4.. .......1..............................18/06/2011 katiaa85...........25....wielkop...... ..28... . .................24/07/2011 justynp.............31.......świetokrzystkie....20?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. .................16/10 mooniaaaaa123....33......mazow..................14..... ....... 28/12 (urodziny) HANKA81...........29......ŚLĄSKIE............. 30?.. .............06/09 alooooo3..............23......małopolskie........... 5 .... .............???? AOK.................26.......wielkopolskie........... 8.... .............07/11 zora85..................25.......kuj-pom............. . 20?.... ...........????? AsiekAsiekk.........20.......................... ... ..2.............24-28.09 Doris123...............25.......Śląskie......... ... 12..................19/10 Ania85pomorskie..25......pomorskie....... ......13....... ..........18/09 aśka76...................34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel.........22.......dolnośląskie..........11 ... ..............02/12 Vilia......................26.......łódzkie.......... .11..................12/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .................27/12 betina340......... ....30.......lodzkie.......... 14 ...................1/12 asiek25..................25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK..............32.......kuj-pom........ok.4 7...................25/12 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK...........ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie....4.. .......1..............................18/06/2011 katiaa85...........25....wielkop...... ..28... . .................24/07/2011 justynp.............31.......świetokrzyskie...ok20...1....sierpien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
MalgaK, no to faktycznie, 5 IUI nieudanych wydaje mi się naciąganiem ze strony lekarza. Ja jak podejdę do IUI to pewnie bliżej wiosny, na razie mój M nie ma możliwości urwania się z pracy. Pierwszy cykl od 4-5 m-cy nie badam temp i skupię się na tym, kiedy mam ochotę na sex a nie frustracyjnie będę mysleć, że to musi być koniecznie dziś. Zaciążonym jeszcze raz gratuluję, bo wreszcie się doczekały i to przywraca nadzieję. Rysiada, czy ty po Euthyroxie miałaś bóle jajnika? Mnie prawy cały czas tak męcząco ćmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaa123 nie wiem czy pisałam ale fajana jest stronka netmama.pl , kalendarzyk owulacyjny kompletnie inny niz wszedzie, ja własnie sie nim podczas sugerowałam ostatniego cyklu, POWODZONKA !!!!! i oby do wiosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie - warmińsko-murzyńskie zasypane i nadal pada - maskra. Zaczęłam brać antyki a moja pierwsza @ jest pomieszana w bardzo płodnym śluzem. Towarzyszy temu wzrost libido co martwi mojego TŻ - przecież krew = ból -i nic tego u niego nie zmieni. Cóż trzeba to przetrwać. Co u Was dziewczyny słychać - też pada? Ciężarówki - jak tam samopoczucie - są już objawy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Byłam odwiedzić kochaną koleżankę z pracy w szpitalu - urodziła. Po raz pierwszy poczułam co straaciłam. Dziewczynka malusieńka i spokojna a we mnie instynkty się rozszalały. Jak TŻ ją głaskał postanowiłam , że na 1,5 roku będę miała swoją kruszynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
tez mam juz duze instynkty i mam nadzieje ze nasze starania w tym miiesiacu przyniosa efekt moj maz gdzie nie pojdziemy patrzy na dzieci i widze jak mu brakuje wlasnego dlatego tez biore castagnus i caly czas sie staramy liczac na nasz maly cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Lovekrove u mnie nadal ok tylko bardzo nerwowa sie stalam. Zaczynaja mnie wkurzac rozmowy o mojej ciazy np jak moja mama ciagle o tym nawija i tak mnie wkurzyla ostatnio ze jej cos nagadalam. Wszystkim tylko rozpowiada, ze bedzie babcia, ze ja w ciazy itd. i to za moimi plecami. Wkurzajace to juz jest. Nawet sama nie moglam powiedziec mojej kolezance bo ona juz wiedziala od mojej mamy.... Pewnie pol miasta juz wie :P:P betina340 zycze by sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Betina, który masz dzień cyklu? Masz jakies odczucia po castagnusie? Justynp, dzięki za stronę. Wychodzi, ze dziś mam najpłodniejszy dzień 13dc. a jutro owu i chyba tak będzie dokładnie. nie mam wielkich nadziei, bo niby czym ten cykl ma się róznić od innych, chyba tylko tym., że mam urodzinki 28dc, więc taki prezent byłby jak najbardziej odpowiedni. Lovekrove, wierzę, że u Ciebie w nowym roku juz mały będzie wrzeszczał, więc ciesz się na razie byciem we dwoje :-) Obyśmy wszystkie w 2011 miał takie małe różowe krzykaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
mam 14 dzien cyklu czyli te bardzo plodne dni a co do samopoczucia po castagnusie to w tamtym miesiacu tak jak obecnie w polowie bolaly mnie piersi i podbrzusze obecnie czuje sie dobrze i nic mnie nie boli na dodatek wzmaga mi sie libido i wogole jestem jakas bardziej zadowolona i mam lepsze samopoczucie maz rowniez zauwazyl iz jestem jakas ozywiona i pelniejsza energii co go oczywiscie cieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja sie pochwalę że u mnie dziś 13dc ;) i duuużo śluzu. Wczoraj były przytulanki i na tym się chyba w tym cyklu skończy bo mężuś złapał jakiegoś wirusa i nosa z chusteczek nie wystawia. I w ogóle jaki on delikatniusi: nawet gorączki nie ma, a zachowuje się jakby umierał :D Oj faceci, faceci.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyłeczka! betina340 też mam 14dc :) A w poprzednim cyklu ,,szłam'' równo z Kasią-Angel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
dziewczyny, to idziemy łeb w łeb. Już taką miałam rundkę z Rysiadą i Krakowianką i obie zaszły. Może teraz znowu rzutem na taśmę. Justynp :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
u mnie chyba bez owu, bo zero bóli. Pewnie znowu nie pękł. No nic, od stycznia idę na monitoring.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniaaa123 ja też ostatnio nie czuję owu. Ale może mimo to jest. mam duzo pięknego śluzu i mega ochote na przytulanki!! Niestety mężuś chorutki i nie sądze by miał dziś ochotę :( Przynajmniej przygotowywania do Świąt mi głowę zajmują i aż tak nie myślę o zaciążeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
dziewczyny oby sie nam udalo bo po swietach bylby idealny prezent na NOWY ROK a propo moja kolezanka urodzila zdrowego synka to juz jej 2 syn szczesciara:) ale licze ze i nam sie w koncu uda wiec dalej sie z mezusiem staramy i biore po 2 tabletki castangusa codziennie rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
widzę, że odzywaja się te, co mają płodne dni, bo wtedy chyba ma się entuzjazm i nadzieję. Potem już się czeka w ciszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie. Najgorsze jest to czekanie do @. Ciekawe co mi powie w sobote endo?! Czy coś przepisze czy skieruje na kolejne badania.. mooniaa123 Ty koniecznie daj znać jak juz pójdziesz na monitoring po Nowym Roku!! Tez mam to w planach ale czekam co endo powie. Jeszcze trochę zostało do Świąt a ja juz nie wyrabiam; ręce mam jak małpa ,,wyciagnięte'' od dźwigania zakupów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
mnie ostatnio nic nie przeszkadza nawet to dzwiganie zakupow na swieta moze dlatego ze maz mi duzo pomaga pozatym macie racje dziewczyny to oczekiwanie na kolejna @ czy bedzie czy tez w koncu nie jest okropne czlowiek stara sie robic wszystko aby nie myslec lecz na dluzsza mete sie nie da tak calkowicie dobrze ze jest ten okres przed swietami i mozna sie zajac tyloma sprawami aby wszystko wyszlo jak zawsze i rodzink byla zadowolona ze wspolnie spedzonegp czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniaaa123 masz rację, chyba wszystkie czekają na @ bo się tu jakoś cicho zrobilo. dziewczyny, czy któraś z was brala Hormeel SN ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Ja nie mam dni płodnych a się odzywam - hahaha. Jem antyki, i obsypują mnie pryszczolce. Fajnie, że zaczynacie szukać przyczyn - przybliża nas to upragnionej dzidzi. Ja po 3 cyklach z antykami mam mieć zrobione jeszcze raz badania hormonalne i monitoring - już nie mogę się doczekać starań. Dzisiaj doszła do mnie okropna wiadomość - córeczka koleżanki, którą urodziła tydzień temu może nie mieć słuchu - co się na tym świecie dzieje !!!!!! Niech się nasze szczęśliwe ciężarówki odezwą !!!!! Potrzebuję Waszych fluidów !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalgaK nie brałam nigdy Hormeel SN ale przed chwilą przeczytałam o tych kroplach i w działaniu przypominają mi Mastodynon N. Brałam Mastodynon i nie zauważyłam u siebie nic poza tym że mnie wyciszył. Na ulotce tego nie ma ale mój gin twierdził że też pomaga na niepłodność. Mi nie pomógł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
jestem ciekawa czy bedzie ta zlosliwa@ poniewaz mam do niej jeszcze 10 dni a juz sie dziwnie czuje to znaczy mam zmienny nastroj od dzisiaj rano bylam zla jak osa i wyzylam sie na mezu a gdy popoludniu szedl do pracy juz mi przeszlo i bylo mi glupio ze krzycze na niego bez powodu co sie ze mna dzieje do tego ta rosnaca temperatura zwlaszcza wieczorem wczoraj nawet maz stwierdzil ze robie za kaloryfer:) w tamtym miesiacu o tej porze bolalo mnioe podbrzusze i piersi a teraz nie tylko ta zlosc o nic mnie zastanawia nie bylam taka aby krzyczec na niego bez powodu widzialam pozniej ze bylo mu przykro ale i tak powiedzial ze kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nie odzywam sie ale czytam was codziennie. Lovekrove przesylam najlepsze fluidy jakie sie da %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%% Lapcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
betina, jak masz 10 dni do @, to wszystkie objawy sobie wkręcasz. Zagnieżdżenie zarodka jest ok 21 dc i do tego czasu ciało nawet nie wie, że jest w ciąży. Daj na luz, bo zwariujesz. Wierz nam, wszystkie tam byłyśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniaaa123 jak zwykle ;) ma racje. Ja też doszukiwałam się objawów. Ale to co miałam w poprzednim cyklu przechodzi wszelkie pojęcie!! Rękę bym se dała wtedy uciąć że się udało. Nie wiem co to wtedy było ale nawet dziewczyny mi kibicowały bo wygladało na zagnieżdzenie. Niestety d... blada. betina ja wiem ze to cholernir trudne, ale nie myśl o tym. Znajdz sobie zajecie. A mnie mężuś załatwił; jestem chora. Zaraz jadę do lekarza. Czuję się jakby samochód po mnie przejechał :( W sumie lepiej teraz niż w Świeta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×