Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Witam Dziewczynki :) Od początku tego cyklu (dzisiaj mam 15dc) biorę Castagnus i wiesiołka. Lada dzień będę miała owulację i mam nadzieję, że tym razem się uda... Po wiesiołku już widzę różnicę, bo wcześniej śluzu prawie w ogóle nie miałam, a teraz jest go dość sporo z czego się bardzo cieszę :) Pozdrawiam i życzę fasolek dla starających się, a dla tych już zafasolkowanych zdrówka i niech wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania85pomorskie
villa i zora dziekuje za odpisy, mam nadzieje ze na zajaca bede miala niespodzianke bo na mikolaja sie nie udalo pozdrowionka dla wwszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mam 22dc i rwące bóle jajników (zwłaszcza prawego). Albo to na @ albo mam owu. Oczywiscie nie przegapie takiej okazji ;) witam justysia88 :) Tak, wiesiołek jest niezawodny. Fajnie że pojawiają się nowe dziewczyny, bo ostanio tu jakoś smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Zora, to ile Ty masz tych owulacji? masz śluz płodny? ja mam jakieś ogólne dziubania, też dziś 22dc i a to jajniki, a to @owe podbrzusze. Chyba po tym Euthyroxie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwkami
Hej kobietki, a ja znowu popadam w depreche... :( Wróciłam ze szpitala i czekał na mnie śliczny mały biały piesek:) mąż kupił mi pieska- podobno samiczka, dziś okazałio się że samiec więc nazywa się Zuzia tyle dobrego niestety dziś również dowiedziałam się że mój kociak (a mam 2) ma białaczkę. Ryczę jak tylko sobie pomyślę, bo można uśpić lub leczyć (1600 zł i nie ma 100% pewności) a po roku może być nawrót i od początku... Niech się ten rok już kończy!!!! Nie proszę o pomoc w podjęciu decyzji bo chyba nie mam się nad czym zastanawiać i choćby nie wiem jak ale skombinuję tą kasę. Mąż ma zrobić badania 2 kotce ale nie chcę poznać wyniku. Od kilku godzin czytam różne fora żeby się dowiedzieć co mnie czeka w trakcie leczenia, ale jakoś wszyscy tam piszący są mi obcy, wolę pisać do Was, mimo że temat Was nie dotyczy, ale z Wami już się zaprzyjaźniłam i wydaje mi się że znam Was wszystkie. W końcu staramy się o to samo:) i tym pozytywnym akcentem kończę ten wpis. Niech ten wredny i nieoszczędzający nas rok skończy się szybciutko. Wszystkiego naj na Święta. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) malwkami tak mi przykro z powodu Twojego kotka :( sama mam kilka w domu i nie wyobrażam sobie takiej sytuacji :( dziś mam 16dc i śluzu coraz mniej, więc owulacja coraz bliżej, więc i starania się troszkę zaostrzą w tym przedświątecznym czasie :) a potem 2 tygodnie oczekiwania... Ale będzie co będzie :) mam nadzieję, że fasolka :) pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SunnyG
Cześć dziewczyny. Od jakiegoś czasu czytam to forum, w końcu postanowiłam do was dołączyć. To mój 4 miesiąc starań o dzidzie. Jak narazie podchodzę do tego dość optymistycznie, choć przeraziłam się jak długo takie starania mogą trwać. Mam nadzieje, że przyjmiecie mnie do swojego grona starających? ;P PS. To mój 2 cykl z Castagnusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniaaa123 owu mam jedną :) Ale nigdy nie jestem na 100% pewna czy to już. Poprzednim razem miałam dużo śluzu i wnioskowałam po wynikach badań że to około 13dc. A wczoraj miałam rwace bóle jak na @ więc może wczoraj była owu. Sluz teraz mam ale jest go niewiele. Nie jestem pewna na 100%, to są tylko moje przypuszczenia. Chyba kupie testy owu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwkami a czy Twój kotek nie ma czasem pcheł?? Bo czytałam że, u kotów połkniecie pcheł może doprowadzić do białaczki. Współczuje. mojej mamie niedawno zdechły dwa koty, jeden po drugim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy serdecznie SunnyG :) Fakt, wiekszość stara się długo. Ale pocieszę Cię, bo dziewczyny które są ,,nowe'' i starają się dość krótko szybciej u nas zachodzą w ciąże :) Wpisz się w tabelkę, jeśli chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SunnyG
madzia p - mam ten sam problem "susza jak na sacharze" hehe. Spróbj może wiesiołka do owu - powinno pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SunnyG
ok podam swoje dane i proszę by któraś z was dziewczynki mnie wpisała, bo teraz nie mam za duźo czasu. Siedzę w pracy ;P a moje myśli dryfują w chmurach :D Dane do tabelki: SunnyG...27...Mazowieckie...4...17.01 Ok postaram się skupić. Tak myślę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. .................16/10 mooniaaaaa123....33......mazow..................14..... ....... 28/12 (urodziny) HANKA81...........29......ŚLĄSKIE............. 30?.. .............06/09 alooooo3..............23......małopolskie........... 5 .... .............???? AOK.................26.......wielkopolskie........... 8.... .............07/11 zora85..................25.......kuj-pom............. . 23?.... ...........????? AsiekAsiekk.........20.......................... ... ..2.............24-28.09 Doris123...............25.......Śląskie......... ... 12..................19/10 Ania85pomorskie..25......pomorskie....... ......13....... ..........18/09 aśka76...................34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel.........22.......dolnośląskie..........11 ... ..............02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .................27/12 betina340......... ....30.......lodzkie.......... 14 ...................1/12 asiek25..................25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK..............32.......kuj-pom........ok.4 7...................25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4......................17.01 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK...........ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie....4.. .......1..............................18/06/2011 katiaa85...........25....wielkop...... ..28... . .................24/07/2011 justynp.............31.......świetokrzyskie...ok20...1.. ..sierpien Vilia...........26.......łódzkie.......... .11..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak właśnie patrze na tabelkę i w końcu jest ktos z mojego województwa!! :) MalgaK pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilia
Cześć dziewczyny :) Trochę się martwię, ale mam nadzieję że będzie wszystko w porządku. Byłam w tym tyg na USG - widać pęcherzyk, ale nie widać zarodka... Martwię się. Lekarka mówi, ze beta przyrasta prawidłowo. Nie założyła mi jeszcze karty, bo nie ma potwierdzonej żywej ciąży w USG. Licząc od ostatniej miesiączki to już 7 tydzień, ale ciąża może mieć 4 tygodnie. Nie wiem sama co o tym myśleć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Villa moze faktycznie ciaza jeszcze jest za wczesna na USG ale skoro lekarka mowi ze beta prawidlowo przyrasta to sprobuj myslec pozytywnie. Trzymam kciuki by bylo wszystko jak najlepiej :) Dziewczyny chcialam wam zlozyc najserdeczniejsze zyczenia Swiat Bozego Narodzenia i szczesliwego Nowego roku, Oby przyszly rok spelnil marzenie kazdej tu kobietki na forum o jak najszybszym pojawieniu sie malego bobaska :) Wesolych Swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilia
dziękuję Katiaa85 :) Mam nadzieję, że będzie dobrze i po świętach będę miała dobre wieści :) Dziewczyny, również życzę Wam zdrowych i wesołych świąt, spokoju i radości. Niech się spełnią Wasze wszystkie marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia ja byłam u lek ,zarodek 6tyg 5dni, serduszko bije u ciebie moze jeszcze za słabo po prostu!!!,ZA MALUTKI JEST JESZCZE, nie przejmyj sie nie stresuj!!! powiedział mi dr ze to zalezy tez od sprzetu!!! wiec kochana bedzie dobrze!!!! WESOŁYCH ŚWIAT!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Villa - na początku to sprawa bardzo indywidualna - setrdusz nawet w 9 tygodniu dopiero jest widoczne. Prawidłowa BHCG to dobry znak. W moim przypadku owu się spóźniła i dlatego serce było późno widoczne - ewnie u Ciebie stało się to samo. Stres to najgorsze co możesz teraz przeżywać !!!! Uspokój się, ciesz ciepłem domowego świątecznego ogniska - zapomnij, że jesteś w ciąży i żyj (tylko nie pij :)). Będzie dobrze - nie ma powodów do zmartwień !!!!! Wesołych świąt dziewuchy !!!! PS. Spojrzałam na tabelkę - coraz więcej nas po ciążowej stronie mocy :). W następnym roku wszystkie na nią przejdziemy !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. .................16/10 mooniaaaaa123....33......mazow..................14..... ....... 28/12 (urodziny) HANKA81...........29......ŚLĄSKIE............. 30?.. .............06/09 alooooo3..............23......małopolskie........... 5 .... .............???? AOK.................26.......wielkopolskie........... 8.... .............07/11 zora85..................25.......kuj-pom............. . 23?.... ...........????? AsiekAsiekk.........20.......................... ... ..2.............24-28.09 Doris123...............25.......Śląskie......... ... 12..................19/10 Ania85pomorskie..25......pomorskie....... ......13....... ..........18/09 aśka76...................34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel.........22.......dolnośląskie..........11 ... ..............02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .................27/12 betina340......... ....30.......lodzkie.......... 14 ...................1/12 asiek25..................25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK..............32.......kuj-pom........ok.4 7...................25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... ............17.01 justysia88..........22.......lubelskie...........3.......................7-8.01 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK...........ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie....4.. .......1..............................18/06/2011 katiaa85...........25....wielkop...... ..28... . .................24/07/2011 justynp.............31.......świetokrzyskie...ok20...1.. ..sierpien Vilia...........26.......łódzkie.......... .11..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Hej wszystkim też Wam życzę dużo szczęścia w zaciążaniu, zdrowia i cierpliwości to przyszłyh bobasów etc. Moja mama też miesiąc temu kota uśpiła. Już miał takie nowotwory wszędzie, że szok. Ja nie jestem za leczeniem na siłę. Wiem ile nasz kotek przeżył operacji, szpryc i innych badań i myslę, że lepiej mu by było tego oszczędzić. Lepiej nie było, a co się nacierpiał i nastresował to jego. śmierć miał bardzo spokojną, najpierw szprycę na sen a potem na śmierć drugą, także odpłynął w nirwanę bardzo łagodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilia
Dziękuję dziewczyny za wsparcie :) Musi być teraz dobrze :) Zatem macie rację, trzeba stresy odłożyć na bok i cierpliwie czekać. Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wszystkim zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i niech Boża Dziecina spełni nasze najskrytsze marzenia :) Wesołych Świąt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniaaaa123 Założyłam nowy topik 3 tygodnie temu, bo tu ucichło i nikt nie chciał innym za bardzo odpisywać na pytania... Na tamtym topiku też rzadko bywam, bo postanowiłam nie myśleć za dużo o ciąży. A tak jak już kiedyś pisałam, przebywanie tu powoduje że ciągle się o niej myśli ( przynajmniej ja ) - bo przecież pisząc jednocześnie myślisz - nie da się inaczej ;) Pracuję, wynajduję sobie różne zajęcia, stosuję dietę od miesiąca ( schudłam 5 kg ), biorę z mężem witaminy i przede wszystkim nie zadręczam się! ;) Będę czasem tu zaglądać, ale nie za często bo zdrowa, niezadręczona psychika to podstawa do ciąży! ;) Życzę wam i sobie w Nowym Roku pięknych i zdrowych ciąż! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
niestety w tym roku nie udalo sie nam z mezem doczekac dzidzi bo znowu przyszla ta @ jak co miesiac lecz nie trace nadziei i dalej biore castagnus do konca kuracji do tego kupie wiosiolek i probojemy dalej liczac iz nowy rok bedzie dla nas przychylniejszy w tej kwestii Szczesliwego Nowego Roku dziewczyny i oby sie nam wszystkim udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caara
Cześć, jestem tu nowa, ale czytam Was już jakiś czas :) Nie zabezpieczamy się od dwóch lat a staramy intensywnie od trzech miesięcy i nic... Wczoraj znowu @ :( A liczyłam na ten cykl bo pierwszy na castagnusie no i świąteczny... Ale walczymy dalej! Z pozytywnych objawów - zero PMS, okres mniej bolesny i słabszy, także na bank coś się zaczyna dziać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Caara Castagnus łagodzi objawy pms. Mi złagodził do tego stopnia że nawet nie czułam gdy przyszła @ Nie poddawaj się!! Będzie dobrze :) Dziewczyny na dniach zamówie sobie testy owu i znowu z nimi spróbuję. Popróbuje też medytacii bo może faktycznie nerwy biorą góre nade mną. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
macie racje z tym psm ze nic nie czuc tez mialam zero objawow dostania@ za to caly czas czulam podwyzszona temperature i myslalam ze tym razem sie udalo ale jak widac to bylo na zblizajaca sie @ nie zostalo mi duzo tabletek castagnusa do tych wskazanych 90 dlatego tez wybiore juz do konca i zamierzam jeszcze pobrac wiesiolek dla wzmocnienia po tych ziolkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Hej, to prawda, że Castagnus podczas brania super działa na PMS. Mi w pierwszym cyklu brania bardzo poprawił humor ale po zaprzestaniu brania wszystko wraca ze zdwojona siłą, a do tego "chyba" nadmiar prolaktyny blokuje owu. Ja juz definitywnie kończę z castagnusem. Dziś lub jutro dostanę @ i czuję się fatalnie. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie baby czy
wy nie macie innych problemów tylko: okres ciąża owulacja dni płodne @ śluz castagnus jajeczkowanie owu miesiaczka dzidzia itp? zwariować mozna podporządkowując kazdą minute swojego życia na odliczaniu dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×