Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Doris123 no faktycznie na ciąże chemiczna to wygląda u ciebie. a porobiła ci gin badania? ciekawe czemu nie mozesz utrzymac ciąży. Zasięgnij porady innego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki tez tak myslalam tylko potrzebowałam drugiej strony!!!Dzieki jeszcze raz, a na badaniach jeszcze nie byłam bo mnie nie wysłała ale pujde sama!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris123 koniecznie idz do lekarza. musi ci coś przepisać bo skoro to już druga taka ciąża to sa marne szanse na utrzymanie kolejnej. Musisz mieć coś na podtrzymanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
Dzieki zora85 za odp. nie bralam progesteronu, bo jeszcze nie maialam badan hormonalnych Dziwne ze gin zaczal od hsg Mam nadzieje ze rzeczywiscie test poprostu nie wykazal A z drugiej strony zadnych innych objawow Mdłości przeszły Nakrecam sie Zwariuje jak nic zwariuje Mysle o tej becie ale u nas w miasteczku w laboratorium wywolalaoby to fale plotek A i tak maja mnie na jezykach ze tyle czasu po slubie nie mam dzieci Nie znaosze tych spojrzen wspolczujacych i pytan nie na miejscu polska mentalnosc wioch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora85 Dzieki byłam nie pewna co mam zrobic! teraz pójdę prywatnie chociaz nie nazekalam na nia przy pierwszej ciazy. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
Dziewczyny Glupieje Wlasnie gdzie przeczytałam ze przy pco, które u mnie podejrzewali jest skapy @ A moj to z reguły powodz Ze wzgledu na niego i czeste plamienia zdarza mi sie anemia Nie moge tych swoich objawów poskaladac w calosc Lekarze to chyba sie na nas ucza Soro nie jestem osamotniona w watpliwosciach A mam pytanie o co chodzi z tą szyjka9Badaniem) nie słyszałam jeszcze o tym bo mam prblem chciałam zajrzec do śluzu szyjkowego papierem toalet A tam wszystko jakies napiete, zamkniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda23 miasteczko, wieś, miasto -wszędzie tak jest. Mnie wciąż pytaja o ciąże!! I za każdym razem mam ochote udusic taką osobe. Wytrzymaj jeszcze pare dni. A na przyszłośc pamietaj, że im bardziej chcesz, myslisz i czekasz tym bardziej nic z tego nie wychodzi. Niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda23 nie czytaj nic, niczego nie szukaj bo faktycznie na główkę ci padnie. To najgorsze co możesz teraz robić!! I nie wpychaj papieru do środka bo cos sobie zrobisz. Wejdę troszkę pózniej na forum to ci wkleje ,,instrukcje'' jaką podała nam lovekrove. Ja dopiero po jej tłumaczeniu zaczaiłam o co chodzi w badaniu szyjki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda23 Musisz użyć samego palca bez papieru głboko.az poczujesz taka kulke . srodkowym palcem. no chyba ze sie myle co myslicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez ja sie tego naszukałam!! Wanda23 stawiasz mi kawe ;) ,,...Szyjka to na początku trudna sprawa. Nie wolno się zniechęcać bo teraz to dzięki niej wiem kiedy jest ten jedyny dzień na bzykanko. Instrukcja: wkładasz środkowy (umyty mydłem) palec w ....... . Tak głęboko aż spotkasz coś co zwisa z góry. To coś będzie duże a sprawi, że Twój palec już dalej nie wejdzie. To jest szyjka. Owa szyjka wygląda różnie w każdej fazie cyklu. Przeważnie jest zamknięta (po okresie, po owulacji, w czasie ciąży) wygląda wtedy jak byś dotykała czubek nosa bądź penisa - jest nisko obsadzona (czyli żeby dotknąć jej czubeczka zakończonego dziurką musisz zejść w dół do jaskini , jest nisko i jest twarda. Szyjka w okresie płodności: zbliżając się do tych dni szyjka się otwiera i unosi i robi się miękka. Ciężko to na początku zauważyć, gdyż staje się to bardzo powoli. W każdym razie dzień najbardziej płodny wygląda ona tak: wkładając palec nie natrafiasz na czubek nosa lub ...., tylko na coś miękkiego z otwartą dziurką. W koło dziurki są takie falbanki. Dziurka jest tak duża ( w sumie to mała, ale w porównaniu do zamkniętej), że czubek palca tam wchodzi - wygląda na rozwarte lekko usteczka żaby Moniki...''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
Dzięki Jak tylko sie wszystko ureguluje to zczne z ta szyjka i tempka I nic juz nie czytam Od dzis to jedyne forum na jaie wchodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) od dzisiaj postanowiłam pić jeszcze len mielony na poprawę śluzu :) jak wcześniej o nim czytałam, to myślałam, że nie będę tego piła, bo większość wypowiedzi była negatywna, ale wypiłam już jedną szklaneczkę i bardzo mi posmakował :) zobaczymy jaki śluzik będzie w tym cyklu, bo w poprzednim z samym wiesiołkiem troszkę się poprawił, ale nie jakoś bardzo mocno. Zobaczymy co będzie przy stosowaniu lnu i wiesiołka razem :) jeszcze jak się uda w aptece zamówić, to jutro będę miała ziółka ojca Sroki na owulację i mam nadzieję, że tym razem coś z tego mi pomoże :) pozdrówki dziewczyneczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda 23
Ale jestem mocna Zamiast kupic w rosmanie test ciazowy Kupilam % testow owu. Porazka Mam nadzieje ze sie nie przydadza :) Bylam dzis po test ciazowy w aptece Poczekam do rana jednak Quixx sie chyba nazywa A mirzylam temp. Mam 37.3 Nie mierze regularnie tzn. nigdy nie mierzylam w pochwie Ale pod pacha mam zawsze 36.2 i to u mnie norma Jeju znow sie lapie ze to cos znaczy :( nie dam rady nie jestem silna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
nie próbowałam lnu, ale czytałam, że pomaga. Podobno tego wieśka to trzeba sporo jeść 2-3 kapsułki/dzień i oeperal, a nie inny. Mi wiesiek i oeperal bardzo śluz poprawiły. A ja wałśnie w następnym cyklu będę miała stymulację i kontrolowane pęknięcie. Umówiłam się właśnie na wizytę. Mam brać Clo. Może wychoduję ze 2 pęcherzyki i się uda. Jak nie to zostaje IUI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Wanda, no ewidentnie ciąża, przy takiej temp. to nie ma co się nie nakręcać. JESTEŚ W CIĄŻY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czy to jest 1 cykl po HSG? Zora, myślę, że i u Ciebie stymulacja i monitoring załatwiłyby sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
test owu też Ci powinien pokazać II, bo to ten sam hormon ci ciążowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda 23
A z tym lnem to ja go pije na wspomniane wczesniej zaparcia Specjalnie nie pomaga ale herbatek nie moge ze wzgledu na planowana ciaze Sluzu u siebie nie zaobserwowalam po nim zadnego Ale ja malo wiem na ten temat... Cały czas mysle czy castagnus moze opoznic @ o 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiesiołka biorę 6 kapsułek dziennie (3x2 kapsułki), a teraz kończę drugą szklaneczkę lnu :) wygląda jak kisiel, a smakuje trochę podobnie do płatków owsianych :) a że ja lubię różne zboża (najlepsze takie prosto z kłosa :P ) to mi bardzo smakuje :) powinno się pić 2-3 szklaneczki dziennie. Wanda i Monia trzymam kciuki, żeby się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda 23
Ide zrobić ten test Tylko mi sie siusiac zachce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda 23
hsg mialam w listopadzie drugi To znaczy tak 1 to cylk w miesiacu z hsg 2. ten zaraz po hsg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pójdę na monitoring za 2 miesiące. Narazie dam szanse testom owu ;) Już mam upatrzonego lekarza od niepłodności. Gin mi go polecił. I w necie też ma w miarę dobra opinię. Wanda, psi psi psi, siusiaj już!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniaaa123, poprawie cię na wypadek gdyby ktos chciał kupic wiesiołek -jest to wiesiołek firmy OEPAROL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
jeszcze nie wiem. wizytę mam dopiero za 2 tyg i wtedy dostanę receptę. Clo chyba jest b. tanie (10 PLN chyba) nie wiem jak to coś na pęknięcie, bo są jakieś szpryce za 200PLN. Ale to i tak zawsze takiej niż IUI za 900. Na razie czekam na @ do 24.01.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
Obie kreski testu owu wyszły tak blade ze widac tylko pod swiatło Ale to znow moja wina wypiłam litr wody zeby siusiac nie wierze w to rano zrobie ciazowy zbyt duze szczescie by bylo a czytałam ze temp ma sie utzrymywać przez 18 dni zeby cos sugerowała wiec watpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×