Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Wanda23, były przypadki że castagnus namieszał dziewczynom w cyklu. I tez narzekały na opóźnienie @. Ja nie miałam @ z 72 dni gdy brałam castagnus. (ale mną się nie sugeruj bo moje cykle były 60 dniowe więc i tak nie było ok). W więkoszości, z tego co pamietam opóźnił @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
castagnus może opóźnić @, bo on teoretycznie powinien wydłużyć fazę lutealną, ale jak widać na każdego działa inaczej... Mi chociaż w tym cyklu nie pomógł (ale i nie zaszkodził), więc biorę go dalej, zobaczymy co będzie. Co do nadziei: jak to mówią: "nadzieja umiera ostatnia" i to chyba jest prawda, bo chociażby nie wiadomo co się działo, to nawet choćby iskierka, ale nadzieja pozostaje :) Wanda23, a kiedy masz mieć @, bo nie ma Cię w tabelce, a nie bardzo pamiętam czy wcześniej pisałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola666
hej jestem tu nowa ale tak jak wy staram sie o dzidziusia juz dosc dłuuuugo....juz niewiem co robić juz brałam clo bromergon dufaston i nawet luteine i nadal nic teraz kupiłam sobie kwas foliowy i zastanawiam sie nad tym wiesiołkiem i castagnus zaszkodzic niezaszkodzi a moze pomóc.Ja brałam anty 5 lat i po odstawieniu koszmar @jak jej posuje to jest w cały świat.Kurcze dlaczego tak jest tyle nas tu które pragna dzieciaczka a ile jest które niechca "a mają"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj wiola666 A badania jakieś miałaś? Masz choroby przewlekłe? U mnie niby Ok a ciazy brak. Ale powiem Ci że jestem wdzięczna za to forum, bo chociaż tu mogłam sie zawsze wygadać i pożalić. Wszystkie nas łączy jedna sprawa i jedno marzenie. Żadna z nas sie nie zna w realu ale zawsze wesprze, nie gorzej niz nie jedna bliska koleżanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiola666 a jak długie masz cykle? I od którego dnia cyklu brałaś te leki? Może zbyt wcześnie je zażywałaś? Ja brałam kiedys luteine od 14dc, tak kazał lekarz. Dopiero na tym forum dowiedziałam się że nie można jej brać przed owu bo może ją wstrzymać. Jedna z nas wzięła sobie to do serca i wzięła lutkę troche później niż dotychczas a teraz jest w ciąży. Katiaa85 pozdrawim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
Najpóźniej do8 miałam miec @ ale mam nieregularnie Test negatywny ;( ale taki z rossmana (łudzę sie że oszukany) Nie wiem juz co myśleć Teraz już nie czuje nic... Chyba zadzwonie do lekarza zeby sie umówic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zora85 rowniez pozdrawiam tak sobie was podczytuje :) Wrocilam z lofrow jak to moj M mowi :),ze jak tylko ladnie sie na dworze pogoda zrobi juz mnie ponosi by gdzies isc :) a wczoraj mowilam ze bede siedziec caly dzien w domu a tu od rana kursuje po miescie :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wanda23, odczekaj jeszcze i jak w ciągu tygodnia @ nie przyjdzie, powtórz test. Nie doszukuj u siebie ,,objawów'' bo oszalejesz. A ja czekam.. Wczoraj miałam ból jajnika, aż kucnęłam taki był silny. Testy owu pokazują już 1 kreskę więc pozostaje mi teraz czekanie do @. Ale przy moim szczęściu, wątpie że się udało. Ależ mi się dziś nudzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
zora, to znowu mamy w tym samym czasie owu. skoro dziś już jedna kreska to pewnie dziś owu, bo dwie II są ja 24-36 godz. przed. Mnie wczoraj dziubał jajnik jakby się w nim pęchęrzyk wiercił, bo tak uwierał ale mam wrażenie że dzś tak minimalnie go czułam jakby nie pękł tylko się zmniejszył. Mam już obsesję na niepękające pęcherzyki. Umówię się do gina i może zrbi USG. Od następnego cklu mam nadzieję na stymulację i kontrolowane pęknięcie. Czy Wy po HSG też miałyście duzo śluzu? Pomijam sól fizjologiczą, czy co tam to było, ale wyciekało ze mnie coś a'la płodny śluz 5 dni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
Po hsg krwawiłam jakies 3 dni a później do okresu miałam plamienia co jakis czas Ale jak pisałam u mnie ten sluz raz jest a 10 razy nie ma Za to wlasnie teraz mam go jakby wiecej Castagnus mial uregulowac a wszystko sie popsulo Nic juz nie wiem Zora85 sory ze mecze ale uwazasz ze moze byc ciaza mimo negatywnego testu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Wanada, jak tak ten topik obserwuję, to nie widze, by Castangus komuś specjalnie pomógł. Pierwszy cykl wycisza i niby po nim lepiej czuć owu, ale jakoś tak miesza. Ja miałam cykle zawsze co 28 dni a teraz co 25-27. Kup test co ma większą wrażliwośc i może Ci druga krecha wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wanda23 ja cie nie chce nakręcać ani dołować. Czasami gdy test wykona się za szybko, może wyjść negatywny. Stres lub castagnus mógł ci przesunąć @. Spójrz na swój najdłuzszy cykl w ciagu 12 miesięcy, gdyby i ten był taki to kiedy powinnaś dostać @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniaaa123 czytałam ostatnio że dni płodne powinno się liczyć od pierwszego dnia gdy pojawią się 2 kreski na testach, bo u niektórych kobiet lh może dość długo się utrzymywać mimo że owu już minęła. Ja miałam przez dwa dni 2 wyraźne krechy, potem dwie ale jedna ciut jaśniejsza, nastepnie znowu 2 grube, wczoraj jedna więc dzis juz nie testowałam. W ciągu 4 dni, 3 razy się przytulaliśmy -myslę że powinno wystarczyć ;) no chyba że jejeczko nie pękło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
Ogólnie moj najdłuzszy cykl w ciagu ostanich 12 miesiecy to 33 dni Czyli gdyby ten był taki powinnam dzisiaj ale wczesniej to byly tez 40 dniowe zdarzały sie 25 dni A jeszcze mam czasto plamienia dosć intensywne wie mam balagan w kalendarzyku Kurde ja juz nic nie wiem Niby sie staram a tu sie okazuje ze jestem niedoinformowana Ten test miał czułosc 25 ulm czy cos takiego sa bardziej czule, nie znam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
A mam wyrzuty sumienia bo wczoraj byłam na uczelni i z kumpelami wypiłam piwo. Niby mam sie nie nakręcać a test był negatywny Ale gdyby co to nie chce szkodzic Chyba dzwonie do gina, bo on i tak chcail mnie widziec po hsg, a ja ociagam wizyte liczac ze sie uda samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
Rożnie w połowie cyklu, przy domniemanym jajeczkowaniu I jakis tydz przed@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plamienia przy owu sie zdarzaja i są zupełnie normalne. Ale takie przed @ moga wskazywać na niski progesteron a wtedy wskazana byłaby np.luteina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Wanada, są testy czułe, wykrywające już 10 jednostek tego hormonu ciążowego. A najlepiej poczekaj jeszcze albo idź na betę to będziesz wiedziała na 100% Zora, a co, jak owu będzie dopiero jutro wieczorkiem? Miałaś jakieś objawy owu? Ja nigdy tych testów nie używałam i tak się zbieram, żeby kupić, ale u mnie to dni płodne są b. klarowne. Szyjka dziś miękka, max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z domniemanych objawów owu to miałam śluz płodny (bez wiesiołka!), niesamowity humor i tak jakos cera wydawała mi sie ładniejsza, nawet bez makijażu, nawet M zauwazył. (przeważnie mam sińce pod oczami i widać zmęczenie). Szyjkę badałam w pierwszym dniu gdy testowałam, była miękka itd. A jesli owu była z opóznieniem to pozostaje nadzieja że żołnierzyki cierpliwie czekają w środku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
miejmy nadzieję, fajnie by się rok zaczął :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie już po @. W ogóle jakaś taka dziwna była po tym pierwszym cyklu z castagnusem. Nigdy tak nie miałam, żeby przez 1 dzień krwawić (i to nie mocno - przez cały dzień wystarczyła mi 1 podpaska!), a 2 już tylko troszkę mocniejsze plamienie. Dzisiaj 3 dzień i prawie w ogóle już plamienia nie ma. Wcześniej krwawienie miałam przez 3 dni, a później przez kolejne 2 lekkie plamienie. Nie wiem czy to dobrze czy źle, że taki "skąpy" okres miałam. A wy co o tym sądzicie? Czym to może być spowodowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda23 gdzieś na jakimś forum czytałam, że dziewczynie dopiero w 7 czy 8 tygodniu test wyszedł pozytywny, a ona już wcześniej z bety wiedziała, że jest w ciąży, więc nie wiem od czego to może zależeć. I jeszcze z tego co pisała to robiła testy różnych firm, więc w gruncie rzeczy któryś powinien wskazać wynik pozytywny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysia88, ciekawe z tą twoją @. Albo castagnus tak wpłynął albo ja nie wiem. Kumpela miała @ do 3 miesiąca ciąży. Zdarza się, że kobieta myli takie plamienia ciążowe z @. A brzuch cie bolał typowo jak zawsze? Ciekawe jak to z toba jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. .................16/10 mooniaaaaa123....33......mazow..................14..... ....... 28/12 (urodziny) HANKA81...........29......ŚLĄSKIE............. 30?.. .............06/09 alooooo3..............23......małopolskie........... 5 .... .............???? AOK.................26.......wielkopolskie........... 8.... .............07/11 zora85..................25.......kuj-pom............. . 23?.... .....29-30.01 AsiekAsiekk.........20.......................... ... ..2.............24-28.09 Doris123...............25.......Śląskie......... ... 16.................15/01 Ania85pomorskie..25......pomorskie....... ......13....... ..........18/09 aśka76...................34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel.........22.......dolnośląskie..........11 ... ..............02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .................27/12 betina340......... ....30.......lodzkie.......... 14 ...................1/12 asiek25..................25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK..............32.......kuj-pom........ok.4 7...................25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... ............17.01 justysia88..........22.......lubelskie...........4....... ................7.02 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK...........ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie....4.. .......1..............................18/06/2011 katiaa85...........25....wielkop...... ..28... . .................24/07/2011 justynp.............31.......świetokrzyskie...ok20...1.. ..sierpien Vilia...........26.......łódzkie.......... .11........1.....26 sierpień 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie brzuch mnie bolał... A jeszcze zapomniałam dodać, że 2 dnia to nie było już takie normalne krwawienie, tylko tak jakby większa ilość śluzu płodnego była wymieszana z krwią, ale zauważyłam też na papierze, że były chwilowe momenty, że był praktycznie sam śluz z maleńkimi plamkami krwi.. Test robiłam w 14 dfl i wyszedł negatywny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! gratuluje ze sie wam w koncu udało!!! :-) ja nadal nic juz przestałam o tym myslec tak jak doradziła gin. i nadal nic wiec w tym miesiacu sie u niej zjawie.Miałam ostatnio dziwna @ spuzniała sie wiec zrobiłam test i 2 kreska delikatna na 2 dzien to samo juz powoli sie cieszyłam a tu w 32 dniu dostałam okres... :-( nie wiem co o tym myslec czy to było naturalne poronienie???? kiedys miałam podobna sytuacje tyle ze okres spuzniała sie zaledwie 2 dni i jak zmywałam podłoge to krew jak sie pusciła to do kostek i wtedy mi powiedziała ze to samoistne poronienie. czy mam zmienic gina. czy zostac u niej i nacisnac na nia??? bo sama juz nie wiem... Pozdrawiam Was!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×