Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość Wanda23
A wiec mój ciekawy przypadek skonczył sie @ Dzwoniłam do gina i dostałam wyzywanie testów wg. niego nie robi sie wczesniej niz tydz po terminie @ (przynjmniej w moim wypadku) Twierdzi ze ok 50% wczesnych ciaz moze sie tak skonczyc, a ja nawet nie mam pewnosci czy w niej byłam! i gdybam, niepotrzbnie sie martwie i rozczarowuje Niektórych rzeczy lepiej nie wiedziec Zaraz po @ mam przyjechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
katia85 nie martw sie moja bratowa bez przerwy byla przeziebiona w ciazy a z dzidzia wszystko ok Nie mogła tylko brac leków tylko jezdziła na jakies pryskanie gardła zora85 moze wiesiolek tak wplywa na sluz a moze cos sie zaczelo u Ciebie dziac Nie chce Cie nakrecac W ogóle to podziwiam Cie za cierpliwosc skoro masz @ powiedzmy co 60 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda23 @ mam co 30-31 dni bo teraz biorę Luteine wiec okres mam jak w zegarku. Ale predzej było ciężko bo miałam długie przerwy. Wiesiołek w tym cyklu brałam tylko raz i to jedną kapsułkę (podczas @) więc można powiedzieć że ten cykl odbył się bez wiesiołka. Czuje takie lekkie dziobanie po lewej str brzucha. Na ciąże sie nie nakręcam ale ten śluz mi nie daje spokoju i myślę czy prędzej była owu czy moze teraz będzie. Nie chciałbym przegapić szansy. Nic mi poza tym nie ,,dolega''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
zora85 no to próbuj w razie czego Ja przed @ miałam dużooo rozciagliwego śluzu, a wczesnie nie obserwowałam go prawie wcale ale to pewnie sprawka castagnusa, jeszcze jedno jego przestepstwo wobec mnie ja tak do konca to juz zadnym testom nie wierze no ta luteina musi naprawde dobrze działac Dziwne ze mi jej nie gin nie zapisal Chce mu teraz uswiadomic ze potrzebuje tego dufastonu i luteiny Alle watpie zeby sie zgodzil A to tak nie ladnie sie z lekarzem wykłócać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda23 lekarz może przepisać Ci albo luteine albo dufaston -w żadnym wypaku nie przepisze Ci obu!! Luteine bierze się gdy ma się długie cykle, tzw.wtórny brak miesiączki. Jesli nie masz niskiego progesteronu lub bardzo długich cykli to raczej nie dostaniesz recepty, bo i po co. I z tego co pamietam nie powinno się brać castagnusa z progesteronem bo może nasilić działanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Wanda, zrób w 21 dc (przy 28 dniowych, lub 22 przy 29-30 dniowych etc.) badanie progesteronu i będziesz wiedzieć czy masz w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka - ciężko powiedzieć, może teraz masz owu - może testy były zepsute - ale żeby tak wszystkie??? Może coś co bierzesz na polepszenie śluzu zaczęło działać. Ciężka sprawa. Pożyjemy zobaczymy. W każdym razie jak ja byłam w ciąży to u mnie śluzu nieco było więcej, ale gdyby tylko on był jedynym objawem ciąży to bym się nie domyśliła, że jestem w ciąży :). Tymczasem badaj szyjkę i śluz z szyjki - może się otworzy wtedy bykajcie na maxa :). Czas pokaże - zbyt duż śluzu to nie problem :). Katia 85 - puknij się w główeczkę i głupie myśli wylecą. Wszystko jest ok i nie stresuj fasolinki bo ciocie z forum się obrażą. Daj znaka jak jutro - nie ma innej opcji - WSZYSTKO JEST OK !!!! Ciepłe mleczko z miodzikiem i do wyrka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, wcieło mi wypowiedź. Zorka - dziewczyny napisały to co ja tez podejrzewam - moja rada - badaj szyjkę i śluz szykowy - ona prawdę Ci powie Katia85 - gorące mleczko z miode i do wyrka -wszystko będzie ok, Napisz jutro jak dzidzi się ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki lovekrove. Macam te szyjke i macam, a ona wciąż twarda, zamknieta i cała mokra od śluzu (przepraszam że tak wprost). Bykać się? kiedy ja już nie chce, ostatnio chyba przedobrzylismy i oboje z M uciekamy teraz od siebie :D Pierwszy raz nie mam ochoty, a jestem z tych które mają ogroooomne libido!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, ja się chyba pochlastam ;) Na tescie owu pokazała sie druga kreska. Jest o wiele jaśniejsza ale widoczna wiec może na dniach zciemnieje, bo do wczoraj była tylko jedna. Jak tak dalek pójdzie to wszystkie testy zmarnuje na ten cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtfrdxsdfg
zora ja kupialm testy na allegro za 1zl sztuka i stracilam 30 podczas jednego cyklu. One były do bani bo zrobiłam kilka sztuk testow w ciagu jednego siknięcia i tylko jeden wyszedł mi pozytywny w sensie dwie takie same kreski, na innych były dwie krechy w tym jedna jaśniejsza, a na innych w ogole tylko jedna kreska. wiec ja w nie nie wierze jakies trefne są i tyle. bo owulka była tylko niektore nie pokazywały jej w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję gtfrdxsdfg za opinie. Też czytałam że niektóre kobiety uważaja tak ja ty. Ale ja już tak długo się staram że chwytam sie niemal wszystkiego. Od wczoraj mam ciągnięcie lewego jajnika więc mam nadzieję że to jednak owu. Tylko że mam zerową ochotę na przytulanki. Mąż pewnie tak samo, no bo ile można?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
Zora85 ile ludzi tyle opini znam kilka przypadków gdzie dziwczyny barały wlasnie dufaston i zaszły(troche sie poznaje takich ludzi po szpitalach , czy na poczekalniach) Nie znam szczegułow ale pozniej luteine na podtrzymanie Moja siostra wlasnie dostała na plamienia nie miala badan wcale nie chcaiała i zaszla Ale to juz inna historia bo krecic zaczynam a zmierzam tylko do tego ze lekarze czesto przepisuja leki bez badan i jak sie sobie sama nie postarasz to sie mozesz domyslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
zora85 podobnie jak Ty chwytam sie wszystkiego dlatego pytalam te leki A co do testow owu. to ja naprawde mam trefne bo jak juz pisalam wychodzily pozytywne przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
A ja wczoraj jak juz bylam pewna ze to @ to powiedzialam mezowi ze stara dobra metoda codzinnie :) zrobil taka dziwna mine... A tak powaznie to wiem co robic zeby zajsc ale mam pytanie czy sa rzeczy ktore ewidentnie szkodza dokladnie chodzi mi o herbatki przeczyszczajace i dzwiganie 20 kilowego dziecka, bo mama mi wczoraj o tym mowila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak z tym dzwiganiem itd ale ostanio znalazłam str gdzie napisane jest co może uniemozliwiać zajście. Niestety nie pamietam tej str. Ale było napisane że niektóre zioła, palenie, alkohol, niedowaga, nadwaga i przede wszystkim stres. I w ogóle ciekawe rzeczy tam byłay ale jak na złośc nie mogę tego znależć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora85, co do testów owulacyjnych to nie jest tak jak z ciążowymi. W testach ciążowych obojętnie jaka (jasna czy ciemna) druga kreska raczej świadczy o ciąży, a w testach owulacyjnych (zresztą w instrukcji powinno to być napisane) tylko druga kreska o zbliżonej intensywności świadczy o owulacji.. Więc powinnaś patrzeć na te kreski o zbliżonej barwie i intensywności (ja tak robiłam), bo dwie kreski (tylko druga blada) wychodziły już trochę wcześniej. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
Az tak widać moje wariactwo na punkcie ciazy?? Zaraz sobie poczytam, ale to nie bedzie moja pierwsza tego typu lektura :) Jak na razie skusialam sie tylko na castagnus Na razie wiem ze "bardzo chcenie" wpływa najgorzej Dzieki zora85 Naprawde masz spora wiedze i pomagasz Vilia teraz juz wiem o tych testach owu Ale uwazam ze cos z nimi nie tak gdyz mnie wychodziły dwie kreski o rownej intensywności na dzien czy dwa przed @ Nie cien drugiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia, wiem że muszą być 2 równe krechy. Ja tylko gdybam że skoro dziś widać tą drugą ale jaśniejszą to MOŻE na dniach lub nawet jutro zciemnieje i nastepny test pokaże równe. Bo janik bez ustannie, od wczoraj mnie rwie. Wanda23, a wiesz że możesz miec tzw.krótką fazę lutealną? Czyli od owu do @. Prowidlowo faza ta powinna trwać od 12-16 dni. Prawidłowa faza jest niezbedna do prawidłowego zagnieżdzenia zarodka. Wklejam info na ten etmat: ,,...Krótkiej fazie lutealnej mogą towarzyszyć charakterystyczne objawy. Często da się zauważyć nieregularne krwawienie, to znaczy plamienie pojawia się na kilka dni, kiedy temperatura jest wciąż podwyższona i nie rozpoczęła się jeszcze właściwa miesiączka, która w takiej sytuacji kończy się wydzieliną o zabarwieniu brunatnym, a nie czerwonym czy różowym. Również przebieg objawu śluzu może być nietypowy: skąpa albo obecna dłużej wydzielina, ponieważ poziom hormonów przedowulacyjnych jest zbyt niski. Z tego samego powodu owulacja może być opóźniona bądź wstrzymana!...''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
A to bardzo ciekawe Rzeczywiście i te braunatne plamienia tak u mnie zcazyna i konczy sie @ Cholera znalazlam sobie kolejna dolegliwość Yupi :) Poczytam o tym zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda23 wariatko i co tam wyczytałaś ;) Wiedze jaką mam to w wiekszości zdobyłam od dziewczyn z forum. Zanim ,,przyszłam'' tutaj to byłam zielona jak nastolatka jakaś. Nawet nie wiedziałam że istnieje cos takiego jak NPR. Jak to się mówi: ,,człowiek uczy się przez całe życie'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
hahaha Mam dosyc Napadłam na meza ze teraz on ma cos zrobić, bo dla facetow tez sa ziólka :) Myslicie ze oni tez czytaja fora? Watpie... Ja niby troszke wiedzialam Ale moj cykl łamał wszelkie reguly Co do npr to mialam go w liceum i na kursach przedmalzenskich Jak pani ekspert zobaczyla moj wykresik to stwierdzila ze chyba oszukiwalam bo czegos takiego jeszcze nie widziala A przeciez jakbym oszukiwala to bym jakis ksiazkowy cykl wymyslila no nie? O tej krotkiej fazie lutelnej slysze pierwszy raz Slyszalam tylko o cyklach bezowulacyjnych Ale dziewczyny naprawde pomagacie Jakos tak z humorem podchodze do tego wszystkiego I wiem ze nastepny cykl staran tez bedzie latwiejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
A musze jeszcze zeby temat byl zachowany dla porzadku skrytkowac castagnusa A wieć 1. mialam mdłości 2. opóżnił @ 3. narobił nadziei 4. nie pomaga na bóle @ wcale ale dalej go stosuje jak to ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
ja wybralam castagnusa do konca ale nie zaszlam dzieki niemu za to ostatni okres mialam 3 dni przed terminem zero bolow brzucha i piersi jak wczesniej ogolnie przyszedl tak jakos niespodziewanie ten okres grudniowy obecnie po moich nastepnych staraniach czekam do 22 stycznia i sie okaze czy sie udalo czy znowu klapa wiem ze ciagle myslenie o dziecku nam nie pomaga lecz jak tu nie myslec jak tak bardzo sie chce miec to dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co mogą oznaczać takie kłucia raz tak wysoko w pochwie a raz tak jakby w macicy??? pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
doris 123 nie wiem co to oznacza ale mialam tak kiedys a mimo to okres byl o czasie wiec to nie objawy ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martwiłam sie ze to jakaś infekcja. Okres na pewno dostane bo juz mnie brzucho pobolewa ale to nawet dobrze bo musza w końcu na badania sie wybrac. ;-) Dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogadalismy szczerze z M i oboje zdecydowaliśmy że dość starań na ten miesiąc. Zmuszać sie nie będziemy bo nie ma sensu. A przytulanki będą gdy oboje bedziemy mieli na to ochotę. Tak więc do nastepnego cyklu mam labe ;) Myśle że dobrze nam taki odpoczynek zrobi :) i nabierzemy sił na nastepny miesiąć hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×