Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Mnie kilka dni po terminie spodziewanej miesiączki testy wychodziły pozytywnie już nawet z moczu w ciągu dnia (nie tylko porannego). Nie załamuj się i zrób test. Ale pamiętaj - nawet test negatywny nie przesądza o sprawie. Zrób sobie test z krwi jak masz możliwość (wiem, że mieszkasz w małym miasteczku i nie jest to takie łatwe jakby się wydawało). Zobacz ile osób jest z Tobą. Nie poddawaj się - zrób test. I pójdź do gienkologa - obojętnie czy wyjdzie pozytywny czy negatywny. Ile dni już spóźnia ci się @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama36
Wanda23 ja również miałam plamienie takie słabiutkie 4 stycznia dwie zmiany wkładki a 7.... Test robiłam ok 17 więc nie czekaj zrób test Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
chyba zrobie ten test Tylko nie wiem czy nie czekac do rana Moj mocz jest bardzo blady wczoraj to byl przezroczysty Kiedys baba w laboratorium mi na to zwrociala uwage Ale czekajac zwariuje Dzieki dziewczyny za ogromne wsparcie Ale watpie zebym byla Jak tylko bede mogla to napisze. Mausze troche popracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przebisniegi
Czesc, dziewczyny. Ja jestem tutaj pierwszy raz. Biore castagnus pierwszy cykl i zauwazylam, ze kosmicznie polepszyl mi sie plodny sluz. Bardzo rozciagliwy i w duzych ilosciach. Poza tym zwykle sluz mialam dwa, trzy dni - a po rozpoczeciu castagnusa okres trwania sluzu plodnego wydluzyl mi sie do prawie tygodnia. Niestety chyba takze wydluzyl mi sie cykl, bo mija 35.dzien, a ja wciaz nie mam @. W ciazy na pewno nie jestem. Czy to normalne, ze castagnus tak wydluza cykl. Wczesniej mialam regularne cykle. Podobno castagnus wydluza bardzo pierwszy cykl , a potem juz jest OK. Czy ktos mial podobny porblem. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
przebiśniegi, mi skrócił z 28 dni do 25 i 26 więc nie wiem. Zbadaj sobie PRL, bo on obniza prolaktynę i pomaga zajść przy zawyżonej, bo wyższe PRL powoduje m.in nie pękanie pęcherzyka. Na pewno nie jesteś brzemienna :-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebisniegi na każdego castagnus działa inaczej. Mi na przykład cyklu ani nie wydłużył, ani nie skrócił, ale za to miałam mocniejszy pms (gdzie teoretycznie castagnus powinien go zmniejszyć). Ale są tutaj dziewczyny, którym wydłużył cykl, że musiały go odstawić, jak dobrze pamiętam, więc na to nie ma określonej reguły, bo każdy organizm jest inny i inaczej działa na różne środki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
A moj cykl znaczne wydłużyl Test negatywny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
Wiec jestem bliska płaczu Juz nie wiem czy sie umawiac do lekarza czy czekac na @ pozostaje czekac na cud bo nie wiem czy lekarze cos pomoga Tak bardzo nie chce leczyc sie w tych klinikach niepłodnosci Ale chyba tylko to mi zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda23, ja na Twoim miejscu chyba poszłabym do lekarza, skoro bardzo wydłużył Ci się cykl. I na pewno nie załamuj się. Głowa do góry. Zobaczysz będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przebisniegi
Dzieki dziewczyny. Ciesze sie, ze ktos mi odpowiedzial, ze sa tu zywi ludzie. Ja zaczelam brac castagnus, bo po problemach z tycia endometrioza popsula mi sie cera. Castagnus pomogl - znowu jest porcelanowa. O ciaze staram sie dopiero 4 miesiace, ale kazdy okres jest dla mnie koncem swiata. Na pewno nie jestem w ciazy, robilam kilka testow, w tym cyfrowy. Naczytalam sie o castagnusie, ze czyni niemal cuda. Dziewczyny na forach w Niemczech i Anglii rozplywaja sie o nim. Zachodza w ciaze po 2-3 miesiacach brania. Wiec nastawilam sie jak nie wiem, a tu mi sie cykl wydluzyl i tyle. Wszystkie hormony mam w normie, robilam testy. Biore tez wiesiolka, ale mam odruch wymiotny, bo mi nie smakuje, wiec nie wiem, czy nie odstawie (biore olej z wiesiolka zimno tloczony). Oczywiscie standardowo folik od trzech lat. Boje sie, ze wcale nie dostane okresu w tym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przebisniegi
Jeszcze cos powiem dziewczynom, ktore czekaja na moment, kiedy wynik testu moze byc wiarygodny i sie stresuja, a potem rycza caly dzien, bo wyszla im jedna kreska. Lekarz mi powiedzial, ze nie wolno robic sobie takiego piekla. Mierzenie temp., testy owulacyjne, wykresy, patrzenie na to, zeby nie jesc tunczyka, nie pic kawy itd. - to jest pieklo. Trzeba zyc! Zabronil mi. Powiedzial, ze mam schizowac dopiero po 2 latach. Nawet w klinice, jak podaja sperme, daja tylko 20% sznasy na powodzenie, a przeciec podaja sperme w najlepszym momencie. Wiec co dopiero, jak trzeba naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebisniegi - masz rację. Dużo robi psychika. Tak bardzo chcemy ciąży, że się blokujemy. Ja zaszłam w ciąże, w cyklu, który wg lekarza miał być bezowulacyjny. Łatwo się mówi, żeby się nie nakręcać, ale.... To są niestety święte słowa. W końcu się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przebisniegi
Nie wiem, jaka jest konkluzja, bo czytam rozne rzeczy i dziewczyny nie pozwalaja brac castagnusa np., jesli ma sie regularne cykle (do 10 dni roznicy). Ale mozna przeciez miec regularne cykle, a jednak nie owulowac, albo owulowac, ale bez dojalego jajeczka jajeczka. Pytanie wiec moje, czy mozna brac castagnus, jesli pozornie wszystkoz Toba OK? Czyli normalne hormony, regularne cykle a brak ciazy. Czy mozna go traktowac jaki taki srodek wspomagajacy? Czy nie? W sumie to tylko ziola, castagnus nie nasladuje hormonow, jak niektore sztuczne leki, ale jedynie wspiera i wyrownuje ich prace. Czy moze mi zaszkodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przebisniegi
Wlasnie dostalam @ :)))) To dobrze, bo za chwile znowu mozna probowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
przebisniegi: ne nakrecac sie?? Opowiem Wam cos dziewczyny bo mnie wspieracie wiec moge sie takze z tego wygadac Mam 23 lata to prawda staram sie jakies póltora nie ma tragedii Ale Moja mama i siostra maja tak jak ja miały tak jak ja mini torbielki, tóre póxniej urosły i trzeba było sie ich pozbyc operacyjnie U siostry razem z jajowodem u mamy z wszystkimi narzadami bo zrobiły sie miesniaki Moja siostar ma tez cos tam z macicia Lekarz znajacy historie porodził mi dziecko teraz, gdyz pozniej moge go nie miec wcale Nie wskazane sa porody po 30 (siostrze pekła macica u mnie tez mozliwe) Ja mam nie schizowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
A kazdy spoxnizjacy sie @ to dla mnie tyle nadzieji Kocham dzieci (dorabiam jako naiana) nie umiem sie nie nakrecac Mysl ze moglabym nie miec wlasnego sprawia ze w ogole nie widze sensu zycia przebisniegi: nie jestem ekspertem, ale ca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
Ciesze sie ze moge komus cos odp. a nie tylko prosze o pomoc a wiecie nakrece sie jeszcze raz na tescie byla bardzo bardzo blada druga kreska( jak gdzies przeczytałam cien cienia:) ) Nie wiem czy u nas robia bete ale rano zadzwonie do przychodni Niech ludzie gadaja Musze wiedziec bo prowadze niezdrowy tryb zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
Ale sie rozpisałam ale musze jeszcz to Skoro przy podawaniu spermy jest 20% szans To jakie szczeście trzeba mieć zeby wpasć No nie moge uwierzyć że tylu ludziom sie to zdarza To chyba natura twierdzi ze bardziej sie nadaja na rodzicow niz my starajacy sie po kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda23 a wiesz że ja jestem tak zaciekawiona Twoim przypadkiem że zupełnie zapomniałam o sobie ;) i o mysleniu: czy sie udało :D To Ty sie musisz rejestrować do pobrania krwi? U mnie jest tak że ide do rejestracji zapłacić a potem prosto do gabinetu na pobranie krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Wanda, skoro znowu wyszedł cień drugiej II tO JESTEŚ W CIAZY!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
zora85 Moj przypadek jak cala ja zakrecony :) Chyba wreszcie moge na to spojrzec z humorem Jesli mimo wszystko przyjdzie @ to bede sie zstanawiac co to wszystko znaczyło, jesli nie to bede sie cieszyc ale uwierze pewnie dopiero jak urodze Parodia parodii Interesowałam sie npr. przed slubem wiecej nie zamierzam moze i pomaga ale nie takim roztrzepańcom jak ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
przebisniegi Tam gdzie urwało moja wypowiedz chcialam napisac ze castagnus wiele dziewczyn stosuje zeby zajsc Bez specjalnych problemow z cyklem Nawet czytałam na któryms forum ze ma polska nazwe niepokalanek W koncu to lek ziolowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lovekrove mam pytanko (chyba że ktoś jeszcze by się orientował to proszę o radę): Jak juz pisałam wczesniej testy owu pokazywały 2 kreski od 4dc-7dc, potej już 1 kreska była ale od tej 1 kreski mam bardzo dużo rozciągliwego śluzu. Codziennie i o każdej porze. Badałam wczoraj i dziś szyjkę z ciekawości -jest twarda i raczej zamknięta. Dlatego nie rozumiem, co się dzieję?! Przecież jestem po owu więc skąd ten śluz?? Gdy testy pokazywały 2 kreski miałam śluz ale w małych ilościach i na pewno nie tak dobrej jakości jak teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przebisniegi
Nie wiem, czy ktoras jeszcze tu zaglada z wczorajszego watku. Ja tak na wszelki wypadek zajrzalam i sie okazalo, ze dziewczyny gadaja. Wanda23 Ja wiem, ze trudno o tym nie myslec, bo sama jestem w identycznej sytuacji. I odciagniecie uwagi od tego, o czym tak naprawde chcesz myslec, jest prawie niemozliwe. Ale ja po operacji endometriozy zaczelam rozwazac takze adopcje, ewentualnie inseminacje sperma partnera. Wpadaja ludzie zdrowi. My mamy problemy, dlatego wydaje nam sie to takie niesprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora85, nie wiem dlaczego tak U Ciebie się dzieje. Skoro dwie kreski pokazywały owulację, to pewni ewystąpiła/ lub wystąpi. Ponoć do 48 godzin od dwóch kresek powinna być. Ja miałam dwie kreski w 15 dniu cyklu a domyślam się, ze owulacja była 18 dnia cyklu. Miałam wtedy odczucie, że jest śluz i wtedy były przytulanki :) Wyczytałam kiedyś, że po owulacji może utrzymywać się śluz płodny około 5 dni (pewnie jest to sprawa indywidualna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję Vilia. Rozważam też (tak jak pisała lovekrove) że testy pokazują pik lh ale owulacji mogło nie być. Bo np.się wstrzymała i może na dniach będzie drugie podejście. Ale i tak test owu pokazuje 1 kreche. Sama juz nie wiem.. Pozyjemy zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Zora, dziwnie faktycznie u Ciebie. Może idź do 2-3 ginów w jednym cyklu i jeden Ci zrobi USG jednego dnia a innego drugi na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora85 to dzialajcie z mezem :) Ja tak was podczytuje troche :) U mnie sie przeziebienie przyplatalo. Jutro ide na wizyte mam glupie mysli ze cos nie tak. Chce miec to juz za soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×