Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Asia, już u tylu ginów byłam i żaden mi nie pomógł! Wszyscy twierdzili że jestem zdrowa. Nawet badań nie zlecali. A ten juz po pierwszej wizycie postawił diagnoze. Jest dobrym lekarzem. Moze zle dobrał słowa i tak wyszło. E tam.. A mnie znowu głowa boli i mi zimno :( Od jutra leże w wyrku 24/dobe. A badania zrobie w poniedziałek bo teraz to by mi morfologia i mocz źle wyszedł. Lece zrobić kolację. Robie hamburgery więc tylko włoże do piekarnika. Surówkę mi tesciowa juz zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktycznie lepiej przemilczec pogoń meza po cytryny i jakies inne owoce:) moze rodzynki, słonecznik...no bo co jutro bedziecie robić w łóżku prócz tego,ze bedziecie na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi, cytryny mam i jabłka. :) A po zakupy i do apteki jutro tesciową wysle. Niech sie w koncu na cos przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora, skoro dobry lekarz, to się go trzymaj, chociaż już jesteś w ciąży i na pewno doczekasz szczęśliwego rozwiązania, ale jak ma się zaufanie to i inaczej się do wszystkiego podchodzi :) wiem to po sobie. Mimo tego, że da się zauważyć, że doktorek leci na kasę, ale przynajmniej pomaga... Już wielu parom pomógł i ogólnie ma bardzo dobrą opinię. Za mnie też praktycznie od razu się wziął i porobił wszystkie badania (na szczęście hormony mam wszystkie Ok). Niestety test PCT, który miałam robiony w czerwcu wykazał zerowy ruch plemników w śluzie, ale prawdopodobnie jest to spowodowane słabymi wynikami badań mojego M, bo przeciwciał p/plemnikowych nie mam :) a i posiew miałam ujemny, więc bakterii też żadnych nie było, które mogłyby powodować unieruchamianie plemników w śluzie. W lipcu miałam robione HSG i niestety mam prawy jajowód niedrożny, więc zmniejsza to o połowę szanse na zajście w ciążę :( ale nie poddaję się i będę walczyła dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jego propozycja była taka, że cykl w którym miałam robione HSG staramy się naturalnie, a jeśli nie uda się zajść w ciążę, to w kolejnym robimy inseminację (czyli jakbyśmy chcieli, to w tym obecnym cyklu moglibyśmy do niej podejść). Ale stwierdziliśmy, że jeszcze 3 cykle staramy się naturalnie, a jak nie uda się, to w listopadzie pewnie spróbujemy inseminacji... Mam wielką nadzieję, że to jednak nie będzie konieczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysia, a wiesz że duzo kobiet które miały w planach inseminacje, zaszły naturalnie tuz przed nią :) I Tobie tego życzę z całego serduszka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
Ogromniaste gratulacje Zorka! Teraz na pewno wszystko bedzie dobrze a kwietniowe dzieciaczki sa superanckie :) Justysia, najwazniejsze ze sie nie poddajecie. Walczcie dalej a z pewnoscia doczekacie sie Okruszka :) Dzielna z Ciebie kobitka, a tutaj tez tyle kciukow za Ciebie trzymanych, ze musi sie udac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, Zora byłabym chyba najszczęśliwsza pod słońcem, gdyby się udało naturalnie, bo nie bardzo mi się uśmiecha ta inseminacja, a decyduję się na nią, bo nie chcę też czekać w nieskończoność... Pamiętam przypadek jednej z dziewczyn z tego forum, która miała stwierdzony wrogi śluz i w kolejnym cyklu miała mieć robioną inseminację, a wcześniej się udało :) to trochę podnosi na duchu i pokazuje, że cuda się zdarzają :) też w głębi ducha liczę na taki maleńki cud... zaczynam od nowa, poddawać się nie mamy zamiaru, bo bardzo pragniemy Dzieciątka, które uczyniłoby nas prawdziwą rodzinką 2+1, a nie tylko 2... :) Dzielna jestem nie tylko ja, ale i każda Dziewczyna z tego forum :) i ta co już urodziła (Krakowianka, Vilia i zapewne Justynp, chociaż się nie odzywa) i ta co nosi pod serduszkiem swojego Maluszka, a najbardziej chyba ta co się stara dalej o swoje szczęście :) w końcu każda kobieta jest tak stworzona, że mimo niepowodzeń wierzy, że kiedyś będzie dobrze i nie traci nadziei :) NAM TEŻ SIĘ W KOŃCU UDA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ....................WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili.....................23......mazowieckie......... ....6. ..........16/10 HANKA81......... ...29......ŚLĄSKIE................ ....45.. ........06/07 alooooo3....................23......małopolskie/Węgry.. ...12.. ..........???? AOK........................ .26.......wielkopolskie........... ..8............07/11 zora85........................26.......kuj-pom........... ..ze 3 lata??? ....10.VIII AsiekAsiekk..............20.............................. ..... ..2.........24-28.09 Doris123....................25.......Śląskie........... ....... .17..........09/02 Ania85pomorskie. ....25......pomorskie....... ......13....... .....18/09 aśka76.......................34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel......... ....22.......dolnośląskie..........11 ... ........02/12 malwkami.................24.......śląskie......... ...12 .............. 27/12 betina340..................30.......lodzkie.......... 14 .................1/12 asiek25......................25.......dolnoślaskie...... .... ....8... .....26/12 MalgaK.....................32.......kuj-pom........ok.4 7..............25/12 SunnyG.....................27.....mazowiecki........4.... ...... .........17.01 justysia88..................23.......lubelskie........... 11..... .............10-12.09 katiaa85.....................26.......wielkopolska......3 5 .............. 3/4.09 Wanda23...................24.........wlkp............ok.2 0...... .....??..10.06?? Mgielka15985.......26........lubuskie.........7.......... . ............???? Maluda82................ .29.......Wlkp...............ok. 17 ................25.04?? tosik............. .27.......śląskie............26... .... ...........16.04 paula 26.....................26.....małopolska.......ok36........ ........ .....?? Niu82............ 29......podkarpacie.....9........... .........13.03 Agaagaaga14.............30.....łódzkie.............ok15 ......... ..........8.04 Beata06......................26.....Wklp...............23 ............ ........17.03.11 zuzka_1......................27......łódzkie........... .20......... ...........23.05 mala_gosienka...........25........zachpom.......4........ ...... .......22.06 Sophia123..................24.........slaskie..........9. ......... .........19.09 aguuula25,25..............25........śląskie..........19 ........ ...........ok.05.09 kobieciatko32..... ...32...podkarpackie.... 6.......... .........14.09 Ineska...................33 lubuskie..............4...................24.08 Zaczynam od nowa.........31.zachpom...........10...............01.09. Araguaia ...............32.........dolnośląskie.......3............ ...16.09 marianna_tatry ......30.......łódzkie/małopolska........ 13....10.09 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......SKĄD......ILE CYKLI...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie.....4.. ..........18.06 zostałam mamą justynp..........32..świetokrzyskie...ok20...... ..........15 sierpnia Vilia.........27.......łódzkie.......... .12..................18 sierpień 2011 asia1983..........28.....zachodniopomorskie.....7........ ...12.12.2011 mooniaaaaa123... .34........mazow........IUI..........19..... ... 26/12 Lovekrove ..........29.........warm-maz..............1................ 2/02 Wanda...............24.........wlkp.....................o k20............17/02 klauduska3.........24...........łódzkie.......13....... .........11/02 elus1982 .............28.........Zach-pom.........3 lata.......16.03.2012 MAMUSIAMI JUŻ ZOSTAŁY!!!: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......SKĄD......ILE CYKLI...DATA URODZENIA ********************************************************* ***********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ....................WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili.....................23......mazowieckie......... ....6. ..........16/10 HANKA81......... ...29......ŚLĄSKIE................ ....45.. ........06/07 alooooo3....................23......małopolskie/Węgry.. ...12.. ..........???? AOK........................ .26.......wielkopolskie........... ..8............07/11 zora85........................26.......kuj-pom........... ..ze 3 lata??? ....10.VIII AsiekAsiekk..............20.............................. ..... ..2.........24-28.09 Doris123....................25.......Śląskie........... ....... .17..........09/02 Ania85pomorskie. ....25......pomorskie....... ......13....... .....18/09 aśka76.......................34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel......... ....22.......dolnośląskie..........11 ... ........02/12 malwkami.................24.......śląskie......... ...12 .............. 27/12 betina340..................30.......lodzkie.......... 14 .................1/12 asiek25......................25.......dolnoślaskie...... .... ....8... .....26/12 MalgaK.....................32.......kuj-pom........ok.4 7..............25/12 SunnyG.....................27.....mazowiecki........4.... ...... .........17.01 justysia88..................23.......lubelskie........... 11..... .............10-12.09 katiaa85.....................26.......wielkopolska......3 5 .............. 3/4.09 Wanda23...................24.........wlkp............ok.2 0...... .....??..10.06?? Mgielka15985.......26........lubuskie.........7.......... . ............???? Maluda82................ .29.......Wlkp...............ok. 17 ................25.04?? tosik............. .27.......śląskie............26... .... ...........16.04 paula 26.....................26.....małopolska.......ok36........ ........ .....?? Niu82............ 29......podkarpacie.....9........... .........13.03 Agaagaaga14.............30.....łódzkie.............ok15 ......... ..........8.04 Beata06......................26.....Wklp...............23 ............ ........17.03.11 zuzka_1......................27......łódzkie........... .20......... ...........23.05 mala_gosienka...........25........zachpom.......4........ ...... .......22.06 Sophia123..................24.........slaskie..........9. ......... .........19.09 aguuula25,25..............25........śląskie..........19 ........ ...........ok.05.09 kobieciatko32..... ...32...podkarpackie.... 6.......... .........14.09 Ineska...................33 lubuskie..............4...................24.08 Zaczynam od nowa.........31.zachpom...........10...............01.09. Araguaia ...............32.........dolnośląskie.......3............ ...16.09 marianna_tatry ......30.......łódzkie/małopolska........ 13....10.09 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......SKĄD......ILE CYKLI...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie.....4.. ..........18.06 zostałam mamą justynp..........32..świetokrzyskie...ok20...... ..........15 sierpnia Vilia.........27.......łódzkie.......... .12..................18 sierpień 2011 asia1983..........28.....zachodniopomorskie.....7........ ...12.12.2011 mooniaaaaa123... .34........mazow........IUI..........19..... ... 26/12 Lovekrove ..........29.........warm-maz..............1................ 2/02 Wanda...............24.........wlkp.....................ok20............17/02 klauduska3.........24...........łódzkie.......13....... .........11/02 elus1982 .............28.........Zach-pom.........3 lata.......16.03.2012 zora85..............26..........kuj-pom............3 lata?......19.04.2012 MAMUSIAMI JUŻ ZOSTAŁY!!!: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......SKĄD......ILE CYKLI...DATA URODZENIA ********************************************************* *********** Marianna wycięłaś Zorę, nie ładnie tak ;) Dziewczyny, a co Wy na to, żeby zrobić w tabelce delikatny porządek? Nie chodzi mi o usuwanie nikogo, tylko np te dziewczyny, które aktualizują swoje pozycje i się udzielają przesunąć na początek tabelki, żeby było bardziej czytelnie i nie trzeba by było szukać między osobami, które się nie odzywają? :) taka mała propozycja :) jak nie macie nic przeciwko temu, to mogę to zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka, suuper! bardzo się cieszę1 teraz odpoczywaj, wracaj do zdrowia i dbaj o siebie :) Co do małego porządeczku w tabelce to ja jestem "za" :) dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowe dziewczyny, kopiujcie zawsze tylko ostatnią tabelke bo taka zawsze jest ,,świeża'' i zaktualizowana. justysia88, dziękuje że czuwasz :) Tez jestem ,,ZA'' by zrobić porzadek w tabeli. Podpowiem że aloooo się czasami odzywa i ostatnio byla AOK. Hanka też na bieżąco. O ja nie mogę, faktycznie te dziewczyny nam zamilkły, a kiedys pisały wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już :) Nie mogłam sie powstrzymać żeby tu nie wejść mimo że padam ze zmęczenia i zdenerwowania Niby wszystko oky ale dzidzia bardzo malutka (82mm) według @ zaczęłam 16 tydz według usg to dopiero 14 ;( Gin mówi że oky (znowu) że poprostu usg pokazuje rozmiar faktyczną datę poczęcia a nie wiek wg ostatniej miesiączki no i podkreślał że nie wlicza nóżek Znów pozostaje mi wierzyć Serduszko bije ma dwie komory, mózg ma dwie pólkule, dzidzia wymachuje łapkami Więc jestem zadowolona i nie jestem Zora oni (ginowie) czasem tak mają jak mówie że za malutki to mnie zapytał a po kim ma być wielki, chyba nie po tobie Jak mówie przeziornośc za duża a on że do rzeźnika nie przychodzę i on swoje wie jak mówi że ok to ok Ze nie jestem przed 40, że w rodzince wszyscy zdrowi, no i że ma sprzęt w którym mieści się błąd że to max wartość Mówiłam mu o badaniach, mówi że wylicza mi prawdopodobieństwo choroby 1do ileś I zostanę z tym samym albo bedzie zdrowe albo nie A on może powiedziec że według niego jest zdrowe Ale to nic ja i tak będe wriować jutro znów będe chciała badań A i łeżka mi poleciała na tym usg bo już taka realny bobasek na ekranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) tez jestem "za" reorganizacje tabelki, i podpisuje sie pod zmianami zaproponowanymi przez Lovekrove Wanda... usg ma swoje granice błędu, u mnie teraz na 4D tez pokazalo jeden wymiar 2 tyg "młodszy", ale to jest nizsza granica normy...poszukaj siatek centylowych dla płodu i rzuc okiem...z tego co wynika, to nasza Julka, tez wysoka nie jest...nie ma po kim-kobiety 160-165, mężczyźn 174-177

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wandzia w tym wieku dzidzia już rozwija się swoim tempem. Najważniejsza jest jak się dzidzia rozwija - czyli jej narządy a nie ile ma cm. Często czytałam, ze dzidzie w późniejszym wieku ciąży nadrabiają. Tylko spokój pozwoli dzidzi się rozwijać. Poza tym to bliźniak - one może są nieco mniejsze?. Justa88 - zmieniaj tabelę - tylko tak pomyl się jak u mnie i wpisz staraczkom - UDAŁO SIĘ :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
Justysia, u mnie mozesz sie tak pomylic ;) Jak sie dzisiaj czujecie? Wandza? Zorka? Gosia? Przeziebienia I bole brzucha puscily troszke? Milutkiego dnia Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :-) Ja wczoraj robiłam drugą betę, ze 113 w 48 godzin wzrosła do 273. Jejku jak ja się trzęsłam jak dzwoniłam po wynik. Powiem Wam,że na razie mam więcej stresu niż szczęścia :-( tak się boję żeby wszystko było dobrze. Niemniej jednak przesyłam fluidki i mogę nawet wziąć ze trzy do pary :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to ja jestem za zmianami w tabelce :) Beti to prosze mnie wpisac hehe jako pierwsza w kolejce po fluidy :) a potem ktora aguuula?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
No jestem Zorka żeby Ci pogratulować, mówiłam, że będzie wszystko oki, mam intuicję która mnie nie zawodzi;) teraz tylko się wygrzewaj i walcz z wirusami;) bardzo się cieszę ze Nasze Maluszki forumowe dobrze sie rozwijają, niech sobie rosną duże okrąglutkie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak! ja też czekam w kolejce :) Witam wszystkie! ja dzisiaj planuję wypad na miasto, troszkę się zrelaxowac ;) 20dc, nic mnie juz nie boli więc po owulacji. Powiem wam ze dopiero 2gi m-c odczuwam faktyczne objawy, pomalutku ale wszystko się chyba normuje. Teraz tylko czekać aczkolwiek realne szanse byly małe, chociaż nadzieja oczywiście jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
No jakby troszkę nudności przeszły, wczoraj pochłonęłam chlebek ze słonecznikiem i pasztetką przed snem...mniam, dziś przed wyjściem do pracy dwa a teraz znowu mnie głód męczy, mam nadzieję że już po jadłowstręcie bo to okropnoś;/;/ no i zapomniałam na dodatek dziś sobie lutke zaaplikować;/ kurczę chyba po niej mam wzdęcia;/masakra;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Witam piękne forumowiczki :) Ale im przysłodziłam hehe :P Miałabym prośbe do zaciążonych, żeby nie wpisywały się w dolną tabele po kolei tylko wciskały się według dat porodów. Bo lekki bajzel wyjdzie, ok? Lovekrove, no niech ja Cie złapie tylko a zobaczysz! I po co żeś pisała o mdłościach?? Biora mnie tak nagle silne mdłości ale bez pawika. Tylko że to tak nagle chwyta że nie wiem czy biec do wc czy chwile odczekać. Narazie mam spokój ale jak jadłam rano gruszkę to nawet do jej połowy nie doszłam jak mnie zemdliło. Mój głupi suwaczek pokazuje dobrze że to 6 tydzien -widocznie liczą się skończone tygodnie, bo gin tez mówił że to 6 tydzień. Ale ten suwak pod spodem pokazuje mi info ze dzidzia powinna miec teraz 4mm, a moja ma 7mm. To ja mam kolosa (pewnie za starym) czy to róznie bywa??? Wanda, pełen luz!! :) Najwazniejsze że rosnie w ogóle i się rozwija. Do porodu Ci jeszcze tak wystartuje że będziesz żałowała swoich słów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje wszystkim przyszłym mamom i trzymam kciuki. U mnie dalszy ciąg poszukiwania przyczyn dotychczasowych niepowodzeń oraz tych wrednych plamień. Dwóch ginekologów rozkładało na de mną ręce i nie potrafili powiedzieć dlaczego, mam nadzieje, że ten do którego teraz chodzę w końcu znajdzie przyczynę i mi pomoże. Teraz pozostaje mi tylko czekać cierpliwie na wyniki badań hormonalnych, bo dopiero ten lekarz wpadł na pomysł, żeby je wykonać kompleksowo. Jednym słowem ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walnęliśmy sobie drzemkę :). Na dw dni wyjeżdżam do Gdańska więc proszę nie podejrzewać wakacji w NFZ :). Kontempluje te gilgotki w podbrzusz - wczoraj tak się wiercił, że aż się bałam - bo to takie dziwne uczucie - -taki żyjący obcy w brzuchu. Zorka - zamiast macać piersiaki to niech mdłości staną się Twoim znakiem, że groszek ma się dobrze. Pamiętaj tylko, że czasami są przerwy w mdłościach - i wetdy najlepiej poczekać i nie panikować. Mam nadzieję, że siedzisz z lapsem w łóżku i się kurujesz. 7 mm to ładny wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta2, najważniejsze że już cos się u Ciebie ruszyło z badaniami. A usg miałaś? Wyszło dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, siedze we wyrku. Rano tylko kurze pościerałam żeby mnie alergia nie dopadła (musze sprzatac na bierząco). Tesciowa zrobiła zakupy. Luteiny to mi zapisał 7 opakowań!! Juz na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane .Ja dzis koncze 5 dzien z CLO. pozostaje mi tylko wiesiołek i magnez z B6 i bede molestowac M....mam taka nadzieje ze się moze uda.....w trakcie brania tab. miałam wrazenie ze jajniczki mi pracują . Dzis 9 dzień , tylko zastanawiam sie czy robic przerwy i co drugi dzien czy nie ?buziaczek doradzajcie kochane mamusie No i oczywiscie od 15 dc bede brac luteinkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×