Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Wanda-jestes prawidłowo skonstruowana:) ...ja tez:) śmiałysmy sie teraz na oddziale z pielęgniarkami i z moją gin,że jestem wyjątkowa :) no wyjątki od reguły się zdarzają-5raz na oddziale :) i trafiło na nas:) poza tym - moja ciąża jest książkowa, wręcz podręcznikowa-tylko napis z niego brzmi patologia :) (oczywiście to przesada, ale juz dopadła nas wtedy śmiechawka i sobie wymyslalaymy)...babeczki pożegnały nas stwierdzeniem,że juz po raz ostatni je odwiedzamy z Julcią-nastęnym razem przekazują nas piętro wyżej na położniczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia - masz rację - wszystko - to jak funkcjonujemy, jak wyglądamy, jak długo żyjemy i czy w zdrowiu i kondycji - to kwestia tego co jemy !!!! Ja narzekam na swoją teściówkę, ale jak wpadam do ogródka (gdzie nic nie sztucznie nawożone i pryskane - wycackane i pielęgnowane) to te rzeczy inaczej smakują, wyglądają - oczywiście są tam często robaczki - bo to co zdrowe to robak też wcina..... Tata jest wędkarzem i często pełno rym i znam smak dobrej ryby - ze sklepu to jakaś masakra....... Wandzia - mi powoli przechodzi miednica - staram się więcej - ale nie intensywnie ruszać - może to jest sposób. Generalnie by nie zapeszyć teraz czuje się najlepiej w całej ciąży - brak mdłości, brak obawy i stresu o Miko (bo jak zapierdzieli w pęcherz to aż "miło" się zrobi), bóle lekko przeszły, aha i nie mam boreliozy :))). Cera gładka jak nigdy, włosy i paznokcie jak u wampirzycy. Oby tak do końca czego i Wam życzę.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI AKTYWNE: ********************************************************* ************************** NICK.................WIEK........SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* *************************** Katii82...............29.........pomorskie...........4... .............16.09 Sophia123............24........śląskie............... 9................19.09 Ala1984...............27........śląskie............ ...9................21.09 HANKA81..............29.........ŚLĄSKIE...........4 7................27.09 netta2..................27.........mazowieckie....17. ..............29.09 aguuula25,25.........25.........śląskie............ok25 .............5/6.10 katiaa85..............26........wielkopolska.........36.. ............ 07.10 justysia88.............23.........lubelskie ... ......... 12.............11.10 Araguaia..............32........dolnośląskie........... ..4..............11.10 Kobieciatko32.........32.......podkarpackie..........7... ...........13.10 zaczynam od nowa...31.........zach-pom........12................20.10 marianna_tatry.......30.......łódzkie/małopolska..14 .............24.10 paula26...............26........małopolska.........ok36. ...............?? alooooo3..............23........małopolskie/Węgry...... 12...........???? Agaagaaga14.........30.........łódzkie............ok15. ..............8.04 zuzka_1...............27.........łódzkie..............2 0...............23.05 Ineska.................33.........lubuskie..............4 ................24.08 betina340............30.........łódzkie.............14. ...............1/12 STARACZKI NIEAKTYWNE: ********************************************************* ************************** NICK.................WIEK........SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** nowamili..............23........mazowieckie.............6 ...........16/10 AOK...................26........wielkopolskie............ 8............07/11 AsiekAsiekk..........20.................................. 2............24-28.09 Doris123..............25........Śląskie........... .......17..........09/02 Ania85pomorskie.....25.......pomorskie...............13.. ........18/09 aśka76................34........śląskie............... ..ok40........18-20/10 Kasia-Angel...........22.......dolnośląskie............ 11............02/12 malwkami.............24.......śląskie.................. 12........... 27/12 asiek25................25.......dolnoślaskie............ .8............26/12 MalgaK................32........kuj-pom..............ok.4 7..........25/12 SunnyG................27........mazowieckie...........4.. ...........17.01 Mgielka15985.........26........lubuskie................7. .............???? Maluda82.............29.........Wlkp.................ok.1 7..........25.04?? tosik..................27.........śląskie.............. .26..............16.04 Niu82.................29........podkarpackie..........9.. ............13.03 Beata06..............26..........Wlkp.................23. .............17.03 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD........ILE CYKLI.........TER.PORODU ********************************************************* ************************* Asia1983.............28......zach-pom..........7...... ......12.12.2011 mooniaaaaa123.....34.......mazow.......19.(IUI)...... ....26.12.2011 Lovekrove ...........29......warm-maz.........1..............2.02.2012 klauduska3...........24........łódzkie..........13..... ........11.02.2012 Wanda23.............24.........wlkp...........ok.20...... .....17.02.2012 aguska1...............26.........podlasie..........4..... ... ....3.03.2012 elus1982 .............28.......zach-pom.......3 lata...........16.03.2012 mala_gosienka.......25.........zach-pom........5......... ....30.03.2012 KALA85................26.......pomorskie.........9....... ......08.04.2012 zora85................26........kuj-pom.......3 lata?..........19.04.2012 MAMUSIAMI JUŻ ZOSTAŁY!!!: ********************************************************* ************************* NICK..............WIEK.......SKĄD.......ILE CYKLI.......DATA URODZENIA ********************************************************* ************************* krakowianka.......29......małopolskie........4...... .18.06.2011 (córka) Vilia................27........łódzkie........ .12...17.08.2011 (syn-Bartuś) justynp...........32.....świetokrzyskie....ok20......21. 08.2011 (syn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anirak, ja mam podwyższony testosteron i androstendion ale DHEA-S w normie. Gin mi tłumaczył że mam zrobić te badania choć on jest pewien na 99% że mam pcos i wystarczy że choć jedno odbiega od normy i już jest choroba. A kiedy się badałaś na to? Może powtórz bo skoro coś było zawyżone to mogło wzrosnąć jeszcze bardziej i/lub w tych dwóch pozostałych mogło coś ulec zmianie. Gin też pytał mnie czy jestem nadmiernie owłosiona (na szczęście tylko boki zewnętrznej str dłoni i pojedyncze włoski na piersiach) i czy nie mam problemów z cerą i czy nie mam pryszczy na innych częściach ciała (i też na szczęście nic nie mam). Pisałaś tez o MCV i MCH -nie mam pojęcia co to za badania, nie miałam ich. Ja androstendion mam 17,10 (norma 0,3-3,3) a testosteron 121,20 (norma 14-76). Twój wynik jest odrobinę zawyżony więc może trafiłaś na sam początek choroby co daje PCO a nie PCOS. A usg nie wykazało torbieli??? Dziwne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś na targu z mężem i zasłabłam!! M przymierzał spodnie, ja stałam tuz za zasłoną i nagle mnie tak strasznie zemdliło że zdążyłam tylko pomyśleć: ,,zaraz wsydu sobie narobię i zwymiotuję'' ale nawet nie zdążyłam bo ciemno mi się przed oczami zrobiło i poczułam mrowienie na całej twarzy, do tego uczucie zatkania uszu -(miałam podobne po locie samolotem) słyszałam tylko echo jak na filmie. Mąż mnie przytrzymał a jakaś pani dała mi wody. Przytomności nie straciłam ale przez chwilę nie było ze mną kontaktu. Nie wiem czy to upał czy hormonki.. Kończę trzeci miesiąc a mdłości i zawroty głowy dopiero się ujawiniają - to normalne??? A jakie bóle głowy miewam -typowo migrenowe. Narzekałam na brak objawów to teraz mam!! Pisałam już ze chcę wtorek?! :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia1893 nadal mam plamienie... Poprosiłam dzisiaj,żeby siostra wpadła do mni ei pomogła mi poodkurzać, musiałam posprzątać mieszkanie i doprowadzić do równowagi :) ładne mamy słoneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka - no to nieźle. Może mniej zawsze przy sobie coś słodkiego - jakiegoś batonika :). Z objawami jest różnie - w większości przypadków są wczesnie ale znam przypadki kiedy to po 3 miesiącu się mdłości zaczęły (dla twojej wiadomości - ten przypadek ma dziewczynkę :)). Im więcej objawóe tym więcej progesteronu tym zdrowsza ciąża - Zorka - nic tylko się cieszyć (chodz wiem jakie to trudne :)). Przypomnij nam we wtorek o wizycie to zacisnę kciuki i zwieracze na szczęście :). Katii - leż biedactwo i się nie ruszaj......... oby dzidzia była zdrowa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Lovekrove :) Od słodkiego mnie odrzuca choć moje zachcianki to: słone potrawy i owoce typu winogrono (najczęściej czerwone), jabłko a ostatnio nawet pomarańcze więc sama nie potrafię powiedzieć do której kategorii zaliczac te zachcianki. Jak podano mi wodę to zaraz się lepiej poczułam więc będę z butelką mineralnej wszędzie chodziła. Moja mama też obstawia dziewczynkę a i ja mam takie przeczucie. W końcu pociągnęłam M za język bo twierdził że płeć jest mu obojętna ale przyznał że z chłopakiem to lepszy kontakt by załapał i mniej można mu uwagi poświęcać i pilnować (chodziło mu pewnie o dojrzewanie). Tym bardziej że mój mąż to taki duży dzieciak; gry komputerowe, Formuła1 itd to jego pasja więc pewnie by chciał z synem się tym zajmować :P A ja raz chciałam syna, potem córkę a teraz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka-pewnie już wiecej krwi "produkujesz" :) serce musi więcej pompować i czasem aż się w głowie zakręci :) noś z sobą wodę 0,5l i coś slodkiego Katii....a w pupę chcesz? ...jak plamisz to tylko mozesz isc na kibelek i umyc sie, sprzątanie zostaw -przez kilka dni dom nie zarośnie kurzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
gratuluje zaciazonym kolezankom u mnie niestety nadal nic bo znow przyszla ta zmora z trzydniowym opoznieniem ale przyszla i niestety staranka od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka, Kochana dzięki za wszelkie informacje. Powiem Ci jak jest z tymi ojcami i synami. Jak byłam w ciąży mąż tez mówił o chłopcu, że będzie w piłkę kopał i takie tam, że nie wie co można robić z córką. Na usg Lekarz mówi, chce Pan poznać płeć do męża, a M mówi, że tak i penie chłopak, a lekarz nie, że córka, a M mówi: ALE JAJA!!, a lekarz na to że w tym problem bo jaj nie ma. Córka to teraz taki jego "cycek". Rysuje jej rycerzy, graja, wygłupiają się, nawet czasem córa mówi, że to ją tata urodził, a nie ja. Są normalnie nierozłączni. Ostatnio pytam M czy jak by mi się udał kiedyś jeszcze raz zajść to pewnie chciałby chłopca?, a on na to że nie, że chciałby drugą córę. Pytam dlaczego a on mówi Córunia jest tatunia i ona taki fajny "cycek" to chciałby mieć drugą taka fajną, drugiego "cycka. Moich koleżanek córki jak pytam okazuje się też że tatusiowe, bez wyjątku. Zorka zobaczysz będzie mała Córunia Tatunia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki Mam pytanie do dziewczyn ktore maja pco. Kolezanka mi dzisiaj mowila ze byla u lekarza i on jej powiedzial ze podejrzewa u niej pco bo na jajnikach obydwoch ma bardzo duzo jakby pecherzykow ale ze na razie ma tylko obserwowac cykle i ona chcialaby sie dowiedziec czegos wiecej na temat tego i jak to leczyc bo planuje starac sie o drugie dziecko. Skonczyla 30 lat i powoli mowi ze chcialaby zaczac sie starac. Mowila tez ze od kilku cykli wogole nie ma sluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI AKTYWNE: ********************************************************* ************************** NICK.................WIEK........SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* *************************** Katii82...............29.........pomorskie...........4... .............16.09 Sophia123............24........śląskie............... 9................19.09 Ala1984...............27........śląskie............ ...9................21.09 HANKA81..............29.........ŚLĄSKIE...........4 7................27.09 netta2..................27.........mazowieckie....17. ..............29.09 aguuula25,25.........25.........śląskie............ok25 .............5/6.10 katiaa85..............26........wielkopolska.........36.. ............ 07.10 justysia88.............23.........lubelskie ... ......... 12.............11.10 Araguaia..............32........dolnośląskie........... ..4..............11.10 Kobieciatko32.........32.......podkarpackie..........7... ...........13.10 zaczynam od nowa...31.........zach-pom........12................20.10 marianna_tatry.......30.......łódzkie/małopolska..14 .............24.10 netta2..................27.........mazowieckie....19. ..............27.10 paula26...............26........małopolska.........ok36. ...............?? alooooo3..............23........małopolskie/Węgry...... 12...........???? Agaagaaga14.........30.........łódzkie............ok15. ..............8.04 zuzka_1...............27.........łódzkie..............2 0...............23.05 Ineska.................33.........lubuskie..............4 ................24.08 betina340............30.........łódzkie.............14. ...............1/12 STARACZKI NIEAKTYWNE: ********************************************************* ************************** NICK.................WIEK........SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** nowamili..............23........mazowieckie.............6 ...........16/10 AOK...................26........wielkopolskie............ 8............07/11 AsiekAsiekk..........20.................................. 2............24-28.09 Doris123..............25........Śląskie........... .......17..........09/02 Ania85pomorskie.....25.......pomorskie...............13.. ........18/09 aśka76................34........śląskie............... ..ok40........18-20/10 Kasia-Angel...........22.......dolnośląskie............ 11............02/12 malwkami.............24.......śląskie.................. 12........... 27/12 asiek25................25.......dolnoślaskie............ .8............26/12 MalgaK................32........kuj-pom..............ok.4 7..........25/12 SunnyG................27........mazowieckie...........4.. ...........17.01 Mgielka15985.........26........lubuskie................7. .............???? Maluda82.............29.........Wlkp.................ok.1 7..........25.04?? tosik..................27.........śląskie.............. .26..............16.04 Niu82.................29........podkarpackie..........9.. ............13.03 Beata06..............26..........Wlkp.................23. .............17.03 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD........ILE CYKLI.........TER.PORODU ********************************************************* ************************* Asia1983.............28......zach-pom..........7...... ......12.12.2011 mooniaaaaa123.....34.......mazow.......19.(IUI)...... ....26.12.2011 Lovekrove ...........29......warm-maz.........1..............2.02.2012 klauduska3...........24........łódzkie..........13..... ........11.02.2012 Wanda23.............24.........wlkp...........ok.20...... .....17.02.2012 aguska1...............26.........podlasie..........4..... ... ....3.03.2012 elus1982 .............28.......zach-pom.......3 lata...........16.03.2012 mala_gosienka.......25.........zach-pom........5......... ....30.03.2012 KALA85................26.......pomorskie.........9....... ......08.04.2012 zora85................26........kuj-pom.......3 lata?..........19.04.2012 MAMUSIAMI JUŻ ZOSTAŁY!!!: ********************************************************* ************************* NICK..............WIEK.......SKĄD.......ILE CYKLI.......DATA URODZENIA ********************************************************* ************************* krakowianka.......29......małopolskie........4...... .18.06.2011 (córka) Vilia................27........łódzkie........ .12...17.08.2011 (syn-Bartuś) justynp...........32.....świetokrzyskie....ok20......21. 08.2011 (syn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anirak, tez myślę że by ,,się przyzwyczaił'' do córki ;) Ja też mówiłam że mnie tato urodził hahaha. Troszkę sie martwię (jak zawsze przed wizytą) bo w nocy mnie dziwnie brzuch pobolewa. Za dużo znowu miałam stresów ale dziś postanowiłam im przeciwdziałać!! Właśnie piję meliskę, zrobię obiadek a potem przez reszte dnia full relaks :) Dla Okruszka wszystko. Nie darowałabym sobie gdyby coś mu się stało bo nie potrafiłam wziąć się w garść. Pierdole pojebaną rodzinkę męża (on zresztą też) i ich obgadywanie mnie na każdym kroku. Pisałam wam o szwagierce ale chyba nie wpomniałam że małpa ma 40 lat. Żeby w tym wieku zajmować się pierdołami itd to trzeba mieć ostro z głową a teraz weszła w komitywę ze swoją ciotką (babka przed 60tką). Wrrrr, czasami się martwię że będe miała córkę bo może ta głupota u nich to rodzinna jest.. A ja wam nawijam a wy i tak nie wiecie o co chodzi :P Mniejsza z tym. Potrzebowałam się wygadać. Miłego Dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora109@wp.pl To nie jest mój prawdziwy mail tylko taki alternatywny/zapasowy. W mailu podam prawdziwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za spam ale wkleiło mi pierwsza wiadomość po czasie i myslałam że nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka omdleniem się zbytnio nie przejmuj (co nie znaczy, że masz nie uważać na siebie) Mnie tez się zdarzyło takie w 3 lub 4 miesiącu Padłam w łazience Wiele razy gdy prostuje włosy robi mi się słabo-te ręce do góry to widocznie nie bujda Ale teściowa ścieła moje loki do ramion więc jak się zakręcą po mojemu to wyglądam jak klown :):):) co do włosków, na początku wypadały a teraz są lśniące i gęste- tak żałuje, że ściełam, no ale odrosną... pazurki też uwielbiam długie więc ciąza ma swoje plusy Natomias brzuch dokucza Zastanawiam się czy to normalne, i tu mam pytanie do Asi Jakkolwiek Kochana umiesz opisz mi jaki ból skłaniał Cię do jazdy szpitala Dodam, że do gina nie mam co dzwonić, nie odpuści bedzie mi kazał przyjechać do szpitala, a dla mnie to ostateczność, Mam nadzieję że to naprawde cięzko znoszę to rozciąganie, że to nic takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wandzia, nie przejmuję się omdleniami ale sama się teraz boję wychodzić z domu. Jak mi się kręci w głowie to się kładę i przechodzi ale tego samego nie zrobię w sklepie czy na ulicy ;) To z unoszeniem rąk to prawda! Mam wysoko zawieszone szafki w kuchni wiec jak coś sięgam to na paluszkach i wyciągam ręcę do góry i wtedy niemal za każdym razem mam samoloty. Ależ dziś miałam ochotę na loda i pizze -zaciągnęłam wieczorem męża do sklepu po moje zachcianki :P Tak mi teraz wszystko smakuje że szok! Aż mruczę przy jedzeniu :D Co do bóli to na pewno poczujesz różnicę od tych ,,na codzień''. Przede wszystkim każde krwawienie czy nawet drobne plamienie powinno Cię skłonić do jechania do Szpitala. Bóle takie jak miesiączkowe ale bardzo mocne -jeśli miałaś łagodne miesiączki to poznasz od razu. Skurcze. Nagłe, gwałtowne wymioty (nie pojedyńcze tylko raz za razem). Przypuszczam że do tej pory miałaś uczucie ciągniecia, jakby paskudne wzdęcia i ewentualnie lekkie pikanie jajników -to jest normalne. Aśka Ci na pewno jeszcze opisze i zrobi to lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda- Zora Ci dokładnie opisała miałam bóle w 21tyg. i teraz - mocna miesiaczka (skurcze) połaczona z biegunką (ból) , ból mulasty, tępy, męczący, trzymajacy dosc dlugo, a jak puszczał to na moze pol godziny i znowu, lezenie, nospa i magnez nie pomagały ...nie martw sie instynktownie wyczujesz,ze cos jest nie tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozciaganie pewnie czujesz szerokim pasem od boku do boku? niepokojace bylo dla mnie niekomfortowe uczucie miedzy pepkiem a spojeniem, i to juz nie była główka dziecka uwierajaca na pecherz ciagłe zmeczenie tepym bolem skurczy...teraz od poniedziałku-wtorku. najpierw 2 nospy, a w piatek od 6 do 15 bylo ich 6 , wiec juz wymieklam (zwłaszcza, ze moja cos mowiła o nisko ułozonym łozysku. teraz robiło mi usg 2 lekarzy- na wejscie oddziałowy, zeby rzucic okiem od srodka na szyjke i lozysko, a na wyjscie moja. moja zrobiła mi fajne-trwało dobre 15-20 minut. pomierzyła Julkę, tylko wydruk tej tabelki zabrała do dokumentacji, i obejrzała szyjkę i łożysko, i cały worek płodowy z każdej strony (po bokach i od strony piersi) i łożysko podciągneło sie znad szyjki z 2,38 na 3,8) teraz tez czuje napinanie sie tam na dole (jakby bylo mi zimno) ale jest to niebolesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Jak się dzisiaj czujecie? Ja wstałam rano i już krążę po mieszkaniu:) Śniadanie już wciągnięte, siły mam i czekam jak się zrobi cieplej na dworze żeby wyjść na spacer, bo od jutra ma być już brzydsza pogoda więc zacznę siedzieć w domu, po kałużach nie będę skakać:) Chociaż widziałam takie ładne kalosze w kwiatki:) Sophia mam nadzieje, że @ do Ciebie nie przyszła i udało się, będziesz się cieszyć maleństwem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×