Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość !!!
a może założyć nowe forum???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove- wszystko zależy od nastawienia- mnie nawet muszę sie przyznać czasem bawiło, to co pisali niektórzy:) a śmiem sie przyznać śmiem, nawet do tego, że nie raz dostawałam białej gorączki... Zorka, Asia, !!!: Dzieki za rady, muszę jeszcze je M wpoić, co by zrozumiał, że to wszystko dla niego:) albop kupię ten a'la babcia i może się zlituje :):):):) tak poważnie to on posiał wątpliwości o rozmiar, żyjąc ze mną 5 lat nauczył się że jestem niewymiarowa, a ja przez prawie 25 jeszcze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!!!, ja wredna??!! A dlaczego? Przecież tylko zapytałam, bo nie rozumiem co ta ma do tego, kiedy któraś zaszła ze staraniemi innych kobiet. W mojej wypowiedzi nie było żadnej krytyki czy wredoty! Zapytałam i odpowiedziałam na zadane pytanie. Dziwna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)!!! nie wiem jak długo nas czytasz:) Był juz kiedys pomysł z założeniem nowego forum, ale powiedzmy sobie szczerz, ja i tak bym tutaj wchodziła... i teraz nie chce nikogo przechwalic przypadkiem, ale (znów sie powtarzam, dostosowując dolegliwości do wiekowego rodzaju stanika) Lovekove skarbnica wiedzy(magnezu Ci nie zapomne) Asia skarbnica spokoju, zresztą Vilia tez zawsze działała kojąco Zora też przypada do gustu najbardziej zapalonym staraczkom ale pomysł sam w sobie dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale normalnie bym pisała, palce mi same suna po klawiaturze coś za cicho było ostatnio i się wyżywam M ma nadgodziny (na auto i na staniki pracuje:):) ) a ja sie potwornie nudzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A doczytałam dopiero. Chodzi o zmienę nazwy forum. Zaraz poszperam i może coś wyczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda - żeś poczesała ... :) Jutro siora M ma cesarkę - Piotrek waży 4100 - potem moja kolej ...... sama nie wiem co bym chciała sn czy cc - coraz częściej o tym myślę .... Kurde Wandzia - ja ci zazdroszczę takiej filigranowej figurki i wielkich piersi - moje nie są najmniejsze ale mój M szaleje za piersiami - tymi wydatniejszymi - teraz są fajnawe ale wiem, że to chwilowe .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, raczej się nie da zmienić nazwy. Trzeba by było założyć nowy temat. Możemy zrobić jakieś głosowanie i jak przejdzie to te która zechcą zostaną tutaj, a chcące nowego tematu przeniosą się. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, ale po cesarce dłużej się do siebie dochodzi i kumpele moje mówią że ta blizna boli potem np.na zmianę pogody. Też troche czytałam o tym i chyba jednak jestem za porodem naturalnym choć z początku marzyłam o cesarce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !!!
Szkoda troszkę tego topiku nie sądzicie? Zostańcie tutaj macie tyle wiedzy i takie fajne jesteście,że szkoda żebyście stąd uciekły... Nie udzielam się tutaj ,ale uzależniłam się od Was NAPRAWDĘ!:) Też się staram o dzidzie,ale dopiero 5 miesięcy także daje sobie jeszcze troszkę czasu;P Ale Wasze rady są naprawdę bardzo cenne!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda...rozbrajasz mnie...ja skarbnicą spokoju....:) Kochana...jestem furiatem, cholerykiem i cholernie poważną konkretna babką....poznałabys to po tonie mojego głosu ;) Też myslałam o cc, potem o sn...i tak żle i tak niedobrze...po cc zostają zrosty, niskie (bardzo niskie) moga powodowac trudnosci z druga ciaza, mimo wszystko operacja (mój tłuszczyk;)) za wysoko wbite znieczulenie ...sn-urazy dziecka, ewentualne łyzeczkowanie macicy, pekniecie szyjki lub macicy, mega hemoroidy dziewczyny, a dlaczego padł pomysł nowego forum...trochę nie zrozumialam...ja tu zostaję - Julka też:)...stąd sie wywodzę, ze Staraczek, które wspierały mnie kiedy w dniu okresu siedzialam z rozowym carlo rossi przed kompem i pisalam chlipiąc w chusteczki, ewentualnie w rękaw :) nowe forum nie spowoduje,ze niektore zlosliwe pomarańczki sie nie pojawią... dobrannoc:) maz sie pakuje do lozka , wiec doczytam jutro :) buziaki :*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, i panuje zgoda miedzy Zafasolkowanymi i Czekającymi na Fasolkę...więc póki mogę siedze tu...bo jet tu sympatycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie wiem w końcu, tyle aż tych pytań o Castagnus nie ma. Kobitki w sumie napływają falowo i wiele z nich jest z nami do dzisiaj i fajnie się dogadujemy. Szkoda, że nie można zmienić nazwy. Poza tym "stare" bywalczynie czasami do nas wracają i gdzie by nas szukały. Niech pozostałe lachony się wypowiedzą .... Czy jest możliwość pisania do kogoś prywatne wiadomości na Kaffe - tego mi tutaj czasami brakuje. Czasami napisałabym do kogoś coś bardziej osobistego a nie chcę tego na forum wywalać .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba tylko w taki sposób ...... Albo stworzę sobie maila na TLENIE...... DOBRA SPADAM SPAĆ - DO JUTRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katii, według mnie mogło tak być, na mdłości wpływa podobno zarówno progesteron jak i gonadotropina kosmówkowa oraz tyroksyna. Według mnie mniejszym progesteronem, który Ci wyszedł jakiś czas potem nie ma się też co za bardzo przejmować, z tego co czytałam to zbadanie tego hormonu jest o tyle trudne, że jest on wydzielany w sposób pulsacyjny i jego stężenie we krwi zmienia się co kilka godzin nawet o 50%. A brakiem objawów w ciąży nie zawsze należy się przejmować, ja w ciąży nie miałam absolutnie żadnych objawów (zero mdłości, bólu piersi itd.) a ciąża była wzorowa pod każdym względem :) Co do cesarki to też nie ma reguły, mnie blizna w ogóle nie boli (nawet na zmianę pogody) ...tylko zrobił mi się bliznowiec :( ...ale chyba wolę mieć go nisko na podbrzuszu niż w kroczu hehehe (a podczas porodu często nacinają). Co do zmiany wątku - według mnie nie ma takiej potrzeby, to że wypowiadają się dziewczyny, które już cieszą się ciążą, dodaje zapewne otuchy staraczkom (mi w każdym razie dodaje :) ), można "naocznie" zobaczyć, że każdej z nas kiedyś się zapewne uda :) Jednak zmiana nazwy wątku by się przydała :) ...choć z drugiej strony dzięki słowie "Castagnus" trafiają tu głownie dziewczyny, którym nie jest łatwo zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podałam maila bo anirak chciała ale i tak nic nie napisała do mnie. Za to mnóstwo reklam dostałam i ogłoszeń :D Same spamy. Asia, zapisałam sobie Twój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka a może Anirak ma takie hobby - zbiera adresy mailowe - a Ty byś chciał by coś od razu pisała. Żartuje oczywiście - mam nadzieję, ze Anirak się nie obrazi ........ w ramach przeprosinek wysyłam jej fluidy ciążowe - fru fru fru - poleciały .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam Was tu, czytam dokładnie Łobuziary jedne :), dziś byłam u endokrynologa i jak trochę ochłonę to jutro popołudniu pobazgrolę troszku, zorka obiecuje że napisze, ale moja mała psotnica w domu mnie tutaj trenuje i czasami nie daje rady coś skrobnąć, ale napisze na pewno. Dziś odchorowuje endokrynologa. Załamał mnie kompletnie na wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łove łapie fluidy, kochana jak możesz to przesyłaj od razu na bliźniaki to też się nie obrażę, całusy kochane całusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anirak - spokojnie - mnie w życiu parę lekarzy też załamała - okazało się, że niektórzy przesadzili, inni rzeczywiście mieli rację ale stawiłam czoło przeciwnościom. Z każdej zawieruchy hormonalnej można wyjść - niekiedy tylko trzeba czasu więcej - a że na forum one szybciej leci polecam zostanie z nami a wszystko dobrze się skończy. Pozdrawiam porannie psotnice. Wstawać lenie !!!!! Spiochy jedne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze ogarnac troche mieszkanko i siebie :) pomalowali juz nam pokój - dulux lub nobiles leszczyna...trochę za mocny, ale fajny, dojdą zasłony i nie bedzie taki żarówiasty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz Wam powiem co powiedział okulista, bo to ważne, zwłaszcza dla kobietek noszących okulary, byłam na wizycie zostałam gruntownie zbadana i jest tak mam skłonności do nadciśnienia w oku, przez to że @ nie przychodzi, ze względu na wadę wzroku to okulista będzie decydować czy będę rodzić siłami natury czy przez cesarkę, bo jest ryzyko odklejenia siatkówki, następna wizyta w grudniu. Trochę wczoraj to wszystko mnie zaskoczyło, ale mogę do niego wchodzić poza kolejnością i nie czekać w 3 godzinnych kolejakch. Dlatego proszę Was dziewcznyn noszące okulary do okulisty migiem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×