Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Wanda!no i ogromne gratulacje-będzie Krolewicz Mamusi! ...to teraz dla równowagi jest- jest Bartek u Villi, Mikołaj u Lovekrove, chłopiec Wandy i Marysia Niezapominajki, dziewczynka u Moniii i u mnie Julia to teraz jaka płeć sie pojawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia - kochana jesteś - wielkie dzięki za materiały i cenne praktyczne wskzówki. Właśnie się w to wgryzam... PS. ślicznie wyglądasz....... myślałam, że jesteś blądynką - boś taka łagodna :)))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia jestem:) Wczoraj był zakup proszku do prania dla dziecie, bo w biedrone był tańszy:) Zaczynają się poważne sprawy. Wanda gratuluję synusia:) Ja się dowiem pod koniec miesiąca, o ile się pokaże Maleństwo:) Katia super, że wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove jak mogę Ci coś podpowiedzieć, to zobacz sobie tabele z indeksami glikemicznymi i tam wszystki produkty rozpisane co można jeść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik - wielkie dzięki. Już to rozkminiłam i dzisiaj M mi to już w pracy drukuje. PS. ślicznie wyglądasz (brzusio mam podobnie duże :))). Myślałam, ze jesteś blądynką - taka łagodna osobowość z Ciebie :)) Przespałam się z problemem i myślę, że dam sobie radę - jedzenie to nie wszystko ....... chodź dużo dla mnie znaczyło...... Wanda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cieszę się, ze masz siusiaka jak ja :))). Co do imienia to dla mnie możesz swojego brzdąca Mikołajem nazwać - stworzymy dynastię Mikołajów (I, II itd). Co taka cisz - meldować się ......:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm - myślałam, że sie nie wklepiło. Gosik, Asia mi przesłała materiały i już wiem wszystko ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiiii28
zora 85- tzn. że powinno za tydzień bić serduszko :) Asia1893- no właśnie nie wiem czy wyraźniejsza :( raz myślę że taka sama raz że może odrobinkę bardziej, no ale na wyraźniejsza niż ta co pokazałam w poniedziałek ginekolog, robiłam teraz o 6 rano i pokazałam mojemu M , on się denerwuje, ze ja ciągle tylko o tym, boi się czy się uda. Może później zrobić jeszcze raz, np. o 9.00 ? Mam jeszcze kilka testów :) Co do mojego cyklu to wcześniej był w miarę regularny co 33 dni i ostatnio spóźniał się 5 dni czyli trwał 38 wtedy znalazłam to forum :) i kupiłam costagnusa i od 2 dc brałam a teraz od wczoraj nie biorę zostały mi 3 tabletki, także nie wiem kiedy mam dokładnie czekać by wiedzieć że okres nie przyjdzie, mam nadzieje, że będzie jak napisałaś, ze przynajmniej do lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki oj pospalam dzisiaj :P wczoraj po 20 poszlam spac i jak juz spokojna jestem to przespalam cala noc :D Ide najpierw jakies sniadanie zjesc i sie ubrac a potem bede doczytywac co pisalyscie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja pier...jakiego zamułam mam laski nie rozśmieszajcie mnie z tą łagodnością, czasem dogryzam do gości, a czasem lepiej przemilczeć i olać to...albo iśc do pracy do gimnazjum i nauczyc sie jako "młoda gowniara" doboru słow, zeby było SKUTECZNIE Lovekrove-dieta cukrzycowa jest ok-na początku zwymiotowałam 6 kg, a teraz przytyłam 2-3 kg ponad stan sprzed ciązy, więc trzyma w ryzach :) tylko ciekawe jak to będzie jak urodzę, bo kilogramy kilogramami a rozciągnięta skóra i brzuch i tłuszczyk, nie oznaczają dojscia do stanu sprzed ciąży...ale spotkałam koleżankę i śmieję się do niej,że lepiej wygląda niz przed ciążą, a ona na to ,że schudła 26 kg. ...i szczeka mi opadła...znów ażyć 60 kg :) ale i tak nikt mi nie wierzy w moją aktualną wagę, prócz gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusiiii28...to zluzuj jak nie jestes pewna. jak nie weżmiesz castagnusa, to świat sie nie zawali. jak masz dostac okres to niejedzenie cast.tylko przyśpieszy sprawę, ale nie spowoduje utraty ciązy.idż na spacer, zakupy, upiecz jakies ciasto, ksiąkę chwyć-zajmij sie czymś,zmarnuj dzien, zebys na starosc mogła pomyslec, jak to marnowałaś czas,zamiast zając sie czyms pozytecznym...ale nie sprzataj dzis tak extra-nie męcz się jak kon wysigowy . spacerek do apteki po test (mi wychodziły bobotesty takie żółte z bobasem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia - dziękuję bardzo Asia masz rację - nie wyglądasz na swoją wagę - ładnie Ci się tłuszczyk rozkłada....Znam dużo dziewczyn, które przed ciążą miały problemy z utrzymaniem wagi a teraz lachonami są. Co do skóry to raczej nicnie poradzimy - to chyba genetyczne. Chociaż stare kumochy mówią mi by sobie gacie obciskające zakupić i nosić po porodzie tak szybko jak to tylko możliwe. No i masaż skóry i nawilżanie. A i tam ma być co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam miało byc kosći Lovekrove, powiedz mężowi,że jak bedzie drukował to ma jeszcze cos dodrukowac, zaraz zaczne skaowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde cieszę się z syna- szczególnie jak zobaczyłam mine M Wmówili mi że bedzie chłopiec i siła sugestii zadzałała :) Co do imienia M chciał Mkołaja, Mnie też se bardzo podoba, ale znajma na osiedlu (dwa domy dalej ma synka o tym imieniu Tak jakoś już pasuje do jej maluszka, że do mojego nie M ma teraz faze na Aleksandra...no a teściowej sie nie podoba, kuszące... Asiu też zawsze kojarzysz mi się ze spokojną osobą, ale jak kogoś przłoże do siebie to wszyscy są spokojni... A no kochana Lovekrove wiesz że od ostatniej wizyty przytyłam 3,5kg!!! Gin się ze mnie śmiał jeszcze przed ważeniem że w bioderka m poszło Mówię więc ze bedzie mi łatwiej urodzić A on na mnie patrzy i mówi- to tak ne działa- szerokie boderka mogą pomóc, ale tłuszczyk na nich niekoniecznie... a no ostatnio przybrałam 300gram wiec nadrobiłam zaległości Asiu ta szyjka 3,2 to nie najgorzej prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam sie na szyjkach...ja ma 2,5 , to może Cię pocieszy :) szyjka 2,5 i 2,38 nad nią łożysko :) leżenie i prawie nic-nie-robienie spowodowało podciagniecie łożyska do 3,8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czyli nienajgorzej Spaliłam sobie płatki na śniadanie... robie następne Pocieszacie z tą wagą nie ma co:) Najbardziej jednak boję sie o piersi- nie jest tajemnicą że obwisają... A gin powedział że mogę spacerować, basen też dozwolony- chyba się zdecyduję- może to ułatwi mi poród- Spotkałam w gabinecie kobietę z brzuszkiem jak ja( zaskoczyła mnie termin miała na 14 czyli na dzisiaj) i mówie do Czesia, że malutki brzusio, a on że cukrzycowa dieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no...cukrzycowa dieta, czyli mż :D jeśli paliłas płatki kukurydziane, to są one na liście rzeczy zakazanych:) a bym wrąbała miseczkę z gorącym mlekiem...a tu takiego grzyba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie owisiane, nawet jeśli to one mnie zatykają to rano budzę się z myślą o płatkach na mleku....a przed zaśniecem wypijam kubek mleka a tak w ogóle to ciągle jestem głodna ne zatkam się jabłkiem, czy szklanką soku, potrzebuje mięsa i ciąle pogryzma kobanosa albo frankfurteki Wiecie chyba zainwestuje w tego rogala do spania, bo M sie burzy, że budzę go w nocy i karzę się przysunąc w celu podparcia pleców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, rogal koniecznie. jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy to weż może jakiś długi podgłowek lub koc zwiń. wsuwasz między kostki, kolana, pod brzuch i pod rękę malutką podusię. nie musi byc wysokie, bo chodzi o to podeprzec brzuch i podwyższyć przerwę między kolanami ...no i lezymy na lewym boku. potem jak juz nie wyrobisz i chcesz na prawy bok, to delikatnie poduszka pod prawe biodro i do kolan,żebyś całkiem nie leżała na prawej stronie i coś cienkiego między kolana. ja nie mam cybuszki-wyzbylam się jej, bo mi się nie sprawdziła, a może miałam nie taką, ale śpię z podgłowkiem od tapczana, jaśkiem i poduszką sercem dużym (pod karkiem i brodą mam te sercowe pólkola) miednica i biodra się przemieszczają i to wymusza zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja w pierwszej ciąży nałogowo jadłam płatki z mlekiem :), na początku odrzuciło mnie od słodyczy i od mięsa ...ciekawe czy w tej będę mieć jakieś zachcianki kulinarne ;) ...i obym nie miała mdłości, w pierwszej ciąży na szczęście ominęła mnie ta wątpliwa przyjemność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda kiedy badasz glukoze....? Mnie najbardziej zdziwiło, że tyłam (też ok na miesiąc) a nie wcinałam na potęgę.......Potem już jadłam mniej - ale niedozwolone rzeczy. Zbadaj się kochana - i oby u Ciebie było wszystko ok. Asia - czyli są dwa rodzaje liczenia "wartości" - przez ilość WW i przez IG ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W listopadzie mam glukoze i przeciwciała Mam nadziejeję, że jednak mimo wszystko unikniemy cukrzycy Chociaż teraz tyle tego wszystkiego, że przy moim szczęsciu...eee jeszcze sobie cukrzyce wkręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
witam ponownie, czytam rozne fora teraz. Czy ktoras z was miala niski progesteron? chodzi mi o to, jak dlugo sie go ustawia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, Twoj suwaczek działa :) Alez mi gorąco! Okna nie otworzę bo zaraz mialabym biało w mieszkaniu. A teść szalony bo kaloryfery rozkręca wszędzie a ja chodzę i zamykam. Powiedziałam mu że nie ma mrozów a jak jest mu zimno to niech włączy kaloryfer u siebie w pokoju bo jak ja mam obiad gotowac w takiej saunie :/ A on swoje i codziennie tak robi. Ręcę opadają!!! Temp na plusie a mu zimno bo siedzi i nic nie robi tylko gazety czyta -typowy stary dziadzius w kapciach, w fotelu i marudny jak dziecko. Żebym go nie kochała jak ojca ,to bym mu chyba w łeb palnęła ;) Dzis mam na obiad pierogi z kapusta i grzybami, na to smażona cebulka :) Mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alooooo3, łykanie duphastonu czy luteiny wyleczy tylko objawy a nie przyczynę problemu. Według mnie ten cykl miałaś bezowulacyjny. Ja bym na Twoim miejscu sprawdziła prolaktynę z obciążeniem oraz hormony LH, FSH i estradiol w 2-3 dniu cyklu ..a także raz jeszcze w kolejnym cyklu progesteron w 7-8 dniu po owulacji (najlepiej wraz z prolaktyną). Przyczyną niskiego progesteronu a także cyklów bezowulacyjnych może być właśnie wysoka prolaktyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda mi Twój suwaczek wchodzi, nie zaznaczaj go całego, tylko najedź myszą i niech sie podkreśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×