Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość Niezapominajka:))
Asia przypomnij mi na kiedy masz termin???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajka!!!!!!! super,że się odezwałaś!!!!! jak rośniesz? jak sie czujesz i wogóle...proszę sprawozdanie napisać! Lovekrove-ja glukometr dostalam (pozyczyli mi) fabrycznie nowy z poradniu diab, paski mi przepisuja i kosztuja 3 grosze, paski do ketonowych ciał tez przepisuja i tez to sa groszowe sprawy. skoro tata ma cukrzyce to popros o taki sam glukometr , jak komus zabraknie pasków , zawsze mozna pozyczyc :) albo porównac wynik, choc czasem zmienia sie on w minutach ser zółty-ja go mogę samego jesc bez chleba, np.o 22 2-3 plasterki, jogurty tylko naturalne, ale dorzucam łyzke domowego dzemu sliwkowego, bo wiem, ze jest bez cukru, pomidor, ogór-ok...musisz sama wyczuc co mozesz jesc...czesto a mało. i pamietaj o normach na czczo 80,, 1 godz po jedzeniu 120...ale jednorazowy wyskok nie jest tragedią bedzie dobrze! musi! Wanda...Ty to masz przygody:) Justysia...jeszcze nie jest przesadzone. poczekajmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12.12.2011 ale raczej nie dotrwam , bo jade na fenotrolu z isoptinem, Monia ma na 26.12 chyba, 2 tyg później aTy? czekam na sprawozdanie z dotychczasowej ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajka:))
Ja na 18.12 według ciąży,a według @ na 21.12 także czas pokaże.:) Ja ciążę przechodzę naprawdę dobrze gdyby nie to,że raz miałam brązowe plamienia leżałam wtedy dobę w szpitalu niestety:( Ale zakończyło się wszystko dobrze. Wiem,że Ty będziesz miała synusia:) A ja CÓRUNIĘ IMIĘ JUŻ także wybrane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee...Niezapominajka! co najwyzej moja Julcia będzie babką z jajami, ale ptaszek to jej między nogami juz nie urosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajka:))
Asia1893 Ojjjjjjj sorki i przepraszam Juleczkę:):* My wybraliśmy Marysieńka ;P Jak się czujecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobnie jak Wy - się czujemy :) teraz dobrze :) jak mozesz to wyslij mi zdjecie brzusia na asia_1893@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to cała ja Jutro wizyta chciałam się doprowadzić do porządku, nigdy mnie krem do depilacji nie uczulał, ale rzeczywoście kupiłam inny niż zwykle- myślałam że lepszy... 19 mam 4d :) dzisiaj babka dzwoniła,,, juz nie moge sie doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a!Wanda zapomniałam napisac o tym 4d...owszem dziecko wygląda bardzo chudo...ale to jest najwspanialszy widok! jeszcze miło byłoby dostac płytke. no i masz wszystko przebadana, pomierzone ile u Ciebie ta przyjemnosc trwa i kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie wiem Dostałam numer od mojego gina do babki, która pracuje w tym szpitalu co on Czyli mam do niej jakieś 30km a nie 120 jak do Poznania A no i powiedziała że jak z polecania tego lekarza to za połowe ceny czyli 120 zł(jakiś układzik?) Wyjdzie tyle samo co wycieczka do Poznania (tam dostała bym skierowanie) a przy okazji poznam jeszcze jednego lekarza z tego szpitala mam nadzieje zę nie odbije sie to na jakości, bede prosić o płytke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w razie czego wez z soba do dvd r+/- :) u mnie trwało to 25-30 min i 200zł ...ale rewelacja, najbardziej zadowolona jestem z tych badan spadam! meble przywiezli! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajka:))
Asia1893 Kochana jutro Ci wyślę.A powiedz przesypiasz całe noce??? Wanda 4d najlepsze co może być!!!!!:):):):):) Pamiątka do końca życia. Jeszcze piecze mocno????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie piecze Posmarowłam alantanem:), ale nie wygląda najładniej(uzyłam lusterka) Tak naptrawde to chce wiedzieć dokladnie czy wszystko oky, A przeżycia są dodatkową atrakcją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajka, nie my wybralismy, tylko sie pytam, czy Wasza Mysia to od Marii czy Marianny:) całe noce przepac? :D dobry żart...3-4 wędrówki na siusiu, a ostatnio od 1do 3lub od 2do4 wędrówki po mieszkaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
codziennie :) ale wystarczy 1/4 tab rene ...ale o smaku pomarańczowym jesli trzecie pytanie bedzie dotyczyc siusiu-to, tak-leje jak strazak i zdarza mi sie przepuszczac :D ...mam bóle w pachwinie, ale to od wstawania tą sama nogą:D..a! i od dzis zaczełam jesc o 3 w nocy -tfaroszek :D...a jak u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam właśnie,że jak ma się często zgagę(ja mam codziennie)to dzidzia ma dłuugie włosy u mojej koleżanki to się sprawdziło:) Bóli w pachwinie żadnych póki co nie mam. A co do podjadania w nocy u mnie MUSIAŁ BYĆ BAKUŚ WANILIOWY:D Potrafiłam smacznie spać a jak wybiła godzina 6:00 musiałam wstać i zjeść (ZMARNOWAĆ SIĘ MA) :):):):):):):):):) W dzień za to STRASZNIE MI się chce spać i muszę się położyć choć na godzinkę i czuję się jak nowo narodzona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raczej i tak lezę na łózku, nic zbytnio nie robie...czasem wyjde na miasto, ale nie dźwigam zakupów jak zasne o 4 to o 7 musze cos przegryzc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Araguaia Gratulacje !! ja też miałam cień cienia i po dwóch dniach był tylko trochę mocniejszy, ale Beta potwierdziła. Także jak najszybciej zrób badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leż Leż!!!!!!! No ja na szczęście nie muszę leżeć,ale wiadomo dźwigać i przemęczać się też nie mogę. Przeważnie kobiety w ciąży przytulanka mają zabronione,a My nie.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×