Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Araguaia, nic już nie robię na razie... Co ma być to będzie... Po tym teście złapał mnie dół i najchętniej nie wychodziłabym nigdzie dzisiaj, ale muszę iść na uczelnię na zajęcia... :( siedzę i ryczę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Araguaia, oby to było to:) Że od teraz jest Was dwoje:) Justysia, może powtórz test za dwa dni jak @ dalej się nie zjawi, ślę Ci fluidki:) Idę szykować sok marchwiowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy taki bol w krzyzu jakby cie kluli jakimis szpilkami to normalny objaw? tak mnie dzis kregoslup boli ze szok zgiac sie nie moge za bardzo. Jajnik tez pobolewa wogole mam uczucie jakby dolna partia brzucha dawala od czasu do czasu znac. Wiem jedno wczesniej jak bylam w ciazy tak nie mialam, odczuwalam bol kregoslupa taki jak na @. W sumie teraz jest tez taki podobny do tego bolu na @ Asiu co do tej mojej pracy to ja juz tego kretyna nie raz przyciskalam o umowe a ile mozna wiec wiem ze z umowy nie bedzie. Zastanawiam sie czy chodzic jeszcze w tym mies do tej pracy. Wrocilam z zakupow i normalnie bym sie polozyla i lezala teraz ale musze obiad zrobic. Dzis kapusniak :) mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, po przestawieniu granicy, to termin @ mam właśnie za 2 dni... :( ale siedzi we mnie przeczucie, że kolejny cykl idzie do kolekcji nieudanych... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
Gratuluje zaciazenia katia 85tez chcialabym miec to za soba ale u mnie wlasnie skonczylam wczoraj brac clo a dzis 10 dc i niewiem kiedy mam owulacje a tak nic mnie nie boli zeby cos wskazywalo na owulacje i znowu cykl stracony bedzie kolejna zalamka nie moge sie doczekac wtorku bo wtedy ide na monitoring zobaczyc jak dziala i czy mam pecherzyki i czy wogule mam owulacje a jest problem we wtorek mam 16 dc i mam brac luteina dopochwowa przez kolejne 10 dni i niewiem czy jak zaczne brac to owulacji wogule nie bede miala i czy zaszkodzi to jakbym oczywiscie zaciazyla ale chyba jedna tabletka nie zaszkodzi wziasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
riolek ja na twoim miejscu zaczelabym luteine dopiero po owu brac bo inaczej moze ci zahamowac i nie bedziesz miala owu. Ja luteine bralam od 21/22dc bo owu gdzies mialam mniejwiecej ok 19dc. Ilu dniowe masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! KATIAA.GRATULACJE :) 🌼 nawet nie wiesz jak się cieszę :) Zresztą ja się z każdej waszej wiadomości o ciąży cieszę :) A co, nie możecie miećprzecież lepiej niż ja ;) Dbaj o siebie i fasolkę :) Lovekrove, ja nie wspominam miło obciążenia glukozą, a też miałam 75g. Ponoć lepiej "wchodzi" jak się wciśnie do tego sok z połówki cytryny, ale ja zapomniałam ze sobą wziąć i piłam tą mega słodką zawiesinę bez tego. Ogólnie dla mnie nie do przełknięcia, ale jakoś dałam radę :) Zora, ja też jadłam w ciąży dużo jabłek i nic mi i małemu nie było... Nie wiem. Wanda, mnie na wypróżnienia w ciąży pomagało...kiwi :D i piłam codziennie Inkę z błonnikiem :) U nas trochę lepiej, ale grzybek jeszcze nas nie opuścił :( Wczoraj byliśmy na pierwszym szczepieniu - dwie nóżki pokłute, mały wpadł w histerię :( Widok żałosny. Łzy jak grochy mu spływały po policzkach i nie mogliśmy go uspokoić. A płakał potem całe popołudnie... Za dwa tygodnie powtórka. Ale przybiera na masie wzorowo ;) Waży już 6 kg :) I jest coraz bardziej kontaktowy, gaworzy sobie :) i koniecznie wtedy musi ktoś być przy nim i do niego mówić, bo inaczej zaczyna krzyczeć :D towarzyski z niego chłopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala gosienkaa, koleżanka ma rację ) Miło odzyskać kontakt ze swoimi stopami :D Teraz z kolei brakuje mi nadal spania na brzuchu i ...na bokach :) Nadal ściągam swój pokarm i jak długo poleżę na jednym boku to robią mi się zastoje w piersiach :( Także każdy "stan" ma swój urok. Korzystajcie ze spania na boku :D Trzymam kciuki za wszystkie staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde !!! Oto moje wyniki krzywej cukrzycowej: - Glukoza 69 mg/dl - po 1 h - 185 mg/dl - po 2 h - 168 mg/dl Czyli cukrzyca o ile dobrze pamiętam ..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, norma po dwóch godzinach dla obciążenia 75g to 140. Więc chyba czeka się wizyta w poradni cukrzycowej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu w urzedzie zarejestrowana jestem ale czy zasilek dostane to chyba nie. A ja zrobilam kaspusniaczek poczestowalam schorowana sasiadke i mowi ze dobry mi wyszedl. Przyznam sie ze pierwszy raz kapusniak robilam :P Niedlugo musze jechac do pracy po wyplate i jutro rano jade do lekarza. Ciagle sie zastanawiam co zrobic z ta praca. Jezeli lekarz bedzie kazal mi sie oszczedzac i duzo odpoczywac to nie bede chodzila do pracy. Automatycznie wtedy wszystko zwali sie na glowe mojego meza a on dosc ma klopotow i bez tego z ta jego praca. Same nerwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove-juz teraz odstaw biały chleb, makaron, białe mleko i cukier. kup chleb dla cukrzyków, lub bułkę z ziarnami, lub razowy, masło, wędlinę drobiową, twarozek, 1-2 owoce dziennie, jajko gotowane....cukier mierzy sie godzine po jedzeniu-norma na czczo 80, po jedzeniu 120 kiedy masz wizytę u gin? pewnie dostaniesz przykaz pójcia do diabetyka lub cukrzyka, glukometr i 6xdziennie kłucie, do tego rano siusiu i paski ketonowe i co jakis czas badanie jak hemoglobina łączy sie z glukoza...ale wiesz juz na czym stoisz:) wizyty u diab. powinny obyc sie bez wiekszych komplikacji-wchodzisz od razu w kolejkę. bedzie dobrze- grunt to uwazanie na jedzenie, jak to pomoze , to unikniesz insuliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jaki zasiłek może liczyć bezrobotna w ciąży wiesz jak to wpisz w google jak strona nie wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciazona
dziewczyny ja polecam na problemy z plodnoscia preparat PANCHAJEERAKAGUAM. Ciezko go co prawda dostac bo znajoma przywiozla mi go z Indii ale jest mega skuteczny. Staralismy sie z mezem 8 mscy i nic. Po miesiacu kuracji tym preparatem zaszlam w ciaze! :) Z tego co wiem to czasem mozna to dostac na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove spokojnie to częsta przypadłość w ciąży Nie żeby ją olać, bo poradnie, mierzenie cukru kilka razy dziennie trzeba zaliczyć niestety Ale nie ma bezpośredniego zagrożenia dla Mikołaja :) a no i czasem cukrzyca jest wskazaniem do cc POPRAWCIE MNIE JESLI SIE MYLE!!!!!!!! znajoma tak miała, ale czy akurat nie dała w łape i tego nie wymysliła to nie wiem... też się liczę z takim wynikiem, tato ma cukrzyce jak mierze jego glukometrem to zasze pow 180 mam Mam nadzieje że jest zepsuty:) Vila mimo wszystko chciałabym mieć już poród za sobą i zdrową Dzidzie na rękach Nie dziw się Bartusiowi że płacze z kupką Ja też sie wczoraj popłakałam ze złości że znów nie moge...no wiemy czego a teraz czekam na jutrzejszą wizytę Maluszek kopie więc wiem, że jest oky Ale ja sie tego cholernego strachu nie pozbędę Właśnie czytałam że przez niskie hgb dostarczam mu za mało tlenu... i tak w kółko ale jestem głupia, powinno mi się odciąc Internet, ale zawsze jest IPlus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia do gina idę w poniedziałek. Gdzie i za ile można kupić glukometr i te paski keto - coś - tam. Kurcze a ser żółty, pomidor, ogórek, jogurty? Będe się Ciebie pytała do momentu jak się nie obtrzaskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysiu, ja bym na Twoim miejscu kupiła test o czułości 10 mIU/ml, sama pomyśl, jeśli owulkę miałaś 2 dni później to jesteśmy w niemal identyczne sytuacji a mi wyszedł cień cienia cienia testem 2,5 raza czulszym! Katiaa, ja też mam mocne bóle krzyża od 2 dni (tej nocy to ledwo z boku na bok się obracałam), trochę mnie martwią :( Mam nadzieję, że to od tego, że w sobotę dźwigałam bardzo ciężkie wiadra z wodą (likwidowałam 2 akwaria). U mnie niestety rodzinna jest dyskopatia i męczę się z nią od kilku lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nawywijałam :( W związku z tym, że juz nie widzę co mam między nogami chciałam przeprowadzić depilację kremem i mnie uczulił piecze mnie wszystko i bokiem dojrzałam czerwone krostki ...:( tak chciałam byc wydepilowana i mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Araguaia, u mnie już wszystko jasne, bo zaczęłam lekko plamić... :( jutro już na pewno będzie @, a może jeszcze i dzisiaj... :( ech, okropny jest ten dzień... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajka:))
Asia Jestem jestem ciagle was czytam!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysiu, jeszcze nic nie jest przesądzone, olbrzymia ilość kobiet ma plamienia a nawet skąpy okres w terminach okresu przez pierwsze 3 miesiące. A jeśli nawet okaże się, że nic z tego (choć naprawdę nie chce mi się w to wierzyć) to masz przepiękną fazę lutealną i "lada moment" Ci się uda! Ja w tym miesiącu wspomagałam się duphastonem no i łykam od 2 miesięcy B-Complex B-50, magnez, a także witaminę E, C, Koenzym Q10, L-karnitynę i witaminki dla staraczek, piję też mieszankę ziołową nr 3 ojca Sroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, ja jakoś nie wierzę już, że coś z tego cyklu może jeszcze być... Zastanawiam się teraz nad tym, czy nie zapytać gina o laparoskopię, bo wtedy przynajmniej miałabym szansę co miesiąc na zajście w ciążę, a nie jak teraz co drugi... Bardzo dawno nie miałam takiego okropnego dnia... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysiu Kochana jestem z Tobą. Życzę Ci jak najlepiej. Trzymaj się... Wanda, Ty to zawsze masz przygody, ja mam depilator i nim się ratuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, wcale mu się nie dziwię, bo ja jak w ciąży miałam problemy z wypróżnieniem to teraz są 5 razy większe :( Co do cukrzycy i cesarki to cukrzyca sama w sobie ponoć nie jest wskazaniem do cesarki, a waga dziecka. W cukrzycy często rodzą się duże dzieci i wtedy jest to wskazanie do CC. Wanda, zobaczysz jak ten czas do lutego ci szybko minie. A potem to dni tak szybko lecą jak na nic nie ma się czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×